Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Nikola wrote: Zlocovic sa 150 minuta za citavo prvenstvo, ovaj mali Ozeg je teska dileja, praznoglavac, za vreme prgovora sa Vosom slika se pored ciganskog grafita ispod dresa Borca nosio majice zvezde i gelija. Konstantan problem na i van terena. Dao nekoliko golova na sumnjivim utakmicama, a sve i da eksplodira ovde u bilo kom smislu mislite da ce neko pored Mikia uzeti pare?
Ako ce i ovaj da izgara kao Ozegovic, da li ces i dalje misliti tako? Ne znam da li si se izvinuo momku za uvrede koje si izneo pre njegovog dolaska a on ti je doneo dosta radosti ovog leta zar ne?

Cak i ovaj Zocevic, za onih 15ak minuta protiv NP, je pokazao da nije promasaj i da zna dodati, proigrati i povuci loptu. Sigurno je slab u duelu jer je mrsav, ali ojacace.

Mi smo bolesna zemlja. Svi su cigani ili grobari i ne znam zasto se tome cudite sto se i fudbaleri tako opredeljuju. Sudeci po ovom prelaznom roku, struka ima moje poverenje za igrace koje dovode. Svaki od njih se pokazao, neko manje, neko vise. Neki nisu ni dobili pravu sansu. Ne treba zaboraviti da se Mrdakovic vraca, a Meri kuca na vratima.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Milan
Posts: 4233
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

ogi wrote:Cak i ovaj Zocevic, za onih 15ak minuta protiv NP, je pokazao da nije promasaj i da zna dodati, proigrati i povuci loptu. Sigurno je slab u duelu jer je mrsav, ali ojacace.
Sa ovim se nikako ne mogu sloziti. Gari je imao dva pasa unapred, dok su mu sve ostalo bila bojazljiva/nesigurna primanja i lopta najblizem igracu nazad. Nisam ga dovoljno gledao, ali ovo sto jesam, nikako ne obecava...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Odigrao je do sada samo 15 minuta i tu utakmicu gledam kao njegovu prvu u dresu Vose, ako ne racunamo ulazak u zaustavnom vremenu protiv ne znam sad koga. Znaci prvih 15 minuta da pokaze sta zna, sigurno je imao tremu, pa po samom izgledu izgleda kao neko ko je bojazljiv, mlak itd.

Ako pogledamo po ucinku, vec je ucestvao u akciji kod penala (pas ka Stanisavljevicu, ovaj prosledjuje Lakicevicu). Da li obecava? Za to bih mu da jos prilika da se pokaze...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

Sve i da se htelo/moralo postupiti ovako i dovesti ovog garija ko god da je (ne zna, nikad nisam čuo za njega), je l' se to baš moralo učiniti dan pre veoma važne (i poslednje?) utakmice u Evropi?

Utakmice koje potencijalno donosi onoliko para za koliko smo mi đuture prodali tri svetska šampiona - Sergeja, Mijata i Babića. A da ne govorim koliko donosi u smislu prepoznatljivosti na međunarodnom nivou i koliko znači nama idiotima koji se uprkos svemu lože na ovaj mentolski klub. Sačekajte, mamu mu jebem, da prođe ta Evropa, da se na miru oprostimo od ipak nezaboravnog leta 2015: imaćete posle celu skrnavu sezonu u Srbiji da nas nervirate na tenane. Ovo meni deluje kao ono sabotiranje Abubakara u Bursi. A pri tome ne mislim da postoji nekakva zavera, da nas neko mrzi ili bilo šta od slične paranoje - jednostavno, destrukcija je toliko u srži domaćeg fudbala da to Dr Hoffman ne bi izlečio.

Igraj, Vošo! Dobijamo 5:1! Mediokriteti su po pravilu prestravljeni uspehom!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Ogi

Postujem tvoje misljenje, ali to su ciganske fore kad ubodes jednom Ozega koji je Vosin samo 50% i onda gomilas vise nego prosek i pravdas jednim dobrim. Nema sta da se izvinjavam sve sto si citirao mislim i dalje. Uz to Ozeg je dosao kao mladi reprezentativac uz neke golove iz Cacka a ovaj iz Kragujevca kao neko ko je zbog huliganisanja bio u pritvoru i pisao po maticnom klubu.

To kako smo bolesna zemlja i bla, bla ne prolazi. Jedno je simpatisanje drugo je biti deo navijacke grupe iz Kragujevca i paliti baklje po severu.

Mi pored najbolje omladinske skole u regionu treba da cekamo Zocovica sa 23 godine da ojaca i da se najede slanine, cvaraka i svargle? Nemoj da se salimo sta mislite kako se osecaju nasi omladinci? Toliko je ove u klubu sramota poteza da se sad tajno pred vaznu tekmu potpisuju trogodisnji ugovori sa igracima super agenta Majamija?

Sto se tice struke na celu sa Micom i Ljubetom ne da nemaju moje poverenje nego nisu ni za Fruskogorac. Retko je neki sportski direktor imao promasaja kao oni treba samo pogledati liste igraca koje su dovodili i koji apsolutno nisu pokazali da su dostojni dresa FKV. I to malo sto se kao ubolo su doveli Osmaja i Majami a nisu preko svojih kontakata sd uspeli da prodaju igrace, a nudjenje uglavnom oni ne rade. Tesko da moze da se nadje opravdanje za ovu slajmaru navijacima u lice.
ПУШТАМ КИШУ!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Casual 1989 »

* maminho
Gomilu lazi si napisao za Kovacevica iz Kg, treba da te je sramota, a taj drugar sto ti je preneo to ne zna gde je konja vezao.

Moj ortak iz Kg je jedan od vaznijih glava kod Djavola, ide na bas sve tekme cak i na treninge, sastanke kluba itd, pa sam ga bas pitao i on kaze sledece.

Mali Koca je dobar igrac. Uhapsen je na tekmi jer je spustio devojcicu kojoj je pozlilo na atletsku stazu. Na toj tekmi je bio blize grobarima nego ciganima. Kaze da postoji i snimak i da su se novinari nakenjali bzvz. Na tekme zvezde ne ide redovnoa pogotovo ne redovno, a o tome da ide sa ciganima iz Kg na tekme su gluposti ! Nije se nikad tukao sa djavolima zato sto kako kaze ovaj moj drug otkinuli bi mu glavu odmah. Pre nekih 5 godina na odbojkaskoj utakmici izmedju Radnickog Kg i zvezde je navijao sa ciganima i tad je popio pesnicu od koje zubi ispadaju. Znaci pre 5 godina je bio dete obicno.

Kaze bas mu je juce cestitao na prelasku u Vosu i pozeleo mu sve najbolje. A veruj mi da ide na tekme zvezde i to sve sto si naveo ovaj bi ga prvi izuo iz patika.
Inace kaze mi da postoji velika sansa da dovedemo i Rosica za koga kaze da je top stoper, inace Rosic i Koca su najbolji drugovi.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Transferi

Post by Brick Liman »

I čiji drug Crveni Đavo sad laže? :smoker:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Minja wrote:
Brick Liman wrote:I čiji drug Crveni Đavo sad laže? :smoker:
Ako nista drugo, sa Vosom nikada nije dosadno. Decko, dobrodosao u "Dom bolesnih". Igraj dobro i to je jedino vazno.
U pravu si Minja, kako kaže ona naša pesma:

"LUDNICA JE UVEK KADA IGRAŠ TI..."

Nek bude ludnica i sutra uveče, jer samo tako možemo proći dalje uz ono pozitivno ludilo i na terenu i na tribinama.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Baš tako, Minja.
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by Red Firm Telep »

ne znam jel napisano ovde već, ali sinoć sam dobio informaciju da će Asani potpisati za Voždovac :frown:
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Willian »

Ne znam sta se desava sa Savkovicem? Ukoliko postoji sansa da ga angazujemo ne bi smeli da je propustimo,jer na domacem trzistu nema bas puno kvalitetnih veznjaka.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Pogledajte profil ciganceta na fb, pa ce se videti bar 5 razlicitih situacija gde drzi baklje. Uz sve to decko je los fudbaler, ima brlje i hapsenja, ali tu je Majami koji ce imati uskoro sve igrace u Vosi i Roske je njegov. Vavan i Sima istina su odradili sjajan posao za Majamija, preuzeli su klub. Vavan se debelo uvukao i jednom vidjenijem navijacu, tako da je sprega nikad jaca. Rezultati nisu opravdanje za ovakvo urusavanje kluba i vredjanje inteligencije navijacima. Vranjes i Ljube ce sa dopustenjem UO upropastiti omladinsku skolu, a samim tim i klub. Gde su Asani, Stamenic, Desancic??? Da nece Zocovic i Kovacevic doneti milione kao svojevremeno Klikovac i Mojsilovic? Savkovic nije interesantan, ako ne potpise za Majamija posto nema menadzera?
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

Casual 1989 wrote: Gomilu lazi si napisao za Kovacevica iz Kg, treba da te je sramota, a taj drugar sto ti je preneo to ne zna gde je konja vezao.
Evo mene je sad sramota sto sam ,,nevinog,, fudbalera dirao da cu propasti u zemlju. Nikad nije bio dovodjen u vezu sa policijom, na stadion ide samo kad treba da odigra utakmicu, poznat je po humanosti i pruzanju pomoci ljudima koji su opasnosti na fudbalskim objektima. Idi odma na prvom njegovom zvanicnom mecu trazi mu dres, i pozovi ga posle tekme na pivo. Pa bree na google kad ukucas Nikola Kovacevic na 2 strane samo se pise o njegovim ispadima, ne pise sigurno kako je fenomenalno odigrao neku utakmicu, to ce ga pratiti kroz celu karijeru. :!:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4014
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ne treba unositi nemir dan pred utakmicu. Ostaje nam posle sutra još nekoliko dana do kraja prelaznog roka(traje do ponoći ponedeljak na utorak). Siguran sam da će biti svašta izrečeno. Jedino što ću reći je da se zajebavate sa Asanijem. Ostati mora.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Transferi

Post by Jole »

Pa oni su ti koji unose nemir u klub. Odradjuju posao ispod zita dok euforija traje, najgora sorta. I treba dici glas odmah, nikakvo rezultatsko uljuljkavanje nesme da nas ucutka. Huligan sa severa marakanice da nam nosi dres!?! Garisoni, previse je!!!
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Post Reply