Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by madda fakka »

Milan wrote:Neko zna nesto vise o njima?
Igrali 2:1 kod kuce sa Makabi Tel Aviv (Jokanovic im trener) i onda tamo izgubili 2:0 ... Ove brojke mi govore da su otisli u Izrael da brane rezultat. Tim koji igra Ligu Sampiona ili samo kvalifikacije vec 5 sezona unazad imaju iskustvo.

Ako zelite suve brojeve i statistiku

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Viktoria_Plze%C5%88" onclick="window.open(this.href);return false;

Prema sastavu vidim da su kao i mi skoro sve Cesi u timu 3 Slovaka i jedan lik iz BiH... Momci samo hrabro posle Dorije niko nije nepobediv :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2682
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Grof Žekula »

Jataganac wrote:A jel se znaju datumi odigravanja ?
Prvi meč biće odigran 20. avgusta u Češkoj, a revanš je sedam dana kasnije u Novom Sadu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by churguzijanac »

trelos gia fcv wrote:Pa mislim da nije loše...
Vi ostali?
Moglo je i bolje.... 3 puta uzeli ligu u zadnjih 5 godina, ukljucujuci i poslednju godinu i 2 puta igrali LS, pa kao 3 u grupi igrali LE. Ove godine isplai iz kfalifikacija za LE, ne znam od koga. Svakako bolje nego Atletiko da smo dobili.

Klub bez neke tradicije u proslosti, ali trenutno igra svoj najbolji fudbal u istoriji, neatraktivan, a vrlo nezgodan!
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Mackycool »

Zadovoljan sam žrebom. Još bolje što se prva igra tamo.

Inače, mislim da nije na odmet malo analizirati protivnika.

Oni su ispali iz trećeg kola LŠ kvalifikacija od Makabija iz Tel Aviva ukupnim rezultatom 3:2

Prva utakmica se igrala u Izraelu: http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Druga u Češkoj: http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mislim da takođe valja napomenuti da su im to bile prve dve utakmice u Evropi u ove sezone, dok su u češkoj ligi za sada odigrali dva kola (prvu su pobedili protiv bratske Slavie kući 2:1, a drugu izgubili od Dukle u gostima 0:1)
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Ljubomir1996 »

madda fakka wrote:
Milan wrote:Neko zna nesto vise o njima?
Igrali 2:1 kod kuce sa Makabi Tel Aviv (Jokanovic im trener) i onda tamo izgubili 2:0 ... Ove brojke mi govore da su otisli u Izrael da brane rezultat. Tim koji igra Ligu Sampiona ili samo kvalifikacije vec 5 sezona unazad imaju iskustvo.

Ako zelite suve brojeve i statistiku

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Viktoria_Plze%C5%88" onclick="window.open(this.href);return false;

Prema sastavu vidim da su kao i mi skoro sve Cesi u timu 3 Slovaka i jedan lik iz BiH... Momci samo hrabro posle Dorije niko nije nepobediv :!:
Obrnuo si domaćine. Oni su dobili u gostima 2-1 pa su kući izgubili 2-0 i to primili golove u poslednjih 15 minuta.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Koral »

Igrali su dva puta Ligu Sampiona i isto Ligu Evrope poslednjih godina.. Ali nisu vise tog kvaliteta, prosle godine ispali u kvalifikacijama od rumunskog Petrolula (1:4 kod kuce!), a sada ispali od Makabija, koji realno nije bauk... Imamo realnu sansu. Treba igrati srcem, zar posle Dorije, da se plašimo Čeha? :)
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Mackycool »

Koral wrote:Treba igrati srcem, zar posle Dorije, da se plašimo Čeha? :)
:!: :!: :!:
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Tancha »

Žreb po meri. Taman su toliko favorizovani da ne poletimo kao protiv Šerifa, a opet nisu toliko jaki kao Bilbao. Mislim da može da se ispostavi da nam je poraz od sinoć dobro došao, da se spustimo na zemlju. Znamo gde nam je mesto, nismo favoriti, ali ovo može da se igra. Dobro je što je prva tamo, ubeđen sam da će rezultat posle prve biti aktivan i da će se stvari rešavati na Karađorđu. Jako je bitno kako će se ući u utakmicu u Češkoj, i da se ne prave jeftine gluposti.

Što se ostalih tiče, bojim se da bi protiv Belenenseša bilo "lako ćemo". Steaua ne verujem da bi dozvolila da je dva srpska kluba izbace u mesec dana, znači pristup i motivacija bi im bili "na nož". Legija možda nije igrački jača od Viktorije, ali svi znamo kakve navijače imaju, akustičan stadion bez atletske state, bilo bi teško izboriti se sa pritiskom kako na nas tako i eventualno na sudije. Bilbao ne bih komentarisao.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by gospodinFKV »

Mozemo da se nadigravamo :cheers:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by madda fakka »

Ljubomir1996 wrote:
madda fakka wrote:
Milan wrote:Neko zna nesto vise o njima?
Igrali 2:1 kod kuce sa Makabi Tel Aviv (Jokanovic im trener) i onda tamo izgubili 2:0 ... Ove brojke mi govore da su otisli u Izrael da brane rezultat. Tim koji igra Ligu Sampiona ili samo kvalifikacije vec 5 sezona unazad imaju iskustvo.

Ako zelite suve brojeve i statistiku

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Viktoria_Plze%C5%88" onclick="window.open(this.href);return false;

Prema sastavu vidim da su kao i mi skoro sve Cesi u timu 3 Slovaka i jedan lik iz BiH... Momci samo hrabro posle Dorije niko nije nepobediv :!:
Obrnuo si domaćine. Oni su dobili u gostima 2-1 pa su kući izgubili 2-0 i to primili golove u poslednjih 15 minuta.
Jeste videh sada... Izvinjavam se, onda su se ili opustili kod kuce ili branili... Moglo je bolje a moglo je i losije vec je neko napomenuo ranije "zlatna sredina" :) Iskusan tim u svakom slucaju igrali su protiv "ex-yu" ekipa. Moje misljenje je da nisu nesto tehnicki potkovani a i mislim da ce i oni mozda da nas potcene. Videcemo, 20.8.2015. prva utakmica u Plzenju :cheers:
I Bog je Slaninar...
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Mackycool »

Sad baš čitam njihov forum
Oni su ubeđeni da će nas proći, u fazonu "moramo bar 3 komada da im smestimo", "moramo da ih prođemo, ne postoji nijedna druga opcija" "ako nismo prošli Izraelce, onda bar sigurno prolazimo Srbe" i ti fazoni.
Izgleda da još ne znaju protiv koga će igrati :lala:

EDIT: Takođe mi je zanimljivo to što na njihovom forumu momentalno mnogo više diskutuju o tome kakve šanse imaju ostali Češki klubovi u plej-ofu. O Vojvodini i Viktoriji tek pokoji komentar, u već navedenim fazonima.
Last edited by Mackycool on Fri Aug 07, 2015 1:40 pm, edited 2 times in total.
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by dulajlo »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=S87tmAviqc4[/video]

Hajdemo forumaški skauti. :)
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by churguzijanac »

Imamo sanse i dobro je da prvu igramo u Ceskoj. Taman se vracam sa mora 27og :D
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Владика »

Tancha wrote:Žreb po meri. Taman su toliko favorizovani da ne poletimo kao protiv Šerifa, a opet nisu toliko jaki kao Bilbao.
+1
Бреме фаворита нека иде на њихова плећа, ваља отићи пут Бохемије са жељом да се игра фудбал. Познавајући њихов менталитет сигурно нас неће респектовати нити преценити. Нека ова младост одигра текму без икаквог оптерећења а у случају успеха утиснуће нову животну снагу у груди наше столетне лепотице!

Операција Чешка може да почне, само борбено!!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Voja »

Image

Ako zanemarimo naslov (eh novinari :mrgreen: ) mislim da se iz daljeg teksta vidi da ce nam ovaj covek vrlo rado i mnogo pomoci,mozda odigra i presudnu ulogu
Image
Locked