Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4206
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

trelos gia fcv wrote:Zagorčiću, još si tu?
Nadam se da će sutra biti preneta sva negodovanja i kompletno nezadovoljstvo svih iskrenih navijača Vojvodine ne(stručnom štabu)!

Shvatite, Vojvodina neće postati MALI KLUB, kolikogod VI to želeli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I sta ce se desiti kad/ako Zagorcic ode?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Alan Ford »

Djumi tim menadzer, objediniti dve funkcije.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Jeste, bas je trener kriv za stanje u klubu. Koga god da dovedemo isto nam se placa. Viki, Siki, Riki, Tiki...
Neke stvari svakako da struka radi lose, ali nista se novim trenerom nece dobiti osim mozda nekog pozitivnog buma na par utakmica, a posle ce se sve vratiti u normalu kao sto je sada sa Zagom.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

ssnigd wrote:Jeste, bas je trener kriv za stanje u klubu. Koga god da dovedemo isto nam se placa. Viki, Siki, Riki, Tiki...
Neke stvari svakako da struka radi lose, ali nista se novim trenerom nece dobiti osim mozda nekog pozitivnog buma na par utakmica, a posle ce se sve vratiti u normalu kao sto je sada sa Zagom.
Delimicno tacno. Ali, Zagorcic je los trener, to sam rekao kad je dolazio, to mislim I sada. Tada sam napisao i da je Dzimi dobar trener I bio kritikovan. Slazem se da samo promena trenera ne bi donela neki pomak u radu kluba, ali bi svakako imali koji bod vise na kontu da je neko drugi bio trener, a ne ovaj nesrecnik.
Kup je nas!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Sad ce se saznati pravo stanje i istina o navijacima na platnom spisku kluba. Paunovic nece da radi u Srbiji, Rastavac ima dobar ugovor i status u Nisu i tesko da bi to napustio trenutno se tek razvija. Djuricic je dobar trener, pedagog i sigurno je cepanjem vazeceg ugovora dokazao da je veci navijac od mnogih koji su trazili otpremninu, a u klub su usli sa tribine. E a taj Djuricic ne dozvoljava mesanje menadzera, sastavljanje tima, dovodjenje menadzerskih igraca itd. Zabranio je Bati da sedi na klupi na finalu kupa, Rabrena je udaljio. Tu na scenu stupaju navijaci koji rade u klubu, posto ce Majami, Vavan, Simic i Osmaja busiti svakog trenera koji nije podoban i zelece svog novog Zagu. Trenutak istine je dosao, svetla su se upalila, navijaci sa platnog spiska imaju rec. Ako neko ima predlog za trenera koji ima svoje JA kao Djumi da navede ovde!! Naravno tu je i Milan Kosanovic.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Casual 1989 »

Ajde matadore napisi, da jednom tvoje reci imaju tezinu.
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Alan Ford wrote:Djumi tim menadzer, objediniti dve funkcije.
Apsolutno se slazem! Zasto Djumi?
Zato sto je dokazan slaninar.
Zato sto nikad nije zaduzio klub vec uvek je klub njemu ostajao duzan a on taj dug oprastao.
Zato sto je jedini sposoban da objedini dve funkcije. Poseduje strucnost i znanje za tako nesto.

Oduvek smo pricali da smo avangarda u srpskom fudbalu, pa hajde da to i ostanemo. Da prvi uvedemo fukciju tim menadzera i pustimo coveka da radi bar 3-5 sezona. Sta moze lose od toga da ispadne-nista. Uvek krenemo furiozno i posle dest kola mi gori od surdulice.

Hajde da jednom izguramo sezonu bez menjanja trenera. Ova sezona je vec upropascena, hajde bar da spasemo sledecu!

