Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9858
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Voja »

budababa wrote:Prijatno iznenadio Mondo danas, samo u toku prepodneva čak 4 vesti o Vojvodini. Neočekivano, ali prija. Šešir dole :lala:
Jos jedan dokaz da u fudbalu dobar rezultat brise sve barijere
Image
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Jole »

Zato je b92 apsolutno podbacio. Izbrisao sam im aplikaciju iz moba danas zbog toga :mrgreen: Mozzartsport je isto bio pun tekstova o nama. Takodje i Blic.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by PanonskiFantom »

Jole wrote:Zato je b92 apsolutno podbacio. Izbrisao sam im aplikaciju iz moba danas zbog toga :mrgreen: Mozzartsport je isto bio pun tekstova o nama. Takodje i Blic.
Novinar b92 je napušen od strane direktora kluba u Torinu.
Vise nista nije isto!
User avatar
Turija
Posts: 10784
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Jole wrote:Zato je b92 apsolutno podbacio. Izbrisao sam im aplikaciju iz moba danas zbog toga :mrgreen: Mozzartsport je isto bio pun tekstova o nama. Takodje i Blic.
I ja sam b92 odavno izbrisao iz brauzera, a i sa televizora.Imati takvu neobjektivnost, ignorantski i pokvaren odnos prema Vojvodini je nedopustiv i krajnje bezobrazan.Mislim da nijedan domaći medij nije toliko ostrašćen, iako nam nijedan nije naklonjen, a najčešće ni objektivan prema našem klubu.
U šta se pretvorio b92 je prosto za nepoverovati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Krle »

B92 je sada zapravo TV Druga, a znamo čija je TV Prva, tako da ne čudi.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Marcello »

Ljudi, da li neko zna zašto je tako jezivo loš zvuk na RTV-u? Kontam da je u pitanju dotrajala oprema, nemanje para...sve u svemu, tužno.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by laki »

Ko je ona budala sto nas je prenosila juce?! Taj idiot je sve izbaksuzirao, 100% !
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by madda fakka »

laki wrote:Ko je ona budala sto nas je prenosila juce?! Taj idiot je sve izbaksuzirao, 100% !
Rade Macet je prenosio. Sta je sa Lazom Bakmazom :?: Da mi neko rekao pre godinu ili dve da cu se brinuti za Lazu ne bih mu verovao :?
I Bog je Slaninar...
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by ultra komsa »

taj lik je skakao u kladionici kad je partizan igrao basket. Video svojim ocima
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Radoye »

Bakmaz nam donosi srecu :)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

madda fakka wrote:
laki wrote:Ko je ona budala sto nas je prenosila juce?! Taj idiot je sve izbaksuzirao, 100% !
Rade Macet je prenosio. Sta je sa Lazom Bakmazom :?: Da mi neko rekao pre godinu ili dve da cu se brinuti za Lazu ne bih mu verovao :?
Laza je na godisnjem, a ovaj je go**o grobarsko.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

http://www.utakmica.rs/superliga-vesti/ ... nuli-27066" onclick="window.open(this.href);return false;

:cheers:
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Salvador »

Interesantno je da svaki put kada nas RTS prenosi mi izgubimo. :evil:
User avatar
Turija
Posts: 10784
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote:
madda fakka wrote:
laki wrote:Ko je ona budala sto nas je prenosila juce?! Taj idiot je sve izbaksuzirao, 100% !
Rade Macet je prenosio. Sta je sa Lazom Bakmazom :?: Da mi neko rekao pre godinu ili dve da cu se brinuti za Lazu ne bih mu verovao :?
Laza je na godisnjem, a ovaj je go**o grobarsko.
Mislim da osim Laze u sportskoj redakciji RTV nema nijednog novinara kome Vojvodina nešto znači.
Najžalosnije je to što će taj trend da se održi narednih 30-40 godina, dok i ovi novoprimljeni ne odu u penziju.
Kakvo je to kadriranje u sportskoj redakciji RTV, kada se primaju tako nekvalitetni kadrovi, dok se, recimo, u ostalim redakcijma to radi vrlo dobro i profesinalno korektno, pa su zato druge emisije RTV kvalitetne i gledane.
Valjda će jednog dana doći neko normalan za Urednika sportske redakcije RTV i počistiti sav taj talog :?:
Bar se nadam.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply