Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Marcello »

kao svinja mas'an džak.... :shock:

Jbt, rastavismo ih na sitne komadiće......onako, laganini... :cheers:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Baltazar »

Kakvo veće! Puška pokazao da je oslonac ekipe i da mu je mesto u prvoj postavi. Žakula prebacivao centar igrališta kao nikad do sada. Naši igrači hrabri. Naši igrači sa puno kondicije i trčanja. Ožegović igra maksimalno borbeni i pokazao je da smo bili nepravedni prema njemu. Jak je na lopti i biće pojačanje kao i Stanisavljević. Auuu. Sad će i Karađorđe biti pun u ćetvrtak. Zaga postavio igru maestralno. Samo onaj presing početkom drugog poluvremena koji je rezultovao golom. Sada nas i žreb interesuje. IV kolo tako blizu! Da ne verujem! Od sjaja do očaja. Znači u nedelju protiv Javora-očaj!
P,S. Nekako mi je drago što RTS ne prenosi naše utaknice...
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Srbendinho
Posts: 93
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Srbendinho »

Честитке свим навијачима Војводине из Републике Српске.
Свака част на сјајној игри и великој побједи.
User avatar
N13
Posts: 2081
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by N13 »

Jebote!

Ne znam kako da opišem ono što osećam trenutno. Ne postoje reči.
Mnogo toga bih da kažem sad, ali ne mogu, emocije su prejake. Hvala struci i momcima za ovo divno veče. Želim da vam poručim da i pored ovakvog uspeha ostanete na zemlji, ne treba sad poleteti.

Ne bih nikog da ističem, jer je CEO dim odigrao perfektno, od često kritikovanog Nastića, preko Žakule, Pankova, do Ivanića, Paločevića, Stanisavljevića. Ipak, moram da se izvinim Ožegoviću, jer sam bio od onih koji su se protivili njegovom dolasku u Vojvodinu. Pa ovo je napadač koji nam godinama treba. Snažan, visok, odličan sa loptom, odličan šut i dosta dobra realizacija. Svaka čast!

PS: Momci, ajde sad me obradujte i zabeležite prvu pobedu i u ligi. Treba i naredne sezone da se radujemo evropskim mečevima...
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by PZS »

Rabba wrote:Bez Stanisavljevica, sa Asanijem, da on i Stamenic menjaju strane celu tekmu i nazad sa Pekarom umesto Djurica od pocetka. Sredina Maksimovic i Puska. Bez Zakule = samoubistvo. Prestanite da velicate Stanisavljevica, lik je smece igrac, da mu nije te noge leve i prekida koje je uvalio nejakim MTK i polu-amaterskim Letoncima ne bi se video na terenu do sada. Ocu Asanija u 11!
Ovaj komentar mi je baš bio interesantan... Rabba, bez ljutnje ali ćutanje je zlato :cheers:

STANISAVLJEVIĆ JE ODLIČAN I VRLO ZAHVALAN IGRAČ - TAČKA

Jako mi je krivo što nema neka evidencija članstva, pa da svi Slaninari dođu do karte za revanš... Imam neki osećaj da bar četvrtina neće gledati meč uživo
U toku utakmice me je 5 cigana zvalo da im pomognem oko nabavke karata. E pa sve i da mogu, nema šanse da ću to uraditi :greenbutt:

Milan je inicirao da se komplet stara ekipa okupi na Severu,a ja sam u četvrtak tamo sa novom sezonskom za zapad i već gledam na šipci bar jedno poluvreme Ku...ta, desno od njega po boku Red Firm, pa do njih Sanatorijum, centralni deo dole Ultransi, G3, PK, levo Pezos i OTCC, iznad Firma Banat, Bački odred i Sremski Front... Kamamama, Pandora i Bulevarci... Gore centralno - Stole i ekipa luduju, a desno na svom mestu Liman... :dance2: :cheers: LUDILO
Last edited by PZS on Fri Jul 31, 2015 12:01 am, edited 1 time in total.
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Box »

Upalila je Zagina taktika protiv Cukarickog... :dance2:
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by ultra komsa »

Vreme je za suzu posle dugo godina! Hvala ti sto postojis! Ozegovicu izvinjenje!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by madda fakka »

Upravo me drugar ustinuo... Sta smo mi danas gledali... 22 suta u pravcu gola... Vidimo se ujutro da saberemo misli :cheers: :cheers:

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=vpSW5gGnnfo" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=SKxFFZHCImc" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=yRAvls0esIk" onclick="window.open(this.href);return false;
I Bog je Slaninar...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by ogi »

ultra komsa wrote:Vreme je za suzu posle dugo godina! Hvala ti sto postojis! Ozegovicu izvinjenje!

:!: :!: :!:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by trelos gia fcv »

Verovatno je logično da ja prvi kažem i nešto malo drugačije od ostalih... :P

Momci, pamet u glavu i u revanšu. Ništa nije gotovo dok se ne završi. Ništa.
PAMET UGLAVU!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Milan
Posts: 4242
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Milan »

Ne bih odmah da mracim, ali Ozegovic mora da igra vise timski. Jako je halav i sklon samoisticanju. Maltene je u 85. minutu dodao prvu loptu. Svaki njegov prijem je bio soliranje, a u nekoliko situacija je morao uposliti bolje postavljenog saigraca. A opet, kada njemu nije dodata lopta, durio se kao malo dete. Ako misli da se uklopi i napravi sa Vosom veliki uspeh, mora postati timski igrac i podredjen ekipi!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by vosa do groba »

Ovde postavljam jer je ovo izjava posle utakmice. Mico, svaka cast jos jednom !!!

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1021847" onclick="window.open(this.href);return false;
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by PZS »

PZS wrote:Jako mi je krivo što nema neka evidencija članstva, pa da svi Slaninari dođu do karte za revanš... Imam neki osećaj da bar četvrtina neće gledati meč uživo
U toku utakmice me je 5 cigana zvalo da im pomognem oko nabavke karata. E pa sve i da mogu, nema šanse da ću to uraditi :greenbutt:

Milan je inicirao da se komplet stara ekipa okupi na Severu,a ja sam u četvrtak tamo sa novom sezonskom za zapad i već gledam na šipci bar jedno poluvreme Ku...ta, desno od njega po boku Red Firm, pa do njih Sanatorijum, centralni deo dole Ultransi, G3, PK, levo Pezos i OTCC, iznad Firma Banat, Bački odred i Sremski Front... Kamamama, Pandora i Bulevarci... Gore centralno - Stole i ekipa luduju, a desno na svom mestu Liman... :dance2: :cheers: LUDILO
Izvinjavam se, brzo kucam, pa sam prevideo i ništa manje važne ekipe: Freaks, Firma Centar, Novo Naselje, Salajka, Klisa, Divizija... :lala:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by мализека »

Него видесте ли ви вечерас оног Жакулу?! :cheers: Свака лопта је ишла преко половине терена, одрадио посао без грешке!!! :cheers: О Панкову и осталима нећу ни да причам. На чему ли су били вечерас сви заједно?! :mrgreen: Још увек не могу да дођем себи, ово је боље него против Бурсе!!! :slon: :slon: :slon: :slon:
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina, četvrtak 21h

Post by Sasa1969 »

Milan wrote:Ne bih odmah da mracim, ali Ozegovic mora da igra vise timski. Jako je halav i sklon samoisticanju. Maltene je u 85. minutu dodao prvu loptu. Svaki njegov prijem je bio soliranje, a u nekoliko situacija je morao uposliti bolje postavljenog saigraca. A opet, kada njemu nije dodata lopta, durio se kao malo dete. Ako misli da se uklopi i napravi sa Vosom veliki uspeh, mora postati timski igrac i podredjen ekipi!
Tako se ponasaju pravi golgeteri,ja mu to ne zameram.
Video sam mu lice u krupnom planu na poluvremenu dok je napustao teren...meni dosta
Image
Locked