Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Radoye »

ssnigd wrote:Ali kada cigani prozivaju nekoga da je udbas, e to je vec kraj. A sto je najgore bice milijarda njih koja ce da se lozi na to.
Jel' gledao neko onaj (relativno) novi film o kosarkaskoj reprezentaciji, ono bicemo prvaci sveta ili kako se vec zove? Najobicnije falsifikovanje istorije u kojoj je crvena zvezda predstavljena kao neka avangarda borbe protiv komunistickog sistema, bastion gradjanskih vrednosti, kako ih je UDB busio i pokusavao kontrolisati ali su ih ovi sve zajebali?

Ja dobio dzaba karte od neke ovdasnje Srbadije, pa se zajeb'o i otisao. Ima cak i scena kada jedan od osnivaca kluba protestvuje, "zar ja da igram u necemu sto se zove crvena zvezda?" pa ga ostali smiruju kao "cuti, to je samo da se Vlasi ne dosete"... :rage: :rolll:

Vec par godina ide taj trend gde zvezda pokusava da napise sebi neku novu istoriju, da se nakace na tradiciju predratne SK Jugoslavije, da im se nekako zaborave Krcun i Tempo, da pribave sebi ulogu zrtve sistema a sve samo zato sto su oni kao oduvek bili nacionalno osvestena institucija, Stub Srpstva bez koga ova drzava i narod ne mogu da postoje.

Jos sad kad i Premijer otvoreno navija za njih, a u ovoj poltronskoj drzavi svi trce da se sto dublje uvuku vlasti, gledacemo i slusati ovakve nebuloze sve cesce.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Radoye »

Ono kada je tebe sramota jer neko drugi pravi budalu od sebe... :roll:

http://static.limundoslike.com/original ... 385945.jpg
http://static.limundoslike.com/original ... 385941.jpg

Mada, to i nije za bolje nego za na dupe. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by budababa »

I ovi su se pošteno namazali go***ma...

http://www.mozzartsport.com/vesti/parti ... vra/114889
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Владика »

budababa wrote:I ovi su se pošteno namazali go***ma...

http://www.mozzartsport.com/vesti/parti ... vra/114889
И они су као били спремни да за Ћомија укупно дају силне милионе а ево највећи бисер им отимају за знатно нижу суму? Вучелићев психолошки рат против ФКВ, ништа друго!
student
Posts: 90
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by student »

Kahriman,Pavicevic,Katai +Sikimic kod jednih a Lekovic,Vulicevic,Oumaru kod drugih.
Ko je rekao da Vojvodina nema svoje ekipe u JakoSmesnojLigi , 2 rezervna tima na topciderskom brdu...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by recni galeb »

nigde basketa izem ti... ovo mogu da gledam jedino u vestima ako jave da se stadion urusio i da je zatrpao komplet :shit: :shit: ...
nije da sam nerealan ono tamo moze lako da padne trulo...
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Stexman »

student wrote:Kahriman,Pavicevic,Katai +Sikimic kod jednih a Lekovic,Vulicevic,Oumaru kod drugih.
Ko je rekao da Vojvodina nema svoje ekipe u JakoSmesnojLigi , 2 rezervna tima na topciderskom brdu...
Zaboravio si Supića i Kosovića!
User avatar
ernesto
Posts: 1212
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ernesto »

Jbte groblje je bas u kanalu,cigani nista nista posebno,ako odigramo kako treba mislim da ih tamo dobijamo!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by churguzijanac »

Samo da vratimo nasu igru i da igramo tako u kontinuitetu i nema sta cigani da traze. Mora Zaga da pronadje nacin da motivise nase igrace u ovoj patos ligi sve sa olosem koji se ne libi da otima bodove gde god stigne.

Mi smo pokazali da mozemo itekako kvalitetno da odigramo. Tim je ostao manje vise nepromenjen.Samo treba da se gine za titulu i kup do poslednjeg minuta svake utakmice.

Osvojiti titulu u ovakvoj ligi je prakticno nemoguca stvar, cudo!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by pedjans »

Posle jucerasnje tekme cigani su takoreci vec prvaci.

Ipak, jasno je da su oba tima znatno slabija od nas jer imaju slabe odbrane i uopste slabi su u defanzivi. To se kod grobara jasnije vidi jer sada sudije manje kradu njihove protivnike, ali je juce bio zapanjujuci broj sansi na obe strane koje su uglavnom bile plod slabe igre odbrana a ne nekih akcija.

Mi treba da pokusamo da maksimalno iskoristimo svoj kvalitet i priblizimo se vrhu sto vise, bez obzira na to sto u ovoj politickoj konstelaciji u drzavi i savezu nema sanse da iko sem cigana bude prvak.

Postoji mogucnost naravno da dodje do nekih promena i u tom smislu, a mozda i da UEFA obrati malo paznje na poslovanje cigana - duzni vise od 40 miliona evra a doveli 10 igraca i trenera!? Jasno je da novac dolazi iz tajkunskog i mafijaskog miljea. Ne bi me cudilo da Karadzic i njihovi grobarski prijatelji na to podsete UEFU.
student
Posts: 90
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by student »

Nikako oni nisu vec prvaci,jer se u trecem delu broj osvojenih bodova deli,tako da cemo i mi imati sansu za tu titulu,ako pre toga ne budemo zaostajali 20bodova...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

student wrote:Nikako oni nisu vec prvaci,jer se u trecem delu broj osvojenih bodova deli,tako da cemo i mi imati sansu za tu titulu,ako pre toga ne budemo zaostajali 20bodova...
Vojvodina je jedini klub koji moze da im parira, a u upravi joj sede ljudi koji pijuckaju kafice sa tvorzicem, kokezom i ostalim ''sportskim prijateljima'', tako da ono...sta da ti kazem...ljudski je nadati se... :lala:

Ako se malo vratimo u realnost, izvesno je da ce nasi igraci bas u te 3 utakmice imati los dan...desava se jbg...a i sudije ako pogrese - i oni su ljudi, treba imati srca... :mafia:

Veruj mi, ne bi bilo srecnije osobe od mene kad bih za mesec dana pojeo :shit: , ali ce se to jako tesko desiti...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by MiSmoFKV! »

Izgleda da zalizani dobija otkaz od crnih. :devil:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Red Marquis »

Mi možemo da im pariramo na utakmici, a ne u trci za titulom, šta vam je, kao da ste od juče. Jedina naša nepoznanica je hoćemo li igrati sa crvenim blizancem na nož kako mi, ili na leđima kako uprava želi. Ukoliko se ponovo desi ovo drugo, sve ostalo biće nevažno.
Io odio Belgrado
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by budababa »

Otac Makarije ponovo strelac za Spartak, gol dao i Vladimir Kovačević.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked