10. kolo: Vojvodina-Rad 1:2

User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by borrissey »

Ako izuzmemo los rezultat, i istu takvu partiju nasih, glavni utisak dana je ovoliko mizerna poseta veceras. Pa majku mu hebem, jel posredi neka sabotaza Novosadjana, tihi bojkot kluba, sta je ovo? Pa sta radi prosecan Slaninar ili simpatizer u prijatno subotnje predvece? Jel moguce da ove partije u Evropi bas nista nisu doprinele da preguramo makar do novembra sa 2000+? Jebes mi sve ako proslih godina u ovo vreme nije bilo vise ljudi na tribinama...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by laki »

Tribine: SRAMOTA!

Golman: Ko li tebe gura u prvu postavu, nesrecnice?! Pa ti ni za moju ulicu ne bi mogao da branis u prvom timu! Lik ti da gol glavom sa 3m. Sto kaze onaj lik u na youtube-a: Sklini ga s gola! Niko nek ne brani, jebem ti sunce krvavo!

Ozegovic: Sunce ti jebem, koja halavost i idioitizam. Da se covek halavi u gol sansi pa da ne doda nego da sam zavrsava sve jednu loptu, to bih razumeo. Sebican, zeli da da gol, ok, supak si, ali razumem, zelis da ga ti das. Ali da ispadas glup jer vuces loptu kad je dobijes na 40m od gola...DA SI TOLIKO GLUP, SUNCE TI...?! Kako mozes da budes toliko neinteligentan? Samo ispadas smesan kada sve jednu loptu izgubis na taj nacin. KAKO SI TI ZREO ZA JEDNO HLADJENJE NA KLUPI OD PAR TEKMI! Lepo udjes po 5 minuta na kraju da malo omirises teren samo. Pa bi znao da se ponasas kao timski igrac i da ne upropastis saigracima akciju i to sto neko trci u kotru pored tebe a ti umesto da mu odigras vuces loptu kao idijot, izgubis je i onda taj sto je trcao kontru ispada magarac jer je dzabe trcao, ispao je iz igre i ostao u fazi napada. Imas srece sto su to sve ok momci koji igraju s tobom u timu, jer da mene tako izjebes kao budalu, da ti protrcim s beka po liniji i da se ishalavis i da zbog tebe ispadnem iz igre kao supak, danglirao bih te kao picketinu u svlacionici cim bismo usli u istu. Halava konjino.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3989
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by Rabba »

Mene cudi da se neko ovome cudi... Klasicna Vosa. Kad je najbitnije u ligi (serija tekmi sa ekipama iz donjeg dela tabele, idealno za dizanje forme i samopouzdanja pred gostovanje na cmarakani) ide bezmuda igra, neshvatljivi kiksevi, imbecilne rotacije, potop nasih najboljih igraca... Bez Zakule, Pekarica, sa Palocevicem, koji smeta i samom sebi, Ozegovicem koji se nenormalno halavi(poserem se sam sebi u usta zbog prethodno izrecenih pohvala), ova ekipa ne lici ni na sta... Ali to smo mi. To je ovaj nesrecni klub. Idemo dalje, vreme je za hladjenja, ukljucujuci Ozegovica, Stanisavljevica, Sekulica, Kordica, mozda malo i Vasilica iako je danas bio puno bolji od prethodno navedenih, a pogotovo Palocevica. Osovina ove ekipe trenutno je Zakula - Nastic - Pekaric - Maksimovic - Ivanic. Svi ostali su zamenljivi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by the Gari »

Turija wrote:Jedini sprinter na terenu. Mogao bi na levo krilo :dance2:
Verovatno najstariji novinski izveštaj u kojem se pominje pas na terenu: beli terier prekinuo je meč Aston Vile i Ves Bromvič Albiona 1888. godine :)
http://www.victorianfootball.co.uk/a-do ... all-field/
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by Salvador »

Ovo je vec teska sramota i sprdanje sa ugledom i imenom kluba.
Ovakav nezainteresovani pristup ja ne mogu da razumem.
Trener ocigledno nesposoban da motivise igrace, igraci nesposobni da shvate (ako ih za drugo vec zabole) da svoje karijere srozavaju sa ovakvim pristupom.
Po cemu je Kordic zasluzio da bude prvi golman Vose?! Ja od njega dobru odbranu jos nisam video, a kiksova i skrivljenih golova zilion. Rupa koju treba sto pre poslati negde.
Pankova isto na klupu, neka gleda malog Dingu kako se igra na toj poziciji.
O Ivanicevoj nemotivisanosti vise ne treba trositi reci, njemu je ocigledno previse dosadno da igra protiv Rada, Spartaka i slicnih.
Palocevic kao neka cigra bez mozga.
I na kraju, zaista ne shvatam kako pored svih njih Mrdakovic nema mesta u prvom timu.

Sve u svemu, jako jadno, ako se ne opamete, nece biti ni dezurnih 1000 bolesnika da gledaju ovaj mazohizam.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by recni galeb »

Daj vise da nabodemo medju stative neko strasilo, vise ce ga puta pogoditi lopta nego ovog operisanog od refleksa, lopta mu ide u facu a on na ledja zaleze... :shock:
Ozegovica definitivno pozajmiti na par utakmica FK Centru, da proba tamo da se izalavi ako sme, svi izginu a on zasere sve jednu akciju...
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by ssnigd »

Laki bez violencije :mrgreen: Bice to bolje, jos par utakmica da se uigramo i eto ti titule. :mrgreen:

PS. Nemojte samo pisati kako nekome smeta sto sada kao vracamo bodove onima koji su nas pustili da odemo u Evropu, jer sa druge strane imali smo ovakvo leto bas zahvaljujuci tim bodovima. Naravno, pod uslovom da smo stvarno vracali bodove.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by Firmin mali »

Na stranu sto me nervira sto je Vojvodina bila svacija i svi su hvalili sve igrace i trenera kad se igrala evropa, sad odjednom isti ti igraci i trener i klub nisu nivo za jsl itd...
Zanima me samo, kakav bi vi motiv imali kad izadjete na teren, prazne tribine, znate da ne mozete da osvojite ligu zbog svih okolnosti u zemlji, (za isplate ne znamo kako stoje), gde je motiv kada nema navijaca ? Ko dize igrace posle primljenih golova ili neuspeha ? Kada bi svi koji znaju da pljuju po raznim forumima, portalima,... dosli na tribini i pruzali bezrezevnu podrsku ovim momcima mozda bi se druga prica pricala...
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by Лампард »

Firmin mali wrote:Na stranu sto me nervira sto je Vojvodina bila svacija i svi su hvalili sve igrace i trenera kad se igrala evropa, sad odjednom isti ti igraci i trener i klub nisu nivo za jsl itd...
Zanima me samo, kakav bi vi motiv imali kad izadjete na teren, prazne tribine, znate da ne mozete da osvojite ligu zbog svih okolnosti u zemlji, (za isplate ne znamo kako stoje), gde je motiv kada nema navijaca ? Ko dize igrace posle primljenih golova ili neuspeha ? Kada bi svi koji znaju da pljuju po raznim forumima, portalima,... dosli na tribini i pruzali bezrezevnu podrsku ovim momcima mozda bi se druga prica pricala...
Da li je dovoljan motiv igrati za klub kakav je Vojvodina? Dosta vise sa branjenjem bilo koga i stalnom pricom kako ce biti bolje. :roll:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by prijatelj fudbala »

Ne pamtim kad mi je poraz teže pao!
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by limanfkv »

Sto se tice posete vec sam pisao o socijalnim razlozima. Ipak, misljenja sam da trebalo ukinuti prenose sa Karadjordja zbog opstepoznatog mentaliteta.

Sto se tice utakmice samo da napomenem da mi je jako drago zbog Nastica. Nadam se da ce mu ovo biti neki novi pocetak. Nadam se da se majamiju i drustvu svidja sastav? Falio je samo onaj neuhranjeni ako se ne varam i ultra cigan pa da komplet tzv. pojacanja igraju. Ipak cu sutra nastaviti ode pritisak u k***c.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by Dejan »

Kup je nas...
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by мализека »

Ово је било јадно...фудбалери потпуно незаинтересовани, тренер се игра са тактиком и поставама...замолио бих управу да каже колико још утакмица мисле да продају па да се мање нервирам. Све оне које смо добили пролетос, сада се прошетали Карађорђем. Јел` то нека компензација или шта...? :(
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by Marko93 »

Firmin mali wrote:Na stranu sto me nervira sto je Vojvodina bila svacija i svi su hvalili sve igrace i trenera kad se igrala evropa, sad odjednom isti ti igraci i trener i klub nisu nivo za jsl itd...
Zanima me samo, kakav bi vi motiv imali kad izadjete na teren, prazne tribine, znate da ne mozete da osvojite ligu zbog svih okolnosti u zemlji, (za isplate ne znamo kako stoje), gde je motiv kada nema navijaca ? Ko dize igrace posle primljenih golova ili neuspeha ? Kada bi svi koji znaju da pljuju po raznim forumima, portalima,... dosli na tribini i pruzali bezrezevnu podrsku ovim momcima mozda bi se druga prica pricala...
pa cekaj kakav su motiv imali igraci rada!?ili igraci metalca da posle 3:0 stisnu drugo poluvreme...
gde ces veci motiv od toga da pruzis dobre partije pa da se dobro prodas,ili da se boris za 2.mesto u ligi,ili da budes najbolji asistent i strelac lige,da se boris da udjes u reprezentaciju?
jedno je nemati motiv,a nesto sasvim drugo je ovo sto se nama desava...
User avatar
Milan
Posts: 4203
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Vojvodina-Rad, subota 18h

Post by Milan »

Firmin mali wrote:Na stranu sto me nervira sto je Vojvodina bila svacija i svi su hvalili sve igrace i trenera kad se igrala evropa, sad odjednom isti ti igraci i trener i klub nisu nivo za jsl itd...
Zanima me samo, kakav bi vi motiv imali kad izadjete na teren, prazne tribine, znate da ne mozete da osvojite ligu zbog svih okolnosti u zemlji, (za isplate ne znamo kako stoje), gde je motiv kada nema navijaca ? Ko dize igrace posle primljenih golova ili neuspeha ? Kada bi svi koji znaju da pljuju po raznim forumima, portalima,... dosli na tribini i pruzali bezrezevnu podrsku ovim momcima mozda bi se druga prica pricala...
Majke ti? :klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:

A Dinamo moze bez navijaca? Monako moze da ima 20-ak osvojenih trofeja bez navijaca? Da ne nabrajam dalje... To je smesno opravdanje! Njima (vecini njih) iskljuciv motiv treba da bude prodaja u inostranstvo i resavanje svoje buducnosti-tacka! Ko jos fudbal igra iz ljubavi i zelje da cuje huk sa tribina? Kao sto neko rece, kakva je situacija, dobro je da ih i ovoliko ljudi prati...

p.s. Simpaticno mi je da citam opravdanja i hvalospeve (ne samo sad) pojedinih ljudi na forumu, za koje znam da bi pod drugim okolnostima bili prvi pljuvaci. Da se covek zamisli...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked