Liga Evrope - sezona 2015/16

User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by Turija »

stormer wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/prese ... noj/113604

Kapa do poda za ovog momka :lala: :lala: :lala:
+1
Želim mu da što pre ozdravi.Da se odmori protiv Pazara i dočeka spreman Viktoriju.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by Salvador »

Sta se dogadja sa Mrdakovicem, koliko se secam sam je izjavio da ce biti spreman za revans sa Dorijom, a sada se nije spominjao cak ni kao zamena za obolelog Ozegovica.
Ja bih licno najvise voleo da vidim njega u prvom, a Ozegovica u drugom, jer je ovaj drugi do sada uvek vise grizao u nastavku.
U svakom slucaju, obojica su odlicno igrali ovog leta i samo neka tako nastave.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by churguzijanac »

Salvador wrote:Sta se dogadja sa Mrdakovicem, koliko se secam sam je izjavio da ce biti spreman za revans sa Dorijom, a sada se nije spominjao cak ni kao zamena za obolelog Ozegovica.
Ja bih licno najvise voleo da vidim njega u prvom, a Ozegovica u drugom, jer je ovaj drugi do sada uvek vise grizao u nastavku.
U svakom slucaju, obojica su odlicno igrali ovog leta i samo neka tako nastave.
Trebao bi u revansu da bude spreman.Ocekujem da ce igrati i protiv pazara.Sada vec ima mesec dana od meca sa Cukom kad se povredio.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by recni galeb »

stigoh i ja najzad do interneta... dalek je put od mulja do kolenica, od blata do papka! :D
sve da i ukljucim razum :frown: ja i dalje verujem u ovaj nas tim :mrgreen: !

Ma igraj, Vošo, za sve nas i za sebe, ostale ko... mozete rimovati, komotno! :lala:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by churguzijanac »

Da li je neki tim uspeo da udje u grupnu fazu iz prvog kola kvalifikacija od kada se igraju 4 kruga kvalifikacija? Edit: u revansu treba krenuti sa Mrdakovice i Ozegovicem ( na mestu Stanisavljevica ako ne moze da igra zbog zutih karti). Svejedno bih igrao sa obojicom u napadu od prvog minuta!!
vdn slaninar
Posts: 1018
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by vdn slaninar »

Mozda zbog izostanka Stanisavljevica i redovnog nedostatka levokrilnog napadaca promeniti taktiku u 4-4-2,gde bi Ivanic i Puskaric(mislim da bi tu bili korisniji i bolje se snasli) igrali na boku a Sekulic i Maksimovic u sredini,napad Ozegovic-Mrdakovic,odbrana standardno.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by pedjans »

Smatram da su kritike na racun nasih igraca i strucnog staba u vezi prvog meca potpuno bez osnova. Jednostavno smo svi potcenili Plzen.

Par podataka:

U sezoni 2011/12 Plzen u grupnoj fazi Lige sampiona zauzeo 3. mesto u grupi iza Bajerna i M. sitija a ispred CSKA Moskva, ispao u osmini finala lige Evrope od Salkea posle produzetaka. Mi tada ispali od Vaduza a vise niko i ne zna ko je za nas tada igrao, dok su oni vec imali kostur ovog tima.

U sezoni 2013/14 Plzen u grupnoj fazi zauzeo 3. mesto u grupi iza Barse i Milana a ispred Bate Borisova., ispao opet u osmini finala lige Evrope od Fenerbahcea. Mi ispali u plej of fazi od Serifa.

Ovo ne znaci da treba da se predajemo ili ista slicno. Samo treba da budemo realni u oceni nase igre i ucinka kako u prvoj tekmi tako i u revansu. Ponavljam da svima treba cestitati na borbi i svemu ostvarenom ovog leta, i naravno: i u nedelju i u cetvrtak na Dom bolesnih (sjajan naziv).
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by Firmin mali »

Samo cu reci finale lige sampiona 2005. Milan - Liverpul, ko u cuda veruje, taj cuda i stvara !
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by Stexman »

Nismo mi potcenili protivnika, vec je cinjenica da mi uvek mnogo bolje igramo sa kvalitetnijim ekipama od nas! Dal je to neki motiv vise, ili inat ne znam al znam da sam uvek vise voleo da dobijemo jakog protivnika. Ista stvar sa repkom.
Po meni je bila kljucna ova pauza i utakmica protiv Jagodine koju smo propustili.
To je bila greska, jer je ekipa izgubila ritam igranja cetvrtak - nedelja.
Razumem da su hteli da ih odmore ali stvorili su kontra efekat. Sto kaze moj matori: "Auto uvek lakse upali kad je zagrejan!" :D

Jebes ga, moramo ih dobiti bar 3:0 pa onda na penale, ali bih zbog zdravlja vise voleo 4:0! A znam da mozemo, pitanje je da li hocemo da probamo?
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by Chana »

Stanisavljević je dobio 3 žuta kartona:
protiv Spartaksa u NS i Sampdorije u Torinu, oba u 54 minutu, kao i ovaj treći u Plzenu, iz 68 minute (jedini karton na utakmici...)

Tako da treba protiv Pazara videti ko ga najbolje može zameniti, kada već nema idealnog za taj posao - Asanija (mislim da nije licenciran).

AKO KARAĐORĐE BUDE PRAZAN PROTIV PAZARA, ŠTA IGRAČI DA OČEKUJU OD NAVIJAČA U ČETVRTAK :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by Владика »

Пар утисака из Плзења-

1.Иванић је имао повреду стопала док је вече пред утакмицу Ожеговић добио температуру. Тако ровити дали су свој максимум!

2. Чеси су нас прочитали много боље него ми њих

3. Њихов годишњи буџет је 8 милиона евра, имају систем, репрезентативце али то је фудбал без срца. Очекујем да ће наш хаос, уз мало среће и подршку верних навијача, добро уздрмати ове лажне Швабе.

4. Утисак, долазим на утакмицу, пролазим кроз 4,5 хиљада њихових навијача а нигде песме, нигде смеха? После утакмице, као роботи њихови навијачи су се послагали у ред и у миру и тишини отишли кући. Нигде песме, нигде ликовања! Шта ти је руска џизма и дресура!? За већину домаћих навијача највеће узбуђење на утакмици је било да се гурају у редове и купују клопу и пиво. Сасвим другачији доживљај фудбала него код нас.

5.Чуда су могућа, то смо доказали безброј пута!

Image

Image

Image

Image
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by Ken mahniti »

Chana wrote:AKO KARAĐORĐE BUDE PRAZAN PROTIV PAZARA, ŠTA IGRAČI DA OČEKUJU OD NAVIJAČA U ČETVRTAK :?:
Znas da ce biti nas 1000 umnobolnih i eventualno neki koji nema pametnija posla danas u 19.00!Odvratna realnost,daj Boze da gresim.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by gospodinFKV »

Rekoh vec u temi za Pazar, jer se tamo pokrenula prica Stanisavljevicevih kartona - tandem Puska-Maksimovic, na bokovima Stameni i Comi, spicevi Mrdakovic i Ozegovic. Nema sta vise da se ceka! Makar primili 3 komada, ima da daju 4 :cheers:
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by uporan »

Da se nadovezem na utiske o Plzenju. Lep gradic i fantasticno pivo. Otkrovenje - Pivnica Groll. Sreda - koncert Dubioze kolektiv na glavnom trgu i bar jedno 30ak Novosadjana. Sa bine se pozdravljaju Novosadjani :D nabavljamo cak i 2 propusnice za back stage, ali je samo jedan od nas koristi.
Jeste sto podbara rece malo to sve robotika, ali bas u tom pomenutom Grollu pijemo pivo pre utakmice nas 10ak, a tamo 50ak ljudi u obelezjima Viktorije, ali i staro i mlado. Babe i dede sa salovima, deca, tridesetogodisnjaci... Ljudi opusteni, niko nas nije mrko ni pogledao. Doduse nisu ni komunicirali s nama, ali jednostavno se vidi da smo turisti. Ceo dan po gradu fantastican. Igra... i dalje mi nije jasno kako i zasto 3:0...
UH!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina 3:0

Post by Daljac »

Jedna od scena sa puta u Plzenj:

Jutro, prošli smo Slovačku, idemo ka Brnu, i na obilaznici šofer prvoga busa maši skretanje za Prag, te da ne bi otišao u pravcu Olomuca i Ostrave, skreće u neko seoce pred Brnom. Ostali busevi ga prate, ulazimo u tipično češko malo mesto, mirno, tiho, na ulici nikoga.

Kako se u svim busevima sve vreme cirka, nama se svima vrši i propratna fiziološka potreba, te stajemo radi iste pored nekog parkića i svi izlazimo iz četiri busa koja stoje parkirani jedan iza drugoga, raspojasavamo se i počinjemo sa šoranjem. U parkiću pred nama stoji spomenik sovjetskim oslobodiocima iz 1945, a na klupi iza njega, sedi kao duh sama jedna starija žena sa psom, okrenuta licem u lice sa našim jutarnjim erekcijama.

Dok smo mi izvršili mokrenje, vozači se orjentišu, i automatski naređuju polazak, te se svi ekspresno potrpavamo u buseve i na prvom semaforu, 50m dalje, polukružno se okrećemo i nestajemo nazad u pravcu auto-puta.

Da li su ovu gospođu hospitalizovali kad je po varoši kasnije pričala da je u praskozorje ugledala špalir pišača pred sobom, ostaje misterija.
Locked