Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

trelos gia fcv wrote:A sramni poraz u Subotici?
Toga se vise niko ne seca?
Eeee, muko moja...
:devil:
ko je rekao da se ne secamo...
1892 wrote:
Milan wrote:Mene jako zanima da li je istina da je uprava prihvatila 2 miliona!

Prica se da jesu, a da je Ivanicu ponudjeno 30.000 mesecno.
Dečko očigledno sem što je talentovan fudbaler ima malo i u glavi i lepo je rezonovao. Sačuvao je obraz što je u današnje vreme velika retkost, u našim očima je porastao što bi ameri rekli Thru the roof, a na zimu će (ako nastavi sa ovakvim partijama - a svi verujemo da hoće) potpisati ozbiljan predugovor negde na zapadu, jer taj potencijalni klub neće imati opterećenje u vidu obeštećenja i moći će da budu galantni prema samom igraču. Šteta što ovakva ponuda nije stigla od bilo koga drugog sem ogavnih blizanaca, realno iste sekunde bih bio za to da se prihvati ali ovako 100% sam uz Ćomija.
Hvala što si ispao čovek !
zar nije da se predugovor moze potpisati sa igracem pod ugovorom koji ima 6 meseci do isteka samo ako igrac ima 23+ godina?
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Transferi

Post by Bane »

Dobro je najvažniju dilemu smo rešili.....ajde nek neko napiše ako pouzdano zna, Šta je sa tim Kovačevićem?? Jel došao ili nije??
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Trebao je potpisati I posle tri meseca kad mu budu kasnile plate, da raskine ugovor I da se vrati kod nas za dzabe :dance2: :mafia:
Kup je nas!
milancl
Posts: 477
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Ivaniću, volim te kao brata rođenog!!!

Što se mene tiče, naguzimo još zvezdanu i za mene je ovo prvenstvo pun pogodak. Još mi je srce puno zbog pobede i atmosfere protiv crnih... Više nam ionako od toga neće dozvoliti...

Grofe, stavi Rupu na gol protiv nas molim te...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
stadion
Posts: 12
Joined: Mon Aug 03, 2015 7:05 pm

Re: Transferi

Post by stadion »

Мирко Иванић и управа клуба јако велики у мојим очима,поред оваквих вести око Иванића за мене Суботица није ни постојала.Пљувачи сви на стадион,тамо се воли клуб,а не на форуму.
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Uprava bi bila velika u mojim ocima da je jasno i glasno istupila u javnosti sa porukom da Ivanic nije na prodaju bg blizancima i da moze samo preko! Ona Scepanoviceva izjava je sva "okruglo, pa na ćoše" i nije prekinula spekulacije. Ovako je ostalo da kidamo svoje zivce (po ko zna koji put) i uzdamo se u mlado čeljade po imenu Ivanic. Da nije bilo ovog hrabrog momka, vec bismo ga gledali u crvenom, pa u crnom blizancu. Decku podici spomenik!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Transferi

Post by angua »

Bravo Ivaniću! Dva bliznaca u jednom prelaznom roku oladio. E sad da i crvenog overi na terenu ko i crnog. :)
Skoro se nisam iznervirala zbog fudbala ko u poslednjih sat vremena. Gomila tabova otvorenih i samo F5 do ponoci.
Ne mogu da opišem koliko mi je drago kad nasilnik dobije po nosu, pa sedi i ne veruje da mu nasilje nije uspelo.
A što se para tiče, pa pare od njih videli ne bi. Proleter iz Zrenjanina je ugašen zbog dugova, a da mu taj isti crni što nudi milione nije isplatio sumu za Tošića.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Comi, kapa do poda :klanjanje:
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Re: Transferi

Post by lesa »

Sad, ako boga znate, dajte dečku blanko ček... pa sledeće leto nek se otimaju
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Comi sto se mene tice ti vise i ne moras da igras ako neces! Ovo sto si danas uradio je dovoljno za pojacan bolji ugovor. Da produzis bar na jos dve godine uz uslov da mozes da odes u inostranstvo kad pozelis pa da bude super i tebi i nama.

Evo i ja dajem rec da protiv Mirka Ivanica necu vise napisati ni jednu losu rec niti bilo kakvu kritiku makar bila i opravdana!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post by Firmson89 »

Ћоми легендо, ни у тренутку нисам ни посумњао... :cheers:

Очекивао сам ипак да ће на крају само излетети вест "Иванић у Селти" или слично, али изгледа чак ни тога нема и дружимо се још неко време.

Управи само да кажем памет у главу и понудите му најбољи уговор који је могућ, па немам сумње да ће следеће лето обезбедити одличан трансфер и за себе и за клуб!
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Jel ima neko njegov broj,hteo bih da mu od srca cestitam!!!
Unapred zahvalan!
ps(nemam fejs,a mislim da Comi nema twiter)!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

Историјско НЕ! Аууу, Ћомара! Колико треба храбрости да се данас и у овом времену каже- Ја држим реч?!!! Овим потезом је вероватно затворио врата у репки а да не причамо каквим се људима замерио. Евидетно је да наследници титових генерала желе да нас спортски унизе и понизе константним намерама да доведу неку звучно име наше Војводине.

Свака части и за Управу, овим историјским НЕ и они су набацили себи беду на врата! Сада морамо збити редове, сетите се шта се догодило када смо одбили Качара да продамо. Да смо свет како ваља на следећој утакмици би Ћомија дочекало 10 000 људи и клицало његово име. Међутим, ми смо тешка малограђанштина увек спремна да критикује и пљује а да да паре или да нешто од себе то никада.

п.с. И овде су неки писали да је Ћоми гробар, да нећемо можда сада прочитати и неко извињење..... Давно сам рекао да овај форум треба гасити или модификовати.
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Istorijsko NE!!! I to 2 puta.

Bravo Ćomi!!!
Smeta mi samo što mnogi od vas hvale i upravu. Zašto???

Nisu oni rekli NE, već Ćomi.
Oni su rekli da i kod prvih pregovora, a svi portali javljaju da su i juče pristali.
Samo ih je Ćomi ispalio. I jedne i druge i naše....

Mirko Ivanić je rekao NE beogradskim blizancima!!!!
Uprava je oba puta rekla DA.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Casual 1989 »

Alo upravo ako je istina da ste pristali, da se lepo izvinete navijacima Vose i da ponudite odmah Ivanicu ugovor kakav zasluzuje !
Post Reply