Hocemo Djumija jer je vreme da imamo bar jos jednog slaninara u klubu koji ce braniti interese kluba - samim tim i svih nas!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by the Gari »

Milan wrote: I sta ce se desiti kad/ako Zagorcic ode?
Nedelja ili dve naklapanja ko će ga zameniti. U međuvremenu je titula opet - doviđenja (pošto smo nekad bili, kao, ozbiljni kandidati za nju). Pa onda novi trener, kojem moramo "pružiti šansu" i "sačekati da vidimo šta ume". Utom dođe i najduža zimska pauza u istraženom delu univerzuma, pripremne utakmice u kojima "razbijamo protivnika lepršavom igrom", ali gubimo 0:1. Tri meseca te priče i onda ceo prelazni rok u dva dana, odlazak Ćomija i npr. Stamenića i dolazak četiri proverena talenta iz Bijelog Polja. I onda "okretanje kupu" koji je "prioritet". I onda pušenje u tom kupu. I onda onih namrčenih mesec dana bez ikakvog smisla u kojem se, kao, odlučimo "razigravati omladince" (da bismo rasterali presiju rezultatskih uspeha), a koje ćemo idućeg septembra svakako poslati u Bačku Palanku. I naravno dovesti novog trenera.

Šta pitaš, kad sve znaš? :? Imaš to kod Kirkegarda, on priča o ponavljanju, kao "sećanju unapred".
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ovde mora da se menja mnogo temeljnije nego samo trener. Ako samo trener ode nece se nista promeniti. "Slaninarska" uprava je imala neke pluseve sa (delimicnim) saniranjem dugova ali su sada sve to bacili u vodu dopustajuci totalni haos u strucnom sektoru. Upravo takav haos nered i nerad su i doveli do tih dogova koje sada treba vracati, i dok nam se prave neki novi dugovi nas predsednik se bavi svime i za sve ima vremena osim za klub. Mafija mu vedri i oblaci, skidaju skorup s vrha, dok ispod njih velika vecina radne zajednice radi bez plate i zivi od entuzijazma. Gledali smo vec taj film mnogo puta, i znamo kako se zavrsava - a nazalost kako stoje stvari gledace se jos puno puta repriza. U ovom gradu i u ovoj zemlji kapacitet da se iskoraci iz najnizeg stepena pilicarenja i pokusa napraviti nesto zaista vredno na cemu ce svi 100x vise zaraditi nazalost ne postoji.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dejan »

Alan Ford wrote:Djumi tim menadzer, objediniti dve funkcije.
U nasem slucaju tri funkcije :D
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

the Gari wrote:
Milan wrote: I sta ce se desiti kad/ako Zagorcic ode?
Nedelja ili dve naklapanja ko će ga zameniti. U međuvremenu je titula opet - doviđenja (pošto smo nekad bili, kao, ozbiljni kandidati za nju). Pa onda novi trener, kojem moramo "pružiti šansu" i "sačekati da vidimo šta ume". Utom dođe i najduža zimska pauza u istraženom delu univerzuma, pripremne utakmice u kojima "razbijamo protivnika lepršavom igrom", ali gubimo 0:1. Tri meseca te priče i onda ceo prelazni rok u dva dana, odlazak Ćomija i npr. Stamenića i dolazak četiri proverena talenta iz Bijelog Polja. I onda "okretanje kupu" koji je "prioritet". I onda pušenje u tom kupu. I onda onih namrčenih mesec dana bez ikakvog smisla u kojem se, kao, odlučimo "razigravati omladince" (da bismo rasterali presiju rezultatskih uspeha), a koje ćemo idućeg septembra svakako poslati u Bačku Palanku. I naravno dovesti novog trenera.

Šta pitaš, kad sve znaš? :? Imaš to kod Kirkegarda, on priča o ponavljanju, kao "sećanju unapred".
Ti zaista mislis da cemo mi ostati u kupu do proleca? :dance2:
Kup je nas!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by pedjans »

Zaga je daleko od toga da je nestručan, ali sada i meni deluje da ovde nešto smrdi.

Nije mi jasno kako smo usred sezone mogli ostati bez odbrane. Za to krivicu snosi ceo sportski sektor kluba ali i trener i to je prva prava zamerka na njegov rad od mene.

Primili smo najviše golova u ligi i jasno je da neko mora biti odgovoran.

Meni je očigledno da nam od tri golmana brani ubedljivo najlošiji, da nam već dugo igra Nastić koji je jednostavno neupotrebljiv, bar na levom beku iako je borben, da je jedan štoper stalno katastrofalan, nizak i slab (Pankov, Dinga).

To znači da smo u ovom trenutku proćerdali činjenicu da smo u ofanzivi možda i najbolja ekipa u zemlji i da imamo i po meni dva odlična zadnja vezna igrača a sve zbog toga što praktično nemamo užu odbranu - za nas je svaki korner ogromna opasnost. To je nedopustivo, ne može se igrati čak ni skrnava srpska liga sa ovakvim igračima u zadnjoj liniji.
User avatar
Turija
Posts: 10741
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

pedjans wrote: Meni je očigledno da nam od tri golmana brani ubedljivo najlošiji, da nam već dugo igra Nastić koji je jednostavno neupotrebljiv, bar na levom beku iako je borben, da je jedan štoper stalno katastrofalan, nizak i slab (Pankov, Dinga).

To znači da smo u ovom trenutku proćerdali činjenicu da smo u ofanzivi možda i najbolja ekipa u zemlji i da imamo i po meni dva odlična zadnja vezna igrača a sve zbog toga što praktično nemamo užu odbranu - za nas je svaki korner ogromna opasnost. To je nedopustivo, ne može se igrati čak ni skrnava srpska liga sa ovakvim igračima u zadnjoj liniji.
Peđa, slažem se da je odbrana vrlo šuplja, ali se pod tom činjenicom švercuje čitav naš tim u defanzivi, a najviše vezni red, koji samo prividno brani naš gol, jer poziciono igraju katastrofalno.Tako nama iz 2 vezana pasa (a iz 3 sigurno), lopta stiže u 16m ili ispred šesnaesterca, sa ogromnim nebranjenim prostorom.
Sekulić i Maksimović trče, ali često poziciono nisu na pravom mestu, delom zbog nedovoljnog osećaja prostora, a još većim delom zbog katastrofalne igre u defanzivi Stanisavljevića, Paločevića, Stamenića, pa sada već i Ožegovića (kojem ponestaje motiva).Ivanić se vraća, ali se ni on nije pretrgao.
Da imamo boljeg golmana, isčupao bi nas iz neke mat pozicije, ali ga nemamo, isto kao ni igrače spremne za skok igru.Tako da previše je slabosti, da se ne bi videlo i iz aviona.
Napad ima solidan potencijal, ali ni to nije nešto posebno.Mnogo mašimo šansi, koje se ne maše kod ozbiljnih napadača.O Vukčeviću ne bi ni pričao.Ja njega (do sada) nisam primetio na terenu, osim na spisku.Jeste, dao je jedan gol. Kako, verujem da ne zna ni on sam?
Zato što nemamo organizovanu igru od začetka akcije, zato nas svi hvataju u raskoraku na (polu)kontri, a u prekidima na skoku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vosa do groba »

Ne zelim da pomislite da sam protiv Djumija, cak sta vise, gotivim ga mnogo i bio bi dobro resenje, ali setite se kakve je rezultate on imao, pa pravili smo sprdacinu sa njim i onom pesmom Oooo Djumi Murinjoooo. Igrali smo protiv Napredka poslednje kolo 7:0, pljusak je bio. On jeste slaninar, bolji covek od svih njih, izuzetan strucnjak, ali do sada u Vojvodini ili bilo gde drugde nije pokazao nikakve rezultate... Samo se bojim da bi i njega proklinjali posle losijeg niza...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by nssale »

Smena Zagorčića ništa neće promeniti ma ko da dođe na njegovo mesto, jer problem nije u jednom čoveku niti se može personalizovati, problem je sistemski, način upravljanja klubom je sličan onome što smo imali kod prethodnih uprava, a to znači da ni rezultati ne mogu biti mnogo drugačiji nego što su bili ranije.

Ja bih ostavio Zagorčića da radi svoj posao do zimskog prelaznog roka, a ako budemo u prva četiri onda bih ga ostavio da radi i do leta, nama je ionako izlazak u jEvropu jedina radost i dostižan cilj.
Post Reply