Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Stexman wrote:Nemoj da se neko zajebo pa da dozvoli RTS-u da preuzme utakmicu!!!

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 32794.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Slazem se! Ako je ikako moguce, nikako ne dozvoliti rts i retardiranog acu informaciju na Karadjordju. Samo Lazo, samo RTV!
POŠTO OBRAZ ???!!!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

Jasta, samo Lazo da ih tuca metaforama dok budu okretali antene prema NS-u, znatizeljni i radoznali... :mrgreen:
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post by nssale »

Ja se ne bih durio i dozvolio bih rts-u da prenosi utakmicu, jer bi to bila dodatna prilika za promociju FK Vojvodine u celoj Srbiji uz adekvatnu igru na terenu i atmosferu na tribinama. Srbija pored blizanaca može na televiziji sa nacionalnom pokrivenošću videti i nekog drugog, komentari onih koji nemaju rtv kažu da to žele, sad kad se jedan od blizanaca počeo gaditi svima, ne bi bilo loše da mi ispromovišemo sve ono dobro što bi ljudi želeli da gledaju na jednoj fudbalskoj utakmici. Jedino bih voleo da klub ima svog komentatora ili još bolje komentatorski par koji bi vodio sam prenos, al to trenutno sigurno nije moguće.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik »

Klub se nece mnogo pitati ko ce da prenosi utakmicu jer smo prava vec prodali Lazi i kompaniji.
Mislim da ce se RTV i RTS dogovoriti da zbog velikog interesovanja RTS preuzme prenos sa sve Lazom.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Kako god bilo, Laza mora prenositi sve Vosine tekme zauvek, dok je ziv! On je meni najveci kralj ikada! :cheers:
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Ne znam da li ste znali ali sezonske ulaznice mogu da se poruče i "on line", odnosno da vam ista stigne na adresu preko kurirske službe.

Izvor: http://www.gigstix.com/sve-ulaznice/7-s ... ca--201516
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Лазо Бакмаз је мени најгори коментатор у историји телевизије и сваки пут ме је срамота кад нека тако меланхолична будала преноси Војводину и са толико мало одушевљења прославља наше јако битне голове. Нисам мало пута гасио звук да га не слушам.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Ovo danas sa prodajom karata je bio cirkus živi. Zapad je planuo za tili čas, ali nije problem što tribina postaje tesna i što nama objektivno treba veći stadion kad igramo pravi fudbal, problem je logika po kojoj su danas prodavane karte, po principu jedna lična karta može da uzme 3 karte. Tako smo danas imali situaciju da su se pojavili kojekakvi likovi sa špilom ličnih karata i uzimali po 20-30 karata. Tako je cela tribina rasprodata na 200-250 ljudi.

To što je zabranjeno nositi tuđu ličnu i što po zakonu za to treba da se odgovara, to mnogo nije interesavalo ekipu za šalterom, a verovatno ni one koji su osmislili ovaj metod. I gde su organi javnog reda da proprate ovaj događaj!?

Druga stvar se odnosi na lične karte koje potpuno gube smisao u celoj priči pošto mesta nisu numerisana, a karte su bez imena i prezimena kupca i nisu povezane sa sedištem! Vrhunac cirkusa je kad sam dečku na šalteru dao ličnu kartu, a on me pitao za adresu, pošto jel nema gde da očita čipovanu ličnu kartu.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Jos uvek smo mi amateri da organizujemo ovako velike utakmice, no Boze moj, ako Vosa nastavi ovako da gazi naucice se malo i logistika oko ovih vrlo bitnih stvari.
Iskreno se nadam da ce tapkarosi dobiti cuske po glavi, jebem li vam seme cigansko.

Sa druge strane, cene karata za ovakvu utakmicu su smesne, posebno sto su objavljene posle prve utakmice. Trebalo je zveknuti minimum 800 din zapad, 600 istok i 200 sever. Na severu sve sto se skupi da gricka semenke bice podignuto da navija 90minuta. Na taj nacin bismo malo sprecili guzvu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

churguzijanac wrote:Ovo danas sa prodajom karata je bio cirkus živi. Zapad je planuo za tili čas, ali nije problem što tribina postaje tesna i što nama objektivno treba veći stadion kad igramo pravi fudbal, problem je logika po kojoj su danas prodavane karte, po principu jedna lična karta može da uzme 3 karte. Tako smo danas imali situaciju da su se pojavili kojekakvi likovi sa špilom ličnih karata i uzimali po 20-30 karata. Tako je cela tribina rasprodata na 200-250 ljudi.

To što je zabranjeno nositi tuđu ličnu i što po zakonu za to treba da se odgovara, to mnogo nije interesavalo ekipu za šalterom, a verovatno ni one koji su osmislili ovaj metod. I gde su organi javnog reda da proprate ovaj događaj!?

Druga stvar se odnosi na lične karte koje potpuno gube smisao u celoj priči pošto mesta nisu numerisana, a karte su bez imena i prezimena kupca i nisu povezane sa sedištem! Vrhunac cirkusa je kad sam dečku na šalteru dao ličnu kartu, a on me pitao za adresu, pošto jel nema gde da očita čipovanu ličnu kartu.
Dve stvari imam da ti kazem;
1. Kupi sezonsku pa se ne guraj sa indijancima koji su dosli sad na Vosu i doci ce sl kolo sa Dortmundom pa onda opet za 3 godine... Pravi navijaci imaju sezonske.

2. SVI NA SEVER
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Треба промовисати продају сезонских карата баш сад!

Сви на север!!!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Casual 1989 wrote:
churguzijanac wrote:Ovo danas sa prodajom karata je bio cirkus živi. Zapad je planuo za tili čas, ali nije problem što tribina postaje tesna i što nama objektivno treba veći stadion kad igramo pravi fudbal, problem je logika po kojoj su danas prodavane karte, po principu jedna lična karta može da uzme 3 karte. Tako smo danas imali situaciju da su se pojavili kojekakvi likovi sa špilom ličnih karata i uzimali po 20-30 karata. Tako je cela tribina rasprodata na 200-250 ljudi.

To što je zabranjeno nositi tuđu ličnu i što po zakonu za to treba da se odgovara, to mnogo nije interesavalo ekipu za šalterom, a verovatno ni one koji su osmislili ovaj metod. I gde su organi javnog reda da proprate ovaj događaj!?

Druga stvar se odnosi na lične karte koje potpuno gube smisao u celoj priči pošto mesta nisu numerisana, a karte su bez imena i prezimena kupca i nisu povezane sa sedištem! Vrhunac cirkusa je kad sam dečku na šalteru dao ličnu kartu, a on me pitao za adresu, pošto jel nema gde da očita čipovanu ličnu kartu.
Dve stvari imam da ti kazem;
1. Kupi sezonsku pa se ne guraj sa indijancima koji su dosli sad na Vosu i doci ce sl kolo sa Dortmundom pa onda opet za 3 godine... Pravi navijaci imaju sezonske.

2. SVI NA SEVER
Vidi, ja imam sezonsku... Karte sam kupovao za burazera i njegovog klinca koji je na moru. Moj post je iskljucivo namenjen upravi, kako bi sledeci put organizovali prodaju karata kako treba. Ne mozes ocekivati da ce svaki navijac Vose imati sezonsku i deliti ih na prave i one koji su manje pravi posto nemaju sezonsku. Ne zelim uopste da ulazim u raspravu i da razvodnjavam ono sto sam napisao doticuci druge teme.

Prodaja karata je organizovana katastrofalno!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Priča o derbi navijačima, indijancima, tapkarošima i slično, svuda je bilo i biće. To se neće nikada menjati, pogotovo ne u fenserskom gradu kakav je Novi Sad.

Ono što može da se uradi je da ne bude dva šaltera na stadionu i 2 u Gigstixu (od čega jedan otpada na izradu sezonskih). Toliko ljudi nema posla, unajmite ih još 5 na tri dana, napravite, improvizujte neke štandove/šaltere ispred stadiona...i da vidite koliko će sve brže i sa manje stresa ići.
Io odio Belgrado
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Uprava

Post by Jole »

ssnigd wrote: Na severu sve sto se skupi da gricka semenke bice podignuto da navija 90minuta
Alal vera! A taman sam mislio da predlazem ljudima koji ne stignu da kupe zapad i istok da kupuju sever, jer tamo su nasi momci koji vole klub a ne divljaci ko ovi beogradski. Ali nekom je ocigledno bitnije izivljavanje nad ljudima koji nisu stigli na vreme da kupe zapad/istok, nekima je draze da sever zjapi prazan nego da se popuni simpatizerima. Eto jos jednom od mene Alal vera!
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Jole wrote:
ssnigd wrote: Na severu sve sto se skupi da gricka semenke bice podignuto da navija 90minuta
Alal vera! A taman sam mislio da predlazem ljudima koji ne stignu da kupe zapad i istok da kupuju sever, jer tamo su nasi momci koji vole klub a ne divljaci ko ovi beogradski. Ali nekom je ocigledno bitnije izivljavanje nad ljudima koji nisu stigli na vreme da kupe zapad/istok, nekima je draze da sever zjapi prazan nego da se popuni simpatizerima. Eto jos jednom od mene Alal vera!
Pretera ga, covece. Ni prosli put za ljude na severu nije bilo pritiska. Jeste, trazilo se od ljudi da ustanu, ustao je deo, ostali su bez ikakvih problema nastavili da sede, ako nisu hteli da se prikljuce navijanju. Niko te ljude nece tuci, niti ih izbacivati s tribine, prvo zato sto su svi tu da gledaju Vosu, a drugo, nikom nije u interesu da na evropskoj utakmici pravi sra*a.....a to da nije lepo sedeti na navijackoj tribini, nije lepo jbg...
Post Reply