Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Ima li iko ikakvih informacija, igramo li sutra/prekosutra igde ikakav prijatljski meč?
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Kako javlja zvanični sajt, danas (sreda) u 16:00 na terenu SC Vujadin Boškov snage će odmeriti naši prvotimci i omladinci.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Dobili omladinci 2:1

Za prvi tim dao gol Zukanovic, tako da nam je to odgovor na pitanje gde je taj klinac sto nema pravo igranja jos uvek. :lala:
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Pripreme

Post by njaks »

Posto nema tema za bratski nam klub postavicu ovde...
ЛЕШИНАРИ ЗА БОРАЦ

Овим путем оглашавамо се поводом настале ситуације везане за “ФК Борац“ и сва дешавања око њега. Осјећамо потребу да изразимо своје незадовољство и огорченост према градским структурама и инертним републичким органима власти који су највећи фудбалски клуб у Републици Српској довели пред гашење. У протеклих 20 година кроз клуб су пролазили разни шибицари и хохштаплери, обучени у одијела и често са политичком позадином, који су само име “Борац“ срозали на најниже гране. Стање у којем се сада налази клуб је дјело људи који годинама имају користи од “ФК Борац“ и надамо се да ће се њихова имена појавити у јавности и да ће исти бити процесуирани у складу за законом.

Не тако давне 2005. године, изласком на улицу, покушали смо директно и отворено упозорити јавност о плану деградације “ФК Борац“, али и спорта уопште у Бањалуци. Нажалост наши апели тада нису схватани озбиљно, а градске власти су наставиле по своме и довеле нас до зида. У тренутку када је “догорило до ноктију“ многи себи дају за право да спомињу име “Великана из Платонове“, а исти годинама нису прилазили стадиону, нити ишта подузимали, ни идејама, а камоли дјелима за спас клуба. Многи заборављају ко је једини остајао уз клуб када смо испадали у ниже рангове такмичења, када су се остали гледаоци на стадиону могли избројати на прсте једне руке.

Први корак и иницијативу за спас “ФК Борац“ поново покрећемо ми. Тај први корак је пријатељска утакмица коју смо договорили са “ФК Војводина“. Меч ће бити одигран у сриједу, 27. маја у Бањалуци, а поред новчане помоћи од продаје карата, циљ нам је да са пуног Градског стадиона пошаљемо поруку цјелокупној јавности и властима да гашење наше светиње која живи 89 година не долази у обзир. Број људи који у скорије вријеме долази на стадион је, нажалост, охрабрење свима онима који намјеравају да угасе клуб. Ово је прилика да видимо колико Бањалучани заиста воле и желе да помогну своје симболе који ће надживјети све нас.

Навијачка група “Лешинари“ није никада подлегла разним страначким утицајима и појединцима који желе преко наших леђа да дођу до својих циљева, тј. личних интереса. Приче које се врте градским кулоарима о дешавању унутар наше групе су само потврда нашег упозоравања да постоје убачени елементи који су ту са намјером да опструишу све наше напоре да помогнемо клубу.

Такође, овом приликом се захваљујемо братској навијачкој групи “Фирма 1989“ и “ФК Војводина“ који су нам без размишљања изашли у сусрет и прихватили наш позив.

МИ СМО ЈЕДНО, ТО ЈЕ НАША СНАГА !

http://www.lesinari1987.net/sajt/%D0%BB ... 2/05/2015/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Pripreme

Post by ogi »

Ima li gde da se prati utakmica?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Pre susreta prvih timova, veterani Borca pobedili su naše veterane rezultatom 4:2.

Vodimo na poluvremenu rezultatom 1:3, golove su postigli u 19. Stojanović, 20. Karanov, na 1:2 smanjio je u 27. Fedor Predragović, a trenutni rezultat postavio je U 31. min Boba Novaković.

Na tribinama je, iako je prodano oko 5000 ulaznica, zbog ružnog vremena barem upola manje gledalaca, ali je u loži prisutan i predsednik RS Mile Dodik, deklarisani Grobar, ovoga puta sa šalom Velikana iz Platonove oko vrata...

...Утакмица завршена резултатом 1:4, четврти гол за нас дао је у 58. минуту Лука Гргић.

Тимови су наступили у саставима:

Борац: Ружић, Реџић, Илић, Предраговић, Јовић, Стокић, Даниловић, Кољић, Субић, Бечелић, Рунић

Војводина: Кордић, Мојсиловић, Секулић, Кочовић, Радовић, С. Новаковић, Каранов, Стојановић, Зоговић, Јовић, М. Новаковић
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Pripreme

Post by Dejan »

Ko je sada Jovic?
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Не знам ни ја, тако ми је из Бањалуке јављено...
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Casual 1989 »

Lagana pobeda nasih fudbalera mogli su i mnogo ubedljivije pa smo morali mi sa tribine da vicemo da malo iskuliraju :mrgreen:
Rezultat nije vazan, vazno je da smo pomogli Borcu ! :cheers:
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Pripreme

Post by Stefke »

Према информацијама којима располажем, дошао је из Зворника у септембру.
97' годиште, мислим да игра задњег везног. Навија за црвена говна, али јако поштује Војводину..... знате како то већ иде :)
Фин и васпитан, није у неком фазону шарених копачки и сличног..... уме са лоптом, има жељу.
Овај што чучи скроз лево.....
Image
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Pripreme

Post by laki »

Da me je neko pitao koju poziciju igra neki novi igrac kojeg smo doveli, rekao bih kao iz topa da igra zadnjeg vreznog! ( Ili da je neko sranje od igraca koje igra neku drugu poziciju ali veze s fudbalom nema. )

Jos jednom se najiskrenije zalazem da napravimo tim sacinjen iskljucivo od zadnjih veznih igraca. I na golu da stoji zadnji vezni!
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4000
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Prozivka za novu sezonu je izgleda zakazana već za vikend
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Pripreme

Post by pedjans »

Kad mi pocinjemo s pripremama, kad je ta prozivka? Zar nije trebalo da bude juce?
User avatar
N13
Posts: 2065
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Pisalo je da je prozivka u subotu (juče), a pripreme startuju u ponedeljak (sutra).
O tome za sada nema ništa na zvaničnom sajtu, što znači ili da su pomerili termine, ili da su toliki amateri da vest sa prozivke i informacije o početku priprema nisu objavili na zvanični sajt.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Pripreme

Post by budababa »

Златомир Загорчић wrote:На крају недеље очекује нас и прва припремна утакмица, једина коју ћемо одиграти пре одласка на Златибор. У суботу, 13. јуна, наиме, одмерићемо снаге са суботичким Спартаком у ФЦ “Вујадин Бошков”, а тај дуел почеће у 18 часова.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Post Reply