Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

PanonskiFantom wrote:Pomešana osećanja.
Sa jedne strane poštujem odluku da se Ivanić ne proda i što je uprava pokazala zajedno sa Mirkom da postoje stvari koje novac ne može da kupi.

Druga strana medalje je ona koja se ne vidi kuckanjem u tastaturu i sa kojom će uprava očigledno morati da se nosi svakodnevno.
Radna zajednica je primila platu za maj pre neke dve nedelje a kada će sledeća to je pitanje.

Mehanizacija je zastarela, velikim naporom je kupljena nova kosilica i nova duvaljka za stadion, međutim to je za FK Vojvodinu i njenu infrastrukturu jako, jako malo. Npr samo u mehanizaciju, da bi je doveli u optimalno stanje, je u ovom trenutku potrebno uložiti bar 15-20,000 eura.

Sve u svemu navijački gledano, bravo za odluku da Ćomi ostaje, a sa druge strane, majku mu valda ćemo i mi dočekati te bolje dane, zaslužili smo da stabilizujemo klub i bez prodaje igrača omraženim klubovima.

Mislim da je ovo veliki i hrabar korak u nepoznato, sa nadom da nam dolaze bolji dani uz domaćinsko poslovanje!
Sve je to sto ti pises ok, ali to onda samo jos vise istice pitanje da li je ova uprava u stanju da vodi klub. Ako nisu u stanju da obezbede novce za normalno funkcionisanje kluba, ako nisu u stanju da prodaju Ivanica preko,... koja im je uloga, o cemu mi onda pricamo???

Ja ne verujem sta pojedinci ovde pisu. Treba da klecimo na kolenima pred upravom jer nisu prodali Comija partizanu i da zbog iste stvari strepimo za buducnost kluba?

Mene i dalje brine da li su prihvatili dve milke i zasto se uopste 15 minuta vecalo (izjavio Scepanovic) o ponudi partizana?! O bilo kakvim ponudama blizanaca se ne razmislja, vec se istog momenta samo hladnokrvno odgovori da njima nisu na prodaju! Ista izjava se ponovi medijima i time sprecis predinfarktna stanja ogromnog broja svojih navijaca.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Milan wrote:
PanonskiFantom wrote:Pomešana osećanja.
Sa jedne strane poštujem odluku da se Ivanić ne proda i što je uprava pokazala zajedno sa Mirkom da postoje stvari koje novac ne može da kupi.

Druga strana medalje je ona koja se ne vidi kuckanjem u tastaturu i sa kojom će uprava očigledno morati da se nosi svakodnevno.
Radna zajednica je primila platu za maj pre neke dve nedelje a kada će sledeća to je pitanje.

Mehanizacija je zastarela, velikim naporom je kupljena nova kosilica i nova duvaljka za stadion, međutim to je za FK Vojvodinu i njenu infrastrukturu jako, jako malo. Npr samo u mehanizaciju, da bi je doveli u optimalno stanje, je u ovom trenutku potrebno uložiti bar 15-20,000 eura.

Sve u svemu navijački gledano, bravo za odluku da Ćomi ostaje, a sa druge strane, majku mu valda ćemo i mi dočekati te bolje dane, zaslužili smo da stabilizujemo klub i bez prodaje igrača omraženim klubovima.

Mislim da je ovo veliki i hrabar korak u nepoznato, sa nadom da nam dolaze bolji dani uz domaćinsko poslovanje!
Sve je to sto ti pises ok, ali to onda samo jos vise istice pitanje da li je ova uprava u stanju da vodi klub. Ako nisu u stanju da obezbede novce za normalno funkcionisanje kluba, ako nisu u stanju da prodaju Ivanica preko,... koja im je uloga, o cemu mi onda pricamo???

Ja ne verujem sta pojedinci ovde pisu. Treba da klecimo na kolenima pred upravom jer nisu prodali Comija partizanu i da zbog iste stvari strepimo za buducnost kluba?

Mene i dalje brine da li su prihvatili dve milke i zasto se uopste 15 minuta vecalo (izjavio Scepanovic) o ponudi partizana?! O bilo kakvim ponudama blizanaca se ne razmislja, vec se istog momenta samo hladnokrvno odgovori da njima nisu na prodaju! Ista izjava se ponovi medijima i time sprecis predinfarktna stanja ogromnog broja svojih navijaca.
Mislim da se dobro sećam izjave predsednika kada je rekao, da ako se pojavi neko ko je spreman da uloži 1-2 miliona svojih para u klub, momentalno prepušta poziciju.
Budi Milane siguran da niko neće voditi klub i obezbediti lovu kako si zamislio. Para nema sad, niti bi ih bilo da dođe neko drugi. Poenta priče je da uprava treba da kanališe naša ograničena sredstva u prave svrhe u pravo vreme.
Vise nista nije isto!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post by мализека »

Полако људи, чињеница је да ми не можемо да знамо шта се све догађало и шта ће се тек догодити са Вошом. Знам да је помало смешно, али ја и даље полажем наде у оне косооке момке што су дошли на пробу...и спонзоре који би могли да их прате из Јапана и Кине. Ја и даље живим у свету бајки и надам се неком чуду (и спонзорству) од неких бар пола милиона евра годишње... :mrgreen: Изгледа шашаво, али... :whistler:
Није да немамо солидан тим, са Иванићем на челу. Довољно је продужити са њим уговор и то је то. Не верујем да је куповано толико за наше услове квалитетних фудбалера на свим позицијама, а скоро ништа није ни продано, ако не рачунамо Бабића и Гаћиновића. Осим тога, узели смо најмање 800.000 евра од УЕФА, можда и више, како пишу неки форумаши. Полако, видећемо шта ће из свега овога да изађе. :)
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Istorijsko ne, je stiglo od Comija, tako da vas najlepse molim da ne skrnavite taj cin davanjem bilo kakvih zasluga upravi! Uprava ima dva osnovna zadatka: da se resi ogromnih procenata koje menadzeri uzimaju za svaki transfer i da pronadje sponzora koji ce finansijski dodatno stabilizovati klub. Dok to ne vidim, sa moje strane nece biti hvalospeva na racun uprave, sta vise nastavicu sa negativnim komentarima!Postujem svacije misljenje, ali gospoda koja su bila spremna da prodaju Micu sektasima ne smeju donositi vise nikakve odluke i treba da napuste klub.
stadion
Posts: 12
Joined: Mon Aug 03, 2015 7:05 pm

Re: Uprava

Post by stadion »

Историјско не је стигло од стране ћомија и управе,ником не треба да се клечи,али пљувати људе и кад ураде нешто добро је ван памети.Ја нисам љубитељ ни једне управе,али овај потез једноставно подржавам.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Ne mažite više, ne je došlo samo od Ćomija.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

U principu meni kao navijacu je u interesu da gledam Micu i njegov fudbal na Karadjordju sto duze.To dal ce uprava biti sposobna da uzme neke pare za njega ili ne, me interesuje kao lanjski sneg.Dok se ne sprovedu sistemske promene u organizaciji kluba mi necemo rasti kao klub.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Matador wrote:Ko je pustio prilicno veliku menicu i za sta? Zoko, Dundjo?
U ovih par dana septembra ode blokada sa 1,4 miliona dinara na cca 3,5 miliona dinara, znači neko nas je dodatno blokirao za 2,1 milion dinara u par dana.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Uprava

Post by lala1914 »

Gde moze da se pogleda to, na kom linku...msm na racun
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

lala1914 wrote:Gde moze da se pogleda to, na kom linku...msm na racun
Lalo, evo linka:

http://www.nbs.rs/internet/cirilica/67/rir.html" onclick="window.open(this.href);return false;

U polju matični broj kucaš matični broj našeg kluba: 08079951, kad ti otvori spisak računa, klikneš na matični broj i dobićeš pregled blokada i aktuelni iznos blokade.

P.S.
Ovo možete koristiti i u privatne svrhe, npr. za proveru turističke agencije preko koje hoćete da idete na odmor, pre uplate pogledate na gornjem linku da li je agencija bila ili još gore da li je trenutno u blokadi, ukoliko je trenutno u blokadi ni slučajno ne uplaćujte novac, jer od vašeg odmora neće biti ništa. Pošto dok god je u blokadi ona neraspolaže svojim sredstvima već se pare sa njihovih računa skidaju po redosledu koji je utvrđen zakonom. Takođe, možete koristiti za proveru poslovnih partnera ukoliko se bavite privatnim biznisom (ne dajite na odloženo ukoliko je firma sklona blokadama). Dobro je i za one koji traže posao, za proveru firme u kojoj konkurišete za posao. Ukoliko su u blokadi ili skloni čestim blokadama ništa od redovne plate, znači traži dalje...
Last edited by Mare on Fri Sep 04, 2015 3:29 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Stexman
Posts: 2574
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Ukupan iznos blokade je : 1,276,464.90 din
Gde si ti video 3,5 miliona?
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Skinuta je sad skroz blokada,a bila je izmedju 10.000 i 40.000e ovih dana
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Stexman wrote:Ukupan iznos blokade je : 1,276,464.90 din
Gde si ti video 3,5 miliona?
E druže to znači da su nam danas u toku dana legla neka sredstva na račune i da je iznos smanjen.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Citajuci Mirkove odgovore izgleda da je decko voljan da potpise novi ugovor sa Vosom. Nadam se samo da ce mu uprava ponuditi uslove kakve zasluzuje!

Nekako osecam da ce opet biti pilicarenja u pregovorima.Daj boze da gresim!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Neki satanak sa navijacima, nista!?
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply