Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Rabba »

Stexman wrote:Ja i dalje nemam karte, a sto se tice grobara na stadionu na istoku tik iza mene i blizu stare garde bili su neki likovi koji su posle Ćomijevog gola vikali "dodji u partizan, koji ces ovde".

I sad zbog takvih bolida moja ekipa ce izvisiti za utakmicu. Ne znam dal da krecemo da bacimo soma i po za prevoz pa da poljubim kapiju stadiona. Ili pustajte u prodaju sezonske ili pustite u prodaju paket karata za sve evropske utakmice, ja znam da cu platiti kartu a za ove padavicare me zaboli patka.
Ja imam jednu viška za sever... Jedan drugar otkazao... Ako se budeš krpio javi se na pp, nije puno, al je nešto za početak...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
core_duo
Posts: 31
Joined: Tue May 31, 2011 1:44 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by core_duo »

Ako neko ima kartu viška za Zapad, meni bi dobrodošla. Vodio bih sestrinog klinca na tekmu. Hvala! :-)
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by budababa »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 31180.html

Za dobar deo medija danas se ništa ne dešava u fudbalskoj Srbiji. B92, Mondo, Blic, Politika (mislim tu na web stranice)... nisu objavili čak ni da igramo. Kidajte momci, u inat svima!

EDIT: I kod mene jedna karta viška za Zapad, sestričina odustala od fudbala. Kome treba, neka pegla na PM do 17 časova (posle sam nedostupan).

EDIT 2: O'šlo...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by madda fakka »

budababa wrote:Za dobar deo medija danas se ništa ne dešava u fudbalskoj Srbiji. B92, Mondo, Blic, Politika (mislim tu na web stranice)... nisu objavili čak ni da igramo. Kidajte momci, u inat svima!
+1 Drugar mi jutros predlozio igru "pronadji Vosu u domacim medijima" u neverici kako uopste niti jedan clanak (barem do 14h) o vecerasnjoj utakmici. Takodje bih na ovu listu dodao i RTS javni (internet) servis Srbije. SAMO HRABRO DO NOVE POBEDE!!
I Bog je Slaninar...
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Grouch »

Stexman wrote:Ja i dalje nemam karte, a sto se tice grobara na stadionu na istoku tik iza mene i blizu stare garde bili su neki likovi koji su posle Ćomijevog gola vikali "dodji u partizan, koji ces ovde".

I sad zbog takvih bolida moja ekipa ce izvisiti za utakmicu. Ne znam dal da krecemo da bacimo soma i po za prevoz pa da poljubim kapiju stadiona. Ili pustajte u prodaju sezonske ili pustite u prodaju paket karata za sve evropske utakmice, ja znam da cu platiti kartu a za ove padavicare me zaboli patka.
Au brate kukas kao baba.Prvo,ako je vec neko vikao Ivanicu da dodje u Partizan na sred Karadjordja,sto mu ti i/ili tvoja ekipa niste sve po spisku uz koji samar?Velika sramota za tebe i tvoju ekipu ako se to desilo.Drugo,sto se tice karata,vrlo lako si mogao da nazoves klub,kazes dobar dan,mi smo sa strane,redovno dolazimo,jel mozete da nam ostavite X karata?Isto tako si mogao da to pitas i na forumu.Raspravljamo o glupostima,ispada da je bolje da nas je 2000 na stadionu.Naravno klub je napravio totalni cirkus.Trebali su naplacivati bar zapad,numerisati ga bar po sektorima da nema setanja izmedju njih,skinuti kavez,osposobiti Frankenstajn tribinu,prvo deliti karte po grupama koje su stalno(ili bar cesto) na stadionu itd.Nikakvo izmisljanje tople vode...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Ljubomir1996 »

Ako neko ima koju kartu viška, neka mi javi u pm.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by recni galeb »

Mene samo zanima kojim oni to prevoznim sredstvom ubiju za put 1500 dinara, jedino camcem ako krecu tu se uklapa cifra... :?
User avatar
FirmaNS
Posts: 33
Joined: Tue Jul 30, 2013 11:37 pm
Location: Преко пута стадиона

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by FirmaNS »

Jel ima neko visak karta za zapad ili istok,ne bitno...
... samo ti, Vojvodino, ljubavi!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Chana »

borrissey wrote:Nadam se da će pre trećeg kola da se puste sezonske po povoljnim cenama, a karte da se naplaćuju. To je najfer odnos prema svima, i vernim navijačima i klubu.
:cheers:

Ne znam šta se to sa klubom desilo po pitanju pretplatnih karata...
Nije baš da je atomska fizika u pitanju - a mislim da bi svaka zarada koristila klubu u ovim vremenima :!:

KAD ĆE VIŠE 20,30 h :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by laki »

borrissey wrote:Upravo sam stajao ispred blagajne da uzmem kartu za moju devojku. Ima samo sever i jug (kažu da će ga otvoriti), a atmosfera je kao na najlon pijaci. Tapkaroši prodaju karte (čuo sam jednog traži 200 za zapad), a oni koji su jedva naboli gde se nalazi stadion kad su čuli da ima samo sever, počeli su da negoduju kao da ih neko šalje u arenu sa gladijatorima...

Nadam se da će pre trećeg kola da se puste sezonske po povoljnim cenama, a karte da se naplaćuju. To je najfer odnos prema svima, i vernim navijačima i klubu.
Necu da ovo zvuci kao pretnja jer ne pretim da cu se tuci sanekim, ali znam da ce im te karte koje tapkaju biti oduzete istog momenta ako ih budemo videli drugari i ja da ih preprodaju. Ovo potpisujem.
Image
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by exlimanac »

Da li ima neko ko moze da mi pomogne,van NS sam a dosao bih sa zenom i cetvoro dece a karte nisam nikako mogao nabaviti.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Junior »

Ako neko ima kartu viška neka mi se javi na pm.

PS. Tapkarošima poizbijati zube.
1892
Posts: 1065
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by 1892 »

Junior wrote:Ako neko ima kartu viška neka mi se javi na pm.

PS. Tapkarošima poizbijati zube.
Tapkarošima treba oteti karte uz najgore psovke i par šamara
Come on you Reds!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Qr0nJa »

Ljudi veceras napravite ludnicu, da se zavrsi posao vec veceras! Pun stadion- to je ono sto smo uvek zeleli! Pocepajte grla i za nas koji ne mozemo da prisustvujemo!
Pozdrav iz inostranstva! :cheers:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by uporan »

Ja ne znam samo otkud prica o ljudima koji ce doci na stadion a ne navijaju za Vojvodinu?! Evo, na istoku nisam video nijednu osobu koja nije navijac Vojvodine. Ima gomila poznatih likova koji nisu bas najredovniji, ali su "nasi". Ljudi pevuse ove pesme na poluvremenu, puno ljudi sa obelezjima...plus, znam jos gomilu "nasih" koji nisu dosli. Dosta "zaboravljenih asova"...
UH!
Locked