Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina 1:1

Post by PelezinhoFkv »

budababa wrote:Продаја карата за утакмицу у Торину, почиње сутра (субота) и одвијаће се сваког дана (осим недеље, наравно) до уторка у 20Ч на следећим местима:
09-16Ч - ПАБ ''КОРТЕО'', ГРБАВИЦА, ГОГОЉЕВА 24.
17-20Ч - ШОП Ф89, СЕВЕРНА ТРИБИНА СТАДИОНА ''КАРАЂОРЂЕ''

За пријављивање и преузимање карте, ОБАВЕЗНО је доношење пасоша!
Цена појединачне карте износи 15е.
Цена одласка на утакмицу у Фирминој организацији износи 35е и подразумева карту и превоз до Торина!

Више информација о поласку у наредних пар дана...
Da li ima neka info kada se kreće bar otprilike, kako bi mi koji radimo mogli da se planiramo ?
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by N13 »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/najsr ... -u-torino/" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo jedne lepe vesti za vlasnike prošlogodišnjih sezonskih. Trebalo bi češće ovakve akcije organizovati, skroz pozitivna stvar i pokazuje da se ipak cene najverniji navijači. Srećno vam :)
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by kafe bagdad »

Najbrži ili najsrećniji?
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Ultra slanina »

Pise, najbrzi.
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by markof89 »

Lepa akcija. Ja sam licno uskracen za ovo takmicenje iz razloga sto svaku utakmicu uzimam kartu jer ih skupljam i cuvam, ali jedno je sigurno, da ce biti nagradjen neko od pravih, a ne neko od ovih "idi mi, dodji mi" posetilaca :)
U srcu mome jedina si ti!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by novosadjanin »

Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Milan »

Lepa akcija od strane kluba, ali bih za sledeci put predlozio da se dobitniku omoguci da povede jednu osobu, jer je malo bezveze da putujes na takav dogadjaj sam. Druga stvar je da bi pravicnije bilo neko zrebanje od dobijanja pobednika ovim putem, jer nisu mozda svi u prilici da budu kraj kompjutera u to vreme, a ima i dosta starijih vlasnika sezonskih, koji se ni ne sluze kompjuterom...


Svaka cast za RTV, a jos jednom velika kurcina u pravcu rts-a!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by laki »

Moram da kazem jednu stvar i stojim iza nje 100%: Da Pekar igra u paru sa Rasom od pocetka ove sezone, ne bismo verovali koliko bi Rasa za klasu bio bolji igrac na terenu! Potpisujem da Babara ne bi isto bio ni blizu dobar koliko je bio da nije bio uparen u stoperskoj poziciji sa Pekarom! OVO ODGOVORNO POTPISUJEM! I za Rasu sto govorim i za Babaru!
Image
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by playmaker »

laki wrote:Moram da kazem jednu stvar i stojim iza nje 100%: Da Pekar igra u paru sa Rasom od pocetka ove sezone, ne bismo verovali koliko bi Rasa za klasu bio bolji igrac na terenu! Potpisujem da Babara ne bi isto bio ni blizu dobar koliko je bio da nije bio uparen u stoperskoj poziciji sa Pekarom! OVO ODGOVORNO POTPISUJEM! I za Rasu sto govorim i za Babaru!
Potpisujem! :cheers:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Dragojlo »

Ето сад!Пише се да смо против Бурсе имали дупло бољи тим,а тад су већини људи овде сметали Калуђер,Лековић,Вукчевић,јер "шта ће нам ови ислужени и скоро матори играчи,кад имамо наше клинце"!И,онда брзо стигло отрежњење од таквог размишљања кад се сxватило да се иоле вредни клинци одмаx продају за мизерију,а да преостали нису ни за шта...Не може се јак и конкурентан тим градити само на дечурлији,аман!!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Junior »

Dnevnik
Пекарић и даље неизвестан

Већ дуго у комбинацији за стартни тим Војводине нема капитена Нина Пекарића, који је, на припремама на Златибору, обновио повреду леђа. Искуни штопер је почео да тренира са саиграчима, а др Борка Вукосава, шефа медицинске екипе Војводине, замолили смо за процену да ли ће Пекарић бити кадар да евентуално заигра у Торину.

- Још увек нисам сигуран у Пекарићево стање, тим пре што у последња два дана нисам имао, због пута у Сурдулицу, увид у то како се понаша на тренинзима - рекао је др Вукосав. - Сада ћу га пратити и тек онда ћу моћи да проценим да ли ће од мене добити “зелено светло”. Није још увек прошао све тестове и од њих ће зависити коначна одлука. Што се Мрдаковића тиче, он се осећа боље, али сигурно неће бити спреман за први сусрет са Сампдоријом. Видећемо како ће се осећати и да ли ће бити у комбинацији за реваш у Новом Саду.
royaltigers90
Posts: 11
Joined: Fri Aug 07, 2009 10:19 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by royaltigers90 »

Imamo dva mesta u kolima za Torino. Cena je oko 120 Eur sa jednim spavanjem. Polazak u sredu oko 6 ujutro, povratak u petak oko 12:00. Ako nekog zanima neka mi baci pm sa svojim telefonskim brojem.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by churguzijanac »

Pankov po zdravoj logici i po svemu sto je prikazao u poslednje 3 utakmice mora da odmori. Moz' da igra samo ako nema ko da igra na njegovoj poziciji, ili ti ako Nino i dalje nije spreman.

Nisam se nesto uzbudio zbog losijeg starta u prvenstvu, iako me je ona cetvorka na Karadjordju poprilicno iznervirala.Prosle godine smo imali odlican start, pa smo usrali motku. Po tradiciji kad krenemo da deljemo u prvim kolima dozivljavamo šokove krajem septembra i početkom oktobra, tako da bolje da budemo pravi kad bude najpotrebnije!

Torino: Zaks, Nino, Djuric, Vasilic, Nastic, Puska, Maksimovic,Stanisavljevic, Ivanic, Urke i Ozegovic :lala:
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by ssnigd »

Nino ocigledno da se nece oporaviti, tako da ce sigurno igrati Pankov. Ne znam da li sam lud, ali imam neki osecaj da ce ovo biti njegova utakmica zivota, naravno u pozitivnom smislu :mrgreen: Jer, ako Nino nije 100% spreman, sigurno cemo vec u 20 i nekom minutu izvrsiti izmenu, a to nam ne treba. Ako se budemo usrali u gace, dobicemo 5 komada. Ako se budemo samo branili, bez i da pomislimo da igramo fudbal dobicemo 5 komada. Red je da odbrana jednom odigra kako treba, jer od pocetka sezone pokazujemo veliku sklonost ka glupostima, a sa druge strane i da srednji red pocne da drzi kontrolu, da ne gresimo u osnovnim elementima, prijem lopte, dodavanje iste u noge protivniku. Treba sutirati iz svih pozicija, naterati ih da razmisljaju o nama, a ne po sablonu na stranu i onda centarsut koji putuje tri dana i obicno pogadja nebo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked