Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Covek kada procita sve ovo napisano na prethodne tri, cetiri stranice prosto se zapita kako to da nas nema na svakoj utakmici na Karadjordju bar 15000.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Vesela Erika
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2015 3:49 pm

Re: Uprava

Post by Vesela Erika »

@ ssnigd

slazem se :)
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Uprava

Post by Vojkan »

ko god pise o predhodnim sta su lose radile mora da se seti i dobrih stvari, naravno i kod ove uprave samo jednu dobru da kaze a da to ne bude prodaja igraca koju su predhodne sa mukom stvarale pa se i zbog doga jednim delom zaduzivale a gospodin predsednik zajednice smatra svojim uspehom...
svakako se moraju prodavati igraci ali ne bi trebao da to bude jedini izvor prihoda kao ovoj upravi....
Vesela Erika
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2015 3:49 pm

Re: Uprava

Post by Vesela Erika »

@ Vojkan

Bravo , slazem se . Nijedna upravu nije idealna , ali slobodno nek se stavi na tas dobro i lose ove uprave i dobro i lose prethodnih uprava pa i uprave mog oca ... pozz ....

Napomena - SVE bitnije igrace koje je " ova " uprava prodala nije prodala ako me razumete . Raspitajte se sa kim su saradjivali pri prodaju istih tih igraca , ko je isao na pregovore , TJ ko je pripremio i kontakte i iskoristio svoj uticaj da se ovoj upravi obezbedi prodaja istih tih igraca a da pritom ni dan danas ti ljudi nisu ispostovani . pricam o menadzerima ... znaci ova uprava nije samostalno nijednog igraca prodala SAMA a sa kim su saradjivali bili biste iznenadjeni . Neke od njih i pljuete ovde po forumu (jedan primer Pavlovic ) ... sto opet govori o velicini konkretno tog pavlovica , " oterali " su ga pa ga posle mole za mnoge stvari izmedju ostalog da im proda nekog jer prosto .... ONI TO NE ZNAJU :) ali su zato sampioni " fer pleja " a mi smo bili sampioni namestenog kupa , namestenog VECITOG kako kazete treceg mesta , namesteno pretkolo Lige Evrope . Jel i bursa namestena ? to su sve gluposti , stavite na tas .... izvagajte , svako gresi , samo je pitanje ko je sposobniji , istrajniji , i ko zaista VOLI klub ... o tome se radi
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Da Jokic i Pavlovic vole klub,a neko je posecivao utakmice crnog govneta do skoro.
Pavlovi se trudi da izvuce svoje procente iz FKV na sve moguce nacine.
Cestitam za danasnju pobedu. :cheers:
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Uprava

Post by Vuke »

1. Cabra i Rabren mogu da se cekaju i njihovi dugovi se kriju, a preko foruma se obelodanjuju dugovi institucije kakva je FK Vojvodina i za nju ne treba vremena?


2. Koliku je Kezman imao platu u FKV, kolike je imao procente i ko snosi odgovornost za prepunpane ugovore i ogromne promasaje u vidu potpisa Barica, Fatica, Denkovica, pa i Vukcevica?
Kakva vrsta ugovora je potpisana konkretno sa Benfikom i zasto i kako to nije ostvareno??

3. Kako je moguce da taj Petar Nikolic radi u klubu i da bude predsednik cerke firme FKV?

4. Sta se dogodilo sa milionima nakon prodaje generacije Kacar, Despot, Pekara na racunu je bilo preko 5 M, a Dubroja i Gajic dolaze u klub? I otkud Gajic i Dubroja u FKV?

5. Prilikom gradnje na VB javno je tada uprava izasla sa informacijom da to Karin Komerc gradi bez potrazivanja, a pravo na naplatu je ugovorom definisano jedino u slucaju privatizacije kluba? Kako je sad ispalo da nije?


6. Transfer Igora Vujacica u Vosu za preko 100 000E? Odgovornost i cija procena?
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post by мализека »

Данас сам налетео на ово: :mrgreen:
http://www.alo.rs/sport/fudbal/otac-mi- ... vose/92248" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Upitao bih samo Veselu kako to da smo nakon Batine smrti ostali toliko duzni, kada je on za zivota nebrojeno puta izjavio kako Vojvodina nikome ne duguje niti jedan jedini evro?

BALŠA BUTOROVIĆ, SIN POKOJNOG BATE KANKANA, ZA ALO!:
Otac mi se prevrće u grobu zbog Voše!

Autor: M. Zdravković

Balša Butorović (27), nekadašnji predsednik Vojvodine i sin nezaboravnog Bate Kankana, uveren je da se njegov pokojni otac prevrće u grobu zbog aktuelne finansijske situacije u novosadskom superligašu.


Račun „stare dame“ srpskog fudbala mesecima je u blokadi, iako je novosadski klub pre nekoliko dana prodao supertalentovane fudbalere Mijata Gaćinovića i Srđana Babića investicionom fondu iz Švajcarske za čak 1,4 miliona evra. Na račun Vojvodine odmah je uplaćeno 800.000 evra, dok će ostatak leći u ratama (od po 120.000) u narednim mesecima. Uplaćena svota već je isparila, pošto su aktivirane prinudne naplate poverilaca, pa je Vojvodina ponovo švorc.


- Teško mi je da to i izustim, ali mislim da se moj pokojni otac Ratko prevrće u grobu kada vidi šta su ovi posle njega napravili od naše Vojvodine. Pogledajte samo posetu na „Karađorđu“ ove sezone. Nema ni 300 ljudi na utakmicama, a na severu, među „firmašima“, jedva da ih je i 50. Tužno je šta su sadašnji čelnici napravili od našeg kluba - ističe Balša Butorović u razgovoru za „Alo!“.
Od odlaska sa „Karađorđa“, u novembru 2013. godine, Batin naslednik nije dolazio na stadion.


- Gledam i pratim Vošu, ali samo na televiziji. Preokupiran sam obavezama u privatnom biznisu i nemam slobodnog vremena, niti imam želje da se pojavljujem na stadionu. Zvali su me nekoliko puta da dođem, ali ne pada mi na pamet da im dajem na značaju. U Vojvodini je sada predsednik čovek koga sam ja lično uveo u upravni odbor, ali je jasno da Zoran Šćepanović ne sledi politiku mog pokojnog oca, koji je tim klubom rukovodio kao primerno organizovanim preduzećem - napominje naš sagovornik.
Balša najavljuje i da će vrlo brzo na videlo izaći činjenica kolika je dubioza u Vojvodini.

- Žao mi je što moj klub ne može da funkcioniše normalno. To je posledica štetočinskog odnosa sadašnjeg rukovodstva prema Vojvodini. Podsetiću da je menadžer Zoran Pavlović prošle godine javno rekao da je dug kluba četiri miliona evra i da garantuje da će kao predsednik za godinu dana izmiriti sve obaveze. Obećao je i da će Vojvodina poslovati u plusu, ali je na skupštini nekim čudom pobedio Šćepanović, koji nije imao nijedan normalan argument, a ni plan!? Njegov doprinos, i doprinos ostalih ljudi u upravi oko njega, najbolje se vidi po trenutnim finansijskim problemima Vojvodine - zaključuje Balša Butorović.



Privatizacija jedino rešenje!

Balša Butorović kao i svi prati informacije o privatizaciji naših fudbalskih klubova. U priči o kupovini Vojvodine do sada su pominjani biznismeni Milan Mandarić i Rinat Ahmetov.
- Sve to je još na dugom štapu. Glasine se uvek čuju, naravno, dopiru i do mene, ali ništa od toga nije konkretno dok se ne donese zakon o privatizaciji. Verujem da taj postupak može da se sprovede i da ova vlada sa premijerom Aleksandrom Vučićem na čelu ima snage za privatizaciju - objašnjava Butorović.
Na naše pitanje da li je spreman da jednog dana kupi Vojvodinu, Balša odgovara:
- Ne znam. Za sada je situacija 50-50. Dobro bih razmislio. Treba dosta kockica da se složi, pa da na kraju kupim klub - iskren je Batin naslednik.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Uprava

Post by fraxmanutd »

Minja wrote:Sto se tice prethodne uprave, ne ponovila se nikada vise.
+1

Показао нам је Павловић како се послује и стабилизује клуб!

1. Шкулетић дат за 250.000 црном :shit: , сада продат за 4 милиона.
2. Верник Кежман довео Барића и Денковића (одиграли 120 мин заједно)за које сада ова управа треба плате да исплати.

Никада нећу заборавити када се говнар појавио на конференцији и рекао како је он сада узео стан у Новом Саду, како је он сада "Новосађанин" па може и да буде председник! :pegla:

Толико о томе колико се прошла екипа трудила око Воше...
Банат цео, црвено бео!
Vesela Erika
Posts: 21
Joined: Sat Mar 28, 2015 3:49 pm

Re: Uprava

Post by Vesela Erika »

Edit: Pripazi na recnik. Pravilo foruma br.4 - Zabranjeno je vređanje, omalovažavanje i uznemiravanje drugih članova foruma. Zabranjeno je korišćenje vulgarnih izraza i izraza koji vređaju dostojanstvo drugih forumaša. Svako kršenje ovog pravila kažnjavaće se privremenim ili stalnim odstranjivanjem sa foruma.

Administracija


Na sva pitanju vam mogu dati odgovore VUKE pogotovo tebi govorim , ali da sednemo za sto zajedno sa gosp predsednikom i Camilom i jos ponekim i da pricamo ... Znam i znao sam da ce uvek biti hejtera i ako se nekom trazi greska moras nesto naci , ali gledati samo sa negativnog aspekta ( Vuke ) i po takvim postovima mene licno navodi na neku LICNU mrznju prema mom ocu ( kezmanu, pavlovicu ) ili zeljom za nekom osvetom, ili potrebom da se ova uprava brani i obzirom da je nemoguce da me npr ne pitas jos ponesto uz ta pitanja kao STA JA MISLIM SA ODREDJENIM PROCENAMA OVE UPRAVE .. trener , menjanje funkcioner kao na traci (prica oko hadzija samo jedan primer ) , kako vi kazete KATASTROFALNO odradjen prelazni rok ( da ne spominjem imena istih ), zasto nema publike na stadionu , da li je stvarno falsifikovan klupski pecat , da li je istina da smo postali filijala za vecite u svakom smislu , koja je svrha gosn presednika u ulozi zajednice superligasa tj zasto je on tamo i da li je odjednom takav veliki fudbalski radnik sa tolikim iskustvom u sportu :P ( mislim da ni sad ne zna imena 5 igraca Vose da izgovori ) odjednom postao zainteresovan da se bavi ovim poslom i da li je istina da su bezbroj puta obecali isplatu od novijih transfera menadzerima porednicima itd i svaki put ispalili ( ja sam zivi primer kad firmu svoju spominjem ) , ma imao bih svasta i njih i vas da pitam i dok svi VI KOJI NAJVISE BRANITE OVU UPRAVU ne skupite muda , zajedno sa ostatkom navijaca i simpatizera Vose koji oce da cuju i pitaju me sta sve sta ih sve zanima , ne pada mi napamet da se vise prepucavam sa nekim tamo vuketom i kuketom itd ... Ne bezim od razgovora ali stvarno toliko volite vosu , jel toliki problem organizovati sastanak pa me pitajte sta god ocete , pa i ti Vuke ;) A imam i imacu i ja par pitanja za svakog od vas posle nasleg razgovora nesto tipa ... hint * i posle svega sto sam vam sad rekao i prezentovao ocete preci sa reci " dok se ne dokaze da su krali , radili lose , ne domacinski , ili sta god negativno " na DELA ...i oterati ih ;) .... Odgovor PRC MILOJKA ... zadnji put kazem ovo moze u nedogled JA vs ovi koji iz nekog razloga brane ovu upravu sta god kao da zamislite.... rade u klubu :p Sastanak ako ocete ako ne , dosta sam rekao . na vama je u suprotnom odo da igram soni
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Samo neka dragi premijer svoju snagu usmeri ka alarmantnijim stvarima, a ne na privatizaciju Voše. Samo zato što se razni bednici motaju oko Vojvodine i svako zagrabi po malo, ne znači da je jedina alternativa privatizacija, a izgleda mi da se zagreva takva atmosfera da se navijači pripreme na to, i da na kraju čak i budemo zahvalni što nas je neko kupio, jer bože moj, ili ćete da vam bude ološ u klubu koji će da levati i pravi vas magarcima, ili će se privatizovati klub.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Pod jedan gospodin javno vredja ostale clanove foruma.
Publika na stadionu nema jer je upravo pokojnik sve raz....bao svojim manipulacijama i koskarenjem.
Ocigledno je da pises po necijem nalogu posto ne volis Vojvodinu koliko se predstavljas.
I otac i ti ste ziveli od Vose a mozda i jos uvek zivis.
Na sastanak TI bi dosao sa milion obezbedjenja zato sto ti je savest mirna.
Bahat si i ne zanima te klub,igraj soni.
Rekao sam da cu ovih dana napisati sve jos prikupljam informacije.
NECEMO SE PREDATI VOJVODINU CEMO SACUVATI!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Uprava

Post by Vuke »

Vesela opusti se malo :)

Da li je mrznja ako se pita otkud dugova, ako je Bata govorio da FKV ne duguje ni jedan jedini evro?

Da li je mrznja ako se konstantuje da je glupo kriviti preko zutih novina ovu upravu za dugove koje je napravila prethodna uprava, a izgovor za dugove posle Bate, tebe i Pavloviceve uprave je da je FKV bila zaduzena kada je Bata preuzeo klub? Nema logicnosti.

Odgovor ni na jedno pitanje ovde nije bio konkretan i detaljan, meni deluje kao da si dosao da se nasladjujes sto ima malo navijaca i sto je klub u problemima. Argument je sta bi Pavlovic uradio, pa sto nije uradio dok je bio u klubu? Ko je odgovoran za Kezmanove promasaje? Za sve navijaci i nedostatak strpljenja??

Ti ne shvatas da se navija za FK Vojvodinu, a ne za uprave. Ni jedna bivsa, sadasnja ili naredna uprava nece biti vaznija od FKV!!!

Daj predlog i resenje, pa ako je bolje prvi cu biti za teranje ove uprave. Ali daj neke sto navijaju za FKV i cija imena nisu stroga tajnost :)
Ne vidim da ti ovde bilo sta gledas sa pozitivnog aspekta imao bi i ja tebe jos svasta da pitam. Price o pickicama i mudima preko interneta me posebno zabavljaju. Dosta nas je gledalo poslednju utakmicu omladinaca sa cz.
Aj cao!
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

AJS-MAJS=VUKETOM-KUKETOM :D

Izvinjavam se forumasima zbog pisanja koja nisu u vezi teme ali ko je upucen shvatice.
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Uprava

Post by Vojkan »

vidim da je mnogima za sve kriv Bata ili se tako zele predstaviti sadasnjoj upravi iz nekih licnih interesa.
nisam nesto primetio da je tako bilo dok ste mogli i njemu licno da se obratite.
nema potrebe da nabrajam dobre stvari koje je njegova uprava uradila ali bi samo jednu za ovih vec godinu dana sta je ova uradila.
a evo i losih kada vec pricamo o ovoj kako neki kazu *bolje nemamo*
tim odavno nije izgledao i jeste ocajan,ne bori se ni za jedan trofej,prelazni rok odradjen kao u jadranu iz feketica,publike sve manje,prodaju se svi igraci koji mogu da se prodaju,dovoden trener na vec postojeci siromasan budzet a imamo trenera u klubu,cela srbija prica o surovanju predsednika zajednice super lige sa ljudima iz zvezde a pre svega sa GAZDOM,ukinuta je mogucnos komunikacije sa klubom putem mejla i jedini smo klub u super ligi koji to ne dozvoljava(jadran iz feketica ima tu mogucnost),omladinska skola najlosiji rezultati u zadnjih nekoliko godina.........
najomrazenija uprava Pavlovic,Kezman.....osvojila je kup ,a ako se takmicimo da bi nesto osvojili onda cemu tolika mrznja osim ako nije zato sto je jedan zvezdas a drugi partizanovac a sta je sadasnji predsedik za koga on navija ako je to vec bitno.
jel mozda znate za koga navija Pekaric a gine do poslednjeg daha .....za koga navija Pankov koji se vise nervira sto recimo danas nije dao gol od onih sto su navijaci Vose a neki bolje znaju ko su oni.......da je situacija kojom srecom drugacija ne bih imao potrebe da branim ni Batu ni njegovu upravu jer ne bih imao od koga ovako bar da shvate oni koji nisu da ima i nas koji postuju njegov rad uz sve propuste koje je pravio a bilo ih je minimalno a u poredjenju sa ovom upravo nije ih ni bilo.
Post Reply