8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Nevernik »

Stexman wrote:Nije to politika kluba(moze/ne moze) ili moje misljenje to je druze cinjenica! A politika je upravo ono sto nam nedostaje u borbi sa vetrenjacama. Pri tom mislim na pravu politiku. Politika je ta koja osvaja titule u ovoj zemlji gde se navijacima trguje kao na kilo zive vage i kao topovsko meso za neke vise(licne) ciljeve pa im se zauzvrat poklanjaju titule.
U tom kontekstu sam ja napisao da nam nece dozvoliti drzava kao sto dozvoljava crnim ili crvenima. Mi za to moramo da pobedimo sistem, matrix. Moramo da smo jaci od njih i od sudija 4 puta a u ovakvim utakmicama moramo da nabijamo gol razliku jer ce nam i to trebati. Ja nisam tvrdio da je ova utakmica namestena, cak nisam spomenuo ovu utakmicu jer sam gledao samo prvo pol.vreme.

Ako i dalje mislis na ce nam dozvoliti da uzmemo titulu pogledaj penal i crveni koji je sviran crvenima za prvi gol. A dotle me banujte slobodno i na dve nedelje!
Nisi me razumeo.
Prvo, ovo za ban je bilo zezanje tako da nemoj da se nerviras :)

Drugo, ja upravo govorim to isto sto si ti napisao.
Da, postoji sistem. Da, drzava nece dozvoliti. Da, moramo da budemo jaci 4 puta. Da, taj matrix izgleda nepobediv.

Ali...e sad to je veliko Ali barem za mene...nikada necemo nista uraditi ako stalno govorimo Ne Moze ili Nije Moguce. Cak i na ovom forumu 75% postova je u tom fazonu.
Malodusnost na svim nivoima. Ja sam dostigao nivo gde mi je sve to dosadilo.
Ako i navijaci tako misle zasto onda ocekivati od uprave i igraca da krvare za Vosu. Nece. Izabrace opciju Easy Way Out.
To je ono sto Scepa radi zadnje dve godine.

Mora se u jednom trenutku ispraviti kicma i pokazati muda.
Znamo da je Matrix nepobediv ali cemo vas naterati ove sezone da duplo radite. Ako kradete 20 utakmica ove sezone ce te morati krasti 25. Ako kradete 25 ove sezone ce te morati 30.
Moracete da svirate penal protiv Vose svaku utakmicu. I crveni.

Utopija.
Znam.
Ali ljudi se bore protiv sistema svaki dan. Male bitke. Gube ih skoro sve ali se bore. I mi cemo ih izgubiti.
Ali ipak bolje biti 10 na tabeli ali sa kicmom nego treci sa Scepinom Ja Tebi - Ti Meni politikom.
Koje je ovo prvenstvo za redom da se zavrsava pre septembra?
Bolje da idemo da gledamo Dunav dva sata na jesen nego fudbal. Koja je svrha?

Mi se zezamo na rezimska prepucavanja ali oni su iskopali rovove zbog toga. Mobilisali se. Poveci broj navijaca. Ljudi imaju neki osecaj da se bore za nesto ma koliko to idiotska nepostojeca borba u njihovom slucaju bila.

Sa druge strane ja imam osecaj da izmedju Vose i Vozdovca vise nema nikakve razlike.
Postali smo klub bez karaktera i identiteta.
Mlitavi kao Scepa. Dosadni kao Novi Sad.
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Maminho »

Igla wrote:Ne bi rekao da je prvenstvo gotovo, treba samo gledati da do plej off-a razlika izmedju nas i prvog ne bude vise od 6-8 bodova.
Bodovi se dele sa dva tako da cemo u tom slucaju biti u minusu 3-4 boda sto je dostizno.
Nevernik je odlicno objasnio neke stvari.
Problem je to sto nam skripi par pozicija i to sto bi morali da prodamo jednog igraca(Ivanica ili Ozegovic) da bi mogli da funkcionisemo
normalno do polusezone. Na polusezoni prodati jos jednog i izgurati do narednih kvalifikacija za ligu evrope.
Ne treba vracati dug po svaku cenu! I ono sto mi nije jasno je zasto je Peric dovodjen? Radovicu treba pruziti sansu makar jos 2-3 utakmice.
Mnogo stvari mi nije jasno u klubu trenutno (Mrdakovic,Meri, itd.) ali ova za Perica posebno. Ocekivao sam da ce do sada bar dobiti sansu.... Bas sam mu usao pre neki dan na Instagram profil svaki dan je na ,,Strandu,, ,,Giardinu,, ili ,,Trcika,, ocigledno je njemu lepo ovde kod nas al ja hocu da ga vidim izmedju stativa
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Jataganac »

Ma samo kad je prestala ta imbecilna prica kako smo satro ludi ,bolesni, na lecenju, debilni snovi u nizu... i ta ostala hiptsterska sranja ,ne ponovilo se ,pa sad mirne duse mozemo da se posvetimo slatkoj svakodnevnici . :cheers:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Radoye »

Minja wrote:Zivim za dan kada vise necemo morati da razmisljamo o politici i kada cemo moci da se posvetimo iskljucivo fuci, igri, rezultatima.

Bojim se da je taj dan jako daleko.
:!:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by ernesto »

Nista jos nije izgubljeno,vezemo dve pobede(jagodina i metalac),i tu smo odmah kod blizanaca!
Mene samo zabrinjava sta se desava sa Mrdakovicem,niko ga ne spominje,kao da nije vise nas clan,i da li neko vidja Merija(po gradu ili da li je bio vidjen na utakmicama)?
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Rivelinjo »

Koliko sam shvatio, Zvezda ove godine uzima ligu. Nadam se da grešim.

Voša će biti treća, četvrta, peta... u svakom slučaju, izeš fudbal kad celo prvo poluvreme pokušavaš da skontaš jesu prodali, ili nisu (da l' protivnici, ili Voša, sve jedno).

Kvalitet igre nula, broj fudbalskih poteza na utakmici - jedan, dva ako imaš sreće.

Poslednjih 10 minuta protiv Spartaka kao da su hteli da izgube po svaku cenu. Ne znam kako da opišem. Voleo bih da grešim.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Bianco Rosso
Posts: 23
Joined: Fri Aug 30, 2013 11:21 am
Location: Западно од пруге

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Bianco Rosso »

Јуче сам неким другим послом боравио у Суботици, па сам наравно, искористио прилику да посетим и Градски стадион. Учинио сам то потпуно сам, са западне трибине, тако да ћу дати себи за право да кажем да сам можда и боље видео неке ситуације од људи крај малих екрана или оних са јужне трибине.

Моји утисци укратко:
- Превелик бол у међуножју код наших играча;
- Одбрана КАТАСТРОФА- свака њихова дуга лопта, упућена од голмана или штопера, ми је утеривала страх у кости. Тотална несигурност. Панков добар у скок игри али на земљи испада као из аутобуса. Пекара јуче као дрогиран (други гол његов). Бекови испод сваког нивоа.
- Што се тиче Ћомија и његовог наводног повременог незалагања рећи ћу следеће- он је и јуче са тих 50% снаге колико је уложио био једини играч на терену који је личио на нешто, који је правио разлику, уливао неку сигурност када је лопта код њега. На крају крајева, завукао је још једну евро голчину због које је и награђен аплаузом суботичке публике- свака им част на томе. Нажалост, мени се чини да он некада стварно нема са ким да игра, и да зато и не даје 100% од себе. Не замерам му. Дечко свакако одскаче од просека и у Воши и у овој распалој лиги. Као сланинар волео бих да га гледам заувек у Воши, али са друге стране, за њега је најбоље да што пре оде у неки озбиљан клуб и озбиљну лигу.

Морам пар речи и о нашем противнику- прво, сви већ знају да се на оној њиви не може играти нормалан фудбал, не може одиграти нормалан пас нити акција. Друго- пошто већ сви добро знамо већину суперлигашких тимова, могу слободно рећи да је Спартак можда и најсељачкија екипа у овој лиги. То не говорим само на основу ове утакмице већ и на основу неких од раније, поготово на Карађорђу. Они су ладно, али без претеривања, у првом полувремену украли 7-8 минута својим излежавањима, одуговлачењина, испадањем лопте из руку и осталим чобанским срањима.
Међутим, оно што ме је још више нервирало тиче се прве ствари коју сам горе навео- бол у међуножју код наших играча. У тим ситуацијама када ови краду време, нико од наших, ни са терена ни са клупе да изврши притисак на судију, подигне руке, тражи да се пожури... једна потпуна безвољност. Стварно невероватно за групу професионалних фудбалера и тим који се тобоже бори за врх табеле, да не кажем за титулу.

Све у свему, као и много пута до сада, проклињао сам себе цело вече што сам уопште отишао на утакмицу.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Voja »

Rivelinjo wrote:Koliko sam shvatio, Zvezda ove godine uzima ligu. Nadam se da grešim.
Ovo treba unovciti,i vec sada uplatiti novac na to,jer je vise nego ocigledno
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Salvador »

Nevernik wrote:...
Mora se u jednom trenutku ispraviti kicma i pokazati muda.
Znamo da je Matrix nepobediv ali cemo vas naterati ove sezone da duplo radite. Ako kradete 20 utakmica ove sezone ce te morati krasti 25. Ako kradete 25 ove sezone ce te morati 30.
Moracete da svirate penal protiv Vose svaku utakmicu. I crveni.

Utopija.
Znam.
Ali ljudi se bore protiv sistema svaki dan. Male bitke. Gube ih skoro sve ali se bore. I mi cemo ih izgubiti.
Ali ipak bolje biti 10 na tabeli ali sa kicmom nego treci sa Scepinom Ja Tebi - Ti Meni politikom.
Koje je ovo prvenstvo za redom da se zavrsava pre septembra?
Bolje da idemo da gledamo Dunav dva sata na jesen nego fudbal. Koja je svrha?

Mi se zezamo na rezimska prepucavanja ali oni su iskopali rovove zbog toga. Mobilisali se. Poveci broj navijaca. Ljudi imaju neki osecaj da se bore za nesto ma koliko to idiotska nepostojeca borba u njihovom slucaju bila.

Sa druge strane ja imam osecaj da izmedju Vose i Vozdovca vise nema nikakve razlike.
Postali smo klub bez karaktera i identiteta.
Mlitavi kao Scepa. Dosadni kao Novi Sad.
Nevernik, bravo za post!

Navešću kao primer skorašnju pobedu protiv Partizana - moj utisak je da je ona velikim delom i rezultat fanatičnog navijanja na zapadu, gde smo jasno pokazali ko je domaćin u Novom Sadu - ne samo što smo tokom cele utakmice ludo navijali, nego i na svaki sudijin pokušaj da vaga na njihovu stranu smo im jasno poručili da su lopovi, pacovčići na zapadu su ispali jadni, a vučeli i ološu u loži poručeno šta su. Čitav stadion je to osetio i siguran sam da je naš tim dobio dodatnu snagu da pobedi. Da smo bili mutavi kao u mnogim drugim prilikama, siguran sam da bi čitava situacija prevagnula drugačije.

Dokle god se većina navijača Voše u startu miri da je 'sistem eto takav i šta mi tu možemo nego do 3/4 mesta', naravno da će i biti tako.
Vrlo je moguće da nemamo realne šanse za prvo mesto zbog politike, ali zašto bismo se mi sa tim slagali, tolerisali i prihvatali za normalno?
Ne, uopšte nije normalno da smo u staroj SFRJ mogli biti prvi, a u ovoj Srbiji to nikako ne možemo!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Voja »

Salvador wrote: Dokle god se većina navijača Voše u startu miri da je 'sistem eto takav i šta mi tu možemo nego do 3/4 mesta', naravno da će i biti tako.
Vrlo je moguće da nemamo realne šanse za prvo mesto zbog politike, ali zašto bismo se mi sa tim slagali, tolerisali i prihvatali za normalno?
Ne, uopšte nije normalno da smo u staroj SFRJ mogli biti prvi, a u ovoj Srbiji to nikako ne možemo!
Ama ko kaze da ne mozemo? Dokle god krivimo Zvezdu,Partizan,drzavu,FSS za nas neuspeh mi nismo tim,i nama fudbal nije na prvom mestu.Nikada nismo ni pokusali da ih napadnemo.Eto i juce,svi su krivi sto smo izgubili,samo ne trener i igraci.Jel Zvezda kriva sto nas Cuka ponizila na nasem stadionu,jel Partizan kriv sto se nismo prosetali kroz Surdulicu,jel Vucic kriv sto nas Spartak pobedio? Kada sve u klubu i oko njega najvise budu interesovali Vojvodina i fudbal,bez problema cemo biti prvaci
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Mare »

Voja wrote:
Rivelinjo wrote:Koliko sam shvatio, Zvezda ove godine uzima ligu. Nadam se da grešim.
Ovo treba unovciti,i vec sada uplatiti novac na to,jer je vise nego ocigledno
Da li osvajaju titulu? Evo odgovora:
Statisticki podaci FK C.Zvezde :

19.07.2015
OFK Beograd : C.Zvezda (2:0) 2:6
PENAL za C.Zvezdu,CRVENI KARTON za igrace OFK Beograda,

31.07.2015 C.Zvezda : Radnicki Nis (0:1) 1:1
PENAL za C.Zvezdu,CRVENI KARTON za igraca Radnickog iz Nisa.SUSPENDOVAN funkcioner Radnickog iz Nisa zbog prigovora na sudjenje

09.08.2015 Vozdovac : C.Zvezda (2:1) 2:3
CRVENI KARTON za igraca VOZDOVCA,iskljucen trener VOZDOVCA zbog prigovora na sudjenje.

12.08.2015 C.Zvezda : Cukaricki (0:1) 3:1
PENAL za C.Zvezdu,iskljucen pomocni trener Cukarickog zbog prigovora.

30.08.2015 Mladost L : C.Zvezda (0:0) 0:3
PENAL za C.Zvezdu,CRVENI KARTON za igraca Mladost Lucani
Naiđoh na ovo i setih se ovog posta, pa mi se učinilo kao idealna potvrda Rvelinjove i Vojine konstatacije. Još kad tome dodamo da im igrači stižu na kilo, a minus 50 milki, ne vidim kako ih neko može sprečiti u operaciji titula.

Međutim, ovo smo znali i pre, uvek je bilo pitanje ko je politički jači, da li crno ili crveno go**o. I to se neće promeniti još dugo. Rešenje je zbiti svoje redove, raditi na jačanju sebe, tako da budemo nekoliko puta jači od njih pa da nam ni sa sudijama ne mogu ništa. Samo u ovoj besparici i kad i u svojim redovima imaš miševe koji te buše iznutra to je vrlo teško uraditi.
Protiv sistema moramo se boriti sistemski. Mi nemamo sistem godinama, zato i možemo samo povremeno da uzletimo (Kup, Bursa, Sampdorija, jednom vicešampioni, tu i tamo deknemo crno i crveno go**o) i onda još brže i jače padnemo. Strategija, plan, misija, vizija, cilj, i sve to na dugi rok od 5 do 10 godina, srednji rok od 2 do 5 godina i kratki rok do godinu dana. Korak po korak, da znaš svake godine šta je potrebno da učiniš da bi ostvario srednjoročni, odnosno dugoročni plan. Znam, za mnoge je ovo glupost što pišem, ali jedino tako se može nešto uraditi. Ovako ćemo samo imati ove povremene uzlete. Niti jedna naša uprava ne oseti i nije osetila neki preterani pritisak, jer da bi osetili pritisak Voša bi morala da ima navijače, odnosno kritičnu masu navijača koja je u stanju da izvrši pritisak. Voša to nema, pogledajte samo primer prošle utakmice u Subotici. Koliko je ljudi otišlo da gleda klub u Suboticu? Možda 30! A ta Subotica je na sat, sat i po vožnje! Koliko ljudi dođe protiv Javora, 2k maksimala. Od toga na severu bude cca 150-200 ljudi, gde su 60% deca između 10 i 15 godina. Sa čime mi onda da vršimo pritisak na upravu, od koga oni da imaju strah za svoje postupke. Zato i imamo situaciju da nam u klubu u upravi sede koje kakvi likovi, da nam vedre i da nas oblače vavani, majamiji, ramadani & Co, da na terenu imamo više deklarisanih cigana nego naših. Ko nam je za to kriv? Niko, mi sami, ko nas sprečava da dolazimo na utakmice i stadion? Naša malograđanština, svi smo tu kad krene, čim malo zapne nema nikog sem već toliko puta pominjanih 1-1,5k "bolesnika". Zamislite dokle je to došlo da smo čak i sami sebe počeli da zovemo bolesnici!?!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by gospodinFKV »

Ma pticama na grani je jasno da su ovo :shit: na zadatku da se i Vojvodina ubaci u taj superligaski mulj 3 za 3...

Nije da mi ne mozemo da budemo sampioni ili ne smemo...mi necemo...pa je l' kruzila prica jos za vreme ''najbolje uprave u istoriji univerzuma'' kako se i u tih par godina kada smo bili konkurentni i jaki povlacila rucna u trenutku kad treba da ubrzamo do cilja.....pa cak i u onoj polusezoni posle Burse i Serifa - tri utakmice za prvo mesto, mi s 2:0 na 2:2...pa nemojmo se zezati...niko nije bas toliko slep...

S obzirom da nismo prosli Viktoriju, nemaju cime da nam zamazu oci. Sve su uprte u vas, go*nari jedni pilicarski...
stadion
Posts: 12
Joined: Mon Aug 03, 2015 7:05 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by stadion »

Слаба игра фуцоша,слаба подршка са трибине су мој јучерашњи утисак.Оде 250 људи у Чешку радним даном 900 км,а у Суботицу 50 људи недељом на само сат времена вожње од нашег града.Изгледа да се Војводина воли само кад игра европу,а исто тако и ови на терену се боре само кад је европа.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Matador »

Vise postova nego ljudi na gostovanju. A svi pene po forumu. Jasno je ko dan da je struka napravila mnogo propusta koji sada deluju da vec nisu slucajni i iz neznanja. Da je jedan Slaninar Makara doktor za ciganskog huligana u pokusaju ili Zocevica. Ali nisu krivi Cika Miki, Simic, Vavan, Osmaja i slicni. Nego dva sportska direktora, trener i uo koji su to dozvolili. Vosa se bodri i za nju se bori na stadionu, kao i za omladinsku skolu. Sezona je duga, tim umoran i istrosen i fizicki i psihicki. Nije strasno i imaju kredita bar oni za sad. Glavu gore i svi na stadion. Pekara je doktor.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Grouch »

Voja wrote: U sustini ovoliko negativan naboj nije samo zbog meca u Subotici,vec je to generalno presek stanja pocetka sezone.
Protiv MTKa u Madjarskoj smo imali srece jer su imali par zicera,kuci smo primili smesan gol na startu i sreca dsmo uspeli preokrenuti,vise zahvaljujuci invidualnim kvalitetima igraca.Spartaks smo pobedili,ali je rezultat u NSu kod 2:1 itekako "visio" jer nismo imali igru,sreca pa udje onaj autogol,o Cuki i Surdulici je sve receno.Revans sa Spartaksom katastrofalan,ali smo se vadili na cuvanje rezultata i nezapinjanje.Jedini mec koji smo odigrali muski,atraktivno,hrabro,leprsavo je mec u Torinu.Revans lose odigran,i opet smo se vadili na foru "cuvali smo zalihu".Kao da mi njima ne bi dali 5,samo da smo mogli. S Partizanima smo igrali borbeno,ali smo bez ikakvih akcija Partizana primili dva gola.U Lucanima katastrofa igra,samo sreca.Mec u Ceskoj ispod nivoa profesionalne ekipe,revans,semo borbenosti smo malo sta pokazali,pa kad svemu dodamo danasnji mec.Malo ej tu igre,akcija,prenosa lopte,fudbala.... zato su forumsai besni.Sto so vec odigrali brdo meceva,a nemamo ni tim ni koncepciju
Ja stvarno ne znam sta ti covece pricas?Negativan naboj?Pa prosli smo u 4. kolo kvalifikacija na sta verovatno 95% ljudi nije ni pomisljalo da moze da se desi a medju njima verovatno ti medju prvima.U svakoj evropskoj utakmici,osim u Plzenu smo bili bolji a u velikoj vecini tih utakmica i mnogo bolji.Sreca u Madjarskoj,sreca u revansu sto smo okrenuli???Koji je rezultat protiv Spartaksa visio na 2:1 kad smo ih pobedili 3:0?Sta ti pricas?Revans u Letoniji katastrofalan?Pa imali smo 19 suteva,kako to moze biti katastrofalno,bez obzira sto su slab protivnik?Sta su trebali da polome noge,dobiju 10 kartona a imamo 3:0 iz prvog meca?Ajde nadji mi neki vrhunski tim,Barsu,Bayern itd,da je sutnuo bilo gde u gostima 19 puta?Mozda i nadjes al ces se debelo pomuciti.U Torinu smo imali 22 suta,kazes revans lose odigran a Sampdorija sutnula 4 puta-na nivou nekog recimo Metalca plus smo dobili samo 1 zuti.Evo ti i link sa statistikom svih nasih utakmica ( http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false; ).U Lucanima je igrao kompletno nov tim,sa 10 ili 11 izmena i prava je umetnost u takvoj situaciji pobediti u gostima.To sto si napisao,najblaze receno,nema veze sa realnoscu.
Ovo juce u Subotici je bilo jako lose mada smo im i takvi poklonili pobedu sa 2 vezane gluposti kapitena u zadnjem minutu.Brate Pekara nemoj da ovo dozivljavamo od najiskusnijih.Sto pre to zaboraviti,idemo dalje.Sreca u nesreci je da se to nije desilo Nasticu jer bi pojedinci s foruma vec spremali giljotinu na platou Spensa.Ide 10-tak dana pauze,nema vise Evrope i opravdanja za eventualne utakmice poput ove u Subotici.PS:zasto Ozegovic nije igrao juce?
Jole wrote:Ovo danas je bilo sklanjanje protivniku da postigne gol, svi su kolektivno povukli rucnu kad su izjednacili, a svi cemo se sloziti da ovaj tim Vojvodine upravo eksplodira posle gola. Za ovo danas nema stojecih ovacija, jer ovo je prodana utakmica.
Ako ovo nije za banovanje sa foruma na par dana onda ne znam sta jeste.Covek ladno,bez problema izjavi da smo prodali utakmicu.Ne da on misli da smo prodali nego on covek zna da smo prodali.Neverovatno.Da sam u klubu ja bi te tuzio,samo sto bi se tako digla nepotrebna prasina...
Locked