Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Koral »

Belenenses!!! Ili Legija! Niko ovde nije nepobediv.
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by lesa »

ajd da se ponovim...

BELENESES AWAY :beg: :beg: :beg:
...ti si nasa prva ljubav...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by trelos gia fcv »

JBT, KAKAV HUK SA TRIBINA NA SVAKU NAŠU ŠANSU!
E, najžalije mi je što u takvoj atmosferi nismo dali bar pola, ako ne možemo ceo gol, tek da iznova i iznova gledam i preslušavam frenetičnost na tribinama!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Протомајстор »

madda fakka wrote:1 Athletic Club (ESP)
2 Viktoria Plzeň (CZE)
3 Steaua Bucureşti (ROU)
4 Legia Warszawa (POL)
5 Belenenses (POR)

moguci protivnici...
Уф, имали смо среће! :cheers:
Треба избећи само Баскијце!
Значи Стеауа игра пред празним стадионом?

Оно што треба приметити је да ће као и прошли пут на жребу сви прижељкивати нас као најлакшег противника. :mrgreen:
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Casual 1989 »

Pre svega cestitke igracima na pobedi ! 4:2 pobediti Sampu nije mala stvar. :cheers:
Falio je gol da sve eksplodira al dobro ne treba biti alav.
Ono sto me je iznerviralo to su debili koji su vec od 80min krenuli da izlaze sa stadiona, meni je isto dal si izasao u 80min ili 90min jer svejedno nisi ispostovao momke na terenu koji su ginuli za svaku loptu i koji su izbacili Samdoriju.
Najvise ljudi je izaslo sa juga, moje pitanje je koja se masa pusta tamo? Bolje da mi je ta tribina prazna nego puna ljudi koji nemaju obraza ni postovanja, makar to bili i klinci !

U koliko sati i na kom programu je izvlacenje? I da li mozete ostaviti link za pracenje preko neta ako ne budem u mogucnosti da budem uz tv? Unapred hvala.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Neizlecivi »

Samo izbeci Bilbao i Legiju :!:
Sa svima ostalima mozemo!
I da dodam da mislim da Steaua uopste nije losa. Beogradjani su imali mnogo srece, pre svega da iznude onaj crveni karton.
Edit
Ovde negde od 13h bi trebalo biti izvlacenje.
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by lexa »

Casual 1989 wrote:U koliko sati i na kom programu je izvlacenje? I da li mozete ostaviti link za pracenje preko neta ako ne budem u mogucnosti da budem uz tv? Unapred hvala.
13h

Moze se pratiti na UEFA-inom sajtu.
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/index.html
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Brick Liman »

Ovaj forum je oduvek bio najrealniji presek mentalnog stanja Slaninara. Dakle, teška psihijatrija. Od tame do sjaja, od pakla do raja, totalna ludost i nerealni stavovi.

Da mi je neko ponudio časno ispadanje bez brukanja pre ovog dvomeča, ne bih se bunio. Da se ne lažemo. Izbacivanje Sampdorije je najsvetliji trenutak kluba od 1989., jači događaj od osvojenog kupa. Ovo ne bih usnio ni da sam pojeo tablu Hofmana pre 15 dana.

Igrali smo više nego korektno sve do drugog gola. Do tad smo potpuno kontrolisali igru, bili bolji, jedina razlika je bila onaj jeftinjak koji smo primili u 16. minutu. Da smo mi prvi dali gol ili izjednačili do poluvremena siguran sam da bi dobili tekmu. To je fora sa ovom ekipom - ako prvi damo gol dobijamo, ako ga primimo prvi popušili smo sigurica. Tako je od početka sezone. Nakon drugog gola, takođe jeftinjaka, krenula je klasična voda u uši, ono što nam se uvek dešavalo, a čega u ovom dvomeču nije bilo do tog momenta. Čak ni tada Dorija nije napravila ništa, samo smo se mi stisli. Sve u svemu, poslednjih 25 minuta klasična Voša, predinfarktno stanje, slike brojnih tragedija iz prošlosti u glavi i lomljenje da li da izađem sa stadiona i šetam kao ludak po Limanu dok se ne završi...

Kad se podvuče crta - ovo je ludost. Izbaciti Sampdoriju iz Evrope je teško ludilo, kao i još jedno kolo Evrope.

P.S.

Lepota starih njuški i gradskog taloga na Curvi Nord. Znam da nije to to, ali trebali bi ići na Nord na sve veće tekme, posebno protiv blizanačke žgadije.

Nadam se da će mladići koji sada vode grupu prepoznati i iskoristiti trenutak. Ne bih da zvučim kao stari prdonja u penziji koji pametuje, ali mora se uložiti puno, puno znoja, krvi i truda da bi se tribina ponovo digla. Krenuli ste od nule, to tako treba gledati. Peglajte nove barjake, nove dvomotke, pravite nove pesme...Ne oslanjajte se samo na staro jer onda neće biti napretka.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Telep »

Onaj ko je ocekivao da cemo ih opet nadigrati nije realan. Ne svidja mi se sto smo odigrali malo jajarski, odbrambeno i sa puno izlezavanja (istina tukli su se italijani poprilicno). Mada prolaz se gleda i ko nije zadovoljan taj je lud covek.

Aj neko ko je bio na zapadu/istoku da kaze kako je izgledao sever i zvucao. Gde sam ja stajao nije se masa nesto pretrgla sa navijanjem mada je na momente grmelo.

Plzenj, Steaua, Belenenses :!:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Sasa1969
Posts: 628
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Sasa1969 »

Meni juce najjaci utisak ostavio golman Sampdorije Emiliano Viviano !Kako smo mi njemu dali 4 komada to samo bog zna :D
Odavno nisam video uzivo ovako mocnog golmana...nije imao puno posla juce ali to sto je odbranio bilo je vrhunski.A tek ona ispucavanja ? Zjuuu lopta leti nebu pod oblake....
Sever je juce bio na visini ! Dobro je to grmelo svaka cast !
Image
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by exlimanac »

Realno govoreci prosli smo Sampdoriju na srecu i njihovu nespremnost u prvoj utakmici.To je bila jedna od onih utakmica gde kad das gol u ranoj fazi utakmice,protivnik se pogubi i nezna sta dalje,plus potcenjivacki odnos,plus sto smo ih nadtrcali,plus sto je ulazilo sve moguce i nemoguce.Kada bi igrali sada sa njima 5 utakmica mislim da bi svih pet izgubili.Ako mislimo iole nesto da ozbiljnije da uradimo po pitanju plasmana(pod uslovom da ne dobijemo Atletiko)u grupnu fazu,moramo menjati golmana i dovesti najmanje dva iskusna,prekaljena vezna igraca(strancas)koji znaju da uvezu nase linije koje su juce delovale jako rastimovano.Veci deo meca smo igrali taktiku od pre nekoliko sezona,"pukni je napred na spica pa sta bude".Vratiti Pekaru umesto Pankova jer mali se gubi,u situacijama gde se treba samo dobro postaviti i nista vise.Tacno se videlo kod drugog gola kako samo nemo prati situaciju i konta nece biti nista,a ono gol.Ozegovic bez reci sve pohvale ovom momku,Mica opet na momente briljira a na momente blagi ocaj,u njegovoj igri ne postoji konstantnost ali je to vise posledica toga sto nema ko da mu pomogne u kreiranju ofanzive.Puska,Maksa i Sekulic definitivno mogu biti odlicni u kvarenju igre protivnika ali za nesto vise od toga nemaju kapacitet.Stanisavljevic isto kao i Mica kad bi imao do sebe jednog iskusnog veznjaka znalca,jos bi vise dosao do izrazaja njegov ofanzivni potencijal,a to se vidi kad Mica ima inspiraciju on sa njim pravi haos,dok kad Micu ne ide ni ovaj se ne vidi.Sve u svemu Mislim da je rukovodstvo sad videlo da u prelaznom roku moras nesto da ulozis da bi ti se to kasnije vratilo,a ne samo ziceraski gledati da ne potrosis ni dinara pa sta nam bog da.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Ken mahniti »

madda fakka wrote:1 Athletic Club (ESP)
2 Viktoria Plzeň (CZE)
3 Steaua Bucureşti (ROU)
4 Legia Warszawa (POL)
5 Belenenses (POR)

moguci protivnici...
Meni je prvo zapalo za oci sto se tice nase grupe da su sve susedske zemlje...Ako postoji neka takva šema,onda nam je sledeci protivnik Steaua...sto i nije lose u ovoj grupi.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by ДушанСП »

exlimanac wrote:Realno govoreci prosli smo Sampdoriju na srecu i njihovu nespremnost u prvoj utakmici.To je bila jedna od onih utakmica gde kad das gol u ranoj fazi utakmice,protivnik se pogubi i nezna sta dalje,plus potcenjivacki odnos,plus sto smo ih nadtrcali,plus sto je ulazilo sve moguce i nemoguce.Kada bi igrali sada sa njima 5 utakmica mislim da bi svih pet izgubili.Ako mislimo iole nesto da ozbiljnije da uradimo po pitanju plasmana(pod uslovom da ne dobijemo Atletiko)u grupnu fazu,moramo menjati golmana i dovesti najmanje dva iskusna,prekaljena vezna igraca(strancas)koji znaju da uvezu nase linije koje su juce delovale jako rastimovano.Veci deo meca smo igrali taktiku od pre nekoliko sezona,"pukni je napred na spica pa sta bude".Vratiti Pekaru umesto Pankova jer mali se gubi,u situacijama gde se treba samo dobro postaviti i nista vise.Tacno se videlo kod drugog gola kako samo nemo prati situaciju i konta nece biti nista,a ono gol.Ozegovic bez reci sve pohvale ovom momku,Mica opet na momente briljira a na momente blagi ocaj,u njegovoj igri ne postoji konstantnost ali je to vise posledica toga sto nema ko da mu pomogne u kreiranju ofanzive.Puska,Maksa i Sekulic definitivno mogu biti odlicni u kvarenju igre protivnika ali za nesto vise od toga nemaju kapacitet.Stanisavljevic isto kao i Mica kad bi imao do sebe jednog iskusnog veznjaka znalca,jos bi vise dosao do izrazaja njegov ofanzivni potencijal,a to se vidi kad Mica ima inspiraciju on sa njim pravi haos,dok kad Micu ne ide ni ovaj se ne vidi.Sve u svemu Mislim da je rukovodstvo sad videlo da u prelaznom roku moras nesto da ulozis da bi ti se to kasnije vratilo,a ne samo ziceraski gledati da ne potrosis ni dinara pa sta nam bog da.
Мереба и Бог да нас види :cheers:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by recni galeb »

Ken mahniti wrote:
madda fakka wrote:1 Athletic Club (ESP)
2 Viktoria Plzeň (CZE)
3 Steaua Bucureşti (ROU)
4 Legia Warszawa (POL)
5 Belenenses (POR)

moguci protivnici...
Meni je prvo zapalo za oci sto se tice nase grupe da su sve susedske zemlje...Ako postoji neka takva šema,onda nam je sledeci protivnik Steaua...sto i nije lose u ovoj grupi.
Lose je samo sa nanvijacke strane jer eto nece biti posete Jevropskoj Rumuniji.
Valjda imaju jos jednu utakmicu da odrade kaznu.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by laki »

Odigrali jajarski?! Gari pa ne mozemo da nadigramo jednu ekipu kao sto je Sampdorija u dve utakmice za redom! Da se ne lazemo, ja garantujem da smo ih nekako uspeli drogirati pre prve tekme, jer su zaista bilo totalno nemocni. Mada je ono nama bila najbolja partija u poslednjih xy godina. Ono juce je bilo sasvim korektno, nista oni spektakularno nisu uradili bolje od nas. Postavili smo taktiku za prolaz i tako se to radi. Sta je trebalo da se zalecemo a imamo 4 0?!

Pod dva, ja ne mogu da verujem da niko ne spominje da su oni zasluzili za startove koje su imali barem nekoliko zutih kartona u prvom poluvremenu! BAREM! Onaj lik u napadu namerno igra rukom u zelji da sebi omuguci prednost tim postupkom, to je zuti bez razmisljanja! Takva su PRAVILA! Sudija ga cak i ne opomene! Imali su nekoliko startova otvorenim djonom. Evo neka neko proveri koliko su faulova imali u prvom poluvremenu i samo jedan zuti!

Ako nad Ozegovicem napreavis 10 faulova, nemoguce je da niko ne dobije karton! Lik ga je drzao za struk non stop i Ozegovic kad kaze sudiji to, ovaj samo sto mu ne da karton?!?! HAOS OD SUDJENJA, JA BI UBIO TOG RETARDA OD SUDIJE, SLEPAC NAJOBICNIJI!

SVAKA CAST MOMCI NA PROLASKU, JEBEM I SUDIJU I SVE OSTALO! A igraci Sampdorije se kao zalili par puta nesto sudiji?! hahaha GOSPODE!!
Image
Locked