Liga Evrope - sezona 2015/16

User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Robi_D_Slanna »

madda fakka wrote:Ako je verovati blic.rs, kapiten Nino se vraca na teren :!: Samo 7 jos sati :!:
Vojvodina (4-5-1): Žakula - Vasilić, Pekarić, Đurić, Nastić - Maksimović, Sekulić, Puškarić, Stanisavljević, Ivanić, Ožegović.
Za sve vas koji niste u Srbiji: http://live.realstreamunited.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Da se samo nadovežem, za dijasporu: ne znam da li će i sada raditi, ali RTV ima oficijelni live stream (http://rtv.rs/sr_ci/uzivo" onclick="window.open(this.href);return false;) koji je funkcionisao protiv Sampdorije, valjda će i sada. Za ovo treba Windows media player...

Druga opcija za kvalitetan stream vam je D3 Go. Treba vam samo neko sa D3 nalogom u Srbiji, idi na https://www.d3go.tv/" onclick="window.open(this.href);return false; prati uputstva za instalaciju i ne verujem da ce biti problema...

Takodje, ako neko ima VPN sa opcijom da se kaci na server u Srbiji, moze da gleda i na http://tvsvuda.vektor.net/" onclick="window.open(this.href);return false; (uloguj se preko facebook-a). Mada drugar moj iz Austrije mi kaže da odatle može i bez VPN-a, tako da valja probati...
Last edited by Robi_D_Slanna on Thu Aug 20, 2015 3:37 pm, edited 1 time in total.
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by salefkv »

Apelujem na sve koji gledaju na TV-u da ostanu verni RTV-u i Lazi koji nas prenose od prvog kola, a ne da nabijamo rejting ovim supendarama sa rts-a.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=eV0qsTeCM3w#t=19[/video]

Momci, samo hrabro do nove pobede!!!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Jole »

Ovakav prolom oblaka je bio i pred revans sa Sampom :beg: Naravno, samo RTV oni su bili uz nas i na manjim utakmicama, a sad bi rts da pokupi kajmak, odbij!
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Stexman »

Ajd vi sto ste u Ceskoj, napisite koji post. Kakva je atmosfera u gradu, posto je pivo i klopa, kakve su Cehinje... Sve to ako ima jos uvek koga treznog! :D
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Karlsson »

Evo jedan zanimljiv i lep tekst o Vojvodini sa juga Srbije

http://jugmedia.rs/viktorija-plzenj-vojvodina/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Baltazar »

Igrajte agresivno, borbeno, muški i ništa više od vas nećemo tražiti. Eh da sam u Plzenu....
Vojvodina, jedna jedina!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Brick Liman »

Dakle, benzinska crpka 30 km do Pešte: sipali gorivo, lagano krećemo da izlazimo s pumpe, euforija nas trese od jutros. Iz rumunjskog busa izleće ciga tačno pred auto naših koji je ispred nas. Oni koče, mi kočimo, ne vredi - preblizu smo, teški smo. Čukamo naše ispred, njima ništa, nama hauba ulubljena ne mož je otvorit. Idemo do prvog sela da nađemo majstora, saznajemo da je državni praznik i da niko ne radi. Do jaja konobarica zna engleski, zove majstora koji dolazi za 40 minuta. Dok ga čekamo nabijamo pivo od muke u tradicionalnom mađarskom restoranu u bezimenom selu. Majstor dolazi i kaže ja se ne bih usudio da ovo teram do Praga. Luđaci ne odustaju nego odlaze na peštanski aerodrom da uzmu rent a car. Cijena 120 eura za 3 dana - sitnica! Međutim, japi šalteraš kaže treba da ostavite depozit od 1500 eura kao pokriće u slučaju da ga ne vratite. Tu se gubi i poslednja nada, najmanjeg prebacujemo u zdravi auto, a nas 3 degenerika se vraćamo kući. Od 5 do 17 na drumu da bih završio odakle sam krenuo. Živote, još jednom si mi se brutalno ispišao u facu. Prodajem te za euro ako ima neka budala koja bi te kupila.

Sve ovo znači da večeras lagano dobijamo.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Voja »

Minja wrote:
Brick Liman wrote:...
Svaka pobeda, na zalost, ima i svoju cenu. Bice prilike u grupi da se ide na jos koje lepo gostovanje!
Kada se setim koliko sam godinama lovio pobedu nasih protiv Zvezde na Karadjordju... deset godina cekao,i da bih taj dan posao na utakmicu,al iz slicnih razloga ne dalje od Begeca... ja nazad,Kizito u mrezu.POBEDA!!!! Eeeeeeh.... Brick Liman,kada bi to ponovo bio taj znak

Inace,posto uvek volim da se igram nekim teorijama verovatnoce,verovatno sve ceske ekipe ne mogu proci u LE,tako da ostaje nam samo da vidimo,koga je sudbina izabrala da ispada,nadam se da je medju tim ekipama i Viktoria :)
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by zime89 »

Evo tima Plzena
KOZACIK
RAJTRORAL
HUBNIK
PROCHAZKA
LIMBERSKY
HROSKOVSKY
VANEK
KOPIC
KOLAR
KOVARIK
DURIS

Jesu veliki favoriti, ali optimista sam ocekujem povoljan rezultat :)
ZIME89
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by angua »

Budite onakvi pozitivno ludi i hrabri kakvi ste bili do sad i sve će da bude ok. Samo napred!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by djape_ns »

Ko u Torinu bre. Muski, nemamo sta da izgubimo.


Proci ce ko mazoretkinje '68.


Mesi Mirko nece nista da ti skodi :!:
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by :) »

Uf kakva euforija.

Ljudi ima jos jedna utakmica posle ove.

Samo hrabro! :cheers:
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Marko93 »

Pomozi Boze,pomozi Vujke!
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by fkvislife »

SAMO HRABRO!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Voja »

VOJVODINA: Žakula – Vasilić, Nastić, Pankov, Đurić – Sekulić, Maksimović, Puškarić, Ivanić, Stanisavljević – Ožegović.

PLZEN: Kozačik – Rajtoral, Limberski, Hubnik, Prohaska – Kovarik, Kolar, Vanek, Kopic, Hrosovski – Duriš.
Image
Locked