6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Danilo »

Nesto smrdi. Jagodinu puni ko kako stigne,promenila ceo tim ove sezone.I opet ne mozemo da je dobijemo.U totalnom padu forme smo.Sta je uzrok ovom rasipanju bodova, ne znam
ssnigd
Posts: 3384
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by ssnigd »

Drugo slicno kao i prvo, pocinjemo ocajno zavrsavamo ga malo bolje. Precku koju je pogodila Jagodina, identicnu situaciju smo imali i mi, ali je Zocevic tukao preko gola posle odlicnog prodora Nastica.
Ukupni utisak je da ne znam sta da kazem, lose smo igrali, a sa druge strane mora se reci i da smo bili borbeni, trudili su se momci celu tekmu, tukli i bili tuceni, ali skripi dosta, a to sta tacno, znaju ocigledno oni koji rade svaki dan sa tim ljudima.
Velika je greska sto igraju i Palocevic i Ivanic zajedno, nisu oni za krila niti jedan niti drugi. Ne razumem takvu odluku.
Dinga se popravio u nastavku, cvrsci je bio, ali fale mu godine seniorskog fudbala i minimum 5 kila misica kako bi se mogao jace suprotstaviti protivnicima koji su fizicki jaci od njega. Jagodinci su vrlo cesto koristili priliku da teraju loptu na napadaca koji je bio uz Dingu jer su znali da u 90% slucajeva da ce on sacuvati loptu i otvoriti put ka nasem golu, zbog toga su dosta morali da pripomazu Sekulic i Maksimovic.
Crnac koji je usao u igru kod Jagodine je samo bio malo brzi od ostatka ekipe, ali ne na nacin da nas je urnisao. Cak ga je i Dinga fino otresao u duelu :lala:
Uglavnom na kraju rezultat je realan, a Jagodinci su komplet sa strucnim stabom bili zadovoljni sa jednim bodom, i dobili su aplauz od njihove publike.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by limanfkv »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=DHuTGWg2x5M[/video]

Evo highlights-a meca. Deluje mi da nam je cist gol ponisten na kraju meca.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Neizlecivi »

Au covece, pa i jeste cist gol. Nije cist kao suza, ali ovde ofsajda nema.
Inace Kordic je imao kako vidim jednu dobru odbranu i jednu takvu glupost da ne znam cime dobija sansu pre Perica, makar ovaj i pijan branio.
Vezni red bas slab, tj Sekulic i Maksimovic, kako vidim imali su par dobrih gresaka za njihove sanse.
User avatar
Forza Voša
Posts: 575
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Forza Voša »

Za Jagodinu nisam ocekivao mnogo a za Cacak ocekujem jos manje. Iako Borac netrenira vec 2 nedelje razbice nas kao ... Nadam se da gresim.

Zago odlazi. Nisu igraci krivi bas za svaku utakmicu; od 18 dobili 8 a u narednih 5 ce jos 1-2 najvise. Sto je slabo slabo je.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by budababa »

Neizlecivi wrote:Au covece, pa i jeste cist gol. Nije cist kao suza, ali ovde ofsajda nema.
Jeste na ivici, ali deluje da nije bio ofsajd. Nije prvi put da nam nestane novčanik u busu.

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by PanonskiFantom »

Čist gol!!
Vise nista nije isto!
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by vdn slaninar »

Cist go,sto su nam svirali ofsajd,imali smo klasicnu akciju.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by pedjans »

Zagi zameram samo jednu odluku: da brani Kordić. To mi zaista nije jasno, možda ne znam sve činjenice.

Naši lošiji rezultati su pre svega plod činjenice da je Pekarić povređen a Đurić otišao, tako da igramo bez najboljih, najiskusnijih i najvažnijih igrača u odbrani. Pankov i Nastić su jednostavno nedorasli, Rosić ima potencijal ali je tek došao i po meni jedino Vasilić u ovom trenutku liči na odbrambenog igrača nekog nivoa. Dinga je dečak i slažem se sa onim što je neko ovde napisao da bi bilo pametno da ide na kaljenje u Proleter ili sl.

Treba reći da su Ivanić i Stanisavljević potpuno van forme, a delom i Ožegović. To je prilično normalno, s obzirom da su u julu i avgustu igrali zaista fenomenalno i do pada je moralo doći.

Priče o smeni trenera su jednostavno smešne jer za to nema nikakvog razloga. Čoveka treba ostaviti da radi, čak i ovakvi igramo najbolji fudbal u ligi, kakva god ona bila, doveo nas je do plasmana u Evropu (sa očajnim timom) i uveo u play off rundu kvalifikacija za LE.

U svim klubovima u Srbiji postoji preplitanje uticaja uprave i menadžera na rad trenera, pritisci da se forsiraju određeni igrači... I to je normalno, postoji u velikoj meri i u inostranim i boljim klubovima i ligama. Slični pritisci se vrše i preko ovog foruma, a i to je normalno. U Srbiji sigurno, a velikim delom i u Evropi i svetu, gotovo da nema trenera koji je potpuno samostalan u radu, a mi to u Voši nećemo još dugo imati.
ssnigd
Posts: 3384
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by ssnigd »

Ne znam samo zasto su gol pripisali Palocevicu, kada ga je dao Sekulic. Palocevic je ostao na 16m kada smo postigli gol, videlo se to uzivo, a i na snimku se vidi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by ultra komsa »

Uvek jadni kad treba nesto, muka mi ih je. Ovo je bruka i sramota...Jos nek se ponize pred cigojnerima i cao...Ma i kad pogledas tribinu gde ima 20 ljudi nasih, njima skidam kapu, svaka im cast, al ovo je odraz i pravo lice Vojvodine dozivotno treceg kluba u propast drzavi...Kad je tribina jaka bila bojali su se pa i igrali... Sada mogu da rade sta hoce kad hoce i to je to....SAMARI NA TRENINGU DA SE PONIZE MALA JAJCA
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Лампард »

limanfkv wrote:[video]https://www.youtube.com/watch?v=DHuTGWg2x5M[/video]

Evo highlights-a meca. Deluje mi da nam je cist gol ponisten na kraju meca.
Image
Kako ovaj covek moze da bude ispred Perica?!

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Matador »

Sramni rezultati i sramni menadzersko skrojeni tim. Mrdakovic ulazi u 90 om minutu, ali zato Zocevic sa 40 kg dobija sansu kad se lomi mec. Dosta je navijaca na platnom spisku kluba, ostali se ogrebu za neka gostovanja i cute zbog ovih sto dobijaju plate. Da je druga uprava, odavno bi se terala govnjivom motkom na sva zvona, ali sad se cuti ili cak sta vise hvali uprava. Nema veze lepa prilika da se vidi kome je Vosa na prvom mestu, a kome plata, gostovanje ili drugari sto imaju korist. Sad lepo oterati Zagu pa dovesti novog Majamijevog ili Osmajinog trenera, nagraditi Vavana, Simica, Vranjesa i Ljubeta. Dundjo odlicno se boris za svoju Vosu, ali nemoj molim te vise. Mozda mislis da dajes sve od sebe, ali trenutno je klub u gorim gov### od stanja nekoliko prethodnih uprava. Da li si se za ovakvu Vosu borio? Menadzersku, bezlicnu, seljacku? Najlakse je sakriti se iza kiksa Sampe ili iza ostanka Comija, a jasno je da su igre, rezultati, atmosfera i sposobnost i strucnost sportskog sektora, kao i uticaj menadzer jako losi. To se odrazava na zainteresovanost odavno inficiranih na Domu bolesnih. Sledecu tekmu pustite cigana Kovacevica ako bude trezan, mozda popravi atmosferu na stadionu i skrene negativnu atmosferu sa glavnog uzroka.
User avatar
ernesto
Posts: 1212
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 6. kolo (odl.): Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by ernesto »

ZASTO MRDAKOVIC ULAZI U 90 minutu UTAKMICE???
LJUDI MOJI STA SE OVO DESAVA,DOKLE OVAKO???
Locked