5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Locked
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Firmin mali »

Denis wrote:Da li smem da uvedem sina od 9 godina na zapadnu tribinu protiv Partizana? Protiv Cukarickog mi nisu dozvolili da ga uvedem, a imao je na sebi i dres i sal. Nemogu da verujem da klub neda da uvodimo nasu decu na stadion, a ta deca su buducnost ovog kluba. Neznam sta da kazem ljut sam kao nikad do sada.
Pisalo je jasno svuda, da ce svi morati da imaju kartu zbog velike zainteresovanosti, da bi svako imao mesto, i mislim da je bezbednost svih na prvom mestu, tako da ne vidim u cemu je problem ako pise, nema ko da se ljuti.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by pedjans »

Mnogo priče o stvarima oko terena, a teren je jedino bitan. Realno, grobari mi deluju nezgodniji nego prethodnih par godina. Slabiji deo tima im je odbrana, kao uostalom i nama. Za mene najopasniji igrač je Brašanac, naravno i Abu i Vule. Treba uštopovati Brašanca i njihovu desnu stranu a vršiti stalan presing na odbranu. Mislim da im je i golman dosta mutan, valjao bi koji slobodnjak sa desne strane.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Dragojlo »

Ја био сад (13:40) до шопа на Северу да узмем карту-а тамо ни живе душе!Ролетне шопа закатанчене,никога ни на видику..а испред обавештење да продаја карата почиње данас у 12...лепо *ебу људе!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Brick Liman »

Dragojlo wrote:Ја био сад (13:40) до шопа на Северу да узмем карту-а тамо ни живе душе!Ролетне шопа закатанчене,никога ни на видику..а испред обавештење да продаја карата почиње данас у 12...лепо *ебу људе!
Od 16h se prodaju karte za sever u šopu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Djisa »

srbobran wrote:
Marcello wrote:
srbobran wrote:Gde ćemo mi, koji nismo u mogućnosti da dođemo na utakmicu, gledati na TV? Arena Sport 3 samo prenosi, to nema kod mog kablovskog operatera, RTV ne prenosi... :argue:
Aman, čoveče, smoriste sa tim više...imaš još 8 sati da nađeš neki link. Ako ne uspeš, uđi u neku birtiju i gledaj....

Ili idi na blic, b92, tamo će u komentarima bar 100 ljudi pitati isto, a nekoliko njih će postaviti link.
Ne pada mi na pamet da idem na te kvazi sajtove. Lepo sam pitao da li zna neko gde će moći da se nađe, očekivajući da neko ima iskustva sa live stream, tj. gde su najbolji kvaliteti slike.
Trebalo bi da bude ovde:

http://www.hahasport.com/c-1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kup je nas!
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by srbobran »

Hvala Điso. :cheers:
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Mackycool »

Fascinantno mi je to kako se uvek ona bg ekipa za koju se u datom trenutku manje očigledno namešta poziva na čišćenje srpskog fudbala od zla i uvek se iznenade što ne želimo da im se pridružimo u toj njihovoj "borbi".
Zato i treba večeras da ih zgazimo, da pokažemo da nismo ni za jedne ni za druge. Jer Vojvodina je jedna jedina!
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Radoye »

Mackycool wrote:Fascinantno mi je to kako se uvek ona bg ekipa za koju se u datom trenutku manje očigledno namešta poziva na čišćenje srpskog fudbala od zla i uvek se iznenade što ne želimo da im se pridružimo u toj njihovoj "borbi".
Zato i treba večeras da ih zgazimo, da pokažemo da nismo ni za jedne ni za druge. Jer Vojvodina je jedna jedina!
Jebiga uvek lopov prvi vikne drz'te lopova.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by tulip »

slanina wrote:Sudije:

Vojvodina - Partizan
Četvrtak, 13.08.2015, 20:00
Delegat: MILOŠEVIĆ Blagoje
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Prvi dodatni sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Drugi dodatni sudija: MILIĆEVIĆ Milorad

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -veci-glib" onclick="window.open(this.href);return false;

Da li je krađa u najavi? :deal:
Stanisavljeviću ne gine žuti karton kada da gol i proslavi ga sa palcem u ustima.
DAJ GOL!!!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by naseljekolumbija »

Nikad nisam cuo za glavnog sudiju, mozda je to i dobro. Ocekujem pobedu 2-1
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Radoye »

naseljekolumbija wrote:Nikad nisam cuo za glavnog sudiju, mozda je to i dobro. Ocekujem pobedu 2-1
http://www.realsanisave.com/content/sud ... vezdivideo" onclick="window.open(this.href);return false;

To je ovaj majstor.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by mihailov »

Utisak iz prvog poluvremena-pod hitno dovesti levog beka!
Napred Voso!
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Eric Frod »

Faul na desnoj strani terena nam dodje kao penal
rumljanin
Posts: 42
Joined: Sun Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by rumljanin »

Pratim tekmu iz pecalbe preko live stream-a koji kasni sigurno jedan minut... sa druge strane mi klinac preko skajpa urlice kazem zeni da ga utisa, nista zivo ne cujem... kad ono buuu i na live stream-u gol :D :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Voja »

Iako sam ga video samo jednom,smatram da je start Brasanca za cist crveni karton.
Image
Locked