11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Locked
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Daljac »

Nakon što sa gostovanja za dno prikovanoj Jagodini doneli bod, krećemo put Ovčara i Kablara, da vidimo koliko možemo da izvučemo iz nadmetanja sa ekipom koja pola godine nije dobila platu i koja trenira jednom nedeljno.

Naš domaćin, ekipa Borca, čeka nas na baušteli sa upotrebnom dozvolom, vrebajući da preko naše susretljive ekipe u svom jedinom profesionalno odrađenom danu u nedelji plasman poboljša sa trenutnog šestog mesta na tabeli.

Borac je do sada ostvario skor od 4 pobede, 3 nerešena meča i isto toliko poraza.

Slavio je za sada kod kuće tri puta: na otvaranju ovog prvenstva, protiv Rastavčevog Radničkog (2:1, golove za Šumadijce postigli Jevtović i Krstić), u trećem kolu protiv našeg dželata Čuke, pogotkom opet Jevtovića u 1. minutu meča, te protiv Pazara u pretprošlom kolu, pogocima Miletića, Vujaklije i opet Jevtovića. Na strani, sva tri boda odneli su u 2. kolu, pobedivši na krovu tržnog centra Voždovac rezultatom 0:2 (Živković, Vujaklija).

Nerešen rezultate postigli su u Jagodini i Subotici, u mečevima bez golova, i u Lučanima, gde su odigrali 1:1 (Vujaklija).

Njihovi dosadašnji porazi dogodili su se u Surdulici (1:0) i dva puta kod kuće, od Javora 0:1 i kizinih kvislinga 1:3 (počasni gol delo Kneževića).

Dug put do Jagodine i nazad, pa onda u Čačak, gde je i teren loš, mogu biti izgovori kreatorima Zaginog tima ako nešto smandrljamo u nedelju posle ručka u Veljasvilu. Sa nama, nikad se više i ništa ne zna.

Lalatović će izvesti tim koji se sam dogovori da želi da igra, a onda će biti glavni ako uzme bod(ove), ili će, u ,,dabog da prop'o" stilu, da traži izgovore u svemu što se taj dan protiv njega, vrsnog stratega u prsluku i sa kačketom, urotilo, ukoliko mi plen ponesemo sa nama.

Drž Jevtovića, ne daj Vujakliji, pa šta nam bog da.

Da ih pobedimo, možemo. Da useremo, to smo uvek kadri.

Borac teško daje golove, mi ih lako primamo, Ožegović tamo zna grad i grafite po zgradama, alaviće se sigurno k'o nezdrav pred svojima, pa il' pukovnik, il pokojnik, kako mu sudije dosude i rvačke sposobnosti obezbede.

Nedelja, tri popodne, pa da s pravom zalijemo ručak, ili da nam presedne.

Ja sam, budala, opet optimista... Da li s razlogom, ili je forma :mrgreen: tempirana za OFK, videćemo u nedelju oko pet popodne...
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by ultra komsa »

Poraz u ovoj utakmici menjao bi za pobedu protiv crvenog olosa.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Matador »

Sudar nekadasnjeg i sadasnjeg numero uno kluba cika Steve Mikija Majamija. Neka bolji pobedi :)
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Vasa »

Nadam se popedi a sta bi drugo?!
Promene u timu su neophodne,ko ce na teren ko na klupu valjda zna strucni stab,valda!
Danas sam gledao drugi gol iz Subotice 10tak puta i opet se uverio krvci za njega su Pekaric,Zakula i pomalo Pankov,od te utakmice prve dvojice nema u timu,
dok Pankov koji igra ocajno i uz Sekulica najlosiji nas igrac igrao uz jedno hladjenje+ protiv Jagodine.
Ivanic bi konacno tebao da krene i preboli ne igranje najboljih drugara Pekarica,Zakule i Puskarica!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by trelos gia fcv »

Kazu Majamii da izmena u sastavu biti nece!
A tako i treba.
Pa koga da se plase...
Nas 50-tak pravih navijaca fudbalskog kluba Vojvodina???
Ma ajte molim vas...
RADICE STA HOCE I KAKO HOCE JER TAKO SU U MOGUCNOSTI!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
torrente
Posts: 507
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by torrente »

kakvi simpatizeri kluba takvi i rezultati,sta reci.Za Vojvodinu bi bilo najbolje da par tekmi kao domacin odigra negde van Novog Sada kao domacin!Ovo ovako je smehotresna olimpijada,mlako bledo nikako...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by limanfkv »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/09/zagor ... ini-izlaz/

U Cacku bez Pekarica, Puskarica, Curka, Merija i Zakule.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Rabba »

Zlatomir Zagorčić wrote:- Žakula je pred prethodnu utakmicu osetio bol u primicaču, pa zato nije bio u protokolu. On je mnogo doneo Vojvodini u Evropi ove sezone, kao i uopšte od kako je u klubu, ali podsetiću da mi imamo još dvojicu mladih i izuzetno talentovanih čuvara mreže. Pričao sam sa Žakulom, on je svestan svega i tu je da pomogne – rekao je Zagročić.
Koja uvreda inteligencije...

Što pederu ne kažeš da je sklonjen Žak, zajedno sa ostalim navedenima?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by prijatelj fudbala »

Krenula je standardna FKV priča, očekujem krompire na obe strane
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by trelos gia fcv »

Rabba wrote:
Zlatomir Zagorčić wrote:- Žakula je pred prethodnu utakmicu osetio bol u primicaču, pa zato nije bio u protokolu. On je mnogo doneo Vojvodini u Evropi ove sezone, kao i uopšte od kako je u klubu, ali podsetiću da mi imamo još dvojicu mladih i izuzetno talentovanih čuvara mreže. Pričao sam sa Žakulom, on je svestan svega i tu je da pomogne – rekao je Zagročić.
Koja uvreda inteligencije...

Što pederu ne kažeš da je sklonjen Žak, zajedno sa ostalim navedenima?
Upravo to!
Reci dju**e onako kako jeste, nismo sisali tate kao mali!
Ako si ti bezlican i vojnik pokvarenog MAJORA, mi nismo!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Firmin mali »

trelos gia fcv wrote:
Rabba wrote:
Zlatomir Zagorčić wrote:- Žakula je pred prethodnu utakmicu osetio bol u primicaču, pa zato nije bio u protokolu. On je mnogo doneo Vojvodini u Evropi ove sezone, kao i uopšte od kako je u klubu, ali podsetiću da mi imamo još dvojicu mladih i izuzetno talentovanih čuvara mreže. Pričao sam sa Žakulom, on je svestan svega i tu je da pomogne – rekao je Zagročić.
Koja uvreda inteligencije...

Što pederu ne kažeš da je sklonjen Žak, zajedno sa ostalim navedenima?
Upravo to!
Reci dju**e onako kako jeste, nismo sisali tate kao mali!
Ako si ti bezlican i vojnik pokvarenog MAJORA, mi nismo!
Ljudi, nemojte paranoisati bez potrebe, Zaks je stvarno povredjen, a dodatni problem stvaraju njegove godine, koje produzuju bilo kakav period oporavka...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by pedjans »

Stvarno neocekivan prostakluk i besmislene uvrede upucene treneru.

Ocigledno je da postoji uticaj menadzera u klubu, ali to je realnost u srpskom fudbalu.

Kritike koje se ovde mogu procitati deluju pre kao pokusaj nekih drugih menadzera da se ubace umesto ovih koji sad imaju najveci uticaj nego kao zelja za nekom sustinskom promenom.

Valjda je ovo mesto gde bi trebalo pruziti podrsku igracima i treneru i iznositi argumentovane kritike kad za to ima osnova.

Svakako ce biti dovoljno zajebano u Cacku i do kraja polusezone, i bez organizovanih kampanja raznih interesnih grupa u i oko kluba.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Neizlecivi »

Ako zaista jeste tako kako je, da mu neko kroji tim, tj Majami, ili koji svi nadimci se ne pominju ovde, zar je Zaga jedini i prvi koji treba da bude vredjan? Prvi na listi je onaj koji je omogucio tim magarcima da udju u klub i da budu tu.
Toliko nam treba pobeda za podizanje morala da vapimo za njom. Mislim da se mozemo izdignuti iznad ovih losih partija i da mozemo kao na pcoetku sezone. Treba nam mnogo znoja, mnogo krvi i malo srece.



Za kraj da dodam, mi kao navijaci i simpatizeri smo prethodnih recimo 3 godine toliko postali ogavni da nemam reci. Na tekmama 1000 ljudi, za svaku sitnicu se nekom psuje majka, za svaku sitnicu neko ne valja, teramo ovog, teramo onog i samo mracimo. Ovaj se halavi, ovaj je izasao u klub, ovaj dovodi igrace, ovaj ovo, onaj ono... Ono sto je prvo na listi svakog navijaca, kod nas je skoro odavno nestalo.
Da pruzamo podrsku! Da smo uvek tu i kada ide i kada ne. Zato se ni ne cudite sto nas je sve manje i manje. Jer se na tekme poziva zbog mrznje prema blizancimai slicnog. Vise se mrze drugi, nego peva Vosi. Izgubili smo onaj identitet koji smo nekada imali i duh koji nas je sve vukao na Karadjordje. Za kraj da dodam, da u klubu ima toliko sljama da ne zameram nikom sto pljuje. Svi su zreli za govnjivu motku. Samo skrecem paznju, jer se cesto pretera i mnogi zaborave zbog cega su zaista ovde. STRAST. PODRSKA. LJUBAV.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Turija »

Da, navijači se promenili, izgubili identitet, a Klub nije.
Hajde da malo zamenjujemo uzroke i posledice.
Pa, da se ovako nešto dešava blizancima, vi ne možete ni zamisliti kako bi bilo na navijačkom forumu.Ne kažem da treba baš ovako, ali šta se radi u Klubu, ovo je još i dobro, samo nije lepo videti i pročitati.
Zar smo mi toliko slabiji, od nikad slabijih blizanaca i Lige, da ne možemo ni mesec dana ozbiljno da konkurišemo za prvo mesto, već kad to i stidljivo najavimo bude tragikomična sprdnja.
26 godina od osvojene Titule, Klub nije u stanju da napravi takmičarski tim i kontinuitet stabilne organizacije Kluba i vi očekujete pozitivne navijačke emocije na navijačkom forumu?Pa, gde to ima?
Inače, očekujem pobedu u Čačku, jer će se svi faktori usredsrediti na tu utakmicu, da speru obraz.
Problem je što mi već skoro 3 decenije funkcionišemo na taj način.Jedna dobra utakmica i 10 loših, pa se onda stalno priča o toj jednoj, dok se ne dogodi još jedna takva (po sistemu i ćorava koka...), uz ofucanu floskulu: ,,ako ponovimo igru...".
To je ono što tera i najvernije navijače sa tribina.Ništa ne vredi od praznih priča, dok se ne dogode dela, kao potvrda reči i osećaj da je Klub spreman da se pošteno bori sa nedaćama i protivnicima, a ne da na svakoj utakmici dovodimo u sumnju rezultat, poštenje i regularnost aktera na terenu, kao i oko njega.Kada se to desi, iznenadili bi se posetom i podrškom.
Ostaje samo jedna dilema: da li će se to ikad više desiti u FK Vojvodina?Za tako nešto potrebne su Legende u Klubu, ali naše Legende nestaju.Mi smo ih izgubili iz starih generacija, a od ovih mlađih na prste se mogu izbrojati i daleko su miljama (prostorno i realnim šansama) od Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by newnowapv »

Neizlecivi wrote:za svaku sitnicu se nekom psuje majka
Ovo moram da prokomentarisem... Pricam za istok, a ni na zapadu nije mnogo bolje kako znam.
Psuje se majka? Psuje se krvava majka i dete i cerka i sta sve ne... Stojim na tribini i slusam te ogavstine upucene igracima (gostima) i sudijama (najvise pomocnim) i sramota me je. Da ne pricam kada povedemo malu decu na utakmicu, cega se sve oni naslusaju... Tacno ti dodjes da ne povedes dete, a cilj je da dovodimo decu da nauce od malena kako se klub voli. Razumem ja da je to utakmica, da to nije pozoriste, i ja opsujem cesto, ali nekom opleti po krvavoj familiji, mislim da je previse, i da nije slaninarski i gospodski, kao sto se predstavljamo..

Ovo nema nikakve veze sa utakmicom protiv Borca, i izvinjavam se za off, ali kada smo se vec dotakli teme, valja malo razmisliti o tome...
Locked