Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by lexa »

Ja sam zadovoljan.

Kada bolje razmislim, ovo nam je mozda i najbolji moguci zreb uz Belenenses. Mada, Belenenses je portugalski klub, pretpostavljam
da igraju jako prljavo, a uz to su sigurno tehnicki jako dobra ekipa. Minus i sto bi mi tamo imali minimalnu, skoro nikakvu podrsku.

Legiju nisam prizeljkivao. Imaju jako vruc domaci teren i sigurno bi bilo jako tesko igrati tamo. Puno teze nego u Plzenu.

Steaua, ne! Bez obzira sto bi igrali pred praznim tribinama u Bukurestu, bez obzira sto im jedan od glavnih igraca nece igrati
(crveni karton protiv Partizana), ipak mislim da su prekvalitetni da u jednoj sezoni ispadnu od dva srpska kluba.
To bi malo kome poslo za rukom :mrgreen:

Bilbao. Previse bi bilo da u jednoj sezoni izbacimo dva kluba iz top liga. Moramo biti realni.

Plzen. Do sada je mnogo toga receno. Favoriti su, i od toga niko ne bezi. Iskusna, uigrana ekipa ali ekipa sastavljana iskljucivo od ceskih
igraca + jedan ili dva Slovaka ako se ne varam. Domaci teren im nije previse vruc, a uz to i nas klub ce imati solidnu podrsku.
Pre dve ili tri sezone, sarajevski Zeljeznicar je igrao protiv njih, odgledao sam obe utakmice.
Zelji je malo falilo da napravi iznenadjenje i izbaci favorizovani Plzen. Da su malo hrabrije odigrali tamo, mislim da bi imali jos vece sanse.
Mada, Zeljo je izbacio Sheriff kojeg mi nismo ali dobro, neka ovaj put mi izbacimo one koje oni nisu :mafia:
1892
Posts: 1087
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by 1892 »

U isto vreme u Češkoj gostuju FKV i Hajduk Split :mrgreen:
Imam dobrog drugara čeha koji je radio u njihovom fudbalskom savezu, i on mi već poslednje dve tri godine hvali Plzen, kaže da se radi o mnogo ozbiljnom klubu organizaciono što se ispoljilo i kroz seriju dobrih rezultata i osvajanja titula. Mislim da je svaki od timova koje smo mogli izvući na papiru jači od nas tako da ne preostaje ništa drugo nego kao u Torinu, skupiš muda i ostvariš dobar rezultat. Imamo šanse za prolaz a definitivno olakšavajuća okolnost je revanš na Karađorđu.
Come on you Reds!
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by lazarr »

Mogli smo i bolje a i gore proći. U stvari, taman po meri.

Ovo su utakmice u kojima ne možemo puno da izgubimo a možemo baš puno da dobijemo.

Svako realan i pošten, već je zadovoljan urađenim do sada i ne treba da bude previše tužan u slučaju ispadanja.
Zato nikako ne treba nametati igračima imperative i dizati ove utakmicu u rang "utakmica decenije" ili "utakmica veka" jer ćemo im samo staviti teret na leđa koji neće moći da ponesu.

Momci su i sami svesni koliko bi im eventualan prolaz mogao značiti na ličnom planu kao i klubu u celini. Zato, mirne glave odigrati i nadati se.....
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Stexman »

Ima dve nedelje do Plzena, a dotle imamo Mladost i crnog blizanca.
Utakmica sa crnima ce biti merilo koliko ova ekipa moze! Ako njih dobijemo moze poceti prodaja paketa karata za LE!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by recni galeb »

Pivo Plzensko, osveticemo ti se za sve pare! :mrgreen:
I moze to da se prodje, ako mi ne kukamo sto cemo morati tamo da sirimo junacki stomake, nema opravdanja ni nasim fudhalerima sto moraju ove da ubede da su losiji...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Marcello »

Taman po meri. Mislim da možemo da se nosimo sa njima, iako, nikako ne treba zaboraviti njihov, skoro pa, nemački, mentalitet.

Favoriti jesu, ali mnogo manji nego što su bili Đenovljani. naravno, oni će obratiti posebnu pažnju na nas (pročulo se, izeš ga :mrgreen: ), tako da ne smemo da pomislimo da će se opustiti i bilo šta prepustiti slučaju.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by the Gari »

Inače, prvi petak u avgustu se od 2007. godine obeležava kao Međunarodni dan piva.
Odličan trenutak da ti žreb dodeli tim iz Plzanja!
:cheers:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by PanonskiFantom »

Sve je moguće. nisam pametan. Šanse po meni 50-50.

Nego prvo sam pomislio da bi možda bila dobra prilika da sa "prijateljima" iz Slavije bodrimo naš tim, kad ono odem na fb Hajduka, a oni već sa Slavijašima uveliko dogovaraju zajedničko gostovanje :mrgreen:
Vise nista nije isto!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Mare »

Evo i Zaga smatra da je ovo od ponuđenih najbolja opcija:

Izvor: http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... nformacije" onclick="window.open(this.href);return false;
Trener Vojvodine Zlatomir Zagorčić rekao je da je Viktorija Plzen bila najbolji izbor na žrebu za plej-of za plasman u Ligu Evrope, ali da njegovi fudbaleri ne smeju da potcene nijednu ekipu.

"S obzirom na to ko su bili potencijalni protivnici... Ne smemo nikoga da potcenimo, ali od svih mogućih protivnika, potajno smo se nadali da ćemo izvući baš Plzen", rekao je Zagorčić.

Vojvodina će u baražu najpre gostovati u Češkoj 20. avgusta, a sedam dana kasnije biće domaćin ekipi koja je u trećem kolu Lige šampiona eliminisana od Makabija iz Tel Aviva, na čijoj klupi sedi naš trener Slaviša Jokanović.

"Jokanović ih je izbacio sa Makabijem pa ćemo od njega imati potpune informacije o njihovoj snazi", naveo je trener Vojvodine. Kada pogledamo unazad, Sampdoriju smo u gostima dobili 4:0, pa smo u revanšu kod kuće izgubili od te fantastične ekipe. To što ćemo biti domaćini u revanšu ništa posebno ne mora da znači, ali generalno je prednost", rekao je Zagorčić.

On je kazao da pripreme za te duele počinju odmah, ali da ekipa ne sme da se opusti, jer će u međuvremenu odigrati tri prvenstvene utakmice.

"Moraćemo da izvučemo maksimum iz predstojeće tri prvenstvene utakmice. Ritam igranja u četvrtak pa u nedelju je mnogo naporan, tako da ne sme da bude opuštanja", kazao je Zagorčić.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Firmson89 »

PanonskiFantom wrote:Nego prvo sam pomislio da bi možda bila dobra prilika da sa "prijateljima" iz Slavije bodrimo naš tim, kad ono odem na fb Hajduka, a oni već sa Slavijašima uveliko dogovaraju zajedničko gostovanje :mrgreen:
Доста непријатна цела та ситуација са Славијом :mrgreen:

Што се тиче Викторије, имамо шансе. Хладне главе и без притиска одиграти тамо и надати се најбољем! Поново смо тако близу, али не смемо се залетати.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Red Marquis »

Može li neko od ovih povratnika na sever da baci utiske o navijanju? Pošto sam bio daleko na jugozapadu pravi utisak o decibelima nisam mogao da steknem...

Plzen...dobro mesto i za gostovanje, ako se ne sretnemo sa Torcidom koja istim putem mora do Libereca :mrgreen: Dobro je i to što je prva tamo. U ovom dvomeču neće biti ni njihovog potcenjivanja, ali nadam se ni našeg straha. Nisam gledao ove Čehe ove godine, a ono što me najviše interesuje je koliko igraju čvrsto/prljavo. Mi na takvu igru nemamo i dalje nikakav odgovor. Malo nam je i dalje mekana ekipa, nema te drskosti...Sem Ožegovića i Vasilića opet je to bilo premekano. Toga se bojim i protiv groblja. Kad sudija malo dopusti grublju igru vezni red ne postoji.

Ali malo ko ovde da prokomentariše, kao da se to stalno dešava, kao da juče nije bio događaj za istoriju...ljudi pun stadion, i prvi put pun sever kad igra Vojvodina! Opor utisak u ustima sam ipak imao juče, malo zbog previše panike u iznošenju lopte iz 16m kao i žala za barem jednoj lopti u Vivijanovoj mreži...da se digne čitav stadion...
Io odio Belgrado
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Mare »

Firmson89 wrote:
PanonskiFantom wrote:Nego prvo sam pomislio da bi možda bila dobra prilika da sa "prijateljima" iz Slavije bodrimo naš tim, kad ono odem na fb Hajduka, a oni već sa Slavijašima uveliko dogovaraju zajedničko gostovanje :mrgreen:
Доста непријатна цела та ситуација са Славијом :mrgreen:
Neprijatna možda samo za nas, njih realno bole patka za nas, 90% ih nikad nije ni čulo za Vošu.
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Robi_D_Slanna »

Meni nije moglo bolje da se potrefi... Plzen mi je nepunih 300 km od Minhena, a za 27. sam i pre ovoga planirao da budem u NS :cheers: :dance2:

Jel zna neko da kaže kako mi iz dijaspore da se prištekamo gostujućim navijačima u Plzenu? Lako ćemo vas naći, nego kako do karata? :D
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8908
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Radoye »

Mare wrote:
Firmson89 wrote:
PanonskiFantom wrote:Nego prvo sam pomislio da bi možda bila dobra prilika da sa "prijateljima" iz Slavije bodrimo naš tim, kad ono odem na fb Hajduka, a oni već sa Slavijašima uveliko dogovaraju zajedničko gostovanje :mrgreen:
Доста непријатна цела та ситуација са Славијом :mrgreen:
Neprijatna možda samo za nas, njih realno bole patka za nas, 90% ih nikad nije ni čulo za Vošu.
Ovo nisam siguran da je istina, ali sa njihove tacke gledista i Hajduk i Vojvodina su isti - slicna prica ih vezuje za osnivanje i rane periode oba kluba. A Cehe generalno boli patka za medjusobne razmirice medju narodima&narodnostima pokojne eSeFeRJot.

Jebiga da smo ih mi kontaktirali pre nego Torcida mozda bi sada ujke kukale kako su ih Cesi izdali. :deal:

Ko zna mozda ih ima nezainteresovanih za put do Slovacke a Plzenj im je blizi?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Rabba »

Radoye wrote:Ko zna mozda ih ima nezainteresovanih za put do Slovacke a Plzenj im je blizi?
Liberec je u Češkoj.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked