1. kolo: Vojvodina-Čukarički 0:4

User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by severozapad »

Kad sam od muke vikao Zagi na poluvremenu da menja nesto, gura Palocevica napred..Okrenuo se i pokazivao da jedva igraju i da povraca na poluvremenu.
Slicnu sam inf cuo i pre tekme da se dosta igraca pootrovalo nocas i samo to moze da objasni zasto tim koji trci sve tekme do sada do zadnjeg minuta veceras igra sa pola gasa.

Jeste bila mucna tekma za sve nas ali ja sam gledao cesce neke nase tekme koje smo sa 0-1 ili 0-2 gubili a da smo bili sa manje ideje i dosadniji.

Ja ih ne bih sad iz nekih nebesa bacao u mulj, to nam je to ove sezone od igraca, moze samo gore.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Danilo »

Izgelda da smo jos uvek pod utiskom evropskih utakmica.
Svu krivicu za ovako losu utakmicu pripisujem treneru, da l je jos u Evro orbiti ili ga je sunce udarilo danas na Najlonu, ne znam.
Nedopustivo je da protiv Cuke igramo bez jakih defanzivnih igraca Maksimovica i Puskarica, a jos vece da na klupi nemamo nijednu alternativu Mrdakovicu.Konceptualno takticki jako lose.Kaze neko da se igraci odmaraju , zar u prvom kolu !? O d cega
Uz svo uvazavanju prema golmanu mnogo se radujem dolasku mladjeg Perica.Ofanyivni vezni red ,trazi jos neku alternativu.
Nedospustive greske i igra celog tima
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Akcent »

Valter Zenga prisustvovao utakmici na Karadjordju. Ma ovo je sve da se zavaraju Italijani, da pomisle da nemamo pojma pa da ih lagano izbacimo :cheers:
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Ultra slanina »

A da mi prihvatimo ono odlaganje utakmice? :mrgreen:
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Akcent »

E da....Ožegović ni na klupi? Šaleta Kordić u svečanoj loži?
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by мализека »

Стварно не знам каква је ово била за***ција вечерас?! :shock: Смешно је било поклањање голова противнику...малолетна одбрана, Загорчић потпуно надмудрен...све у свему, чека нас још једна мучна сезона, чим испаднемо из европских квалификација. :frown: Биће тешка борба за то 4. место ове сезоне...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3893
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

1. Mrdaković koji je u godinama nam je jedini centarfor, danas rezervnog nismo ni imali. Bravo struko.
2. Paločević je najslabije pojačanje Vojvodine ove godine, čak i kad se Ožegović računa. Alav a veze nema, najgora kombinacija. Davi loptu kao da su ga Merebašvili i Bambi Tošić pravili, a zna sa njom manje od Ađurua.
3. Ništa bez Nine nazad.
4. Vasilić i Nastić ne bi pogodili kašikom supu u tanjiru, a ne nekog sa svojim centaršutevima.

Ne mislim da je ovo otrežnjenje ekipi, jer ja mislim i da su oni i Zaga svesni koliko su limitirani. Ali za mnoge na tribinama vidim jeste. I dalje stojim iza onoga da smo imali ogromnu sreću u sva tri kola žreba i što će nas izbaciti Sampdorija a ne neko nepoznat.
Io odio Belgrado
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Nevernik »

Akcent wrote:Valter Zenga prisustvovao utakmici na Karadjordju. Ma ovo je sve da se zavaraju Italijani, da pomisle da nemamo pojma pa da ih lagano izbacimo :cheers:
Lukavo, lukavo. Uprava misli o svemu 8)

https://www.youtube.com/watch?v=iv2_B9B5H_w" onclick="window.open(this.href);return false;

Golovi su extra. Odbrana se tako zajebavala i prve tri utakmice samo nije bilo nikog ozbiljnog da ih kazni.
Nisam bio na utakmici tako da necu mnogo da palamudim...ali ovo je povratak u realnost.
Poleteli mi poleteli igraci.
Mi na forumu vec pravimo holograme za revans sa Samdorijom.

Izrazito limitiran tim (cak i ako Mijat "ozdravi").
Verovatno najslabiji u poslednjih 10 godina. Sto manje ocekivanja to bolje po sve nas.
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by N13 »

Ukratko: u napadu smo bili bez ikakvog rešenja, a u odbrani sa pogrešnim rešenjima.

Ne bih kritikovao Pankova i Žakulu ni za poraz ni za golove... ovo ide na teret cele ekipe, i pre svega struke. Totalna bezidejnost, lupanje lopte napamet i igra u fazonu "samo da nije kod mene lopta". Razumem vremenske uslove i sve... ali kako nama, tako i njima. Verujem da je ovo samo loš dan i da će biti bolje.

Samo mi nije jasno kako struka ne vidi nešto što mi svi ovde na forumu vidimo: Ivanić i Paločević NE SMEJU biti na terenu u istom trenutku... to ja automatski dva igrača manje na terenu.

Neki su govorili "Šta će nam Frajdej, imamo previše napadača"... pitanje za njih: mislite li još uvek tako?
Još nešto: Jeste naša liga dno dna, ali ljudi budimo realni... ni u ovakvoj ligi ne može odbrana funkcionisati ako štoperski tandem čine momci '95 i '98 godište. Ili Đurić ili Pekarić moraju obavezno biti prisutni u odbrani... ako ne može ni jedan od njih dvojice, onda gurnuti Puškarića ili čak Vasilića na mesto štopera. Jednostavno dva klinca ne mogu dobro funkcionisati. Za štopera je važnije iskustvo nego talenat.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by laki »

Izvuci pouke iz ovoga i zaboraviti rezultat! Ceka nas mnogo toga u jako kratkom periodu. Restart mode i cepamo dalje! Igracima puna podrska! Ako smo ih podrzavali nakon dve pobede u Evropi, onda mozemo i kada su imali uzasno los da n i kada ih nista nije htelo. Bice bolje, glavu gore!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Voja »

N13 wrote:Ne bih kritikovao Pankova i Žakulu ni za poraz ni za golove...
Ni ja!!! Zaks,Rasa,Djura,Puska,Maksim,Stanisavljevic i Ivanic iz ovog tima s pocetka sezone su jedini u koje imam poverenje i koji mi daju kakvu takvu mirnocu dok gledam fudbal,sve ostalo buranija nedostojna crveno belog dresa
Image
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by budababa »

- rezultat previsok, po prikazanom čak nisam siguran da smo zaslužili poraz; častili smo ih 4 gola, osim toga ja poštenu šansu njihovu ne videh (doduše, ni mi se nismo nešto posebno proslavili)
- poseta večeras je pokazatelj benefita dobijenog od besplatnih karata; nula, apsolutno ništa nismo dobili besplatnim ulaskom na MTK i Spartaks, privlačimo muve besplatnim govnetom, a večeras vidim sve iste poznate face na istim mestima gde i uvek sede; nijedan novi zemara koga smo častili mufte upadom se danas nije odužio tako što će doći da podrži klub na otvaranju prvenstva; sledeći put im barem delite flašice vode sa podmetnutim ricinusom, pa neka nas pamte
- publika očajna, mi smo očajni, nismo dizali ekipu kada im je to trebalo; postali smo pozorištaneri, očekujemo 90 minuta atomskog fudbala svaki put i čim ne ide 10 minuta već se nađe neko ko će da zviždi i gunđa, a svoj deo stvaranja hemije između tima i publike smo totalno zanemarili
- Mrdak sjebao petu, pauza po svemu sudeći tolika da ćemo sa Ožežisom i Šaletom na Sampdoriju; neka nam je Bog u pomoći
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Mozemo mi da ispadnemo i pre Sampdorije. Sva tri znaka su mi bili u opticaju ali 0-4 nikako. Nisam gledao utakmicu, pa necu da palamudim mlogo o istoj. Ne znam ni koje igrao, a po vasim komentarima cini mi se da Zaga nije mnogo odmarao standardne igrace.

Merija sam video u cetvrtak na utakmici sa Spartakusom. Jedva pustise coveka u lozu ovi iz obezbedjenja. Sramota za klub. Isti je k'o i vlast, za PR, marketing i nista vise. Meri nece jos dugo igrati, jer ako sam dobro video ni neseta jos uvek redovno na obe noge. Isto to obezbedjenje nije htelo da pusti ni Kosana, Vanju i Mijata u lozu posle ceremonije.Cirkus jedan!

Svasta nama tu fali od bekova, krila preko kreatora do centarfora, zato vala imamo menadzera kol'ko oces u i oko kluba.

Ne moze mali Urke od 17 godina da igra celo prvenstvo. Sto ne probate Krasica da dovedete na pozajmicu, da mali ima od koga da uci ovu godinu.

Bekovi, to nam je sto nam je. Nema tu mnogo znanja. Mozda i nauce da centriraju za 3-4 godine,tolko je i Vuletu trebalo.

Palocevic kreator, mozda u fudbalu koji se igrao pre 30 godina! Jel moze 100.000-150.000 evra da se potrosi na desetku!? I ovako uefinih 600.000 evrica niste ni planirali u budzetu. Tako da biste mogli zarad nas pacenika i da dovedete i nekog fudbalera bez menadzerskih talova!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by Passion »

laki wrote:Izvuci pouke iz ovoga i zaboraviti rezultat! Ceka nas mnogo toga u jako kratkom periodu. Restart mode i cepamo dalje! Igracima puna podrska! Ako smo ih podrzavali nakon dve pobede u Evropi, onda mozemo i kada su imali uzasno los da n i kada ih nista nije htelo. Bice bolje, glavu gore!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1. kolo: Vojvodina-Čukarički, nedelja 19h

Post by naseljekolumbija »

Prvi gol je odlucio utakmicu, do tog gola bili smo bolji. Reakcija pankova ispod nivoa beton lige isto vazi i za zakulu kasnije.
Locked