Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Locked
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by tulip »

madda fakka wrote:czv-Radnicki Nis 0:1 na poluvremenu... Nadam se da su Nislije ponele katanac da se iznutra zakljucaju u svlacionici :)
Nije ni zvezdan blesav. Za ovu utakmicu je promenio taktiku i na poluvremenu ušao u sudijsku svlačionicu.
DAJ GOL!!!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

Ne bih da zalazim mnogo u politiku, ali kad se spominju :shit: , to je neminovno...

Neciji komentar tu na vestima je sve objasno: zvezda je olicenje ove vlasti - bahata, nemocna i jadna...
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by budababa »

Čiča raspalio pošteno po ciganima...

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 32893.html
Razmišlja i o predlogu vlastima da se fudbal ukine na par godina, ako će, kako kaže, da se igra samo za ''blizance''.
:lala:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by N13 »

Tako se to radi!
Eh kad bi tako razmišljali i predsednici svih ostlaih klubova u ligi, pa se ujedinili i dogovorili da ne izlaze na mečeve protiv partizana i zvezde cele sezone.
Neka im savez dodeljuje pobede, ali verujem da bi se ugasili kad niko ne bi hteo da igra protiv njih cele sezone.... neka igraju sami sa sobom njihov čuveni derbi.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Jole »

1892 wrote:
madda fakka wrote:czv-Radnicki Nis 0:1 na poluvremenu... Nadam se da su Nislije ponele katanac da se iznutra zakljucaju u svlacionici :)
Hahahaha da li je neko sumnjao da će igrač Radničkog dobiti crveni zbog dva prigovora
Ma neeeeeeee!!! Prvi zuti je dobio zato sto je dosao do kamere pored terena i stavio prst u usta posvecujuci svoj gol trudnoj zeni?!? Stanisavljevicu, pamet u glavu jer i ti tako proslavljas golove, sa prstom u ustima :mrgreen:
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Djisa »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 33125.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kup je nas!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by madda fakka »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1023552" onclick="window.open(this.href);return false;

Mislim da je zbog ove situacije izmisljena izreka "ko o cemu ku*va o postenju" :D kao drugo, pre koji dan/nedelju taj isti tole izjavljivao kako je Kokeza kancer srpskog fudbala. Joj zivote :frown:
I Bog je Slaninar...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by laki »

madda fakka wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1023552

Mislim da je zbog ove situacije izmisljena izreka "ko o cemu ku*va o postenju" :D kao drugo, pre koji dan/nedelju taj isti tole izjavljivao kako je Kokeza kancer srpskog fudbala. Joj zivote :frown:
I obama je bio dobio nobelovu nagradu za mir, ako se ne varam. Ovu vest koju si postavio je negde u jednakom rangu sa ovim sto sam ja naveo.
Image
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Joe »

"Sav sam se predao što većem uspehu Vojvodine na srpskoj i internacionalnoj sceni. Vojvodina je za mene svetinja"

:thankyou:
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by trelos gia fcv »

Joe wrote:"Sav sam se predao što većem uspehu Vojvodine na srpskoj i internacionalnoj sceni. Vojvodina je za mene svetinja"

:thankyou:
Polako, polako, samo polako...
Nadajmo se da je tako kao što priča, i ja želim da mu verujem, ali samo polako...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Nevernik »

madda fakka wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1023552

Mislim da je zbog ove situacije izmisljena izreka "ko o cemu ku*va o postenju" :D kao drugo, pre koji dan/nedelju taj isti tole izjavljivao kako je Kokeza kancer srpskog fudbala. Joj zivote :frown:
Kokeza podneo ostavku u rezimskom klubu.
Nas predsednik pao u depresiju.
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by vosa do groba »

Nevernik wrote:
madda fakka wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1023552

Mislim da je zbog ove situacije izmisljena izreka "ko o cemu ku*va o postenju" :D kao drugo, pre koji dan/nedelju taj isti tole izjavljivao kako je Kokeza kancer srpskog fudbala. Joj zivote :frown:
Kokeza podneo ostavku u rezimskom klubu.
Nas predsednik pao u depresiju.
Pored toga sto je podpredsednik FSS-a, dobio je danas i ulogu da odlucuje o tome koje sudije se trebaju kaznjavati zbog propusta zajedno sa komisijom za sudjenje. A ova odluka da se povuce, evo idu izbori FSS-a, Tole odlazi, mora cigan doci na njegovo mesto... Eto nama Kokeze kao predsednika FSS-a.... :cry: :pijanac: :pegla:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by churguzijanac »

Nisam uopste iznenadjen. To je toletov oprobani recept. Veliki mag, guru i vodja crno belih sektasa je i ovog puta privukao jos jednog od protivnika u svoj tabor. Setite se samo TV duela koji je imao sa Savom i posle svega, eto ga Savo u FSS-u. Isto je uradio i sa terzicem, samo sto je ovaj vec bio na celu FSSa, pa mu je malo to sto je dobio od toleta.

Scepanovic treba pod hitno da izadje iz tog brloga i da se posveti klubu.
Locked