21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Tony Starks »

Voja wrote:O mecu sa Spartakom se pricalo pre tacno dve nedelje,i data su predvidjanja odredjenih forumasa
Kao što rekoh, pričalo se potpuno isto i o tekmi s Jagodinom pa se nije obistinilo. Dakle, procenat uspeha u predviđanju nameštenih utakmica je 1/2. Otprilike tačno kao i kvota u kladionici ili igranje crveno-crno na ruletu.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Nikola »

STA VI ZAPRAVO HOCETE? ILI STA MI ZAPRAVO HOCEMO??

Pre godinu dana pukla petarda u mrezi Supica u Subotici, danas nismo zadovoljni sa tri boda?
Pali ste pod uticaj blizanaca i njihovog prepucavanje oko namestanju!

Kad se gradila ova prica bilo je makar i druga liga, ali klub da se sacuva. Sad nije dobra pobeda, sad cemo kao Barsa i Real da trazimo atraktivniju igru?? Svi ste svesni da igraju deca bez iskustva, da nema cak ni iskusnijih polovnjaka iz JSL za ozbiljniju platu, da nema para da se plati transfer, ali sad treba klub ugasiti skupim pojacanjim zbog par aplauzaa na stadionu i sve to na kredit?

Treba podrzati ove mlade momke, sigurno im nije lako i sigurno trenutno daju sve od sebe, kako god to izgledalo sa tribina.

Jedan od boljih prijatelja mi nastupa za Spale imali su sastanke pre tekme i pritisak i premiju da pobede posto su navijaci protiv trenera i Morace. Toliko oko price i pustanja.
ПУШТАМ КИШУ!
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by slaninica »

Nikola wrote:STA VI ZAPRAVO HOCETE? ILI STA MI ZAPRAVO HOCEMO??

Pre godinu dana pukla petarda u mrezi Supica u Subotici, danas nismo zadovoljni sa tri boda?
Pali ste pod uticaj blizanaca i njihovog prepucavanje oko namestanju!

Kad se gradila ova prica bilo je makar i druga liga, ali klub da se sacuva. Sad nije dobra pobeda, sad cemo kao Barsa i Real da trazimo atraktivniju igru?? Svi ste svesni da igraju deca bez iskustva, da nema cak ni iskusnijih polovnjaka iz JSL za ozbiljniju platu, da nema para da se plati transfer, ali sad treba klub ugasiti skupim pojacanjim zbog par aplauzaa na stadionu i sve to na kredit?

Treba podrzati ove mlade momke, sigurno im nije lako i sigurno trenutno daju sve od sebe, kako god to izgledalo sa tribina.

Jedan od boljih prijatelja mi nastupa za Spale imali su sastanke pre tekme i pritisak i premiju da pobede posto su navijaci protiv trenera i Morace. Toliko oko price i pustanja.
+1 !!!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by мализека »

Асани и није био лош... а ни Василић. Иванић, Новаковић и Настић мало бољи у односу на претходне утакмице, Стојановић се уопште није сналазио на терену, изгубљен у времену и простору. :( Жакула, Пекарић и Панков најбољи играчи на терену. :shock: Могао се и назрети некакав будући формат игре (повучени), за разлику од оног хаоса у претходних 5 кола...немам никакве илузије, видећемо. :(
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by vosa do groba »

Pa ja sam napisao pre utakmice. Promasio sam sa brojem golova, ali sam na svim tiketima igrao na nas. Takodje je Jagodina danas bila namestena (od ljudi iz Jagodine proverena info). Tako da mozda mozemo sledece kolo ocekivati Vojvodina-Napredak 2.

Takodje taj isti covek iz Jagodine je nakon njihovog poraza rekao da ce Jagodina pobediti dve u gostima i izgubiti kod kuce (Vojvodina-Jagodina 1:4, Jagodina-Spartak 1:3 i Napredak-Jagodina 0:1). Obistinilo se sve. Sada je i zvanicno, filijala smo crvenih.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Stexman »

Nikola wrote: Pre godinu dana pukla petarda u mrezi Supica u Subotici, danas nismo zadovoljni sa tri boda?
Ja sam zadovoljan bodovima, ali nisam zadovoljan nacinom na koji smo do njih dosli. Zapravo nismo ni dosli nego su nam poklonjeni glupo napravljenim penalom.
Da nije bilo te gluposti ne bi bilo ni bodova.
Nikola wrote: Kad se gradila ova prica bilo je makar i druga liga, ali klub da se sacuva.
Jeste, al nikakvih indicija nema da ce se klub sacuvati jer smo duzni isto koliko smo bili a prodali smo sve sto se moze prodati.
Nikola wrote:Svi ste svesni da igraju deca bez iskustva,
To sto su igraci ne iskusni isto ide na teret ove uprave jer kad su mogli da sticu iskustvo nisu stavljani u tim(da li zbog Dzimija ili nekog treceg ali ko god da je ova uprava ih je zaposlila).
Nikola wrote:Treba podrzati ove mlade momke, sigurno im nije lako i sigurno trenutno daju sve od sebe, kako god to izgledalo sa tribina.
Naravno da treba da se podrze momci, ali i onu tu podrsku treba da zasluze pristupom. A kad se neko trudi to se da primetiti.
Nemoj sad da ispadne da niko od nas nije to dobro video pa nam treba neko da nam objasni!?
Nikola wrote: Pali ste pod uticaj blizanaca i njihovog prepucavanje oko namestanju!
I ovo nemoj molim te, da padamo pod uticaj blizanaca, jer za ovo 'ocu da ujedem :wink:

Igrali smo katastrofalno i nema opravdanja za to. Mogu da prihvatim da igramo lose zbog ne dostatka kvaliteta ali ne i zbog nedostatka zelje!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Neizlecivi »

vosa do groba wrote:Pa ja sam napisao pre utakmice. Promasio sam sa brojem golova, ali sam na svim tiketima igrao na nas. Takodje je Jagodina danas bila namestena (od ljudi iz Jagodine proverena info). Tako da mozda mozemo sledece kolo ocekivati Vojvodina-Napredak 2.
Ajde kuckajte teorije zavere u drugim temama, a za rezultate i nagadjanja otvorite temu "Kladionica", ako je vec nema.


Sto se tice igre jedino mali deo prvog poluvremena je bio donekle zadovoljavajuci. Sve u svemu sam zadovoljan, kada sagledam rezultat i nas kvalitet. Neka igraju i neka steknu malo iskustva, tesko da cemo sledece godine imati neka velika pojacanja u odnosu na danas.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Voja »

Stexman wrote:
Voja wrote:Na sav glas se pricalo na forumu u golu Partizana (za 3:3) protiv Vozdovca kako je (navodno) poklonjen...
Taj sudija je zbog te situacije kaznjen i dokazano je da je Vozovac ostecen!
Isto je bilo i sa sudijom Partizan-Radnicki Nis (0:0),kaznjen je jer je ponistio cist gol Partizanu pa niko sa foruma,od realista i boraca za pravdu da spomene i to,kad se vec spominju kradje na racun drugih klubova.Inace i veceras nije sviran cist penal za Radnicki iz Kragujevca jer je jedan igrac Partizana igrao rukom na isti nacin kao i igrac Zvezde u Pazaru. Ali kazem,da bi misljenja sa ovog foruma imala snagu u javnosti i bila respektovana,moramo biti iskreni u svim situacijama.
Tony Starks wrote:
Voja wrote:O mecu sa Spartakom se pricalo pre tacno dve nedelje,i data su predvidjanja odredjenih forumasa
Kao što rekoh, pričalo se potpuno isto i o tekmi s Jagodinom pa se nije obistinilo.
Image

Nisi slusao pravog coveka :mafia: :mrgreen:
Nikola wrote:STA VI ZAPRAVO HOCETE? Sad nije dobra pobeda, sad cemo kao Barsa i Real da trazimo atraktivniju igru?? Svi ste svesni da igraju deca bez iskustva
Ja sam uvek za fudbal,trud i lepu igru pre rezultata.Pogotovo u ovoj nasoj ligi,gde kako kazete nikad ne mozemo biti prvaci.
A ta prica da igraju deca.... Zaks,Pekaric,Tumbasevic,Vasilic,Novakovic.... evo,samo sam bacio pogled na sajtu superliga.rs na OFK Beograd.... imaju mladji tim od nas,druge nisam ni gledao.Koliko je recimo godina imao Rakic kada je upao u tim umesto strajkaca,pa se nadavao golova.... eto on mi prvi pao na pamet sad. Ova tri boda danas su me obradovala isto koliko bi i pobeda reprezentacije (sa onakvom igrom i pristupom) nad Portugalom,da se koji slucajem desila
Image
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Turija »

Potpisujem Stexmanov komentar.
Ovo što smo danas gledali je kao da smo gledali utakmicu dva amaterska tima. Tako mi se sve više čini realnim ono što je Radoje onomad napisao ( parafraziram: i da FKV postane amaterski klub, skoro ništa se ne bi razlikovala od današnje - počev od igre, pa do upravljanja klubom).
Utakmica u Subotici nije bila ni V od vojvođanskog fudbalskog derbija.Pre mi je ličila na opštinski derbi Turija-Nadalj.Osim Žakule i Pekare (kod nas) i mladog Plavšića (kod njih), sve ostalo je bio teški amaterizam.Nijedna osmišljena akcija, nijedno tačno dodavanje, nijedan dobar prijem lopte, nijedan pravi šut na gol, nijedan centaršut; smešno igranje rukom, smešan promašaj Pankova, smešno padanje pri svakom kontaktu, smešna kontrole lopte na zemlji i u vazduhu, igra bez rezona odbijanje i bunarenje ...Generalno, igrao je i zalagao se kako je ko hteo i koliko je hteo.Jedino vredno za Vojvodinu su 3 osvojena boda.
Trener Zagorčić ponovo ulazi u dobru seriju na klupi Vojvodine.Da li će uspeti da podigne igru na iole profesionalni nivo, videćemo za koju nedelju?Mnogo je aktivniji pored terena od svog prethodnika, tako da neka nada postoji.Nadajmo se da ćemo gledati bolji fudbal i odgovorniji odnos prema profesionalnim obavezama i da se ishodi naših utakmica neće dovoditi u kontekst mini ciklusa filijala crvenog blizanca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by vosa do groba »

Neizlecivi wrote:
vosa do groba wrote:Pa ja sam napisao pre utakmice. Promasio sam sa brojem golova, ali sam na svim tiketima igrao na nas. Takodje je Jagodina danas bila namestena (od ljudi iz Jagodine proverena info). Tako da mozda mozemo sledece kolo ocekivati Vojvodina-Napredak 2.
Ajde kuckajte teorije zavere u drugim temama, a za rezultate i nagadjanja otvorite temu "Kladionica", ako je vec nema.

Sto se tice igre jedino mali deo prvog poluvremena je bio donekle zadovoljavajuci. Sve u svemu sam zadovoljan, kada sagledam rezultat i nas kvalitet. Neka igraju i neka steknu malo iskustva, tesko da cemo sledece godine imati neka velika pojacanja u odnosu na danas.
Teorija nije, vec proverena informacija, a ako navijace naseg kluba ne zanima to sto klub radi, onda ne znam koga treba da zanima...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Neizlecivi »

Ako nije teorija, nego proverena informacija, lepo nam reci ko je i sta potvrdio. Ovako nas sa svih strana vuku za noseve. Vise mi je muka raznih rasprava i s*nja, ili recite po imenu ko sta i kako, ili se manite nabadanja. Pa kada kazete sve lepo, da idemo lomimo, cestitamo novu godinu nekom, pljujemo, gadjamo, palimo ili sta vec.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Voja »

Ljudi,pa ja sam prvi koji je ovde protiv teorija zavera,namestanja,sumnji u sudijske odluke,ali kad nekad stvari postanu toliko predvidive,jednostavno tesko je odoleti,a ne izneti svoje zapazanje. Nazalost
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Stexman »

Ja bih samo dodao jos nesto i necu vise komentarisati ovu utakmicu a na konto ljudi koji su zadovoljni ovakvom igrom.

Ako ovakvom igrom uspemo da uzmemo bodove crnima, kuci za koje kolo, spreman sam da povucem sve sto sam rekao i ako treba da se izvinim svima.
Ako se to desi, onda cu biti zadovoljan i danasnjim izdanjem i reci da je to stvar taktike ili cega god. :lala:
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by ssnigd »

Turija wrote: Utakmica u Subotici nije bila ni V od vojvođanskog fudbalskog derbija.Pre mi je ličila na opštinski derbi Turija-Nadalj.Osim Žakule i Pekare (kod nas) i mladog Plavšića (kod njih), sve ostalo je bio teški amaterizam.
Ovde bih samo dodao Torbicu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Turija »

Stexmane, sa ovakvom igrom možemo dobiti i crnog i crvenog blizanca (tako da ne zaleći se sa izvinjenjem), jer ni oni nisu ništa bolji (bez pomoći sudija), a naročito ako budu pod prismotrom UEFA, zbog sumnji u rezultate domaćeg prvenstva.
Ako se uskoro ništa ne promeni, a struka nastavi po starom, domaći fudbal će se urušiti sam od sebe.
Kome oni misle da prodaju ovakve (polu)igrače, kad Saša Ilić vedri i oblači u crnom blizancu, Žakula na našem golu i svaki nekadašnji igrač, blizu 40e, je danas majstor fudbala za ovdašnje junoše - nabeđene fudbalerčiće, glavne protagoniste splavova, barova, inn kafića, sponzoruša i noćnog života.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked