Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Kao što smo tamo stavili apel Ivaniću da potpiše novi ugovor. Ovde bi trebalo onda isto da stavimo upravi zahtev da mu ponudi novi, bolji ugovor!

NOVI UGOVOR ZA ĆOMIJA POD HITNO!


P.S.
Ćerkica mi danas postala đak prvak, prvi dan sam je ispratio u školu, a ja u transu što Ćomi nije prešao u groblje, sunce ti hebem i jesam bolestan, stvarno. :shock:
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Teško je zamislivo da će Ivanić potpisati novi ugovor, tj. produžetak ovog na bilo koji period, makar na 6 meseci.

Ali, ako to učini onda je zaista kralj...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Novi, mnogo poboljšani, ugovor za Ćomija, pod HITNO!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Ako je istina da su vrsili na njega pritisak da predje u crvene i da su prihvatili ponudu crnih, da sam na Comijevom mestu, ne bih produzio ugovor i otisao bih bez obestecenja, pa nek se ovi sutaju u dupe...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3861
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

vosa do groba wrote:Ako je istina da su vrsili na njega pritisak da predje u crvene i da su prihvatili ponudu crnih, da sam na Comijevom mestu, ne bih produzio ugovor i otisao bih bez obestecenja, pa nek se ovi sutaju u dupe...
:!:
Nema Ivanić šta više da nam pokazuje, on je svoje uradio. Od njega da tražimo dodatnu lojalnost nakon svega ovoga...da izlazi u susret ljudima koji su ga hteli ugurati i u crvenog i crnog blizanca...ne ide. Uradio je više za klub ovih par meseci nego bilo kakav marketing, i nije na njemu da sad još igra ulogu i spasioca kluba i još da misli o finansijama FKV-a. Mislite da su u klubu srećni što im zlatna koka misli svojom glavom? A vi bi još da im on izlazi u susret, da ih spašava???
Io odio Belgrado
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Uprava

Post by the Gari »

Red Marquis wrote:Nema Ivanić šta više da nam pokazuje, on je svoje uradio. Od njega da tražimo dodatnu lojalnost nakon svega ovoga...da izlazi u susret ljudima koji su ga hteli ugurati i u crvenog i crnog blizanca...ne ide. Uradio je više za klub ovih par meseci nego bilo kakav marketing, i nije na njemu da sad još igra ulogu i spasioca kluba i još da misli o finansijama FKV-a. Mislite da su u klubu srećni što im zlatna koka misli svojom glavom?
:lala:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Apsolutno se slazem sa Marquisom, ali ne zaboravimo da ova Uprava nije Vojvodina. Klub postoji 100 godina, a to sto se u klubu nalaze neki likovi kojima tu apsolutno nije mesto, to je vec druga prica.
Comi neka nastavi da plese jace nego ikada po terenu, jer to je jedino merilo. A Uprava neka vadi novce za najboljeg igraca.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Ljudi, moram ovde da istaknem da se mora povući ručna što se tiče pljuvanja po upravi za celu ovu situaciju, bar po meni. Izuzetno je ovo bio velik pritisak na njima. Nalazili su se između dve vatre. Nije lako biti na čelu Vojvodine, nisu oni na čelu crvenog ili crnog govneta da pare dolaze od državnih preduzeća, da ne moraju da plaćaju porez i sve druge obaveze kako državi tako i ostalima.
Moramo shvatiti da Vojvodina još uvek isključivo živi od transfera, ako stavim po strani navijačke strasti i gledam iz ugla nekog ko je dužan da obezbedi Vojvodini finansijska sredstva da može normalno da (pre)živi, onda je ova ponuda od 2 miliona evra bila vrlo teška za odbiti, pogotovo što na stolu očigledno nemaju ni jednu drugu ponudu za ovog igrača. Ovo je moje mišljenje, onako iskreno, gledajući da se nađem u koži tih ljudi kako bih reagovao, a da pri tome uspem da eliminišem "bolest" koju imam a koja se zove slaninaritis. Kao zaljubljenik u pola bele pola crvene boje nemam ni najmanju dilemu. Na kraju igrač nije otišao i to je ono glavno, pa da sad ne mračimo pljuvajući upravu, jer ni ne znamo sve detalje već verujemo novinarima i portalima koji su Ivanića još sinoć već preselili u partizan.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3861
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Ne znam gde bih drugo ovo stavio, ne bih da blatim marketing temu sa šljamom...ali treba negde i naglasiti da je ponovo juče najgori od svih portal bio b92, koji je prvi javio da je Ivanić već potpisao.
Ako je uprava RK Vojvodine mogla da oplete po Sportskom Žurnalu, mogao bi i FK ovima da se zvanično zahvali na pisanijima...nije im prvi put.
Io odio Belgrado
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Pomešana osećanja.
Sa jedne strane poštujem odluku da se Ivanić ne proda i što je uprava pokazala zajedno sa Mirkom da postoje stvari koje novac ne može da kupi.

Druga strana medalje je ona koja se ne vidi kuckanjem u tastaturu i sa kojom će uprava očigledno morati da se nosi svakodnevno.
Radna zajednica je primila platu za maj pre neke dve nedelje a kada će sledeća to je pitanje.

Mehanizacija je zastarela, velikim naporom je kupljena nova kosilica i nova duvaljka za stadion, međutim to je za FK Vojvodinu i njenu infrastrukturu jako, jako malo. Npr samo u mehanizaciju, da bi je doveli u optimalno stanje, je u ovom trenutku potrebno uložiti bar 15-20,000 eura.

Sve u svemu navijački gledano, bravo za odluku da Ćomi ostaje, a sa druge strane, majku mu valda ćemo i mi dočekati te bolje dane, zaslužili smo da stabilizujemo klub i bez prodaje igrača omraženim klubovima.

Mislim da je ovo veliki i hrabar korak u nepoznato, sa nadom da nam dolaze bolji dani uz domaćinsko poslovanje!
Vise nista nije isto!
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Uprava

Post by Cika Zika »

Red Marquis wrote:Ne znam gde bih drugo ovo stavio, ne bih da blatim marketing temu sa šljamom...ali treba negde i naglasiti da je ponovo juče najgori od svih portal bio b92, koji je prvi javio da je Ivanić već potpisao.
Ako je uprava RK Vojvodine mogla da oplete po Sportskom Žurnalu, mogao bi i FK ovima da se zvanično zahvali na pisanijima...nije im prvi put.
Uprava RK Vojvodine je po mnogo cemu pokazala kako se vodi klub. Naravno da treba imati u vidu da u rukometu nisu isti pritisci (i novci) kao u fudbalu, ali ti ljudi su zasluzili priznanje za sve uspehe prethodnih godina. Od prosecnog superligasa stvorili su ucesnika Lige sampiona koji ima ambicije (i ostvaruje ih) da svake godine napravi nekakav iskorak. Najvise bih voleo kada bi ta uprava preuzela i FKV, ali...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

B92 je gnusan. Pretvorio se u odvratno režimsko glasilo, što se u sportskom delu manifestuje sluganstvom crnom i crvenom ološu.
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Uprava

Post by nomad »

pedjans wrote:B92 je gnusan. Pretvorio se u odvratno režimsko glasilo, što se u sportskom delu manifestuje sluganstvom crnom i crvenom ološu.
Na našu nesreću, ni DNEVNIK nije ništa bolji. I tamo se poltroni utrkuju, ko će bolje da izviruje iz čmara BG blizanaca...a kad treba ići na pripreme i utakmice u inostranstvu (o trošku Voše), ima ih ko kusih pasa. :oops:
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

http://www.mozzartsport.com/vesti/odgov ... rac/114514" onclick="window.open(this.href);return false;

Napokon dobra izjava i od strane uprave. Treba terzicu zapusiti usta malo.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Uprava

Post by Лампард »

N13 wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/odgov ... rac/114514

Napokon dobra izjava i od strane uprave. Treba terzicu zapusiti usta malo.
Lako je biti general posle bitke,odbijanje Partizana je iskljucivo Comijeva zasluga,delimicno je i od uprave,koja je odlagala vreme za ponude... :whistler:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Post Reply