Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by ssnigd »

Cisto samo da ne bude zabune kod onoga sto sam napisao za strah. Odnosilo se na strah od igranja fudbala, teranja lopte od noge do noge, a ne na strah od duela i ulaska u isti. Takodje nam je dosta falio i korektiniji odnos sudije prema nasim igracima, no opet sve se promenilo u drugom poluvremenu i sudija je poceo da kaznjava Italijane sa kartonima i nasi su poceli da igraju fudbal mnogo lakse nego u prvih 45min.

I da ono glavno sto sam zaboravio da napisem u prvom postu. CESTITKE IGRACIMA I STRUCNOM STABU na odlicnim igrama u Evropi i na skalpu velikana italijanskog fudbala koji ce ostati zabelezen u nasoj istoriji :!: :!: :!: Sada jos "samo" dve utakmice i da nam se svima snovi ostvare :thankyou:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by budababa »

E najpre izvinjenje Lazi Bakmazu, čini se da je dobio ozbiljnu konkurenciju od strane drugog Laze...

http://mondo.rs/a818941/Sport/Fudbal/Vo ... -2012.html

Usput, sada treba "pritisnuti" sve one uspavane Slaninare koji su nekada sa nama bili redovni na stadionu, da što veći broj ljudi uzme godišnju kartu za neku od tribina, da ih vratimo na stadion. Momenat je idealan, sada kada postoje realne šanse da se uđe u LE, kada se je Voša ponovo postala glavna tema kroz sve razgovore. Neka svako od nas ovde uspe da ubedi 3-4 čoveka da uzmu svoje parče plastike vernosti klubu, i već smo napravili dobar posao.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Matador »

Nebojsa Kosovic je javio da ima slobodne papire, ali ga iz Vojvodine nisu zvali ni da trenira sa klubom. Najtanji smo tu u kreaciji, a sta ce tek biti ako Ivanic ode? Svaka cast za prolaz, ali dva sportska direktora nisu na trenutnom nivou za FKV! Zocevic i Palocevic su veliki promasaji koji guse Desancica i potencijalna nova pojacanja.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Turija »

playmaker wrote:
Jole wrote:Kad smo ih izvukli jedina misao u glavi mi je bila da prezivimo Italiju i da dodjemo na revans sa koliko toliko aktivnim rezultatom. Sve do pocetka meca u Torinu sam non stop samo to ponavljao, da dodjemo kuci sa aktivnim rezultatom i napunimo Karadjordje. Da se mi navijaci ne obrukamo pa da ne napunimo stadion usled loseg reza u Torinu. Samo sam to od njih trazio kao i 99% slaninara pretpostavljam. O prolazu nisam ni razmisljao, jesam mastao, ali zdrav razum mi nije davao za pravo da u tom pravcu razmisljam. Pa na ovom forumu je grmelo na sve strane da ni Spartaks necemo proci posle meca sa Cukom, jel tako? Pa kako pojedince nije sramota? Koliko vidim ovde veliki broj ljudi pominje nekakav napad i kukavicju igru, strah??? Kakav crni napad protiv Sampe na +4??? Pa da li ste vi pri sebi? Pa to je Sampa!!! Tim iz liga petica!!!
To je bre tim gde nijedan nas igrac nebi imao mesta ni na klupi, OK mozda bi se poneki i ugurao kao povremena klupa, ajmo realnosti malo. Kakav smo kiks gol primili od MTK, od Cuke, od Spartaksa, za 10 minuta 2 komada od Radnika!?! Ko je uopste razmisljao da cemo se ozbiljnije suprotstaviti jednoj Sampi? Pa mi nismo igrali sa ozbiljnijim klubom od 2007 i dvomeca sa Atletikom, ej bre pre 8 godina, tad je Pakov imao 12 godina!!! A kad smo pa i izbacili klub iz liga petice?!? Bastiju '98, pre 17 godina!!!

I sad ovde neko ima drskosti da bude besan zasto se nije napala Sampa? Na +4!?! A zasto Talijanima uopste i dozvoljavati da nas ugroze iz kontre? Zasto ih ne cekati? I koje su to oni sanse stvorili? Imali su samo onu jednu kad je talijan tukao u Zakulu plus 2 gola. Bunite se za drugi gol? Pa u tom golu se vidi sav kvalitet Sampe, jedan lucidan par i jedno sjajno citanje saigraca. Ej bre jedna Sampa je apsolutno neutralizovana u zoni napada, pa sta je nama vise trebalo? Sta ste vi hteli? Jos jedna pobeda mozda, kompleksasi jedni, da nas jos malo hvali ono smece od bg medija? Pa i slabijeg od sebe je tesko pobediti 2 puta zaredom, a ne 2-3 puta jaceg od sebe.

Pa na kraju krajeva, momci su skoro mesec dana u seriji utakmica cetvrtak/nedelja i ceka ih jos 4 takve nedelje do pauze repke. Pa imali smo taj luksuz da od prvog minuta rastezemo igru, da se sto manje trosimo i da budemo racionalni sa energijom. Jeste, moglo nam se jer smo imali +4 na pocetku. Gol ako damo to je za publiku, bitno je bilo da neprimimo 4 komada. Cilj je ispunjen, BRAVO!!! A vi ako vam se gleda leprsava igra upalite TV i gledajte Championship, toga nema vise ni u Premier ligi i tamo se sve to pomerilo na racionalniju igru.

A stadion :lala: Ala smo ga popunili, alal nam vera :mafia:

Sto se tice Ceha... Ako je Zaga rekao da se iz prikrajka nadao bas njima, sta ja onda imam vise da dodam!

Momci sretno sa Cesima i samo pametno. Imate sansu da u tom dvomecu pomerite mnoge granice. Ne samo sto bi se prvi put kvalifikovali u grupnu fazu nekog evro takmicenja, nego bi i Srbija po prvi put u tom slucaju imala 2 predstavnika u grupnoj fazi evrokupa. Da, blizanci nikada nisu u istoj sezoni bili zajedno u grupama!
To jeste realno stanje ali to je i luzerski mentalitet. Tako razmisljati nikada neces napredovati, uvek ces se zadovoljavati sto ces jednom u 8 godina nekog "veceg" izbaciti slucajno ili ne.
Niko ovde Vosi ne zeli lose, svi samo pokusavaju da ukazu na greske. Naravno da smo svi svesni da jedan Muriel vredi kao nasa cela liga ali ovo je fudbal, zato je i zanimljiv sto ponekad to ipak ne mora nista da znaci.

Ja i dalje cestitam momcima na svemu, ali i dalje stojim pri kritikama koje sam im uputio, sve kritike su samo u zelji da napredujemo. :cheers:
+1
Kad prođu trenuci slavlja i kad se razmišlja kako dalje unaprediti rad i ambicije tima i Kluba, onda je stav playmakera taj koji treba primeniti.Prethodnim uspesi samo učvršćuje temelje i ciljeve Kluba i tako ih treba tretirati.Ne smemo zažmuriti ni na jedno oko na isplivale propuste, odnosno slabosti, jer će nam se to obiti o glavu vrlo brzo.
Radovali smo se ovih dana kao retko kada, ali moramo raditi sve više, a slaviti sve manje stvari koje idu ad acta i u istoriju.
Mislim da imamo lepe šanse da se ravnopravno borimo sa Victoriom za LE.
Ako želimo LE, moramo imati na umu da nam slede veoma teške utakmice i veoma jaki protivnici.Više nema autsajdera (ako ih je uopšte i bilo?).
Naredni protivnik je pravi za test naših vrednosti i mogućnosti da se takmičimo sa ekipama gornjeg doma evropskog fudbala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by exlimanac »

Takodje cu izraziti neslaganje sa Joletovim postom.Svako od nas ko na ovom forumu kritikuje i konstantno iskazuje nezadovoljstvo,(tu ubrajam i sebe) to radi iz cistog automatizma i preterane zelje za uspehom voljenog kluba.Voljeni nas je klub bezbroj puta brutalno razocarao,u igrackom smislu,u organizacionom smislu,u puno drugih situacija kada smo trebali da nesto konkretno uradimo da bi otisli na neki visi nivo znanja,a nismo nego smo usr.li motku.Dobar rezultat koji smo ostvarili protiv Italijana niko ne spori ali svi mi duboko u sebi znamo da to nije rezultat toga sto su se stvari u kvalitativnom smislu pomerile na bolje,nego vise splet srecnih okolnosti.To sto se sada desava je tipicna situacija gde igraci na terenu vuku kompletan klub za sobom svojim dobrim partijama,ali jako dobro znamo da to nije redosled stvari koji je kako treba,nego upravo suprotan.
User avatar
Sasa1969
Posts: 628
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Sasa1969 »

stormer wrote:
novosadjanin wrote:
Stexman wrote:Ima dve nedelje do Plzena, a dotle imamo Mladost i crnog blizanca.
Utakmica sa crnima ce biti merilo koliko ova ekipa moze! Ako njih dobijemo moze poceti prodaja paketa karata za LE!
Ti "paketi" su vec pusteni u prodaju. Pre neki dan je prodaja privremeno obustavljena, a danas je nastavljena. Pozurite, jos malo pa nestalo!

Ove sezone bi mogao biti oboren rekord po broju prodatih sezonskih ulaznica. Ima li neko info koliko je do sada prodato? Ako nije poslovna tajna naravno.
Paketi se odnose na utakmice grupne faze LE ukoliko se plasiramo. Sezonske karte 99% nece vaziti za te utakmice, jer bi to bila prilika za klub da zaradi koji dinar...
Nidzo vazice sezonske nemoj da zabusavas :P Nisam te dugo video
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Boske87 »

Sve u svemu, poslednjih 25 minuta klasična Voša, predinfarktno stanje, slike brojnih tragedija iz prošlosti u glavi i lomljenje da li da izađem sa stadiona i šetam kao ludak po Limanu dok se ne završi...
Najbolji opis utakmice koji sam pričitao, nisam jedini koji je pomišljao na isto :mrgreen: . Još nakon prve utakmice u javnosti su krenule priče kao da smo prošli dalje ali samo mi pravi navijači Voše znamo da je sa njom sve moguće. Na kraju ipak pade Sampdoria, umesto sreće više sam osećao olakšanje, tek danas postajem svestan uspeha.

Plzenj, težak protivnik, istina dobar žreb kada se pogledaju ostale ekipe ali mi smo tu najveća enigma. Ona magična noć u Torinu mi budi nadu i govori da se samo mi pitamo, da je sve moguće...
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Maminho »

Matador wrote:Nebojsa Kosovic je javio da ima slobodne papire, ali ga iz Vojvodine nisu zvali ni da trenira sa klubom. Najtanji smo tu u kreaciji, a sta ce tek biti ako Ivanic ode?
Kad smo vec kod Ivanica, veceras sam nacuo nesto da posle utakmica sa Plzenom prelazi u SELTU ? Kako ce nam tek onda sredina izgledati ako ne dovedemo nekog zivo me zanima. :beg:
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Stexman »

Maminho wrote:Kako ce nam tek onda sredina izgledati ako ne dovedemo nekog zivo me zanima. :beg:
Pa video si juce :) Ivanic kao da nije igra juce.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Mare »

Matador wrote:Nebojsa Kosovic je javio da ima slobodne papire, ali ga iz Vojvodine nisu zvali ni da trenira sa klubom. Najtanji smo tu u kreaciji, a sta ce tek biti ako Ivanic ode? Svaka cast za prolaz, ali dva sportska direktora nisu na trenutnom nivou za FKV! Zocevic i Palocevic su veliki promasaji koji guse Desancica i potencijalna nova pojacanja.
Небојша мали цига Косовић се некоректно понео према клубу и подржавам управу што га није звала ни да тренира са нашима а камоли да потпише уговор са малом повраћкицом који је бржо боље чим се продао показао своје право лице и заборавио ко га је створио и гурнуо на главну сцену.

О двомечу са Доријом бих рекао само да сам (пре)задовољан јер смо у Италији одиграли као Немци до краја без милости, без стајања и без повлачења не обраћајући пажњу на семафор, а у Србији као Италијани, тврдо, помало и прљаво, тактички на резултат који нас води даље.
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Djisa »

Slovan Liberec (CZE) v Hajduk Split (CRO)
The Croatian team are returning to the country of their foundation. The club were formed in Prague in 1911 by a group of Split students. Fans will have the opportunity to check out the U Fleků pub where a sign commemorates the momentous occasion.

Najava na uefinom sajtu, za ovaj mec, o nama ni reci.

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/ne ... 70093.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kup je nas!
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Stexman »

Bio sam u tom pabu Flek kad sam bio na ekskurziji(mada je to bilo krajem proslog veka)! Tamo sam popio najlepše crno pivo u životu!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Nevernik »

Mare wrote: Небојша мали цига Косовић се некоректно понео према клубу и подржавам управу што га није звала ни да тренира са нашима а камоли да потпише уговор са малом повраћкицом који је бржо боље чим се продао показао своје право лице и заборавио ко га је створио и гурнуо на главну сцену.
Kvota da uprava nije zvala Kosovica zato sto je pre godinu - dve dana stavljao neke slicice na FB je 146293892.

Kvota da ga uprava nije zvala zato sto nema pravog burazer - megatrend menadzera ili bi zauzimao mesto nekom pulenu burazer - megatrend menadzera 2.10

Kvota da ga uprava nije zvala jer je Scepa zeleo da, kao sto se svojski trudio da Ivanic zavrsi u Zvezdi, pomogne svojim sportskim prijateljima iz Partizana 1.52.

E sad, ako pogledamo statistiku http://int.soccerway.com/players/neboja-kosovi/161803/" onclick="window.open(this.href);return false; decko je ukupno odigrao 660 minuta od kad je otisao iz Vose.
Sto mu dodje nekih 7 utakmica za 18 meseci. U Madjarskoj.U timu koji je zavrsio kao sesti i kao trinaesti u zadnje dve godine.
Ko zna u kakvom je on stanju trenutno.
Nece se on naigrati tamo. Vise doveden da pojaca konkurenciju na klupi.
Last edited by Nevernik on Sat Aug 08, 2015 12:48 am, edited 1 time in total.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by playmaker »

Dobro i sta je sad zakljucak?
Jel Scepa "nas" ili je njihov? :shock:
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Nevernik »

Tesko da je nas.
Svako ko je spreman da proda najboljeg igraca rezimskim klubovima tesko da moze da se opise kao nas covek.
Locked