Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vesela Erika
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2015 3:49 pm

Re: Uprava

Post by Vesela Erika »

@ Vuke

1. Zaista ne bi o tome , postujem njihove godine i cinjenicu da taj isti Cabric mnogo voli i ceni mog oca i dan danas . Iskren da ti budem , gde ima dima ima i vatre , ja konkretnih dokaza NEMAM ali ima sumnje i obecanje neka koja nisu ispunjena , a ja sam trazio samo da se ispostuje KADA bude moglo to sto je ( mizerno ) dogovoreno potpisano i priznati dugove da se isplate jer nije ni moja firma u stanju da moze da oprasta pa i tako male cifre ... toliko o tome
2. Misljenje o Pavlovicu - iskren , posten , posvecen , voljen ... opet kazem pitajte bilo koje radnike iz radne zajednice pa i fudbalere sta misle o Pavlovicu . Evo ja cu ti reci jedan primer posle osvojenog po nekima providno namestenog kupa a po meni krvavo tesko i posteno osvojen uprkos raznim pritiscima itd isti je rekao da ce dug Vojvodine da eliminise da od sledece sezone Vosa moze da pocne da radi u plusu . To je podrazumevalo pretpostalvljam i prodaju igraca ili deo njihovih prava a da isti ostanu jos par godina da igraju u Vosi , stasaju pa se tek onda prodaju a klubu ide odredjena cifra pri samoj prodaji igraca iz Vose u drugi klub pa posle opet u slucaju da taj novi klub opet proda igraca Vosa opet ima koristi u finansijskom smislu . To je rekao i na izbornoj skupstini i pred svima u klubu vise puta , sta je gosp Scepanovic rekao i koji plan i program je on predstavio i pobedio i TO KAKO je pobedio na iybornoj skupstini meni nije jasno , a i jeste ako me kontas ;) Raspitajte se generalno kod oybiljnih fudbaslkih radnika ne moraju biti iz VOSE sta misle o Pavlovicu i sve ce vam biti jasno . Sjajan covek od reci ... Nikog ne branim pricam iz SVOG ugla . O detaljima Vukovic Pavlovic menicu nisu menice Sergej nije Sergej ne znam ama bas nista sem poslednje sto sam cuo da Sergejova majka sprema tuzbu Vosi zbog ne posstovanja ugovornih stavki nekih ... veruj mi da ne znam detalje niti me zanima , znam da nemam nista stim niti sam bio u klubu tada sem kao figura ( predsednik skupstine ) ... poligraf ;)
3. Petar Nikolic je jedan obican prevarant koji je ozbiljan mahinator i koji gleda samo sebe i kako da uzme pare ( ima takvih u Vosi trenutno koji su mnogo gori od njega pa se cuti ) . Za Detalje bi morao da se raspitam kako je uspeo to da uradi , znam samo tj cuo sam da ga je neko posle toga malcice nagruvao po faci , istraga ce utrvrditi sve .. ja se ne plasim ;)
4. Kao sto sam naveo , takvih dugova za Apiju i Moreiru ili kako god se zvali pristizu i pristizali su iz godine u godinu , nista novo kao sto sam naveo u nekom prethodnom postu moj otac je morao mnogo takvih da otplacuje da bi nam bilo omoguceno takmicenje a da ne zna ni kako izgledaju ti dal su treneri , igraci , itd itd .. Pa jel stvarno mislite da u vreme kad je moj otac dosao u klub nije bilo dugovanja ??? Pa klub je bio pred gasenjem , da ne spominjem opet pricu o govedarici i prasicima ... Za Karina nemam sta da kazem sem da ga ne gotovim previse jer je pod jedan Zvezdas , nema blage veze o fudbalu , i realno usao je u UO tada kada ga je moj otac " zamolio " ;) da pomogne i finansijski i kako god drugacije moze . Dug postoji jer vrvt nije placeno , nisam bio u klubu tada stvarno nemam pojma o tom slucaju konkretno , znam samo da je gosp Karin hteo da nabudzi cenu iste zgrade u mnogo vecem iznosu nego sto stvarno vredi i da je tu poceo konflikt , nemoj me za rec drzati nisam siguran .
5. Da ozbiljna ekipa , tj ekipe ;) znam i njih i u korektnim smo odnosima ali ovde o tome necu da pricam - sastanak
6. O njima nemam nikakvo misljenje jer nismo u kontaktu , prosto . Cuo sam samo u jednom trenutku da je Joca bio inicijator da se tatin mural brise sa juzne tribine , sto mu on smeta ne znam , tu me je razocarao a kao bili su prijatelji . Da ne ulazim u detalje koliko je moj otac pomogao istom Joci za njegov licni biznis , to i sam gospodin taj zna al to nema veze sa ovom temom . Mogu reci da jeste Gajic zainteresovan kao i Joca , za Dubroju ne znam , te je sa ovima sadasnjim funkcionerima dobar , te sa ovom opozicijom , kako vetar duva vrvt ... Nemojte me vise pitati o toj drugoj opciji koja na leto oce da preuzme klub ne zelim vise na tu temu da pricam a znam i zasto . dosta od mene .
7. Objasnio sam u prethodnim postovima to za Benfiku .
8. Ne zameram im nista :) Sem sto nisu ispotovali dogovor i pored vise obecanja da ce uplatiti mojoj firmi to sto se duguje , uvek postoji neki razlog po njima zasto nemogu nama da uplate a kad to cujem bude mi donekle razumljivo vrvt moraju i drugi dugovi da se otplacuju ali mi je to malo cudno jer kad pricam sa ljudima ovako ne vezano koji su radili poslove sa Vosom iz relativno svezijeg perioda da istu pricu kao i meni servijraju . Danas , sutra , moramo da platimo ovo , moramo ono ... znaci kADA para ima ocigledno se selektivno rasporedjuju , kako i gde ne znam ;)
9. sastanakkkkkkk ljudi mrzi me da kuckammmm mrziiiii ... pozz
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Mislim da je ovo najkonstruktivnija rasprava od kako posecujem forum, a tome ima jedno 6-7 godina sigurno. Drago mi je da su ovde izrecene neke stvari i koje nam se svidjaju, i koje nam se nimalo ne svidjaju, i da se cula malo i druga strana price, bez obzira da li se poverovalo u to sta je Balsa rekao ili ne.

Vuke je postavio neka prilicno pametna pitanja i dobro je da smo dobili odgovore s druge strane. Ponavljam, mozete verovati, mozete uzeti s rezervom, mozete i da ne poverujete ni rec, ali su oni ipak tu i to je dobro.

Iskreno se nadam da ta ''ozbiljna ekipa'' nece biti samo ''ozbiljna'' kada treba da se iscedi poslednji dinar iz Vojvodine. Posto Balsa ne moze da kaze vise od ovoga (potpuno razumem), saznacemo od nekog drugog, ili cemo saznati na leto. Samo me jedna stvar zanima - je l' to znaci zaokret u politici prema blizancima ili samo ozbiljnije uvlacenje Kokezi i Terzi u debelo crevo?
Vesela Erika
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2015 3:49 pm

Re: Uprava

Post by Vesela Erika »

@ gospodin FKV

slazem se sa tobom , i mozete i nemorate da mi verujete ali ja sam spreman na poligraf da idem ;) pitajte njih da li smeju ... kratak odgovor . Kad sam rekao ozbiljna ekipa mislim mnogo mocniji na svim poljima , a koja i kakva ce njihova politika biti ne znam , nismo se nikada dotakli tih tema jer sam neposredno dobijao info . vreme ce pokazati , mozda ja gresim i mozda sve sto ovde pisem je zaista mladost ludost i naivnost kako neki oce to da predstave ... pozz
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Vesela Erika wrote:@ gospodin FKV

slazem se sa tobom , i mozete i nemorate da mi verujete ali ja sam spreman na poligraf da idem ;) pitajte njih da li smeju ... kratak odgovor . Kad sam rekao ozbiljna ekipa mislim mnogo mocniji na svim poljima , a koja i kakva ce njihova politika biti ne znam , nismo se nikada dotakli tih tema jer sam neposredno dobijao info . vreme ce pokazati , mozda ja gresim i mozda sve sto ovde pisem je zaista mladost ludost i naivnost kako neki oce to da predstave ... pozz
U gajbu piva da bi Rabren bez problema prosao poligraf, cak i da ga pitaju da li mu je nadimak Osmaja :) Godine iskustva u sudijskoj i funkcionerskoj ulozi. Nadam se da je Cabra pregurao zimu bez onoliko jakni u klupskom stanu :)

Nije valjda da ne smes ime te ultra-mega-giga ekipe da kazes, tako mlad i lud? :) I njih cu resiti, niko ko ne navija za FKV i kome nije interes napredak kluba i grupe ne moze unutra. ENDE!
ПУШТАМ КИШУ!
Vesela Erika
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2015 3:49 pm

Re: Uprava

Post by Vesela Erika »

@ Nikola -

samo cu reci .. srecno u resavanju , ne bih voleo da sam na tvom mestu tad ;)
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Pozdravljam što se naš bivši predsednik (ako je to zaista on) uključio u razgovor i u par postova dao svoje viđenje minulog perioda.
Međutim, da li smo nešto konkretno i bitno saznali? Ja nemam takav utisak. Iz njegovih odgovora da se zaključiti da je naš mladi bivši predsednik imao samo protokolarnu ulogu i da su drugi vukli konce krijući se iza njegovih leđa. Mada mislim da je i pored svoje iskrenosti bio rezervisan i da zna mnogo više. Sigurno da u tom momentu nije bio spreman za iznenadnu ulogu u kojoj se našao, što je i sasvim razumljivo. Mogu misliti i koliko se lešinara skupilo oko Voše (samim tim i Balše) posle Batine smrti. Da smo bili na samoj margini fudblaske mape u Srbiji pre Batinog dolaska, jesmo, da je Bata podigao klub za vreme svog mandata, jeste i ne samo klub nego i navijački pokret (naravno bilo je tu zasluga i drugih ljudi), da nas je to koštalo, jeste koštalo nas je i ceh se i danas plaća. Ne sviđa mi se i ovo najvaljivanje nove interesne grupe zagrejane za preuzimanje Voše. Jedini ineters tu može biti fudbalski centar u Veterniku, jer malo šta što vredi je ostalo da se proda što se igračkog kadra tiče, jedino vredno je fudbalski centar u Veterniku. Još je ostalo samo da se na forum uključi neko od ekipe Rabren, Čabra ili Pavlović da čujemo i tu stranu, pa bi slika bila kompletna.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Vesela Erika wrote:@ Nikola -

samo cu reci .. srecno u resavanju , ne bih voleo da sam na tvom mestu tad ;)
Nije važno kakva sila nas napada, već koliku svetinju branimo!!!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Hvala na odgovorima, ali to sve se uglavnom manje vise zna. Nema detalja i konkretnih odgovora, ali ajde da bude da nije sve za forum :) Djordje Cvarkov bez problema prodje poligraf :)
Vesela Erika
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2015 3:49 pm

Re: Uprava

Post by Vesela Erika »

@ Mare

Druskane za par stvari si u pravu , za druge nisi . Moj otac je zatekao dugove ! Vracao ih , da ih je pravio vrvt jeste . Kao i sve uprave pre njega i posle njega ... Sve na njega svaljivati je glupost koju pricaju oni koji ga nisu voleli i bojali ga se pa im sad zinulo dupe da pricaju . Svako ko ima malo mozga to razume . A sto se KOSTANJA tice mog oca je NAJVISE kostalo , i u finansijskom smislu ( a naveo sam konkretno i zasto u prethodno jebenim postovima ) a onda i u onom najbitnijem prica o zivotu i smrti ! Zivot je dao za tu Vojvodinu ! ja najbolje znam koliko se nervirao zbog iste i koliko krugova je oko kucice cuvene na stadionu pravio dok je tekma trajala , kakva je atmosfera u kuci bila ako Vosa slucajno ne pobedi, sa kim je sve zaratio zbog iste a da nije imao potrebe , a onda se nadje neki pametnjakovic da kaze da smo prodali 2012 mislim kup jagodini , alo koja je tu logika . Namestili smo mec sa Zvezdom isto prica bila , abu dao gol u ZADNJIM SEKUNDAMA utakmice , ja ne znam kako se tekme namestaju mozda vi znate ali logika mi nalaze da razmisljam da se to ne radi u poslednjim sekundama utakmice ...DA JESAM IMAO PROTOKOLARNU ULOGU i nisam se ni trudio da to krijem jer sam verovao saradnicima i zeleo najbolje vosi , da budemo prvaci, da ucim od njih usavrsavam se u tom smislu , a ja sam sa druge strane mogao da poguram da se dodje do tih ciljeva , kako ne bitno ... I da , pogresili ste sa parolama barem kad sam ja u pitanju obzirom na gore navedeno JA SAM BIO MARIONETA ! Pesma Decko u usponu mi se ni ne svidja cak ... aj cao
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Vesela Erika wrote:@ Nikola -

samo cu reci .. srecno u resavanju , ne bih voleo da sam na tvom mestu tad ;)
Lepo je procitati ovu razmenu misljenja, podrska svima na otvorenoj diskusiji.
Nego, meni ovo citirano gore ne zvuci bas mnogo simpaticno, naravno ako je istina. Gosn Balsa, vi kao da vas zabavlja sto ce neke 'mocne ekipe' (a svi znamo ko je danas mocan u ovoj zemlji) preuzeti Vosu, a sticem utisak da se slazete da je rec o nekima koji je bas mnogo ne vole..
Vesela Erika
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2015 3:49 pm

Re: Uprava

Post by Vesela Erika »

@ Salvador

Druskane , gresis . Nijednog trenutka nisam rekao da ce ta " ekipa " da radi lose po klub , isto tako nisam rekao ni da nece . Ja sam samo rekao da su mocni , i jesu u svakom smislu , da ne spominjem mocniji od ovog UO koji unutar istog ima ceste razmirice ... A da ne podrzavam ovu upravu ne podrzavam niti cu a zasto shvatate valjda iz mojih predhodnih postova .... Uzgred da li je nekom simpaticno ili ne to sto ja kazem me ne golica previse , govorim ono sto mislim , znam , iza cega stojim tako da kome se svidja svidja kome se ne svidja LOG OUT . Pitanje za tebe , rekao si svi znamo ko su ovde mocne ekipe ... pojasni mi to zbunjen sam . hvala
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post by Boske87 »

Postala je zanimljiva ova rasprava na forumu. Šta god mislili o BB jasno je da je za njegovo vreme Vojvodina domaćinski poslovala. Ostvarivali smo pristojne transfere, svake godine imali sve jači igrački kadar, bili smo sigurno 3. (za više nismo mogli zbog poznatih razloga), derali smo blizance kad god stignemo, bili sve bolji u Evropi.

Imao sam priliku da se lično uverim u lepe manire kontroverznog BB. Kad smo kretali na to nesretno finale protiv Jagodine neki likovi nisu imali karte a hteli su da gledaju utakmicu. BB im je prišao i ponudio pomoć, kulturno je zamolio vodiča (tj službeno lice koje je imao svaki bus) i pitao ga da li ima mesta iako je jasno da za to nema potrebe i da je mogao upotrebiti svoj "autoritet". Zatim je pozvao telefon organizatora (nama omiljeni Rabren ili Čapelja verovatno :mrgreen: ) i rekao da će smestiti ta dva momka u ovaj bus ako je to ok.

Eto to nama fali sada, neko ko će da doživljava Vojvodinu kao svoju a ne kao prolaznu stanicu, neko ko će da stabilno vodi klub a da ga ne zanimaju blizanci i JSL folklor.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Za ovu upravu Bata je doktor,ma koliko ga voleli ili nevoleli.
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Uprava

Post by Vojkan »

za ovu upravu su svi mr.dr.i sve ostalo, a Bata je doktor za mnoge uprave koje su prosle kroz klub.....
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Ova uprava nije sjajna,bolje nemamo. Daj boze da dodje bolja.
Za dan,dva cu vam detaljno napisati sve cega se setim u vezi bivsih uprava. Sve poteze,muljacine i ostalo. Sve ce biti argumentovano.
Opet kazem,brzo vam blede ne tako davna vremena.
Napisacemo lose poteze i ove uprave.
Pa da vagamo! :cheers:
Post Reply