Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by laki »

I kakva je ono zajebancija sa kordicem, hocu Zaka na golui, BRE!

Djuric je kiksirao x puta od kad igra za nas a ima dosta vise godina od Rase. Pustite momka d igra, a kad se vrati Pekar da ga upari na stoperu, sto sam vec pisao, bice 3x bolji i sigurniji. Nije isto kad igras u paru na stoperu sa 20 godina, sa dingom, kojii ima 17, ili sa Djuricem, koji nikakvo poverenje ne uliva za raliku od Pekara, koji em zna psihicki da te podigne, em pozatvara i pokrpi sve greske veznog reda, bekova i stopera sa kojim igra.
Zbog njega i samo zbog njega je Babara postao takav igrac kakav je postao, a vi pricajte sta hocete!
Image
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by N13 »

laki wrote:I kakva je ono zajebancija sa kordicem, hocu Zaka na golui, BRE!

Djuric je kiksirao x puta od kad igra za nas a ima dosta vise godina od Rase. Pustite momka d igra, a kad se vrati Pekar da ga upari na stoperu, sto sam vec pisao, bice 3x bolji i sigurniji. Nije isto kad igras u paru na stoperu sa 20 godina, sa dingom, kojii ima 17, ili sa Djuricem, koji nikakvo poverenje ne uliva za raliku od Pekara, koji em zna psihicki da te podigne, em pozatvara i pokrpi sve greske veznog reda, bekova i stopera sa kojim igra.
Zbog njega i samo zbog njega je Babara postao takav igrac kakav je postao, a vi pricajte sta hocete!
+1!

Igrao je Pankov već dosta mečeva u paru sa Ninom... I kako tada nije kiksao? Šta više, često je bio i najbolji pojedinac u timu.
Ne znam zašto, ali ja sam ubeđen da će Pankov imati mnogo uspešniju karijeru nego Babić.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/velika-petorka/ ... anderlehtu" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedna opasnost manje :)
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Turija »

N13 wrote:
laki wrote:I kakva je ono zajebancija sa kordicem, hocu Zaka na golui, BRE!

Djuric je kiksirao x puta od kad igra za nas a ima dosta vise godina od Rase. Pustite momka d igra, a kad se vrati Pekar da ga upari na stoperu, sto sam vec pisao, bice 3x bolji i sigurniji. Nije isto kad igras u paru na stoperu sa 20 godina, sa dingom, kojii ima 17, ili sa Djuricem, koji nikakvo poverenje ne uliva za raliku od Pekara, koji em zna psihicki da te podigne, em pozatvara i pokrpi sve greske veznog reda, bekova i stopera sa kojim igra.
Zbog njega i samo zbog njega je Babara postao takav igrac kakav je postao, a vi pricajte sta hocete!
+1!

Igrao je Pankov već dosta mečeva u paru sa Ninom... I kako tada nije kiksao? Šta više, često je bio i najbolji pojedinac u timu.
Ne znam zašto, ali ja sam ubeđen da će Pankov imati mnogo uspešniju karijeru nego Babić.
Stvarno ne razumem da lošu igru Pankova povezujete sa Đurićem, koji je na svojim leđima izneo gotovo celu našu odbranu u ovim letnjim mečevima (kad je npr u poluvremenu izašao protiv Čuke, primili smo 4 komada, a moglo je biti i više).Takođe, ne razumem da mogu da se porede Pankov i Babić u ulozi stopera.Babić je rođeni stoper, Pankov nabeđeni.
Imao je Pankov sličnih grešaka i sa Pekarom u paru, samo nismo posle njih primali golove, sportskom srećom i umešnošću Pekarića.
Jedino sa čime ja mogu, donekle, da povežem slabu igru Pankova je veoma slaba igra naših bekova i veznog reda, pa više dolaze do izražaja njegovi nedostaci.
Pankov je limitirani stoper, a nije ni bek.Nema visinu, nema skok, nema brzinu.Ima dosta dobru tehniku za stopera, ali preslabu za vezni red.U ozbiljnom timu ja ga ne vidim ni na jednoj poziciji, osim na klupi da zameni nekog odbranbenog igrača, pred kraj dobijenog meča.Na kraju, Pankov ima i previše kredita u Voši, s obzirom na svoju operedeljenost, odnos i ponašanje na suparničkim ultra tribinama - u rangu sa ožegovićem, samo još dres da obuče.
Po mom viđenju fudbalske igre, Pekarić i Đurić su neprikosnoveni u stoperskom paru, a perspektivna alternativa u Voši treba da nam bude Dinga.
No sačekajmo vreme, kao nepogrešivog sudiju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 628
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Sasa1969 »

