27. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:2

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by Danilo »

Cestitke na pobedi
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by Владика »

Minja wrote: a velikim znalcima iz Pecinaca zelim srecan put u PLS.
+1
Turija wrote:Uspeo revanš (i to u mnogo gorem trenutku za Sremce, nego jesenas za nas).
Čestitke momcima koji su doneli bodove iz Pećinaca. :hurray:
+1

Браво омладино!!!!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by fraxmanutd »

Важна победа маторих данас у Пећинцима,Пазар добио по тамбури у Чачку! Викенд је кренуо лепо,лепо би било да се тако и заврши. Омладинци сутра чекају Рад,ако их добију беже 2 бода и корак су ближе ЛШ. Зато,сви на ВБ сутра. Идемо по победу па онда на домаћу супу са домаћим резанцима. Играј Вошо,растури их све! :cheers:
Банат цео, црвено бео!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by pedjans »

Danas je igrala ekipa koja bi po meni (uz par izuzetaka, narocito kad je golman u pitanju) morala da igra stalno, bez foliranata, prodatih igraca i laznih zvezda. Namesta nam se dobro da bar delimicno izvucemo ovo uzasno prolece i budemo cetvrti. Ipak, bice potrebno protiv Rada u sredu izvuci bar bod, sto nece biti lako, s obzirom na nasu sadasnju situaciju. Videcemo, uglavnom cestitke za danas, narocito Ivanicu za fenomenalnu golcinu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9842
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by Voja »

A zanimljiv gol primismo :)
Image
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by limanfkv »

http://www.sportnetwork.rs/play/78004/j ... vodina-1-2" onclick="window.open(this.href);return false;

Golovi sa meca, jako mi je drago zbog Asanija.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by Ken mahniti »

Minja wrote:Bez daljnjeg, jedno od mojih najlepsih gostovanja godinama unazad. Igraci su dali svoj maksimum. Jasno se videlo da ginu jedan za drugog. Na tribinama bas puno Slaninara. Domaci nisu ozbiljno sutnuli na nas gol pa je 1:2 na kraju za njih cista premija. Realan rezultat bi trebao da bude 4 ili cak 5:1 u nasu korist. Kako bilo, meni je srce puno, hvala momci na odlicnoj utakmici, a velikim znalcima iz Pecinaca zelim srecan put u PLS.
Ovome bih samo dodao i da mi je ovde mnogo puta osporavani Radovic pravo osvezenje.Za Nastica,ovaj deran je danas odigrao doktorski.Cestitke momcima i na terenu i na tribini...
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by FREAKS1994 »

Браво! Свака част играчима на победи.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8885
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by Radoye »

limanfkv wrote:http://www.sportnetwork.rs/play/78004/j ... vodina-1-2

Golovi sa meca, jako mi je drago zbog Asanija.
Nezahvalno je donositi sud na osnovu ovako kratkog snimka probranih akcija, ali po ovome deluje da su momci bas grizli danas i posteno oznojili dres. A upravo to je ono sto se od njih trazi, ne moraju da pobede svaku utakmicu, ali moraju svaku da se trude maksimalno, pa se i svaki Slaninar biti zadovoljan bez obzira na rezultat. A trud najcesce bude i nagradjen dobrim rezultatom.

:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
milancl
Posts: 480
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 17h

Post by milancl »

Nisam bio u prilici da ispratim utakmicu. Čestitke na pobedi. Nadam se da će ih koštati ispadanja, time će biti još slađa. Ako sledeće kolo izgube u Subotici (a i Spartak je pred ispadanjem) tako će i biti, pa neka čekaju Proleter sa Slane Bare u Veterniku.

Budo, svaka čast za najavu, odavno nisam pročitao nešto bolje. Mislim da bismo trebali da na jednom mestu sakupimo sve tvoje najave ovde na forumu u posebnoj temi :thankyou:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:2

Post by andi_fkv »

Svaka cast na pobedi i idemo jos jace za Evropu. Nazalost nisam uspeo da pogledam utakmicu, ovde je juce bio haos i nadam se da ce se konacno smiriti strasti... Pozdrav svima!
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9842
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:2

Post by Voja »

Turija wrote:Čini mi se da se pobeda u Sremu previše slavila i zaboravilo na važnost ove utakmice, a radi se plasmanu u Kup šampiona.
Sta se bre slavi????? Pobeda protiv pretposlednjeg na tabeli,pobeda protiv ekipe u kojoj je pola uprave nas bivsi kadar? Ne razumem,sta tu treba da se slavi?

Medju nama je strasno,ali strasno poremecen sistem vrednosti,zato i jesmo tu gde smo
Image
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:2

Post by Avangarda »

Voja wrote:
Turija wrote:Čini mi se da se pobeda u Sremu previše slavila i zaboravilo na važnost ove utakmice, a radi se plasmanu u Kup šampiona.
Sta se bre slavi????? Pobeda protiv pretposlednjeg na tabeli,pobeda protiv ekipe u kojoj je pola uprave nas bivsi kadar? Ne razumem,sta tu treba da se slavi?

Medju nama je strasno,ali strasno poremecen sistem vrednosti,zato i jesmo tu gde smo
Htedoh i ja nesto slicno napisati, al' reko 'ajde da ne rusim atmosferu i ne kvarim slavlje...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:2

Post by Red Marquis »

Avangarda wrote:
Voja wrote:
Turija wrote:Čini mi se da se pobeda u Sremu previše slavila i zaboravilo na važnost ove utakmice, a radi se plasmanu u Kup šampiona.
Sta se bre slavi????? Pobeda protiv pretposlednjeg na tabeli,pobeda protiv ekipe u kojoj je pola uprave nas bivsi kadar? Ne razumem,sta tu treba da se slavi?

Medju nama je strasno,ali strasno poremecen sistem vrednosti,zato i jesmo tu gde smo
Htedoh i ja nesto slicno napisati, al' reko 'ajde da ne rusim atmosferu i ne kvarim slavlje...
Slavilo se i nakon pobede u Pazaru, odmah postovi o tome možemo li do Lige Evrope, onda stiglo otrežnjenje, ali kratkog daha izgleda.
Mada, ako oteramo ove u drugu ligu, to i jeste za slavlje jer će Karađorđe će imati dva seoska vašara manje u godini...
Io odio Belgrado
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: 27. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:2

Post by Vojkan »

Aman ljudi nikad zadovoljni,ne igramo mi Bundes ligu pa da slavimo pobedu protiv Dortmunda vec ovu nasu kakva je takva je,ako ne pobedimo problem ako pobedim problem,svaka pobeda se slavi bas kao i Nemci jer samo tako cenimo sebe i protivnika ma kako se zvao i ko u njemu radi.Ovi momci svi od reda zasluzuju podrsku i podstrek pa i kada pobede D.Srem jar da njih nismo dobili ni UFA kval. ne bi bilo ili bi sanse bile mnogo manje,zato gledajte to kao vaznu pobedu nad vaznim protivnikom.
Locked