OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: OK Vojvodina

Post by Ultra slanina »

Nisam marketinški mag i ne bih mogao da uradim kalkulaciju koliko ljudi potencijalno može da dođe, ali ako mi (slaninari) nismo uspeli da napunimo stadion Rapida iz Beča sa cenama koje su maltene džabe, kako misliš da se napuni velika dvorana? Igranje u polupraznoj velikoj dvorani bi bilo jezivo. Eventualno ako bi klub podelio jedno 2 soma karata deci po osnovim školama pa bi možda bilo sveta.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: OK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Davno su prosla ta vremena, kada smo punili veliku salu zbog odbojke. Odbojkasima treba podrska, mislim da svako ko voli Vojvodinu i odbojku mora doci na finale. Ovo je lepa sansa za sve klince, da sa roditeljima isprate jedan veliki sportski dogadjaj. Realno je da zbog celokupne slike naseg fudbala, rodjitelji decu pre vode na odbojku nego na stadion. Sto se tice toga u kojoj sali se igra, mislim da svejedno mora da se igra u velikoj sali. Mala sala prima 1300 ljudi, 100 gore dole. Interesovanje ce biti vece. Moze se sve to resiti ako se otvori velika sala, pa se puste karte samo za zapad, gornji i donji deo, ili samo zapad donji deo i istok... Moja procena je da nekih 3000 ljudi, mozda i vise sa nekim jacim marketingom. Da se ne lazemo, OK Vojvodina je taj deo naseg sporskog drustva koji je tokom godina doneo najvise radosti Slaninarima, najmanje sto mozemo je da im u ovakvim utakmicama pruzimo podrsku kakvu zasluzuju.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: OK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Ultra slanina wrote:Nisam marketinški mag i ne bih mogao da uradim kalkulaciju koliko ljudi potencijalno može da dođe, ali ako mi (slaninari) nismo uspeli da napunimo stadion Rapida iz Beča sa cenama koje su maltene džabe, kako misliš da se napuni velika dvorana? Igranje u polupraznoj velikoj dvorani bi bilo jezivo. Eventualno ako bi klub podelio jedno 2 soma karata deci po osnovim školama pa bi možda bilo sveta.
Ljudi ovde ne dolaze da gledaju fudbal a kamoli da idu u Bec, zbog dosta ljudi koji bi sigurno izvisili da se igra u maloj sali i cinjenice da je ovo finale nekog evropskog kupa mora da se igra u velikoj i tacka.
User avatar
lalans
Posts: 24
Joined: Fri Aug 16, 2013 5:20 pm
Contact:

Re: OK Vojvodina

Post by lalans »

Prvo da cestitam odbojkasima za juce. Eto i moja generacija ce moci da kaze: eto fudbaleri su osvojili kup.
Odbojkasi igrali evro finale prvi put u svojoj istoriji!!!!
Da utakmica ce se igrati u maloj sali spensa. Nije to idiotluk kolki bi bio rizik da se igra u velikoj sali i da dodje 1500 gledalaca. To uopste nebi bila lepa slika! U svetskoj ligi nam dodju Ameri i Italijani prodano 2000karata ostalo se deli poklanja i opet nista.
A Firmi, sektoru 6, staroj gardi jel ste uzivali dok ste gledali one manekene sa 2 desne noge sto su igrali fudbal u Lisabonu??? Dobro je pa nose bele dresove!!!!!
Sramota velika za vas sto sebe nazivate navijacima Vojvodine a necete da dodjete da bodrite odbojkase onako lepo organizovano i glasno
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Grouch »

Ultra slanina wrote:Nisam marketinški mag i ne bih mogao da uradim kalkulaciju koliko ljudi potencijalno može da dođe, ali ako mi (slaninari) nismo uspeli da napunimo stadion Rapida iz Beča sa cenama koje su maltene džabe, kako misliš da se napuni velika dvorana? Igranje u polupraznoj velikoj dvorani bi bilo jezivo. Eventualno ako bi klub podelio jedno 2 soma karata deci po osnovim školama pa bi možda bilo sveta.
Najlakse je stalno biti u nekom defetistickom fazonu i kukati.Mislim da smo sampioni u tom segmentu.Stalno se nesto razvlacimo,palamudimo i sl.Mnoge ljude mrzi da dodju na stadion 2 puta mesecno.Totalna debilana.Inace fudbal i ostali sportovi u kojima imamo uspeha(kako kao klub tako i kao reprezentacija) su nebo i zemlja.Ogromnu vecinu mase odavno vec zabole za fudbal,pa cak i kad igramo neko 15. pretkolo sa nekim Rapidom.Nisu ni oni napunili stadion tamo a imaju grad od 2,5 miliona,bilo ih je 50% vise od nas ovde.Elem,ovde se na srecu ne radi o fudbalu.Recimo rukometasi su pre koju nedelju imali skoro 2000 bez ikakve ozbiljnije reklame,u sali bogu iza nogu.Pre godinu dana,takodje rukomet protiv groblja u velikoj sali Spensa skoro 3500-4000,od toga 80% nasih.Ovo sad je finale u verovatno najomiljenijem sport u NS,protivnik atraktivnog imena,uz niske cene moze se nakupiti dosta kad bi se dobro izreklamiralo.Na primer pozvati bivse asove,pozvati selektora Srbije Nikolu Grbica,nek naprave neki spot gde u minut-dva pozivaju na finale,udariti reklame po medijima(ne samo u izdajnickom Dnevniku koga cita 10% ljudi),standove po gradu itd.Kolko ima samo sportista i trenera u svim klubovima i kategorijama u SD Vojvodina?Eto pozvati ih zvanicno sve,klincima iz tih klubova podeliti karte...To mi pada u ovom trenutku na pamet.Sigurno ima i pametnijih predloga.
PS:u maloj sali se moze videti koliko ovu gradsku vlast zabole za sport(kao i za sve drugo).Razumem da nema previse para(mada nije bas i da nema,gradski budzet je skoro 200 miliona evra),da je Spens u teskom stanju al da ne mogu da se zamene pocepane mreze preko prozora,koje vise kao ogromna prljava paucina,da na semaforu pre Hrista ne mogu da se promene sijalice ako vec nema za novi semafor(sto je takodje svojevrsna sramota za ovoliki grad),da oko terena stoje pocepani granicnici/reklame iz doba stonoteniskog prvenstva 1981.,to je bruka i sramota.O klonjama da ne govorim.Znam da je onaj Svilar clan gradskog veca za sport,ne znam ko je direktor Spensa ali po ovome vidim da su oboje jedna velika nesposobna go**a koja nisu u stanju mreze da promene a ne recimo da priupitaju nekog veceg glavonju kako to da se recimo u Nišu napravi nov stadion,da se kompletno obnovi hala(gomile miliona evra) a da se u NS ne ulozi ni dinar?Al ajd sad da ne idem predaleko sa ovim...
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: OK Vojvodina

Post by Oasis »

Po meni bi moralo da se igra u velikoj dvorani. Pustiti istok i zapad bez galerije i to je to. Svako ko je bio juče video je kako se momci bore, a pri tom su plaćeni daleko manje od fudbalera. Nadam se da će biti organizovanog navijanja jer su momci to zaslužili.
Zna li neko kad kreće serija protiv zvezde?
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: OK Vojvodina

Post by budababa »

Velika hala ne sme da se dovodi u pitanje što se tiče ovog finala, a razloga za to je dosta. Prvo, 1500 je kapacitet koji će svakako biti premašen, niko ne može trenutno da kaže za koliko, ali je izvesno da će biti. Koliko će biti među njima klinaca kojima bi to baš možda bio prvi susret sa Vojvodinom, koji bi jednog dana mogli da kažu: „moja prva utakmica je bila odbojkaška, evropsko finale protiv Benfike“? Dvadeset, pedeset, sto, tristo...? Mi nemamo luksuz da bacimo na stranu ijedno takvo dete. Drugo, ovo jeste velika utakmica i prilika da uz dobar marketing par dana privučemo pažnju medija i sportske javnosti u Novi Sad. Najgore što klub može u ovom trenutku da uradi jeste da odigra ziheraški i logikom „bolje vrabac u ruci, nego golub na grani“ se zadovolji punom malom salom. Rizikujte ljudi, ’ajde da vidimo jel’ jesmo grad odbojke ili je to mrtvo slovo na papiru, pičite najavu po medijima, reklame na radiju i internetu, gostujte po emisijama... Ako odbojkaški klub stvori atmosveru da je u pitanju velika utakmica, velika sala, uz pristojne cene karata (tipa, 150 din), može biti puna. Treće, utakmica u Novom Sadu je prva iz dvomeča, ne zna se šta se može očekivati, rezultatska neizvesnost je na vrhuncu i svakako će doći više naroda nego što bi došlo da se prva igrala u Lisabonu i da smo, recimo, glat izgubili sa 3:0. Četvrto, čak i da se velika sala ne ispuni, nije isto da li te sa tribina bodri hiljadu i po ili pet hiljada ljudi. Ako neko u ovoj situaciji razmišlja o ekonomskoj isplativosti finala u velikoj hali, onda lepo neka pogasi sva svetla u njoj i gaji pečurke u mrklom mraku, a halu ćemo „paliti“ jednom godišnje kada dođe Nole da igra Davis Cup...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Da se ne ponavljam previše, ali igrati finale u Maloj sali bi za mene bila potpuna ludost. U krajnoj liniji, balkon na zapadu Velike sale se može lako pokriti onim padajućim panoima, čime se dobija solidan prostor koji se, uz minimalan napor (uglavnom ogavnih) medija može sasvim solidno ispuniti.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: OK Vojvodina

Post by novosadjanin »

Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Buca »

Evo i deo utakmice protiv Sislija u krcatom SPENSU! Sada mi odbojka deluje kao drugačiji sport, a i sala mi deluje tako :(
[video]https://www.youtube.com/watch?v=XEz9RatlzKM[/video]
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

budababa wrote:Velika hala ne sme da se dovodi u pitanje što se tiče ovog finala, a razloga za to je dosta. Prvo, 1500 je kapacitet koji će svakako biti premašen, niko ne može trenutno da kaže za koliko, ali je izvesno da će biti. Koliko će biti među njima klinaca kojima bi to baš možda bio prvi susret sa Vojvodinom, koji bi jednog dana mogli da kažu: „moja prva utakmica je bila odbojkaška, evropsko finale protiv Benfike“? Dvadeset, pedeset, sto, tristo...? Mi nemamo luksuz da bacimo na stranu ijedno takvo dete. Drugo, ovo jeste velika utakmica i prilika da uz dobar marketing par dana privučemo pažnju medija i sportske javnosti u Novi Sad. Najgore što klub može u ovom trenutku da uradi jeste da odigra ziheraški i logikom „bolje vrabac u ruci, nego golub na grani“ se zadovolji punom malom salom. Rizikujte ljudi, ’ajde da vidimo jel’ jesmo grad odbojke ili je to mrtvo slovo na papiru, pičite najavu po medijima, reklame na radiju i internetu, gostujte po emisijama... Ako odbojkaški klub stvori atmosveru da je u pitanju velika utakmica, velika sala, uz pristojne cene karata (tipa, 150 din), može biti puna. Treće, utakmica u Novom Sadu je prva iz dvomeča, ne zna se šta se može očekivati, rezultatska neizvesnost je na vrhuncu i svakako će doći više naroda nego što bi došlo da se prva igrala u Lisabonu i da smo, recimo, glat izgubili sa 3:0. Četvrto, čak i da se velika sala ne ispuni, nije isto da li te sa tribina bodri hiljadu i po ili pet hiljada ljudi. Ako neko u ovoj situaciji razmišlja o ekonomskoj isplativosti finala u velikoj hali, onda lepo neka pogasi sva svetla u njoj i gaji pečurke u mrklom mraku, a halu ćemo „paliti“ jednom godišnje kada dođe Nole da igra Davis Cup...
+1
Ovaj iznenadni veliki uspeh OK Vojvodine ostavio je zatečenu i neobaveštenu staru odbojkašku publiku.Lepe uspomene i navijačke strasti se daju lako i brzo podgrejati sa dobrim i agresivnim marketingom.Ljudi su željni nečeg lepog, samo ih treba obavestiti da se to lepo ponovo dogodilo sa Odbojkaškim Klubom Vojvodina.
Cena, naravno, mora biti primerena današnjem standardu i džepu građanstva.Ulaz za đake i klince treba da bude džabe.Ostale karte od 100 do 200 dinara.Najbolja mesta po specijalnoj VIP ceni.
Velika hala, bez dileme.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: OK Vojvodina

Post by Ultra slanina »

U mom prethodnom postu sam mislio na utakmicu sa Rapidom iz Beca na Karadjordju, tek sad videh da sam pogresno napisao :roll: :roll:
User avatar
lalans
Posts: 24
Joined: Fri Aug 16, 2013 5:20 pm
Contact:

Re: OK Vojvodina

Post by lalans »

Dragan Čučković
NAJNOVIJA VEST!
UTAKMICA SE IGRA U VELIKOJ SALI I SVI STE POZVANI!
ULAZNICA SU GAJDE,GUSLE ,TAMBURE,TRUBE ,FRULE , DOBOŠI!
MOŽE I SA KLAVIRIMA ,AL DA SAMI UNESTE!
I DA PONOVIM : "NEMA ŠALE KOD LALE , KAD SE IGRA FINALE" !
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Milan »

Dzaba velika sala ako klub ne odradi agresivan marketing. Ljudi, osim onih koji se za to direktno interesuju, nisu pojma imali ni da smo igrali ovo polufinale. Ako klub odradi taj deo posla kako treba, mozemo se nadati dobroj posecenosti...


Svaka cast odbojkasima i samo hrabro u pohod na pehar!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: OK Vojvodina

Post by Radoye »

Dobro, tu i mi mozemo da uradimo deo posla - neka svako iscima ljude koje zna bilo licno bilo preko FB i ostalih drustvenih mreza, i neka im kaze da i oni cimaju svoje poznanike i prijatelje! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply