8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Locked
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by naseljekolumbija »

Zelim da napisem svoje licno misljenje- Ovo se desava po ko zna koji put,svake sezone ista prica. Posle evropske scene samo se prica gde ce ko da se proda a bodove gubimo od ekipa koje se bore za opstanak. I onda se pitamo gde su ljudi da bodre tim. Pa naravno da nece doci kad vide igru i zalaganje sa kojom ne moze da se pobedi ni Fruskogorac, neko misli da moze sa kombinovanim timom(valjda su utripovali da su Barsa) da pobedi na gostovanju,a ne bi mogli da pobede ni kuci. Voleo bih da se varam i da ne bude kao i svake sezone ali tesko...
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Stexman »

Nevernik wrote:Nisi me razumeo.
Prvo, ovo za ban je bilo zezanje tako da nemoj da se nerviras :)

Drugo, ja upravo govorim to isto sto si ti napisao.
Da, postoji sistem. Da, drzava nece dozvoliti. Da, moramo da budemo jaci 4 puta. Da, taj matrix izgleda nepobediv.

Ali...e sad to je veliko Ali barem za mene...nikada necemo nista uraditi ako stalno govorimo Ne Moze ili Nije Moguce. Cak i na ovom forumu 75% postova je u tom fazonu.
Malodusnost na svim nivoima.
Znam daje bilo zezanje za ban, zato sam i rekao da pristajem jer je pauza sad zbog reprezentacije.

Drugo, mislim da gresis za malodusnost na forumu jer upravo je suprotno od toga. Ljudi se jedu zivi zato sto im je bas stalo da konacno nesto osvojimo al se uvek neko ili nesto ispreci. Ja se slazem sa tim sto si napisao da moramo da se izborimo sa sistemom ali da uvek postoji da nam neko podmece klipove u tockove, postoji i to traje od kad smo prvi put iznenadili matrix i uzeli titulu!
Od tog dana se pored obezbedjivanja titula velikoj cetvorci pazi da i da ih nece "mala" Vojvodina iznenaditi.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Rabba »

Ne moze se sa stela igracima do trofeja... Menadzeri i njihovi isprdci ce nam upropastiti i ovo malo sto smo uspeli.

Spartak je ekipa koja ima kvaliteta samo za ispadanje. Nije sramota izgubiti od njih, sramota je na sta ce nam ekipa liciti, i ko ce sve u FKV dobiti sansu koju u zivotu ne bi smeo dobiti...

Sto neko rece, sve je manja razlika izmedju nas i Vozdovca...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by PanonskiFantom »

stadion wrote:Слаба игра фуцоша,слаба подршка са трибине су мој јучерашњи утисак.Оде 250 људи у Чешку радним даном 900 км,а у Суботицу 50 људи недељом на само сат времена вожње од нашег града.Изгледа да се Војводина воли само кад игра европу,а исто тако и ови на терену се боре само кад је европа.
Mislim da se ovde ipak radi o tome da je ljudima muka od naše tole-terza super lige. To se odnosi i na igrače. Peglaš celo leto brutalnu priču o evropskoj Voši, gostuješ na prelepim objektima i onda dođeš u Suboticu i igraš na toj deponiji od stadiona. Ruku na srce ne znam ni kako bi sebe motivisao da igram tu utakmicu.
Vise nista nije isto!
stadion
Posts: 12
Joined: Mon Aug 03, 2015 7:05 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by stadion »

To nije navijcko razmisljanje,kao bio si na lepim objektima sad ti se ne ide na nase stadione.Bez obzira na jucerasnje lose izdanje igraci su zasluzili vecu i konkretniju podrsku sa tribine.Da je recimo bilo tih 250,300 ljudi iz Ceske mnogo bi to igracima znacilo i mogli bi da uticemo na rezultat,i da posaljemo malo bolju sliku o navijacima vojvodine.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Лампард »

stadion wrote:To nije navijcko razmisljanje,kao bio si na lepim objektima sad ti se ne ide na nase stadione.Bez obzira na jucerasnje lose izdanje igraci su zasluzili vecu i konkretniju podrsku sa tribine.Da je recimo bilo tih 250,300 ljudi iz Ceske mnogo bi to igracima znacilo i mogli bi da uticemo na rezultat,i da posaljemo malo bolju sliku o navijacima vojvodine.
Jeste,mnogo bi im znacilo 200 ljudi pored onakve kurcobolje hahaha.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
stadion
Posts: 12
Joined: Mon Aug 03, 2015 7:05 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by stadion »

Najbolje je sedeti kuci, pljuvati i tipkati hahaha
fkvoša1914
Posts: 37
Joined: Wed Jun 10, 2015 2:12 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by fkvoša1914 »

Лампард wrote:
stadion wrote:To nije navijcko razmisljanje,kao bio si na lepim objektima sad ti se ne ide na nase stadione.Bez obzira na jucerasnje lose izdanje igraci su zasluzili vecu i konkretniju podrsku sa tribine.Da je recimo bilo tih 250,300 ljudi iz Ceske mnogo bi to igracima znacilo i mogli bi da uticemo na rezultat,i da posaljemo malo bolju sliku o navijacima vojvodine.
Jeste,mnogo bi im znacilo 200 ljudi pored onakve kurcobolje hahaha.
Realno, videlo se u dosta utakmica šta znači za tim dobra podrška sa tribina. Ne kaže se džaba da je publika 12-ti igrač. Nažalost Voša nema tu podršku, ima brdo forumaša koji vole da kritikuju klub i da se pitaju kako ne napada prvo mesto na tabeli. Ja ne znam tim na svetu koji je bio šampion lige a da na gostovanje daleko 100km ode 50 ljudi da ih podrži.
Kurcobolja teška je u ljudima koji prate Vošu, a ne u igračima. U dežurnim pljuvačima, koji i najbolje momente kluba izvrću i sprdaju. Sad je Samdorija bila puka sreća, ostale evropske utakmice smo bili inferiorni u odnosu na rivale...
Čitavi referati i svakodnevne diskusije se ovde vode, da neko sa strane čita ovaj forum verovatno bi pomislio kako Vošu prati svuda bar hiljadu ljudi.
User avatar
Turija
Posts: 10719
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Turija »

Mare, malo je ova utakmica već otišla u off topic, ali pošto cenim ono što napišeš, odgovoriću ti samo da mislim da ni u koga pojedinačno ne možemo upreti prstom, ali najodgovorniji su oni koji vode i kreiraju politiku Kluba.
I danas su, ponovo, dramatično otvorene neke već zatvorene teme.Na sreću, čini mi se da su se vodeći ljudi kluba malo trgli (možda i zbog ovog poraza od Spartaka) u svojoj samovolji i interesima i uradili nešto u korist Kluba.Nisu prodali Ivanića crnom blizancu, doveli su levog beka i levo krilo i time pojačali konkurenciju za dres prvotimca.
PS
Mislim da je objektivna i zdrava kritika navijača daleko bolja i korisnija po Klub, nego nekritičko blagosiljanje svakog poteza rukovodstva, trenera ili igrača.A teza kako ovde neki stalno mrače, potpuno je pogrešana, jer se jasno vidi sa kojim oduševljenjm naši navijači i forumaši svaku dobru igru ili potez prihvataju, čak počnu i da sanjaju.
Ne može neko ko ne voli ovaj Klub sanjati o njemu, preživljavati i pratiti svaku našu utakmicu godinama i decenijama.
Živeli!
Last edited by Turija on Mon Aug 31, 2015 10:56 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Mare »

Турија, пре свега хвала на одговору, слажем се са тобом и кључно је оно што си написао "објективна и здрава критика", то је то, али ми смо такви да за час од наших играча и тренера направимо Месија и Муриња, али још брже и жешће одемо у контра смеру.
П.С. Пошто прелазни рок још није готов искрено се надам да ће управа остати при свом ставу да Иванић не иде тамо.
milancl
Posts: 477
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by milancl »

Kao prvo, nisam utakmicu u Subotici gledao ni na tv-u...

Ni na kraj pameti mi nije da branim igrače za nezalaganje. Samo ću reći da se utakmice ne nameštaju u nadoknadi vremena... Na tu temu toliko.

Pekarić je za Pankova Bog i pravi vođa na terenu, jako je neukusno posle svega tako pljuvati po njemu...

Jedno je sigurno - ovako nešto više ne sme da se ponovi!!!
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by мализека »

Не бих ја овде никога критиковао, ни тренера, ни играче. Имали су заиста веома густ распоред и мало су се истрошили, верујем да ће већ следећа утакмица бити знатно боља, посебно након ове паузе. :dedica: Треба сачекати следећу утакмицу (против Јагодине), ако и ту лоше одиграју и изгубе бодове, онда би требало да се озбиљно забринемо. :|
Locked