Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
fkvoša1914
Posts: 37
Joined: Wed Jun 10, 2015 2:12 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by fkvoša1914 »

Svaka čast igračima na prolazu u treće kolo. Sledi nam prava poslastica i prilika da ugostimo jedan veliki evropski klub u Novom Sadu, što se zadnji put desilo 2007. godine.

Samo ja ne delim optimizam sa forumašima što se tiče rezultata. Samdorija je imala jednu od najboljih sezona u zadnjih 20 godina.
Jednostavno nema ko da čuva Okaku, Edera, Balotelija ili bilo koga drugog ko se pojavi u njihovom napadu. Ne treba se zavaravati, biće nam lepše i lakše da uživamo u dvomeču. Naravno kao i svi i ja se nadam dobrom rezultatu, ali nam treba pravo čudo da se to desi.
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by Stexman »

Ja bih tamo na mestu centarfora stavio Puskarica! Dovoljno ima iskustva da odigra na tom mestu ali glavni razlog je pritisak koji on moze da napravi na njihovu zadnju liniju i
odatle krecati u odbranu. Ne verujem da bi mnogo izgubili na mestu centarfora ali bi imali taj presing na njihovu odbranu. Sa obzirom da su oni jos uvek u pripremnom periodu mozemo lep pritisak izvrsiti.
A u revansu ... iznenadjenje!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by vosa do groba »

Po meni, Nastic je svaku utakmicu bio katastrofa do sada i nas najgori igrac. On je kriv za gol protiv MTK, protiv Spartaksa kod kuce onaj udarac glavom njihov, isto njegov igrac. Ne znam stvarno sta se desilo sa njim, ali podhitno traziti novog levog beka...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by Red Marquis »

fkvoša1914 wrote:Sledi nam prava poslastica i prilika da ugostimo jedan veliki evropski klub u Novom Sadu, što se zadnji put desilo 2007. godine.
Ha? A barijevci, ništa :mrgreen: ?

Što se tiče naših šansi, ako je neko gledao West Ham večeras, mogao je da vidi šta znači tim sa početka priprema i neposložen usred transfernog roka koji se provukao kroz iglene uši. Ne polažem ja nade u naš kvalitet koliko u nespremnost Đenovljana. Da se dvomeč igra u oktobru, ne bi nam dao ni 5 odsto šansi. Ovako, ako Ožegović bude na klupi, i nekim čudom takođe i Nastić, ne bih nas ja skroz otpisao...
Io odio Belgrado
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by trelos gia fcv »

vosa do groba wrote:Po meni, Nastic je svaku utakmicu bio katastrofa do sada i nas najgori igrac. On je kriv za gol protiv MTK, protiv Spartaksa kod kuce onaj udarac glavom njihov, isto njegov igrac. Ne znam stvarno sta se desilo sa njim, ali podhitno traziti novog levog beka...
Niko ne spominje njegov start sa leđa SA DVE NOGE pri rezultatu 0:0 na napadača Spartaksa koji pukom srećom i ne znanjem nije momentalno pao već posle tri metra pa je samim tim dobio žuti za simuliranje.

E moj Nale, da si to uradio pred Danilom Grujićem recimo na Ilića ili Božinova ili Kataia ili Parkera da vidiš kako bi pored penala KAO SUZA još i leteo sa terena!

Šta se dešava sa tim dečkom, objašnjenja bez...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by pedjans »

Nisam gledao prvu tekmu i juče sam bio zapanjen koliko su loši ovi Letonci, tako da nije bilo moguće oceniti kakvi smo mi protiv takvog protivnika, zaista srpskog drugoligaškog nivoa. Slažem se sa onim što je navedeno, da je Nastić najslabija tačka u ekipi. Protiv Sampdorije ćemo teško uspeti išta (mada ne mislim da su oni nešto posebno) sa ovakvom igrom Pankova i Nastića. Verovatno bi bilo pametno da odmore protiv Italijana. Problem je i špic, Ožegović ne deluje preterano opasno a drugi špic ne postoji.
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by 1892 »

Voja wrote:Golman se pokazuje kao slaba karika iz prostog razloga sto vezni red i napad ne postoje.Kada damo 3 komada,gosu niko ne primeti.A i ko nam je kriv,imali smo golmana koji je hvatao centarsuteve,koji ej vadio kestenje kada timu ne ide,ostavljao nas u igri,ali zarad necijih interesa smo ga se resili,a ubedljivo najbolji golman koji je posle Koce bio u Vosi,naravno rec je o Supicu.Hocu da kazem,sami smo krivi,i ne treba da kukamo sad.
Na stranu to što je bio neotesana prostačina juče sišla s brda sa manirima mladog svinjčeta iz brloga i što je bio poguban za atmosferu na tribinama a to se sigurno reflektovalo i na svlačionicu, Supić je ubedljivo najveća kiksara i rupetina koju sam gledao u našem dresu poslednjih 20 godina. Ne znam da li ima aktivan golman u Srbiji koji je više puta primao petarde od njega. Užasan lik i užasan golman, ali eto pošto je Voja stari kontraš i uvideo je kakvo misljenje ljudi na forumu imaju o supi-rupi on i posle 3 godine od njegovog (hvala dragom bogu) odlaska mora da ga spominje na temi koja nema veze sa njim.
Come on you Reds!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by PelezinhoFkv »

Da li ima neka info vezana za gostovanje u Torinu ? Organizovano ili svako da se snalazi ? :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by ДушанСП »

Што се тиче одбране фале нам ,,само'' оба бека,штопер и голман,све остало имамо,што ће рећи имамо Пекарића и никог више у одбрани.Надам се само да ће Перић стати што пре на гол.
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by FALCAO 09 »

Jel istina da klub ima ponudu od 900 000 eura za Ivanica od Selte?
Sta se desava sa Mijatom?
Sto se tice utakmice sa Sampom, ukoliko ne primimo gol u prvih 15-20 minuta ocekujem bar da se necemo obrukati. Sampdoria je iskusan i dobar tim, vrlo nezgodni i opasni. Dobili smo jednog od 5,6 najtezih rivala u LE realno. Drugacija ce to utakmica biti, drugacija u glavama nasih igraca jer mislim da ni jedan od njih do sada nije igrao protiv veceg kluba osim Pekare. Da vidimo kakava je nasa Vosa kad se igra zatvorenije i vise na kontre i polukontre.
Zelja licno vezni red koji zna sa loptom Maksimovic-Palocevic-Ivanic, pa da vidimo kako to izgleda.
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by Milan »

Ne znam sto vam odjednom Nastic upada u oci? Pa on je najlosiji igrac Vojvodine vec 3 godine, igrac sa minimum 3 kiksa i nepromisljena poteza po utakmici. Ali sa zacementiranim mestom u prvih 11 iz nekog razloga...


Slozicu se sa prethodnicima, Puska bi morao biti u startnoj postavi!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by salefkv »

1892 wrote:
Voja wrote:Golman se pokazuje kao slaba karika iz prostog razloga sto vezni red i napad ne postoje.Kada damo 3 komada,gosu niko ne primeti.A i ko nam je kriv,imali smo golmana koji je hvatao centarsuteve,koji ej vadio kestenje kada timu ne ide,ostavljao nas u igri,ali zarad necijih interesa smo ga se resili,a ubedljivo najbolji golman koji je posle Koce bio u Vosi,naravno rec je o Supicu.Hocu da kazem,sami smo krivi,i ne treba da kukamo sad.
Na stranu to što je bio neotesana prostačina juče sišla s brda sa manirima mladog svinjčeta iz brloga i što je bio poguban za atmosferu na tribinama a to se sigurno reflektovalo i na svlačionicu, Supić je ubedljivo najveća kiksara i rupetina koju sam gledao u našem dresu poslednjih 20 godina. Ne znam da li ima aktivan golman u Srbiji koji je više puta primao petarde od njega. Užasan lik i užasan golman, ali eto pošto je Voja stari kontraš i uvideo je kakvo misljenje ljudi na forumu imaju o supi-rupi on i posle 3 godine od njegovog (hvala dragom bogu) odlaska mora da ga spominje na temi koja nema veze sa njim.
Ja delim Vojino misljenje, Supic jeste uzasan covek ali je i vise nego dobar golman za JSL. Koliko je samo puta vadio lopte vec vidjene u golu, imao je par kikseva ali je i branio nevidjeno! Predpostavljam da ste svi zaslepljeni mrznjom prema njemu, pa iz tog razloga ste u njemu videli samo negativne stvari, a one pozitivne ubrzo zaboravljali. Ne kazem da nam treba takav u timu jer covek je stvarno neotesana prostacina, ali cinjenica je da je dobro branio.
Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by Denis »

Nisam gledao prvu tekmu i juče sam bio zapanjen koliko su loši ovi Letonci, tako da nije bilo moguće oceniti kakvi smo mi protiv takvog protivnika, zaista srpskog drugoligaškog nivoa. Slažem se sa onim što je navedeno, da je Nastić najslabija tačka u ekipi. Protiv Sampdorije ćemo teško uspeti išta (mada ne mislim da su oni nešto posebno) sa ovakvom igrom Pankova i Nastića. Verovatno bi bilo pametno da odmore protiv Italijana. Problem je i špic, Ožegović ne deluje preterano opasno a drugi špic ne postoji.
Potpuno se slazem sa tobom, treba odmoriti Nastica i Pankova.
Last edited by Denis on Fri Jul 24, 2015 10:33 am, edited 1 time in total.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by churguzijanac »

Protiv Sampdorije mora više iskusnijih da bude u timu, pre svega Nino i Djurić, a onda i Puškarić, Šaleta u napad i šta nam bog da. Ruku na srce zadnje 2 utakmice nismo imali ni sreće i valjda ćemo zaslužiti da nas pogleda protiv Sampdorije.

Očekujem zanimljiv dvomeč.
Locked