Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by recni galeb »

Zar Lazo nije urednik sportske redakcije RTV-a? :?:
A da, valjda zato si i napisao "jednog dana doći neko normalan", slabije kapiram ovih dana... :mrgreen:
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by angua »

https://www.facebook.com/opsajdfudbalfo ... nref=story

Baš mi se svidja tekst. (kontam da može u ovu temu)
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by ernesto »

Odlican tekst!
ps(Capelja proziva upravu u komentarima ispod samog teksta)!
1892
Posts: 1068
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by 1892 »

ernesto wrote:Odlican tekst!
ps(Capelja proziva upravu u komentarima ispod samog teksta)!
Ne samo upravu već još nekoga :devil:
tj Let's put it this way.....dobio si interesantan poziv :greenbutt:
Come on you Reds!
limanfkv
Posts: 2843
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by limanfkv »

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... -u-/114496
Objasnio je i svoj odnos sa prvim čovekom Vojvodine Zoranom Šćepanovićem.
„Ako se ne varam – a ne varam se – sa gospodinom Šćepanovićem sam se poslednji put čuo pre mesec dana. Tada smo u Novi Sad poslali ponudu za Ivanića tešku 600.000 hiljada evra. Odbili su je... Na tome zameram Šćepanoviću, jer znam da bi Mirko Ivanić u Crvenoj zvezdi imao sve preduslove da napreduje i postane vrhunski igrač“.
http://www.mozzartsport.com/vesti/vucel ... ega/114512
Na to ukazuje Milorad Vučelić, potpredsednik crno-belih.
„Imam isti onaj utisak koji deli javnost, da iza svega stoji Crvena zvezda. To je moj utisak, međutim, nemam dokaze. Ništa opipljivo. Znam samo da smo osujećeni u nameri da realizjemo pomenuta dva transfera. Čini mi se da smo sprečeni, evidentno je“, kaže Vučelić za MOZZART Sport.
http://www.mozzartsport.com/vesti/odgov ... rac/114514
Predsednik Vojvodine Zoran Šćepanović se osvrnuo i na izjavu Zvezdana Terzića datu o Mirku Ivaniću za naš portal nešto ranije tokom današnjeg dana.
“Čujem da nam Terzić nešto zamera, iskreno ja njemu ne zameram ništa. On je iskusan dugogodišnji i vrhunski sportski radnik. Ipak, čudi me da on kao takav nije primetio da je Ivanić već postao vrhunski igrač. Mirko je u Vojvodini odigrao niz evropskih utakmica što u Crvenoj zvezdi ne bi bio slučaj. A iskreno mi je žao, jer želim sve najbolje našim klubovima u evropskim takmičenjima. Ne znam čemu tolika pompa ako neko od naših igrača ne završi u zvezdi ili Partizanu. Ako imaju svoje probleme, neka ih rešavaju bez uplitanja Vojvodine”, poručio je Zoran Šćepanović u izjavi za MOZZART Sport.

Sad ce da pocne triangl o ovome nema da fali...ali jebigica NE boli. I treba da boli. Sve ih bolelo.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=SYveRWV6JO4[/video]
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by ernesto »

Zasto dnevnik toliko puno pise o blizancima,svaku njihovu vest oni stavljaju!
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Stexman »

I mene to interesuje. Moj matori je pretplatnik na dnevnik od kad ja znam za sebe(a znam se od malih nogu). Ali pre neki dan je bas komentarisao kako dnevnik nije za nista vise nego zimi za potpaliti peć. Jednom mesecno izadje tekst o Vojvodini, ali svaki dan ima nesto o blizancima. Skoro da znamo kad je ko vršio nuzdu na lažnoj marakani. I opet to je vest od izuzetne važnosti za beogradsku kanalizaciju a ne našu!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by recni galeb »

dnevnik vec decenijama prodaju samo citulje, sve ostalo veze nema sa mozgom i novinarstvom!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Mare »

Ja sam ga nekad rado čitao, subotom je bio obavezan, uz hleb i mleko redovno sam uzimao i Dnevnik. Odavno se to sve iskvarilo, sad ga prelistam samo kad odem kod berbera pa ako ga ima bacim pogled na brzinu. O njihovoj web prezentaciji da i ne govorim na šta liči. Koliko god ih razumem da se vodeći ekonomskim razlozima, moraju pisati tekstovi i o onima iz bg, zbog je l te značajnog broja čitalaca koje taj tekst zanima, opet ne mogu da razumem da bar proporcionalno ne bude zastupljena i Voša u njihovim sportskim rubrikama. Nažalost čitavo novinarstvo u Srbiji je na vrlo niskim granama, sve je podređeno tiražu, popularizmu, skandalima, bombastičnim naslovima koji nemaju veze sa tekstom. U vrtlogu nemaštine i informatičke pismenosti, gde je postalo sve teže prodati štampano izdanje, svoje mesto traži i taj "naš" Dnevnik, umesto da se okrenu nečemu po čemu će biti specifični, prilagode se lokalnim interesovanjima potencijalnih čitalaca, oni pokušavaju da dobiju bitku gde su unapred osuđeni na poraz.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Лампард »

https://www.youtube.com/watch?v=ds4tGCL_bBU" onclick="window.open(this.href);return false;
U slucaju da je neko propustio da uzivo pogleda :cheers:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by prijatelj fudbala »

Čitam najavu meča na 021.rs i nešto razmišljam:

Medij koji je jasno profilisan kao NOVOSADSKI o klubu koji je = Novi Sad bi morao da piše mnogo više, i što je važnije mnogo afirmativnije! Ono što su oni dali kao najavu meča je suva informativa, bez ikakve emocije, stila.

Ne može biti da istu važnost daju Vojvodini kao i blizancima, tim pre što su oni kao medij apsolutna kontra sadašnjem režimu i razlog njihovog ignorisanja sigurno nije bilo kakav pritisak, nego samo i jedino nezainteresovanost!

Bilo bi zanimljivo kada bi neko u klubu pravio press cliping, da se npr. mesec dana prati prisutnost FK Vojvodine u medijima i da se, nakon toga, napravi analiza ko nas kako prati. Pa na osnovu te analize onima koji nas najbolje prate davati informacije pre nego onima koji su prema nama pokazali blagi bolekur.
Čini mi se da je u poslednje vreme prema nama najbolji bio b92...
limanfkv
Posts: 2843
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Image
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by PelezinhoFkv »

prijatelj fudbala wrote:Bilo bi zanimljivo kada bi neko u klubu pravio press cliping, da se npr. mesec dana prati prisutnost FK Vojvodine u medijima i da se, nakon toga, napravi analiza ko nas kako prati. Pa na osnovu te analize onima koji nas najbolje prate davati informacije pre nego onima koji su prema nama pokazali blagi bolekur.
bez zezanja, ali najviše nas gotive na FB stranici seoski fudbal :D :cheers: I butasport je korektan, koliko sam ispratio ...
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Milan
Posts: 4207
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Meni najvise bode oci Dnevnik, ciji prvi covek sedi u nasem Upravnom odboru i niko da ga priupita da li je u redu da su blizanci zastupljeniji od kluba iz Novog Sada. Sta si ti gari uradio da bi zalsluzio mesto u UO? Izdajes monografiju na kojoj ces i zaraditi?

Neke stvari se nikada promeniti nece...
POŠTO OBRAZ ???!!!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by prijatelj fudbala »

Dnevnik je isto užas, mada je to medij bez ikakvog uticaja jer im je tiraž minoran.
Post Reply