11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by angua »

Au... Imam utisak da Kordić žmuri dok lopta leti ka njemu. Ne znam kako drugačije ovo objasniti.
Sram vas bilo sve.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by lazarr »

Forza Voša wrote:
Pera Centar wrote:
lazarr wrote:Zagorčićeve konferencije za štampu u meni izazivaju ozbiljnu dozu srama. Ne pamtim da se ikada jedan trener Vojvodine tako loše snalazio pred kamerama. Možda on i nije loš trener, ali sa tako lošom elokvencijom možda jednostavno nije u stanju da svoje zamisli prenese na igrače.
Koliko je drugačije kada slušam Mimu Rastavca....
Mima Rastavac je trenutno najbolje resenje za trenera FK Vojvodine.
Za rezultate Radnickog mu skidam kapu ali se niposto nebih slozio sa tobom jer nezelim da gledam utakmice od 0-1. Ja bih najvis voleo da se sansa ukaze Kosanovicu ili da se recimo dovede trener Backe ili CSK-a.
Čovek pravi rezultate i igru sa igračima kakve ima. Ako smatra da nema ekipu za gol više, igra na gol manje. Zašto misliš da bi kao trener Voše igrao 0-1???
Možda bi sa našom ekipom igrao na 4-6 (naravno ne u našoj mreži kao što igra Zaga).
Mislim da je dovoljno pametan i stručan da postavi igru spram igrača koje poseduje.
slaninar telep
Posts: 17
Joined: Mon Oct 16, 2006 8:49 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by slaninar telep »

Pera Centar wrote: Mima Rastavac je trenutno najbolje resenje za trenera FK Vojvodine.
Slažem se... Čovek je preporodio Radnički, a "naš" je... Zašto da ne?
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Salvador »

Kordic ne samo sto je los golman, vec se covek i sprda sa nama, reakcije kod treceg i cetvrtog gola se verovatno ne vidjaju ni u beton ligama, kao neki rekreativac koji je stao na gol samo dok mu ne prodje red.
Cinjenica da nam takav golman kontinuirano brani (a pritom isto tako i prima golove), otklanja sve nedoumice o pravim razlozima ovih rezultata (ista prica naravno i za Zocevica koji se redovno ubacuje pre Mrdakovica kada vijamo rezultat.)
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Beonic »

Ja ne razumem ljude ni ovde ni u bilo kom drugom nasem klubu.
Svi pljuju po menadzerima posto vide da se guraju neki igraci koji su sve samo ne igraci, da neki klubovi namestaju, i da se sa te dve tacke jako tesko moze izvuci bod, a kamoli dobiti utakmica.
I onda posle tog pljuvanja krenu da pljuju i trenera koji jadan nista nema sa time. Covek mora da slusa, a ako koji slucajem to ne uradi, doci ce onaj koji ce da slusa.
Po meni do ispadanja iz Evrope je vodio odlicno tim, malo zamerki imam. Ono protiv Cuke, sta sad, nisu bili ugrani, nije bio dan.
Posle Evrope u postavi su i dalje igraci koji to ne zasluzuju, a poceli su da se uvode i dovode igraci koji to jos manje zasluzuju, a smatram da on licno nema nista sa tim.
Pogledajte nase trenera u poslednjih 5 godina, kad se uzme neki uzorak svi imaju skoro isti rezultat pobede/neresene/porazene.
Poenta price, ako ovaj ode, nista se nece promeniti... :frown:
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by мализека »

У пет утакмица смо успели да сакупимо 4 бода?! :x И то сам ким смо играли...срамота! :evil: Управа и менаџери су успели да униште све добро што је урађено током лета, а наш дуг ће вероватно опет бити 5 милиона евра...да не помињем за коју ситнину ће продати Иванића...страх ме је и да замислим. :beg: Јбт...стварно више немам речи, какви играчи седе на клупи да би неки циркузанти могли да играју, није ни чудо да су овакви резултати. Председник и комплетна управа појма немају, само гледају свој лични интерес и њихових другара менаџера. :frown: Нема овде лека без приватизације, ко год да дође, само ће да краде и да се уграђује, такав смо народ. :rage:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3891
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Red Marquis »

Šćepanović da ode.
Sportski direktori da odu.
Za njima i njihovi krimosi menadžeri.
Za ostale ćemo lako.

Kordić je najgori golman Vojvodine ikada ili golman zadatka. Ili oba. Ova poslednja dva gola...na šta smo mi spali...
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by gospodinFKV »

Red Marquis wrote:Šćepanović da ode.
Sportski direktori da odu.
Za njima i njihovi krimosi menadžeri.
:lala:
Beonic wrote:I onda posle tog pljuvanja krenu da pljuju i trenera koji jadan nista nema sa time. Covek mora da slusa, a ako koji slucajem to ne uradi, doci ce onaj koji ce da slusa.
Karikiram - dodje diler ispred skole i krene da prodaje, jer mu je tako naredjeno. Je l' onda dilera treba osloboditi krivice, zato sto je covek radio kako mu se diktiralo? I njega bi neko drugi zamenio u slucaju da je odbio.

To sto covek slusa naredjenja ga ne cini nista manje krivim, jer je uvek mogao podneti ostavku i odbiti da bude deo toga.

Ocistiti FKV i od krimosa i od njihovih poslusnika!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by trelos gia fcv »

Kordiću sine, ti si golman za ZATVOR, a ne za gol FUDBALSKOG KLUBA VOJVODINA!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Marko93
Posts: 556
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Marko93 »

Jel ja to ne vidim dobro il je Kordic kod 3.gola Borca vec stajao u golu kad je onaj udario glavom :?: :shock:
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Vasa »

Ocekivano ali bolno.
Zagorcic je jedan od najgorih Vosinih trenera zadnjih 20tak godina,opet izmene gde vadi napadaca a uvodi u sredinu i to kod 2-2 da bi sacuvao rezultat.
Nije on kriv sto je tu,svu odgovornost mora da preuzme Scepanovic a ne da sada cuti i ako nesto kaze bice prazna prica.
Oteran je Pavlovic zbog menedzerisanja a sada tu ima bar 5nizerazrednih menadzera i dva ocajna s.d. a on je bio sam,njegovi igraci i danas igraju
i "ubise se" na terenu.
Navijaci koji su u klubu naravno da cute i ne javljaju se oni su svoj cilj postigli.
Kordic je mozda samo bolje mogao kod treceg gola mada je bilo preblizo, ostale ni Nojer ne brani sa 7-8 metara.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by mihailov »

Na 11.uzastopnom meču primamo bar gol. Ne zna se gde smo više šuplji-da li na mestu štopera, da li po bokovima, ili na golu sa ekscentričnim Kordićem?!
Ko god da gura ove igrače koji trenutno igraju u prvu postavu, neće se hleba najesti. Kako u ovakvoj situaciji Ćomija naterati da potpiše nov ugovor, i riskira da ostane još pola godine u ovakvoj bedi?

Imali smo letos jako lepih trenutaka, pobeda u Torinu ostaće upisana kao jedna od najvećih u istoriji, ali i pored toga smatram da je glavna greška što smo grizli za licencu proletos i na račun toga krenuli da petljamo sa raznim likovima koji nam polako preuzimaju klub.
Ja i dalje verujem u dobru nameru nekih ljudi koji sede u upravi, naročito navijača u klubu! Problem je što su neke stvari otišle predaleko i očigledno je da se predsednik potpuno izgubio u svojoj ulozi...

Bilo kako bilo, nešto se pod hitno mora promeniti!
Napred Voso!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Danilo »

SAMO PRIVATIZACIJA.
Ovako nema leba,svako gleda da udje u neku kombinaciju ili politikanstvo zarad licnog interesa.Treba gazda ,ovako sve je svacije i nicije ,svako se igra tudjim parama.
FUDBAL(SNS),KOSARKA (DS),RUKOMET (SPS).SLOZNO SE BRACA IZDELILA.Za ostale ne postoji interesa.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3891
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Red Marquis »

A o modalitetu iste te privatizacije bi odlučivao (ako bi se ikad i desila) isti taj šljam koji se natrpao u sve te naše klubove. Jedino gore od ovoga bi bilo da klubovi pređu i zvanično u privatne prćije Terze, Vučele, Zoke i sličnih...
Prvo departizacija Srbije da se desi (znači nikad), a tek onda možda da pričamo o ovome.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Šćepanović da ode.
Sportski direktori da odu.
Za njima i njihovi krimosi menadžeri.
Za ostale ćemo lako.
Potpis! :deal:

:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked