Liga Evrope - sezona 2015/16

exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by exlimanac »

Kakva je bolesna privilegija pratiti ovaj forum. :cheers: nasmejo sam se do suza.
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Marko93 »

limanfkv wrote:U grupi dobijamo prokleti Totenhem.
e pretera ga na kraju :greenbutt:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Neizlecivi »

Mi ako ikads naletimo na taj toliko željeni Totenhem, sastavicemo ih kao magarce. Nego, jel nas sutra opet prenose oni nesrecnici sa rts-a? Sve sto oni dodirnu, osuđeno je na propast.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Владика »

limanfkv wrote:Pocinje utakmica Stara Garda sarmama podmicuje Grka pomocnika i vice mu HELLAAAS, 2 minut Ozeg zaspo tri metra iza njihovog medjeda od stopera, pomocni se okrece ka istoku, namiguje i veli Δουλειά γίνεται. Iznervirani Cesi napadaju, vec u sledecem napadu lopta se od precke odbija u teme Zakule, ali pogadja Nastica na gol liniji koji ni sam ne zna zasto se tu nalazi. Redjaju se sanse Ceha, nasi se standardno usrali, Maksa lomi potkolenicu Hadlecu, sudija zmuri, Maksa pokusava da ispuca u tri lepe kad tamo opet Ozegovic, izbija 1 na 1 sa golmanom, pokusaj najlosijeg driblinga u istoriji, saplice sam sebe, sudija pokazuje na krec. Svi se usrali, niko ne sme da sutne, Jovica uzima loptu. Jovica gadja donji levi ugao, golman se baca u donji levi ugao, i lopta zavrsava u desnim rasljama - 2:0, Dom Bolesnih skace, na severu 6 topovskih udara medju noge, Scepa se dobio i pao preko loze, Enklave mu previja glavu. Pocinje provala oblaka, Zaga naredio bunker, Pekaric mu vice: "Sefe tek je 2:0!", Zaga odgovara: "Jes ti trener il ja?!Mrs nazad". Sudija svira poluvreme, Cesi sprintom idu na raport, publika u transu, nasi stoje na centru i pitaju se sta sad koj mog djoku da radimo. Zaga vadi Ozegovica i uvodi Puskarica svi se krste i pljuju ga. Zaga ih otera u k***c i z`inat vadi i Ivanica i uvodi Pankova. Igra u formaciji 5-5-0. Mora go da da. 89. minut penal za Plzen. Kopic se namesta da izvede penal, Zakula u levu stranu, lopta ide pod precku al` pogadja jednog od 5 golubova koje je pustila ekipa Enac.... "Jdi do prdele!" vice Kopic, Djuric vuce kontru, golman ga lomi na 18 metara, dobiva crveni. Svi se okrecu ka Stanisavljevicu koji sedi sa zenom ispod loze jer ga nisu prepoznali na ulazu u istu i udara glavom o beton. Anlave i njega previja. Preokret, sudija prekida utakmicu, Malajac utrco na teren i sapuce nesto Puskaricu. Bedan i traljav udarac u golmanov ugao zavrsava u istom - 3:0. U produzecima Cesi sa igracem manje pogadjaju dve stative, sudija ih podkrada za 3 penala, a mase i jedan indirekt. Na penale dobivamo sa 1:0, Zakula sve odbranio i dao jedini gol u 5. seriji. Puska odgovara na pitanje onog majmuna iz Arene sta mu je Malajac sapno: "Rek`o mi da tucem samo u gol, da ne jedem go**a i prebacujem zid. Kaze vid`o golmana sinoc u Ribaru, cika Pera ga nalio vinjakom."

U grupi dobijamo prokleti Totenhem.
СЈАЈНО!!!! Дајте нам тај Тотенам!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Daljac »

limanfkv, ovo je tačno razlog zbog kojeg volim ovaj ludi klub! Slaninarski psiho-pankeraj do pobede!

Vi na terenu radite šta hoćete i koliko možete, a mi ćemo na tribinama biti ludi za sve novce, pa prošli ili ispali, samo ćemo Vošu voleti još više i još luđe!

MI smo FKV, a kdo jste Plzeň?

I dalje verujemo!
User avatar
Stexman
Posts: 2574
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Stexman »

Jos jedna poruka igracima:
Nadjite snage i motiva da sutra pregazimo Plzen! Pa da mogu slobodno da se smejem sektasima u lice jer smo mi igrom to zasluzili.
Jebiga, da vas lazem da necete imati pritisak necu. Pritisak postoji ali to je odlika šampiona koji moraju da se nose sa pritiskom. I jos jednom cu ponoviti: Presing do iznemoglosti pa sta nam bog da. Ako tako bude niko vam ni za sta nece zameriti!

A mi cemo na tribinama ostaviti grla, pa ako i ne udjemo u LE, mi "bolesnici" cemo vec naci novu epidemiju koje cemo se uhvatiti! Ovaj put mozda i za "titulu".

Ja verujem da vi mozete, pitanje je da li vi verujete u isto?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by churguzijanac »

Evo kazu cesi jedan gol u NS resava sve dileme!Ne znaju oni da mi planiramo da im damo 5 komada :P .
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by limanfkv »

Samo sto ranije krenuti sa pivom. Oko 14h recimo. Na prazan stomak samo.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Neizlecivi »

Limanac, upravo sam usao da napisem isto :cheers:
Sto bi rekla braca sa one strane Drine:
Igraj, pobedi, ostvari nam sne!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8867
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Radoye »

Daljac wrote:limanfkv, ovo je tačno razlog zbog kojeg volim ovaj ludi klub! Slaninarski psiho-pankeraj do pobede!

Vi na terenu radite šta hoćete i koliko možete, a mi ćemo na tribinama biti ludi za sve novce, pa prošli ili ispali, samo ćemo Vošu voleti još više i još luđe!

MI smo FKV, a kdo jste Plzeň?

I dalje verujemo!
To je to! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by laki »

Vi se mozda salite i tako to, ali mene nevidjena euforija trese, ja sam siguran da cemo mi sutra u nekom trenutku, makar i 87. minutu, voditi sa 2:0. To je nacrtano! Zapisano! Provereno! Jer kako drugacije da nam svima prorade cirevi? Kako da krene kosa da nam opada rapidno? Kako da osedimo preko noci?
Tako da budite sasvim sigurni da ce nam u jednom trenutku faliti samo taj jedan gol do totalno jebeno nenormalne euforije koja nas moze izjednaciti sa pacijentima neke mentalne ustanove iz koje se bolesnici ne pustaju kuci dok su zivi!


Poruka za igrace koji citaju forum:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=buOV-uguCOQ[/video]

I DALJE VERUJEMO!
Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by recni galeb »

ovog trese groznica, mene 'fata muka...
odem kod majstora da mi namontira motorce, tj. osvetlenje da mogu da pokupim decu, k'o pijani Zika, a da imam pri tom svetla da utrefimo stadion, a on mamlaz namesti napred da ckilji a nazad dugacko, svetlim kao kombajn na njivi... :beg:
ko je ono rekao da ide pice od 14h? kasno je to kretanje za put preko brda, preko brega...
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Telep »

Koji smo mi fenomen :mrgreen: Slažem se sa Lakijem za 2:0, samo nije 87. min :D jutros sam se u euforiji probudio jer, naravno, sanjao sam utakmicu, ali samo do 60. minuta, vodili smo naravno 2:0, prvi gol Mirko iz kontre u 26. minutu, drugi početak drugog poluvremena, lob Ožega sa pola terena :twisted: čak ni podsvest mi nije dozvolila da vidim treći gol i slavlje na kraju...



Za sutra je spreman arsenal čeških psovki da se sruči na teren sa ograde istoka, još da se grlo okrepi i spremi za urlanje! Ajmo momci, na svaki mogući način, grizite, trčite, kidajte, provocirajte ove robote ipak su i oni od krvi i mesa, liga evrope je dostižna!!

JA VERUJEM!
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
kravoguster
Posts: 12
Joined: Tue May 24, 2011 1:40 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by kravoguster »

Niko ovde nije za ludaru ili neku ustanovu tog tipa.. Mi smo vec odavno na nekom mnogo visem nivou.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pustiti nekog sa strane da cita ovaj nas forum je u rangu pokazivanja aviona nekom ko je ziveo u petom veku..

Sutra samo trcite, tucite ih i jurisajte na njihov gol kao da vam je poslednja utakmica u zivotu, pa kako bude.. Neka bude i 0:5, nema veze..

I za kraj - JA VERUJEM! :cheers: :dance2: :mrgreen:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen, četvrtak 20:3

Post by Red Marquis »

Otišao sam u Češku pesimističan, uveren da su oni bolji i da bi 2-0 bilo sasvim podnošljivo, samo da je igriv rezultat. Oni nas oderu i ubedljivije, mi na tom meču bez šanse a ja noć pred revanš pun optimizma. A vidim i mnogi drugi. Prsli smo odavno svi, ali ovo je već ludilo :whistler:
Io odio Belgrado
Locked