Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Bossman
Posts: 3
Joined: Tue Aug 04, 2015 11:29 pm

Re: Uprava

Post by Bossman »

Severna tribina je navijačka. A po čemu, po 30, 40 firmaša tamo??? Pomirimo se sa sudbinom, mi nemamo ljudi, navijača za toliku tribinu. Po meni najbolje rešenje je da navijači budu na velikom jugu kao i pre nego što su premešteni na sever. Da budemo iskreni, koliko imamo navijača i ta nam je velika. Sever je najveća tribina na stadionu, i bezveze je da zjapi prazna. I priznajmo očajno izgleda kad imaš 30 ljudi na tolikoj tribini. Na zapadu se skoro ni nečuju navijači. Jug je bliži i kontam da bi mnogo bolje zvučali a i digli bi masu na zapadu.
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Uprava

Post by Joe »

Jesi siguran da nemamo navijača za toliku tribinu? Puni li smo je već više puta. :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=-20zEERshV0" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=kAiAYJFcM8w" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne bih ulazio u razloge zašto je ta tribina u poslednje vreme polu prazna, ali sam siguran da je možemo opet napuniti, koliko već večeras...

Samo se sećam jednom da smo bili na jugu i nisu mogli da uđu svi navijači, a mi koji smo ušli bili smo sabijeni kao sardine, dok su se cigani razbaškarili na severu, a nisu ga ni popunili. Tada sam se zapitao ko je ovde domaćin i veoma sam bio srećan što se selimo na sever.
Bossman
Posts: 3
Joined: Tue Aug 04, 2015 11:29 pm

Re: Uprava

Post by Bossman »

Pa sada je jug veći nego pre. OK imamo mi navijača da napunimo tribinu. To ne sporim, ali to se desi jaka, jako retko. I nisam da se sever da beogradskom šljamu. Neka ostanu na istoku. Ali i dalje sam uveren da bi bilo bolje da navijači budu na jugu. Kao što sam rekao, bliži je zapadu i mnogo lakše bi digli masu. Ovako je teško. Kad krene zajednička pesma severa i zapada, već posle 10 sekundi se ne peva isto. A kada su ovako velike utakmice jako je važno da se napali uglavnom mirna masa na zapadu. Bar je to moje mišljenje
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Sta je s tim novim jugom? Jako je odvratno da ta tribina zjapi prazna, Bolje da nema tribine i da je rupa umesto nje, daj da je miniramo ako tamo ne mogu da idu ljudi!! Pa tu ima cca 2 soma stolica! Uzasno izgleda kad je sve to prazno ili kad na njoj ima 100 ljudi, kao nekih klinaca i slicno... Totalno bezveze!
Image
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Uprava

Post by lala1914 »

Matador wrote:Iskreno se nadam da Kokeza i njemu slicni najureni nece biti u blizini FKV!


http://www.goal.com/rs/news/9822/liga-e ... %87-kokeza" onclick="window.open(this.href);return false;
nije mu dugo trebalo :P :pegla:
Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: Uprava

Post by Denis »

Uprava dovedite pojacanja za Evropu. Dobrog veznog igraca.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Denis wrote:Uprava dovedite pojacanja za Evropu. Dobrog veznog igraca.
Treba nam takav igrač već za Čehe.
Teško da će se on uigrati sa ekipom, ali nije trenutno to mnogo ni bitno, jer nama je najpotrebniji igrač koji može da primi i zadrži loptu u posedu na par sekundi, prođe u duelu 1 na 1 i napravi pas unapred, pa da onda vratimo Puškarića na zadnjeg veznog i uparimo ga sa Maksimovićem.Ta 10ka i Ćomi da nam grade igru i osmisle napade.
Povratkom Pekarića u ekipu, kvalitetno ćemo pokriti štoperske pozicije, ali nam ostaje otvoreno pitanje levog krila, kao i golmana (koji će u teškim momentima izvaditi odbranu).
Voleo bih da vidim šta smo dobili dolaskom Perića, iako veoma poštujem Žakulu.Međutim, videli smo šta znači imati gošu koji spasava ekipu i iz nekih gotovo mat pozicija.Naravno, ne možemo imati na golu Viviana, ali u evropskim utakmicama moramo da imamo golmana koji može nas ,,čupa" u igri, kao Žakula na penalima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

Avramov Vlada bese ono slobodan igrac da ne kazem golman?
1892
Posts: 1066
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by 1892 »

Preminuo čika Rakeli, na stranu sve što se dešavalo, neka počiva u miru !
Come on you Reds!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

R.I.P. Saučešće porodici.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Neka pociva u miru.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Počivaj u miru, Rabrene.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Saucesce porodici, greota bez obzira na sve ipak je on jos mlad bio za umiranje. :(
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Bili smo na suprotnim stranama, ali svejedno - pocivaj u miru.

Jedina pozitivna stvar koju pamtim, vezana za njega, bila je kada je na SOS-u izvozao onog debila Nadja za sve pare, posle finala Kupa...
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Saučešće porodici Rabrenović!
Ne možemo reći da nije voleo Vojvodinu, samo je način na koji je obavljao funkciju bio malo drugačiji
od onog kako smo to mi zamišljali!

Počivaj u miru!
Post Reply