3. kolo: Vojvodina-Javor 2:0

Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Marko93 »

Mare wrote:Poseta kriminalno losa.
apsolutno se slazem,ne znam samo koji je razlog :(
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by kuzma liman »

Marko93 wrote:
Mare wrote:Poseta kriminalno losa.
apsolutno se slazem, ne znam samo koji je razlog :(
Ja znam , dosta mase je van grada ali to nije presudni faktor . Iz iskustva masa je navikla da posle velike pobede na strani utakmicu posle useremo da ti se zgadi fudbal i sve ... Prvenstveno mislim na utakmicu protiv jagodine posle finala kupa !
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by tulip »

Hvala Ti Majstore Ognjene Ožegoviću :lala:
DAJ GOL!!!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by ragazzi di Neoplanta »

Lepo je ovih dana biti navijač Vojvodine. A poseta, mene uopšte nije iznenadila. Moramo se pomiriti sa tim da je ovo manje više broj ljudi koji su spremni da vikendom umesto da bulje u TV iz fotelje dođu na stadion, sve ostalo je narod koji dolazi na zvučna imena i to se neće menjati...
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by recni galeb »

Poseta zadovoljavajuca s obzirom koliko smo razmazeni... :frown:

A u cetvrtak ima da dodje svaka susa i da se bori za sredisnji deo zapada, istoka...
Lepo mi se ide sa decom na jug...
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Jole »

Zasto je poseta bila losa?

Bilo je bar duplo vise ljudi nego protiv Cuke, sto je za mene uspeh.

Ako ste mislili da ce jedna vrhunska partija u Torinu da digne ceo NS na noge onda ste sa druge planete. Decenijama Vojvodina tavori izmedju blizanaca i ostale fudbalske Srbije i jedino kontinuitet rezultata i bodovni egal (ili plus) sa blizancima moze postepeno vratiti publiku na stadion. Jedna utakmica sigurno nece.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Stexman »

Problem je ova nasa liga. Niko ne veruje u postenu borbu vise i zato su domace tekme prazne. Nema tu zara borbe vise kad se titule obecavaju pre pocetka prvenstva. Zvezda najgora ekipa u nasoj ligi godinama a evo je u vrhu uvek. I sad je treca a realno treba da igraju zonu! Malo pre citam, dovode jos jedno pojacanje! A crni nista bolju posetu nemaju od nas.

Ova liga vise nema kredibilitet i tacka.
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Marko93 »

ma kakva liga,kup je nas :)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Radoye »

- Nismo u nasim redovima imali ovakvog levonogog bombardera poput Stanisavljevica jos od Mihe non grata.

- Ozegovic puca od samopouzdanja, neka, i treba, zasluzio je, a kad je igrac u takvom raspolozenju onda moze i vise nego sto mu realno znanje i vestina dopustaju. Treba to koristiti.

- Dilema Ozegovic ili Mrdakovic za mene ne postoji, moraju obojica zajedno na teren. Razliciti tipovi igraca, razlicitog mentaliteta, jedan mlad i lud drugi iskusan i lukav, zajedno stvoreni jedan za drugog.

- Samo da ovaj san potraje sto duze, mnogo je lepo biti Vojvodinas ovih dana! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 20h

Post by Telep »

Ne mozemo ocekivati brutalnu igru na svakoj utakmici, pogotovo ne u nasoj ligi sa timovima kojima odbrana jedini deo tima. Treba da nas raduje sto imamo pojedince koji mogu u svakom momentu da zasijaju i rese utakmicu i kad timu ne ide. Standard JSL utakmica, losa igra, ali rutinska pobeda. Ako bi dobili svaku tekmu koju odigramo ovako slabije, a bice ih sigurno dosta duga je sezona, mozemo se nadati svemu..

poseta :frown: :frown: :frown:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor 2:0

Post by laki »

Poseta je bila losa jer smo malogradjani, jer ce se svi iscimati da usred radne nedelje dodju da bi gledali Vosu jer igra protiv jebene Sampdorije, a u nedelju uvece po lepom vremenu, niko nece da dodje i prati voljeni klub jer kao ima neke obaveze. Tipicno malogradjansko ponasanje. Ides na stadion da gledas nekog nazovi velikog i respektabilnog protivnika. FUJ!

Utisak veceri: Aplauz Adjuruu sa tribina, i nakon meca, kad smo ga pozvali da dodje na istok, covek dosao, pozdravio se sa celom tribinom, osmeh na licu od uha do uha. Covek je vidno bio presrecan zbog ovacija koje smo mu dali, nije mogao da sakrije srecu. Dobar lik. Steta sto ga je iz kluba oteralo ono moralno go**o i nula od coveka, nikolic...
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor 2:0

Post by Red Marquis »

Zadovoljan i igrom i rezultatom, a i pomalo promešanom postavom.

Ono šta se danas videlo je da je Kordić materijal za trećeg golmana i ništa više, da je Mogli Lakićević mnogo bolji igrač od Vasilića i zaslužuje prvu postavu. Zna da centrira i dosta je brži. Nino se vraća, nije još skroz fit, po meni treba ga sačuvati protiv Dorije. Paločević ponovo najslabiji, svaki put mi izgleda kao da je juče upoznao saigrače a ovo je bio osmi takmičarski meč.
U revanšu ne bih nepotrebno forsirao ni Nina ni Mrdakovića, sezona je duga i trebaće nam. Ako bez njih dvojice ne možemo da prođemo, onda ko nas šljivi...

Moram se posebno osvrnuti na Ožegovića. Više od golova koje je dosad postigao moram da pohvalim njegovo izgaranje. Svuda ga ima, otvara se, trči, traži loptu...doći će i period kada ga golovi neće hteti, ali sa ovakvim stavom biće i tada od velike koristi timu. Samo pamet u glavu i ne dozvoli da te medijska pažnja sludi!

p.s. E, da, Laki me podseti. Ađuru je kralj, nisam prežalio njegov odlazak. Pozdravio ga je i zapad kako zaslužuje. Veza i napad bi imali odrešene ruke kad bi iza njih orali Maksimović i Đura :(
Io odio Belgrado
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor 2:0

Post by ogi »

Sjajni golovi! Ovog leta navijaci Vojvodine bas uzivaju!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor 2:0

Post by trelos gia fcv »

Jedan od komentara na forumima na gol Ožegovića:

"Ova Voša je čista i ničim zaslužena privilegija srpskog sporta...Gledajte i uživajte"
http://www.b92.net/sport/komentari.php? ... #k17139080" onclick="window.open(this.href);return false;

Verovatno je dečko hteo da kaže "izazvana" :mrgreen: - pošto mu u potpisu stoji LIMAN
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Javor 2:0

Post by FALCAO 09 »

Poseta?? Vi se cudite poseti!? :shock: :o Pa ljudi moji gde vi zivite, u kojoj zemlji tj drzavi...Ovde ljudi ne vole i ne cene SVOJE. Gde god da sam bio i putovao ljudi navijaju iskljucivo za SVOJE, a to se ni ne dovodi u pitanje. A ovde? :argue: :roll: Pa u ovoj zemlji se pljuje i vredja jedan Novak Djokovic. Sta vas to cudi. Crni i crveni su ispred svakog i svega. Mada ni ti crni sad nemaju nista vecu posetu od nas.
Na Mozzartsportu pise 2000 :evil: pa samo na zapadu je bilo mozda i svih 3000 a na celom stadionu mozda i 4000. Ali slazem se i to je mala poseta ali ne treba to nikog da cudi.
Locked