Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Radoye »

srbobran wrote:Svuda u svetu postoji sistem prodaje sezonskih, ali i redovnih karata.
Zna se ko ima prioritet kupovanja, a on se postavlja na osnovu određenih "loyalty" poena. Odnosno, svaka sezonska donosi određeni broj bodova, svaka redovna karta takođe. E sad, da li je naš klub spreman da uradi tako nešto?
Sigurno da to nije lak posao, potrebno je napraviti bazu kupaca...
Da li su ljudi u Srbiji spremni da se zarad toga legitimisu i ostavljaju svoje licne podatke svaki put kad kupuju kartu?

Znam da se legitimise kad se uzima sezonska, ali govorim o onom obicnom dodjes na salter na stadionu na dan utakmice i kupis kartu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Forza Voša »

Ja sam bio u 12 u centru i uzeo sezonsku. Sezonske mogu uzeti samo oni koji imaju sezonske od prosle godine dok ostali tek od petka (zbog ovoga je moj rodjeni burazer izvisio; ja poneo njegov pasos da mu uzmem sezonsku posto on nije u gradu kad ono cvrc milojka).

Ako neko ima viska kartu za istok ili ima sezonsku za istok a ici ce na sever neka javi (platio bi kartu za sever a sezonsku bi mu bacio sa tribine odmah cim udjem ili posle utakmice).
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by PelezinhoFkv »

Ukoliko želite da vam sezonske ulaznice po regularnoj ceni budu isporučene kurirskom službom na kućnu adresu u bilo kom mestu u Republici Srbiji po ceni od 260 din, kontaktirajte nas pozivom na 021.472.4816 ili pošaljite mejl na tix@gigstix.com

Ukoliko ulaznice želite da kupite kao pravno lice, kontaktirajte nas pozivom na 021.472.4816 ili pošaljite mejl na tix@gigstix.com
"Poštovani,

danas više nema gužvi. Izdajemo za sada samo sezonske ulaznice uz proslogodišnju do petka i zatim nastavljamo da izdajemo normalno sezonske ulaznice. Tako da možete da kupite novu sezonsku već danas samo nemojte da zaboravite staru.

Srdačan pozdrav,
GIGS TIX "

:cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by FALCAO 09 »

Realno nas stadion ne moze da bude pun da dolaze Barsa i Real. Razlog je taj da nam je stadion totalno rasparcan i u nekim delovima gradjen eto samo da bi se gradilo i pricalo o tome. Juzna tribina nema dozlovu, 1/3 istoka :evil: kavez za gostujuce navijace kad se igra JSL, mada su tu bili smesteni navijaci Honveda i Burse, plus istocna tribina samo JEDAN ulaz :roll: :frown: a sever najveca tribina medjutim skoro svi zele na zapad i istok. Bolje da imamo skockan stadion od 10 000 nego potincijal i za 20 000 kad ne moze da se iskoristi i kad tako izgleda!
the firm liman
Posts: 13
Joined: Fri Nov 08, 2013 7:55 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by the firm liman »

Vlasnici sezonskih za zapad i istok će moći da udju na severnu tribinu. Na severu ste svi dobrodošli!

Dodjite da zagrmimo zajedno i poguramo naš tim do još jedne pobede!
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Istocno stajanje »

Ljudi, dajte sve od sebe da napravimo "vruc domaci teren", nebitno na kojoj se tribini nalazili. Mi smo jedno, to je nasa snaga, da ne budemo kao u pozoristu ili kao oni komentatori sa RTV :mrgreen: Da se zabari smrznu od atmosfere!!! Iako smo ubedljivo pobedili, ja i dalje mislim da nismo 100% prosli, tako da nema opustanja!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Dejan »

Svi na sever!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by borrissey »

the firm liman wrote:Vlasnici sezonskih za zapad i istok će moći da udju na severnu tribinu. Na severu ste svi dobrodošli!

Dodjite da zagrmimo zajedno i poguramo naš tim do još jedne pobede!
+1

Ostavimo taktiku Zagi i strucnom stabu. Na nama je da zagrmimo da se ori ceo grad, od Rimskih sanceva do Bukovca, od Kaca do Futoga. Svi na sever!!!
Last edited by borrissey on Tue Aug 04, 2015 3:06 pm, edited 1 time in total.
mvp
Posts: 23
Joined: Tue Apr 20, 2010 6:56 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by mvp »

Ništa ne brinite oko rezultata, ako talijani povedu 3-0 skidam se go i utrčavam na teren da ih izbacim iz ritma. :mrgreen:
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by severozapad »

Daj sluzbeni rezultat i da se ne sprdamo sa ovom tekmom.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Firmson89 »

mvp wrote:Ništa ne brinite oko rezultata, ako talijani povedu 3-0 skidam se go i utrčavam na teren da ih izbacim iz ritma. :mrgreen:
Апсолутно, у крајњој нужди изазивамо прекид, региструје се 3:0 за Жабаре, ми и даље пролазимо јер смо тамо добили 4:0 и све под контролом :greenbutt:

Шалу на страну, спремајте грла и дланове, град има да се тресе! Видимо се на Северу!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Владика »

borrissey wrote:
the firm liman wrote:Vlasnici sezonskih za zapad i istok će moći da udju na severnu tribinu. Na severu ste svi dobrodošli!

Dodjite da zagrmimo zajedno i poguramo naš tim do još jedne pobede!
+1

Ostavimo taktiku Zagi i strucnom stabu. Na nama je da zagrmimo da se ori ceo grad, od Rimskih sanceva do Bukovca, od Kaca do Futoga. Svi na sever!!!
+1

СВЕ лепо речено, на нама је да дођемо и бодримо наш вољени клуб свих 90 минута!
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by duh slaninara »

Zbog dogovora sa drugarom kupljena je karta za zapad, a sad mi se ponovo nakon duzeg perioda jako ide na sever. Zato planiram da kupim i kartu za sever i da stojim i pevam 90 minuta. Mislim da je vecina ljudi koji ce u cetvrtak biti na severu (mislim na one koji nisu tamo na redovnim utakmicama) bila u jednom momentu svog zivota deo navijacke tribine,nije kasno da to ponovo budu!

I kako glasi jedna matora pesma, verovatno je se seca vecina ljudi sa foruma. "Necemo, necemo novine za sedenje,idemo, idemo, idemo na stajanje!"
Љубав и страст,јачају с' годинама!
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by njaks »

СЕВЕР:

Апелујемо на све који долазе на северну трибину да дођу сат времена раније и уђу на стадион због гужве и организације на трибини. Када уђете на трибину послушајте шта се говори са шипке због организације кореографије. Северна трибина је навијачка и свако ко дође дужан је да навија деведесет минута.

НА СЕВЕРУ СЕ НАВИЈА!!! ФИРМА 1989

СВИ КОЈИ ИМАЈУ ПРОПУСНИЦЕ ЗА ИСТОК И ЗАПАД МОЋИ ЋЕ ДА УЂУ НА СЕВЕРНУ ТРИБИНУ!


Image
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Matador »

Svi na sever!!! Da ponovo stane brat do brata, kum do kuma! Da predjemo preko podela, sujete, svadja i da svi tu budemo za nasu Vosu i Firmu!!! U cast Vujketa!!! Covek je veliki onoliko koliko prasta!
Locked