Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Ko je pustio prilicno veliku menicu i za sta? Zoko, Dundjo?
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Matador wrote:Ko je pustio prilicno veliku menicu i za sta? Zoko, Dundjo?
Matador, blokada je od 18.08. tekuće godine. Mislim da nije u pitanju samo jedan osnov blokade, nego više osnova po kojima smo blokirani (menice, tužbe...). Od tada do sad iznos se menjao od 1,2 do 1,4 miliona dinara. Na današnji dan je 1.440.890,46 DIN. Što se tiče aktuelnih tužbi tu imamo ovakvu situaciju:

Tužbe:
Ukupno tuženi 57 puta, od toga:
Rešeno 51 predmet, suma: 534.435.177,17 DIN
Nerešeno 6 predmeta, suma: 146.975.069,89 DIN

Poslednja tužba protiv nas podneta je 22.07.2015. i to ni manje ni više nego od smrdljivog RTS-a, za neku siću.

Gledajući spisak tužbi, najveći problem nam pravi tužba Karin Komerc MD Veternik, samo iznos tog spora je cca 114 milki. Prva sledeća je dosta manja i radi se o tužbi firme Pro Select DOO Beograd, iznos tog spora je cca oko 26 miliona dinara. Zanimljivo je da je ova firma povezana sa FK Javor Ivanjica, a vlasnici su:

DUŠKO SEKULIĆ (49) 33,33%
VLADIMIR JUGOVIĆ (46) 33,33% (ovaj i Vladimir Jugović fudbaler imaju isti broj godina, pretpostavljam da je u pitanju baš taj Vladimir Jugović)
VLADAN JOVANOVIĆ (38)33,33%
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Mene samo zanima gde su Mrdakovic i Ozegovic, tacnije zasto ne igraju? I kad se oporavlja Meri proslo je bas dosta?

Onaj decko udje ima stopostotnu glavom nacrtanu loptu i sutira ocajno. Pa druze moj kad udjes u 80min imaces 1 ili nijednu stopostotnu, nemas lufta da masis takvu sansu.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Ova blokada je simbolična. Generalno, naša finansijska situacija sada nije toliko loša.

Oprezno, ali za sada podržavam rad ove uprave, uz par ograda koje se odnose na prebrzo i prejeftino rasprodate igrače. Po meni politika dovođenja je bila dobra, retko kada smo doveli toliko dobrih igrača u jednom prelaznom roku. Deluje i da struka ima više prostora nego ranije.

To po meni pokazuje ambiciju da se postižu rezultati, a to je meni bilo najbitnije. Ono čega sam se ja plašio je da ćemo nakon rasprodaje iz prošle sezone sada sastaviti ekipu u kojoj će opet biti 7-8 dojučerašnjih omladinaca u nadi da ćemo nekog prodati na brzinu i da ćemo na taj način postati nešto nalik na Rad ili OFK.

To se nije desilo, ostvarujemo dobre rezultate i imamo dobru ekipu i moram reći da je sve to iznad mojih očekivanja, prema tome zadovoljan sam.

Od uprava generalno ne treba suviše očekivati - pratim situaciju u tom smislu više od 30 godina i nikad nismo imali neku sjajnu upravu, možda jedino pred osvajanje titule 1989. godine. Bilo bi naivno verovatni da će u upravu doći nebeski anđeli, kod nas se fudbalom već decenijama bavi svet koji je teško nazvati baš finim.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Pogledah još jednom bajku iz Torina i pitam se kol'ko će vremena da protekne da vidim tako nešto još jedared!?

Oćul je to doživeti il' treba da ostavimo sledeću bajku za nove naraštaje!?

Jesul kadri ovi naši iz uprave da naprave sistem, il im godi živo blato i muljčina u koji ih uvlače razni vavani, majamiji, sima, pavlović i osmaja!?

Jel može klub da osnuje svoju menadžersku agenciju i da pokaže hoštaplerima da nisu dobro došli, da nam igraju igrači koji zaslužuju i na kraju da povećamo našu dobit od prodaje igrača preko klupske agencije!?

Imal tu neko pošten sa karakterom il' svi zaziru od hoštaplera!?

Igra protiv Spartaka je slika i prilika kako radi naša uprava, bezmudo i pilićarski! Ponekad se petlić malko okuraži pa zaskoči stariju koku al' već sutra komšijski pet'o mu očita lekciju i pokaže da u njegovom kokošinjcu vladaju evropski standardi i da sa pilićarskim pristupom možeš samo lokalne cverglanke da zaskačeš!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Mrdaković je počeo da trenira sa prvim timom, što je isto i u slučaju Merija, on trenira sa ekipom već neke dve nedelje.

Što se tiče transparentnosti, mislim da je predsednik shvatio da se time manje više ništa ne dobija i da će se uvek naći nekolicina anonimnoh ljudi da pljuje po svemu. Što se mene tiče, uprava nek radi svoj posao, na nama je da dolazimo na stadion. Vreme će pokazati kako se radilo, drugog načina nema.
Vise nista nije isto!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

PanonskiFantom wrote:Mrdaković je počeo da trenira sa prvim timom, što je isto i u slučaju Merija, on trenira sa ekipom već neke dve nedelje.

Što se tiče transparentnosti, mislim da je predsednik shvatio da se time manje više ništa ne dobija i da će se uvek naći nekolicina anonimnoh ljudi da pljuje po svemu. Što se mene tiče, uprava nek radi svoj posao, na nama je da dolazimo na stadion. Vreme će pokazati kako se radilo, drugog načina nema.
Kakva glupost.

Transparentnosti nikada nije bilo, a to je jedino obecao kada je dolazio u FKV. Tranasparentnost i sampioni fer pleja. Navijaci moraju znati kako radi uprava i struka i da ocenjuju odredjene poteze. Ko iz kluba ima problem sa tim taj je na pogresnom radnom mestu.

Uprava vuce neke dobre poteze, ali uzasno sporo i sa dosta brlja pre svega u sportskom sektoru i sa menadzerskim dilovima. Kovaqcevic i Zocevic ne mogu pre Makarica i tacka! Kad se resi sportski sektor i kad se tu postavi strucan covek poput Djumija i kad sve bude transparentno tad ce imati podrsku.

Tajni potpisi hapsenih delija, dovodjenje igraca bez dve utakmice u timu koji se borio za opstanak na stetu omladinaca ne ulivaju poverenje i pravu pricu, Ljube i Mica nemaju kapacitet za FKV!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

PanonskiFantom wrote: Što se tiče transparentnosti, mislim da je predsednik shvatio da se time manje više ništa ne dobija i da će se uvek naći nekolicina anonimnoh ljudi da pljuje po svemu. Što se mene tiče, uprava nek radi svoj posao, na nama je da dolazimo na stadion. Vreme će pokazati kako se radilo, drugog načina nema.

On je tu da odrzi OBECANJE i klub vodi posteno i transparentno!!!!!!! A za sada nismo videli ni T od te transparentnosti.

Ponovicu, forum je goreo od postova ljudi koji su sad u i oko kluba, iznosile su se sve zive informacije. Sve zarad dobrobiti Vojvodine.(?) A sad izgleda vise nismo bitni za spoznavanje situacije u klubu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Ako smo na forumu citali detalje prilikom smene prethodne garniture, ako su ovde pisali svi, ne vidim razlog da se tako i ne nastavi ako je klub na prvom mestu. Da li je forum bio sredstvo do cilja, a sada je problem? Zasto su prestali da pisu Camel, Grba i korteo? Pa nasi smo i vecina smatra da treba jos pravih Slaninara u klubu da ne bi imali brlja kao sa Kovacevicem. Predsednik je obecao transparentnost i to mora ispostovati zbog svih Slaninara. Anonimni dezurni pljuvaci nisu bitni i smesno je da oni budu izgovor za tesko krsenje jedinog obecanja. I dalje mislim da postoji nada da FKV i navijaci budu na prvom mestu za klub, ali ljudi iz kluba moraju da se trgnu, da postanu otvoreniji i da odjebu lesinare oko kluba. Da izadju iz trulog sistema, posto postoji opasnost da postanu kao prethodni, a da tog nisu svesni. Obratiti paznju na omladince, posto ih Lesinari Osmaja i Majami guse.
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Uprava

Post by Cika Zika »

Za Majamija i ostale cigansture iz Kluba
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Matador wrote:...Obratiti paznju na omladince, posto ih Lesinari Osmaja i Majami guse.
Kad smo kod omladinaca i osmaje prepoštenog, zar nije Dinga njegov igrač?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
stadion
Posts: 12
Joined: Mon Aug 03, 2015 7:05 pm

Re: Uprava

Post by stadion »

Ne znam dali ih neko gusi,ali omladinci u 5 kola imaju sve pobede.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Jeste Dinga je Osmajin. Guse omladince u prvom timu sa ciganskim hostaplerima.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Uprava

Post by the Gari »

Mare wrote: VLADIMIR JUGOVIĆ (46) 33,33% (ovaj i Vladimir Jugović fudbaler imaju isti broj godina, pretpostavljam da je u pitanju baš taj Vladimir Jugović)
Jeste to taj Jugović, bivši fudbaler (odličan fudbaler). Pominjano je to na nekom od ranijih sastanaka. Kazali su nam da oni u klubu kolokvijalno to zovu "Slučaj Jugović", a zapravo je to neka zavrzlama još oko transfera Danija Aleksića u Đenou. Bata je jedno vreme pričao kako nam Italijani duguju i neisplaćaju onako kako je dogovoreno, ali eto sada se ispostavilo da je nekako Vojvodina tu nekome dužna. Nisam pametan.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post by мализека »

Управа да понуди нови уговор Иванићу, под хитно!!! :x
Post Reply