Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Iskreno ja nemam nista protiv prodaje Djurica i Nastica, zivimo od prodaje igraca a njih dvojica su suvi prosek bez perspektive za nesto vise u buducnosti.
U Nastica sam verovao ali decko stagnira sad vec dosta dugo...
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by Red Firm Telep »

Ja sam čuo da je Asani još ranije pokušavao da pređe u drugi klub ali mi nisu dozvoljavali, razlog zbog kojeg je hteo da napusti Vošu je nemogućnos igranja za prvi tim, jer je jedan od članova menadžmenta kluba doveo svoje igrače i gurao njih, a zauzvrat im je uzimao deo plate...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Prodaja Nastića bi zaista dobrodošla, i to takoreći za bilo koji iznos. Za Đurića nisam siguran, ako je u pitanju neki sitan iznos (a verovatno jeste, uzimajući u obzir njegove godine) verovatno bi nam bio korisniji u timu. S obzirom da idu Ivanić i Ožegović, kada bi otišao još i Đurić bilo bi to verovatno suviše, dosta bi nas osakatilo.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

Nije problem prodaja Nastica i Comija,to se prosto moralo dogoditi,ni Djurica posto je u godinama kada mora da obezbedi neku egzistenciju,vec neadekvatne zamene i dovodjenje menadzerskih igraca koji posto vec nemamo para za pojacanja uzimaju mesta nasoj deci.Za Ozega se iskreno nadam da nece otici,to bi bio presedan... :beg:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Cekaj, cekaj...
Pa jel moguce da ste toliki debili (mislim na upravu) da sada prodate Ozegovica za 2 miliona i sebi uzmete samo milion, umesto da ga dogodine prodate (tj. pustite ga da ove pocepa sve sto se pocepati moze) i onda uzmete DUPLO?
Da li je moguce da iko moze biti toliki majmun?
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

trelos gia fcv wrote:Cekaj, cekaj...
Pa jel moguce da ste toliki debili (mislim na upravu) da sada prodate Ozegovica za 2 miliona i sebi uzmete samo milion, umesto da ga dogodine prodate (tj. pustite ga da ove pocepa sve sto se pocepati moze) i onda uzmete DUPLO?
Da li je moguce da iko moze biti toliki majmun?
Trelos, ako ne daj Bože ne prođemo u grupe, za igrača iz Srbije dobiti 4 milke, koji igra u Voši i to samo domaću ligu? Teško, jedino ako sad uđu u grupe i mali tamo pokida mogu se nadati cifri od 4 milke, u suprotnom 2 milke puna kapa, realno gledano!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Kako ce dobar biti sutrasnji dan.
Do 17h ima da saznamo da smo prodali pola prvotimaca.
Najbolja uprava ikad!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Casual 1989 »

Sta tu imas da saznas druze? :? Prodace se SVI za koje stigne bilo kakva ponuda, a dugova ce uvek biti.
Pustena je menica na 2 milion evra! Alo! 2 miliona.. Pa mi smo prosle sezone prodali sve sto je vredelo u klubu za nesto
malo vise od toga.
^^^
Na svu nasu muku samo nam je falilo da Matador napravi jos jedan "profil" na ovom forumu.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Igla wrote: Sta tu imas da saznas druze? :? Prodace se SVI za koje stigne bilo kakva ponuda, a dugova ce uvek biti.
Pustena je menica na 2 milion evra! Alo! 2 miliona.. Pa mi smo prosle sezone prodali sve sto je vredelo u klubu za nesto
malo vise od toga.
Ne zezaj! A ja mislio Scepa ima petogodisnji plan koji ukljucuje titule i LE.
Hvala sto nam otvaras oci kako funkcionise nasa transfer politika.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3861
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Najveći problem je to što dok smo mi ludaci prepaljeni za večeras, spremni da ujedamo ove kobasičare, dok naša uprava pokazuje koliko veruje u prolaz time što će u sledećih 5 dana isto toliko fudbalera prodati...
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Najveći problem je to što dok smo mi ludaci prepaljeni za večeras, spremni da ujedamo ove kobasičare, dok naša uprava pokazuje koliko veruje u prolaz time što će u sledećih 5 dana isto toliko fudbalera prodati...
Pa ako prodjemo oni su svog vrapca u ruci vec dobili, i sta ce nam onda igraci? Jebiga. A ako ispadnemo svakako moraju da prodaju jer nema para.

Ako bi to makar znacilo konacno saniranje duga onda jos i da prihvatim(o) ali ako dug ostane sta cemo onda?

Za goluba na grani (titula) treba mnogo toga da se potrefi, dobar deo toga ne zavisi iskljucivo od nas, ali cini se da u ovom momentu i nema motiva da se krene u lov na njega...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Willian »

Jos cetiri dana je ostalo do kraja prelaznog roka,nadam se da je uprava spremila odgovarajuce zamene za moguce odlaske.
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

SREĆNO NASTIĆU I ASANIJU!

- Bio sam iznenađen ponudom Legije, i dalje dolazim sebi. Za sutra su mi zakazani pregledi, ako bude sve u redu potpisaću za Legiju. Ne bih više ništa o tome, večeras moramo da damo maksimum i da popravimo utisak iz Češke. O svemu ostalom nakon potpisa, ako Bog da – rekao je Nastić za BUTASPORT.RS.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

ŠoneVoša wrote:SREĆNO NASTIĆU I ASANIJU!

- Bio sam iznenađen ponudom Legije, i dalje dolazim sebi. Za sutra su mi zakazani pregledi, ako bude sve u redu potpisaću za Legiju. Ne bih više ništa o tome, večeras moramo da damo maksimum i da popravimo utisak iz Češke. O svemu ostalom nakon potpisa, ako Bog da – rekao je Nastić za BUTASPORT.RS.
Po natpisima sa tog sajta dobili smo 200k eur i 20% od sledećeg transfera. Nekako mi to malo, a možda se i varam, pogotovo kad se setim naših komentara o Nasti.

Nek mu je sa srećom i nek večaras da svoj drugi gol u našem dresu za oproštaj.
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Au strašno je ovo za Asanija,dečko nas je vadio prošle godine!!! :oops:
Pa makar je mogao da bude na klupi kao rezerva a njega nije bilo kao povređen i na kraju evo šta je ispalo.Ne igraju naša deca dovode se neki likovi koji pale baklje,ko je sledeći,Babović ili Ninković... ?
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply