Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

http://mondo.rs/a811325/Sport/Fudbal/Vu ... vezdu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedno vreme smo ga hteli koliko ja znam...
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Nema on kvaliteta za nas! Tvrdim.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Шта би са Сергејевим преласком у Лацио...узима ли Воша 20% како се говори...? :|

Управо сам нашао вест, изгледа да дефинитивно прелази за 10 милиона...а шта је са Вошом, да ли добија само оних 5% што јој следује или још додатних 20? :oprez:

http://www.mozzartsport.com/vesti/serge ... vra/110339" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Transferi

Post by Cika Zika »

Ma sve i da dobijemo tih 25% od transfera, koliko ce novca zapravo ostati u Vosi?! Ima tu ljudi u i oko Vojvodine koji bi te pare bez problema uzeli za sebe.
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

мализека wrote:Шта би са Сергејевим преласком у Лацио...узима ли Воша 20% како се говори...? :|

Управо сам нашао вест, изгледа да дефинитивно прелази за 10 милиона...а шта је са Вошом, да ли добија само оних 5% што јој следује или још додатних 20? :oprez:

http://www.mozzartsport.com/vesti/serge ... vra/110339" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne sleduje nama 5%. To je za sve godine razvoja igraca. Tu imamo plafon 2,5%
Kup je nas!
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Frajdej je sa njegovim klubom i igrao je juče za Mladost u pripremnoj utakmici protiv OFK Beograda - http://www.fkmladostlucani.com/index.ph ... 3-0-1.html" onclick="window.open(this.href);return false; - Nemojte loše da me shvatite, ali je priča o Frajdeju bačena u javnost samo da bi vam zamazali malo oči oko dovodjenja Ožegovića, jer svi znaju da od prelaska Frajdeja u Vošu nema ništa, prvo jer Mladost ga sigurno neće dati za siću a vi para nemate, a drugo čisto sumnjam da vaša uprava i ima zaista interesa da ga kupi, da ga dovedu možda, ali da plate Lučancima za njega? Nema šanse. Zato realno sve te vesti o Frajdeju su čiste novinske patke.

Kuriozitet sa istog meča, Tumbasević je igrao kao starter za OFK-u i postigao gol.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

FkpCascais wrote:Nemojte loše da me shvatite, ali je priča o Frajdeju bačena u javnost samo da bi vam zamazali malo oči oko dovodjenja Ožegovića, jer svi znaju da od prelaska Frajdeja u Vošu nema ništa, prvo jer Mladost ga sigurno neće dati za siću a vi para nemate, a drugo čisto sumnjam da vaša uprava i ima zaista interesa da ga kupi, da ga dovedu možda, ali da plate Lučancima za njega? Nema šanse. Zato realno sve te vesti o Frajdeju su čiste novinske patke.
Jeste, bacena je ali od strane njegovih menadzera. Mi smo ga traziili zimus, ali bio je preskup. Toliko o tome.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Ogi aj kad veces prenosis informacije iz kluba budu milostiv pa reci sirokim Vosinim masama odakle pare za evro licencu? Koje pustio Majamija da preuzme igracki sektor u klubu i sta kolokradica Vavinjo trazi u istom svaki dan? Cigan Uzegovic i pakleni neuhranjeni Zlocevic reket ili dobar igrac? Sto je Uzegovic sa Majamijem bio u ns, pa kad je krenula kuknjava po forumu sve bilo stopirano. Da li je Kekin Miki uleteo lovu za licencu, da li je kisobran od drugih interesnih grupa ili ga se samo boji uprava? Ili od svega po malo? Sad besplatne karte, evro gostovanje, malo price o marketingu, prosli madzare i svima zamazane oci, sta Uzegovic daj bre Mudrinskog, a moze i neki da ga razigramo malo. Zid cutnje, muk kad navijaci imaju pitanja, ali zato kad god je bila potrebna podrska evo znanih nikova i raznih slaninica i fkvosa :) Direktore gde su ti Japanci, pa nece valjda biti kao sa Songom, Fierom, Hertinim brazilcima?? Ljutio si se na forumu zbog ismevanja brata kosookog, a sada cutis? Brzo postajete kao i navijacka ekipica koja je ranije usla u klub, pa je ispljuvana od svih i mene. Zaboravljate kako je biti iskren navijac, sve pod izgovorima da stvari nisu toliko lake i jednostavne kao sto se misli. Postajete vojnici politicara, krimosa sve pod izgovorom da je to za Vosino dobro, upali ste u sistem za koji smo se posle dosta vremena ujedinili da ga srusimo i oteramo ove posle bate, a sada dosla slicna ekipa, jednako bahata. Prava prica, idemo do kraja sa Rabrenom, Petar Nikolic, Vavan, Majami, Simic zvani Sima istina sede po lozama. Dolaze cigani, rezervisti Borca od 40 kg da li smo tome tezeli, da li smo se za to borili, da li je to ta cena opstanka Vose ili guzica u foteljama? Da li cemo da zmurimo zarad besplatnog ulaza i evro gostovanja? Daj onda i rostilj druzenje nedeljom u Vujadinu, crte u nekim kafanama, sobe u nekkim hotelima pa da bude kao i ranije. Mada vidim Vavan sa nekim navijacima vec pocinje da se kuzi :) Najbolje se jos vise izolujte, pazite da se sto manje informacija siri ugledajte se na Severnu Koreu. A najveci neprijatelju su radoznali navijaci koji nemaju razumevanja za cutanje i sibicarenje, pa hoce cak i na forumu da opsuju :) U klubu i grupi su Majami i Vavan ucvrstili svoje pozicije, jedina i opasna pretnja je zli forum. Pozdrav od Majsa.
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Transferi

Post by vosa do groba »

Matador wrote:Ogi aj kad veces prenosis informacije iz kluba budu milostiv pa reci sirokim Vosinim masama odakle pare za evro licencu? Koje pustio Majamija da preuzme igracki sektor u klubu i sta kolokradica Vavinjo trazi u istom svaki dan? Cigan Uzegovic i pakleni neuhranjeni Zlocevic reket ili dobar igrac? Sto je Uzegovic sa Majamijem bio u ns, pa kad je krenula kuknjava po forumu sve bilo stopirano. Da li je Kekin Miki uleteo lovu za licencu, da li je kisobran od drugih interesnih grupa ili ga se samo boji uprava? Ili od svega po malo? Sad besplatne karte, evro gostovanje, malo price o marketingu, prosli madzare i svima zamazane oci, sta Uzegovic daj bre Mudrinskog, a moze i neki da ga razigramo malo. Zid cutnje, muk kad navijaci imaju pitanja, ali zato kad god je bila potrebna podrska evo znanih nikova i raznih slaninica i fkvosa :) Direktore gde su ti Japanci, pa nece valjda biti kao sa Songom, Fierom, Hertinim brazilcima?? Ljutio si se na forumu zbog ismevanja brata kosookog, a sada cutis? Brzo postajete kao i navijacka ekipica koja je ranije usla u klub, pa je ispljuvana od svih i mene. Zaboravljate kako je biti iskren navijac, sve pod izgovorima da stvari nisu toliko lake i jednostavne kao sto se misli. Postajete vojnici politicara, krimosa sve pod izgovorom da je to za Vosino dobro, upali ste u sistem za koji smo se posle dosta vremena ujedinili da ga srusimo i oteramo ove posle bate, a sada dosla slicna ekipa, jednako bahata. Prava prica, idemo do kraja sa Rabrenom, Petar Nikolic, Vavan, Majami, Simic zvani Sima istina sede po lozama. Dolaze cigani, rezervisti Borca od 40 kg da li smo tome tezeli, da li smo se za to borili, da li je to ta cena opstanka Vose ili guzica u foteljama? Da li cemo da zmurimo zarad besplatnog ulaza i evro gostovanja? Daj onda i rostilj druzenje nedeljom u Vujadinu, crte u nekim kafanama, sobe u nekkim hotelima pa da bude kao i ranije. Mada vidim Vavan sa nekim navijacima vec pocinje da se kuzi :) Najbolje se jos vise izolujte, pazite da se sto manje informacija siri ugledajte se na Severnu Koreu. A najveci neprijatelju su radoznali navijaci koji nemaju razumevanja za cutanje i sibicarenje, pa hoce cak i na forumu da opsuju :) U klubu i grupi su Majami i Vavan ucvrstili svoje pozicije, jedina i opasna pretnja je zli forum. Pozdrav od Majsa.
Vec sam ti postavio pitanje u temi Uprava, a nisam dobio odgovor... Da li bi mogao ti da das odgovor na pitanje odakle nam pare za evro licencu ako znas? Verujem da dosta ljudi zanima, a pitanjima samo stvaras jos vecu radoznalost, barem kod mene.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3991
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Po današnjim vestima, Rogač je želja OFK-e, Tumbasević se ne spominje u planovima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Matador, dosadan si. Ovde sigurno neces dobiti odgovore. Interesantno je kako ne pitas odakle pare za plate, to niko ne pita...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Sta ste napali Majsa, ko da on ocekuje odgovor od nas. Zna covek da i "drugi" citaju ovaj forum pa zarad njih i pise, a i ima nas kojima ne smeta njegov rukopis.

Nasa uprava je pilicarska, zato sto je dopustila da nam kurta i murta menadzerisu u i po klubu. Za tepsiju ribe su prodali drago kamenje.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Ogi ja imam odgovore, ali gde ostali navijaci da dobiju obecanu transparentnost? Gde se deli ta transparentnost na neka osnovna i bitna pitanja? Fb, viber, wa, pm? Kad Kamila komunicira samo sa veselom erikom i pored toga sto vesela nije narocito ljubazna preko telefona :) Misljenje drugih meni nije bitno za vlastitu srecu, kad bi mi bilo znacilo bi da me ti drugi poseduju. Nisi dao ni jedan jedini odgovor, a postavljas pitanja poput nekih tebi dosadnih forumasa. Prica ide da Majami i Vavan imaju svoje privatne igrace, ali da njihovi igraci klub ne kostaju nista za dolazak i plate, ali u slucaju transfera klub gotovo nista ne dobija. E sad da li aludiras na te plate ili na to da su Vavan, Majami i Simic ucestvovali u evro licenci ili branili pozicije clanova uprave od njima slicnih ne znam. Moras biti odredjeniji :) Ili da se Kamila javi direktno zlim i slabo razumnim, dosadnim forumasima :)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3991
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nikola Mojsilović i Stefan Nikolić su novi igrači Bačke iz Bačke Palanke.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... k-na-teren

:?:
- Ne mogu da dočekam zbog tog virusa da već jednom krenem sa radom - kaže Gaćinović. - Još uvek sam igrač Vojvodine, a hoću li to i ostati ove jeseni, još uvek je neizvesno.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Post Reply