Pankov nije prosao pripreme sa klubom to ga naravno ne opravdava za lose partije jer njegovi saigraci iz reprezentacije igraju dosta dobro(Zivkovic,Mandic,Saponjic,Maksimovic...).
Mislim da ce on u drugom delu sezone biti dosta bolji
I ja protiv Sampe vidim Djurica i Pekarica kao najboilju kombinaciju.Za ovu utakmicu bih stavio iskustvo ispred mladosti.Namazani su zabari :P
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Владика »

Материјал који је спремио клуб за новинаре пред Дерби у част Вујадина Бошкова. Ово ће бити доступно на спрском и италијанском језику-

Image

Image
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by ssnigd »

Po onome sto se da zakljuciti sa njihovih foruma, ocekuju laku pobedu, sa par golova razlike. Kazu da ako smo u ligi kakva je nasa u dve utakmice primili 6 komada, onda da isto toliko mozemo i u jednoj od njih. Zakula im je posebno simpatican, "diletant" kako kazu.

Igraci ako ovo citate, imate idealnu priliku da zapusite svim Italijanima usta na stadionu. Potrudite se da tako nesto i uradite, na radost svih nas.

PS. Do sada su prodali oko 4000 karata, a ima jos 2 dana do tekme, tako da ces ih biti na tribinama.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by laki »

A ti Turija pricas nesto o Djuricu, onom istom Djuricu koji je skrivio protiv Burse najgori penal u istoriji penala ( ili Serifa, vise se ne secam ). Onaj isti Djuric koji je konstanstno imao po dva ili vise uzasna kiksa po tekmi kad god je dobijao priliku da igra. Covek je jednaka kiksara kao i Milko, s tim sto Djuric ima jako dobar skok i tu dominira kao otac! U ostalom je ok, ali svi smo svedoci godinama u nazad da covek kiksa non stiop. Ne mogu, bre, vise da gledam kako sa toliko godina pravi tako kretenske propuste.

Dinga ce biti odlican stoper, a Pankova smo gledali mnogo puta, kako neko rece, kao jednog od najboljih pojedinaca u mecevima koje je odigrao u paru sa Pekarom, pa cak i sa Babarom. To sto ga ti ne volis iz drugih razloga, to je druga prica. Isto tako kao sto nekome trazimo svaku gresku, tako nekome ne vidimo ni najgore greske i utakmice. Comi je kupio navijace svojim izjavama, ali taj momak je do sada jednako los kao Pankov na svojoj poziciji. Plus Pankov je od nedavno poceo da igra standardno a Comi ima sebe kontinuitet u prvom timu. Koliko mu je samo trebalo da se osmeli i da ne lici na baletana na terenu?! Cela sezona bre! Poludeo sam od njegovog pickastog ulaska u duele. Svaka njemu cast za sve uradjeno i receno, ali gari, da se razumemo, trenutno u timu ima mozda 3 igraca koji su zadovoljili ocekivanja! Mrdakovic recimo, Stanisavljevic, i Stamenic donekle. Mozda Jovica, ali isto samo donekle. Ono sve ostalo je za sada prilicno lose!!

I jos jednom: Nemojte da se igrate da stavljate alkoholicara na gol protiv Sampdorije, Zak je prvi i najbolji golman!! :!: :!:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Turija »

Laki, ne negiram stvari koje si napisao,ali ja pričam o Đuriću i Pankovu danas.Ako je Đurić naš najdominantniji igrač odbrane, to može mnogo šta da govori o našoj odbrani.Istina je da ume da mu padne koncentracija, ali to se ovog leta nije dešavalo.Verovatno godine i iskustvo čine svoje, da se mnogo manje greši.
A u vezi Ivanića mogu reći onu davnašnju anegdotu, što ne rado prevaljujem preko usta, ali u ovom slučaju tako leži, da ne mogu da je izbegnem.Pozdrav jednog igrača (da li je to bio Bogićević ili neko drugi) kad je izašao na teren ovim rečima: zdravo Džajo doktore, Moco majstore i ostali trkači.Danas je u našoj ekipe doktor Ćomi, majstor Pekara i ostali trkači JSLa.Nažalost grubo, ali ne daleko od istine.
Od Ivanića ne treba tražiti nešto što on ne može, već treba izvući maksimum od onoga što može.Kad ne ide Ivanića, Vojvodina nema igru i deluje bespomoćno i bezidejno voleo ga neko ili ne.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Stexman »

Treba li bilo kom igracu veca inspiracija od Sampdorije? Od onoga sto navijaci iste misle o nama?
Zapamtite, tukla je Vojvodina i vece klubove od Sampdorije. Tako da nada uvek postoji, i uz malo vise truda moze i da se ostvari!

Neki ce reci, tukla je Vojvodina i vece klubove ali tada smo imali te i te igrace... Jeste, ali ko je tada bio suguran u ishod tih meceva? NIKO. Ali duboko su verovali u tim!
Verovali su jedni drugima i stigli do pozitivnog rezultata. Mozda cemo sutra o sadasnjim prvotimcima pisati hvalospeve i spominjati ih kao legende Vojvodine.
Nekoliko njih je vec blizu tog statusa, a na ostalima je da zasluze to isto.

Zato momci, pomozite jedni drugima jer najvise koristi od pozitivnog rezultata cete imati upravo vi igraci, pa onda Vojvodina. A mi navijaci, pa...
Mi cemo to samo umeti dobro da proslavimo! :mrgreen: :cheers:

Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Владика »

Turija wrote:Od Ivanića ne treba tražiti nešto što on ne može, već treba izvući maksimum od onoga što može.Kad ne ide Ivanića, Vojvodina nema igru i deluje bespomoćno i bezidejno voleo ga neko ili ne.
Иванић је новосадски Бергкамп! То ће сигурно доказати и у овом првенству, убеђен сам да је његова слабија форма узрокована свим дешавањима која су се збивала око њега у задњих пар месеци. Ћоми издржи, и и свима нам запуши уста головима и асистенцијама!

Уживајмо у његовим пасовима, потезима и играма док је још ту!

Нисмо били фаворити ни када смо играли против Роме а на крају смо им дали 9 комада.....уз мало среће може ово да буде једно лепо искуство и сећање!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by churguzijanac »

Samo treba hrabro i pametno da odigramo. Videcemo kako ce nam se utakmica otvoriti i dal' cemo biti zadovoljni iksom :greenbutt:

Djuric je odigrao odlicno polusezonu u Radu i bio najbolji nas odbrambeni igrac u poslednjih par utakmica. Kakvu poruku trener salje igracu koji pruza trenutno najbolje partije ako ga posalje na klupu!? Sigurno niko od nas ne bi voleo da mu se slicno desava na poslu ili na fakultetu. Emocije i simpatije odnosno antisimpatije prema igracima treba odbaciti i pruziti sansu onome ko je u ovom trenutku najvise zasluzuje.
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by lazarr »

Jel prenosi neko utakmicu?
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by djape_ns »

RTV
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Locked