Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by ogi »

Box wrote:
the Gari wrote:PS Pitanje za sve: koga jakog mi možemo dobiti u sledećem kolu :mrgreen:
West Ham, Dortmund, Southampton, Bilbao, Bordeaux, AZ, PAOK, Rubin... od jacih
Ja mislim da ako prodjemo Sampu, preuzimamo njihov koeficijent i bili bi smo nosioci na zrebu, tako da bi izbegli ove jace timove...zar ne?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by madda fakka »

ogi wrote:
Box wrote:
the Gari wrote:PS Pitanje za sve: koga jakog mi možemo dobiti u sledećem kolu :mrgreen:
West Ham, Dortmund, Southampton, Bilbao, Bordeaux, AZ, PAOK, Rubin... od jacih
Ja mislim da ako prodjemo Sampu, preuzimamo njihov koeficijent i bili bi smo nosioci na zrebu, tako da bi izbegli ove jace timove...zar ne?
Valja dodati da gubitnik dvomeca Fenerbahce-Sahtjor Donjeck kao i CSKA Moskva-Sparta Prag isto ide u plej of verujem kao nosilac. Ako Dinamo Zagreb izgubi u svom dvomecu moze se naci kao potencijalni protvinik. Od zanimljivih imena tu su jos i Rapid Bec (ne znam njihov rang mozda su nosioci), Seltik (ako ispuste 1:0 iz prve utakmice), Klub Briz takodje moguce da uleti jer su igubili u gostima 2:1 od Panatanaikosa.

Koeficijenti se ne preuzimaju za plej of samo za kvalifikacione runde. Ako pogledate nasu grupu 3 sa zrebanja, svi nosioci iz te grupe su pobedili osim jednog ;)
I Bog je Slaninar...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by kej »

ogi wrote:
Box wrote:
the Gari wrote:PS Pitanje za sve: koga jakog mi možemo dobiti u sledećem kolu :mrgreen:
West Ham, Dortmund, Southampton, Bilbao, Bordeaux, AZ, PAOK, Rubin... od jacih
Ja mislim da ako prodjemo Sampu, preuzimamo njihov koeficijent i bili bi smo nosioci na zrebu, tako da bi izbegli ove jace timove...zar ne?
Ne, tako bi bilo da je žreb za sledeće kolo pre revanša.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by torrente »

naklon do zemlje :klanjanje:
Hvala igračima
veliko HVALA VUJADINU BOŠKOVU !!!
još mi je sve nestvarno prži me adrenalin...
neveroje.enovatno!!!!
uffffff
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by Stefke »

Феноменалан осећај. Због ових момената сам неописиво поносан што сам навијач најчуднијег клуба на свету :mrgreen: Одлично су одиграли сви до једног. Било је грешака, али то се све покрило одличном егзекуцијом. Ожеговић је прорадио на време и пружио одличну партију (још ћемо ми зарадити на њему :D ). Жакула имао пар одличних интервенција, а Ћоми водио екипу до ове историјске победе, за Вујкета :cheers:
Ово би требало максимално искористити, поготово у маркетиншке сврхе. Евро навијачи и та прича. Знајући да су друштвене мреже данас један од најбитнијих поља маркетинга, апелујем да некако покренемо ову нашу најактивнију страну на фејсбуку :!:
https://www.facebook.com/fkvns?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
Страна је скоро неактивна, а убедљиво највећа што се тиче нашег клуба (дупло већа од официјелне стране клуба). Гледам ко је синоћ лајковао ову последњу објаву на страни..... моја тетка, неки другари и другарице, тотална рандом маса.... то није тифо страна, није ултрас, тотално симпатизерски настројена. Еј, 23 сома људи који висе по фејсбуку цео дан и чекају да их неко позове негде. Ја редовно преко својих страна на фејсбуку тупим о доласку на сваку утакмицу, било то рукомет или одбојка. Буквално користим сваку могућу прилику да "уваљам" те сезонске или бар заинтересујем некога да у нашем граду постоји један озбиљан клуб, да београд није центар света.... а да не говорим о томе колико кредита спичим пре сваке утакмице да бих позвао овог или оног, али не вреди. Увек истих 1000 људи. Потребно је да се сви активирају по том питању. Резултат је најбољи могући маркетиншки покретач, сад треба паметно искористити ову прилику.
Све похвале са екипу која се исцимала вечерас све до Торина. Такође свака част браћи који су дошли из Бања Луке :cheers:
Поздрављам покретање приче о северу, сад је прави час. Историјско друго полувреме нас чека у четвртак, а пре тога СВИ ПО СЕЗОНСКЕ, па онда у недељу на "дом болесних" :mrgreen:

ПС: Силово си Сампу Огњенее, Огњене, Огњенеее :mrgreen:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by Протомајстор »

Легао сам синоћ у Вошином дресу да бих ујутро знао да није био сан или последица испијеног пива.

Мој оптимизам је ишао само дотле да сам прижељкивао частан пораз после кога би могли да напунимо Карађорђе.
Страх је донекле био оправдан, толико смо се иживљавали синоћ над Сампом да ћемо тешко напунити стадион због неатрактивног госта. :mrgreen:
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by slanina »

Evo kako je italijanski komentator to sve video... :twisted: :cheers:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=dZa0EMx8NCI[/video]

Evo navijača i Zenga.

[video]https://www.youtube.com/watch?t=54&v=POP4ADk5_6o[/video]
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by torrente »

Incredibile!!! :dance2:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by kuzma liman »

Au jbt kad se nisam slogirao sinoc, svaka cast !!! Ne verujem da ovu prednost mogu da useru ali bi trebalo da im metnemo bar 1 i da pazimo na kartone ... E sad mi se mota po glavi koga bi mogli da izvucemo u sledecem kolu mislim da bi nam Malmo ff legao ko budali samar! Ocajno igraju ove sezone a loze se da su jak tim (gledao sam ih uzivo pre 2 meseca ) relativno je jeftino otici na gostovanje oko 100 ojra povratna wizzairom !
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by churguzijanac »

Gde mogu sezonske da se kupe?
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by Jan »

churguzijanac wrote:Gde mogu sezonske da se kupe?
http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/danas ... ih-karata/" onclick="window.open(this.href);return false;
VOŠA ZAUVEK !!!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by мализека »

Требала би управа што пре кренути и са продајом карата за четвртак, да не буде све у задњи час...гробље је већ почело продају...Осим тога, те би карте могле да важе и за Јавор у недељу! 8)
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by vosa do groba »

http://www.njuz.net/rts-otkupio-prava-d ... vojvodina/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by stormer »

мализека wrote:Требала би управа што пре кренути и са продајом карата за четвртак, да не буде све у задњи час...гробље је већ почело продају...Осим тога, те би карте могле да важе и за Јавор у недељу! 8)
http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/karte ... onedeljka/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Sampdoria (ITA)-Vojvodina 0:4

Post by Turija »

Svi su odigrali odlično, neko je briljirao sinoć, neko će to na nekom drugom meču.Odigrali smo kao kolektiv fenomenalno, uz malo sportske sreće (kako je i Ivanić naveo u svojoj izjavi) i izvanrednog i poštenog suđenja (mislim da to treba naglasiti). Nismo ni gol primili i to je bilo presudno za ovakav debakl domaćina i vrhunsku predstavu Vojvodine.Nadam se dobroj utakmici i u revanšu.
Kratki lični utisak o akterima :
Žakula siguran i vidno popravio degažman.
Vasilić i Nastić vrlo dobri u defanzivi, što je bilo dovoljno za ovakvu utakmicu.Još uvek su nešto dalje od protivničkog igrača, ali su uspeli da zaustave skoro sve prodore sa boka.
Štoperi Đurić i Panakov, veoma sigurni sinoć.
Vezni red za neprepoznati, u pozitivnom smislu, počev od Ivanića, pa Maksimovića, Puškarića Sekulića.Najbolja partija Sekulića do sada.Mnogo su pomogli našoj odbrani, a uspeli i da se transformišu za ubitačne kontre.
Stoisavljević opravdao očekivanje i postigao prelomni pogodak.
Ožegović veoma prijatno iznenadio borbenošću, kretanjem i golovima vratio dug, tako da smo sada, po meni, u prijateljskim odnosima tek na početku.Videćemo kako će se dalje odvijati situacija.Nadam se da će se sada ponašati korektno u našem dresu i da će mu on biti jedan jedini, dok je u Vojvodini?
Pohvala i treneru.Izmene na mestu i u pravo vreme.
Ostaje nam ,,drugo poluvreme", za koje se moramo još bolje spremiti, da nas ,,ranjeni lav" ne iznenadi.
Pametno i srećno u Novom Sadu do završnice kvalifikacija za LE.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked