Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Babara je novi igrač Sosijedada.

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/21299 ... va-miliona" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.realsociedad.com/document/vi ... -el-sanse-" onclick="window.open(this.href);return false;

Sve najbolje momčino!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Transferi

Post by ragazzi di Neoplanta »

Војводина неће пуно зарадити од одласка Бабића у Шпанију. Омладински репрезентативац је раније продат једног агенцији за око 500.000 евра, а процена је да ће Сосиједад за њега платити око два милиона.

Što je dobro biti agencija u Srbiji.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Babara, sve najbolje i da napraviš nešto tamo preko :cheers:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Sve najbolje u nastavku karijere. Odradio je Vosin dres kako treba, ostaje samo zal sto nam je uprava idiotska kompletno pa umesto da ga prodamo za 2+ miliona, mi uzeli cisto toliko da imamo da se pokrijemo za kokice i semenke.
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Blic kaze da fe prvo igrati za B tim Sosijedada. :?:
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by djape_ns »

''Jednoj agenciji''.

Vodim klub, osnujem agenciju, kupoprodaja iz levog dzepa u desni za 500.000, a iz desnog bilo kome za 3.000.000.

M'rs iz Vojvodine majmuncine!

A ovde se raspravlja o tome koliko smo izvukli za kog igraca.

Dokle god navijac Vojvodine prica u prvom licu mnozine, kad spominje upravu i sebe (nas), ovako ce nas filovati simikama, a mi cemo kosu od srece da cupamo kad izbacimo raspali MTK.

Jel to transparentno poslovanje? :mafia:
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Transferi

Post by Roki »

Jasno je da se prodajom dva nasa igraca,famoznoj agenciji,neko debelo ugradio,u ovom slucaju jasno je da je u pitanju ogoljeni lopovluk,umesto da ih mi prodamo klubovima,i upisemo i neke procente,od sledece prodaje,dobili smo neke mrvice,time je klub ostecen za milionski iznos...to sto smo i dalje duzni,je projektovana sema,jel nekom neodgovara da budemo stabilni,da nikom nebudemo konkurencija,da ostanemo u kanalu po mogucstvu sto duze,beznacajni za bilo kakvu ozbiljniju pricu...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Ajde bre opusteno,koga briga Babic,pricajmo o besplatnom ulazu na evro mecu.... ima li to ijedan klub u evropi? :mrgreen:
Last edited by Voja on Wed Jul 08, 2015 6:36 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ne slažem sa sa konstatacijama onih koji misle da nam je uprava nesposobna. Na ovim transferima su uradili ono zašto su i došli.
Misterioznom fondu bih samo savetovao da se ne zajebu i počnu prodavati igrače u blizance, na bilo koje drugo klepanje para iz kluba slaninari će ćutati ko zaliveni.
Io odio Belgrado
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Taman da se skupimo sutra i poželimo mu dobrodošlicu bem ti sunca koga oni dovode :frown: :evil: :oops:
‘STARA DAMA’ SVE JAČA: Bivši napadač Crvene zvezde Ognjen Ožegović prešao u Vojvodinu
http://fudbal.hotsport.rs/2015/07/08/st ... inu-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Sacekali da se buka malo stisa... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Transferi

Post by uporan »

Voja wrote:Ajde bre opusteno,koga briga Babic,pricajmo o besplatnom ulazu na evro mecu.... ima li to ijedan klub u evropi? :mrgreen:
Ima :mrgreen: Budućnost Podgorica protiv onih Spartakusa ili kako se već zovu. Častili narod na jedinoj Evro utakmici u sezoni. možda je to i kod nas slučaj :?
UH!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

slanina wrote:Taman da se skupimo sutra i poželimo mu dobrodošlicu bem ti sunca koga oni dovode :frown: :evil: :oops:
‘STARA DAMA’ SVE JAČA: Bivši napadač Crvene zvezde Ognjen Ožegović prešao u Vojvodinu
http://fudbal.hotsport.rs/2015/07/08/st ... inu-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma sta ti je, to je Petko, samo malo ubledeo... :mrgreen:
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by fkvislife »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/potpisao-ozegovic/" onclick="window.open(this.href);return false;
Evo i zvanično.. :shit:
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

bravo za upravu :lala: Uspeli su u onome sto cak ni prosla upravi nije uspela a to je da mi skroz ubiju zelju za pracenjem FK Vojvodine .Eto stigao i ozegovic covek koji se slika u ciganskom dresu dok igra u Borcu i ispred grafita cigana dok sa nama pregovara a valjda ka bonus stigao onaj zocevic ili kako vec ,bili valjda na akciji kupis jedan dobijes dva. Uspevaju polako u onome sto sam mislio da je nemoguce ali sve mi se visi cini da je ova uprava gora od prosle pokazuju totalno nepostovanje prema svojim navijacima ,sastanaka vise nema a pitanja je sve vise. Kad ce nam sampioni u transparentnosti reci koji je taj 'svajcarski' fond ? Da li su ti Svajcarci rodom iz Srbije? Groningem i zvezda su stalno spominjali da sa pavlovicem pregovaraju kad je u pitanju Mijat,pa jel on taj Svajcarac ili je mozda onaj Vranjesov Mihael Stankovic . Bas me zanima koji su to svajcarci ali to izgleda necemo saznati
Post Reply