11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by churguzijanac »

Vise sam se umorio od teranje uprava. Sjasi kurta, uzjasi murta.

Kad se pogleda nase drustvo u celini i sistem vrednosti nema tu elemenata za boljitak. To sto valja nemoz od sljama da dodje do izrazaja.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by prijatelj fudbala »

Kad bi bilo nekog sistema, rekao bih da je ovo raspad sistema...

Doduše, još niko nije pomenuo da nam je cilj Kup :whistler:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by borrissey »

Iako već godinama unazad imam sezonsku kartu, ne pada mi na pamet više da kročim na stadion i dajem legitimetet daljem uništavanju kluba. Šćepanoviću (ne znam da li ste se sinoć slatko smejali, kao onomad kad ste izlazili sa stadiona protiv Rada), članovi uprave, treneru i ostalom ološu u i oko kluba želim da se uguše u sopstvenim govnima. Igračima puna podrška!

Ko nije bio na rukometu u subotu, toplo prerporučujem četvrtak kao vid mentalne terapije. Rastvorcev sa 37 godina, 2 minuta pred kraj u egal završnici daje u solo akciji gol bivšem klubu za koji je igrao 10 godina. TAKO SE BORI ZA KLUB!!!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Vasa »

Igraci pa ni trener nisu krivi,iskljucivi i jedini krivac je predednik jer on je na celu i odlucuje,druga stvar je sto neki igraci nisu za Vosu i sto je trener jedan od najlosijih zadnjih 25g.
Vesto se sakrio iza Ivaniceve odluke da ostane, iako ga je on savetovao i nudio NJEGOVOJ crvenoj komunjari , kasnije uz doktorovo intervenisanje nije ga prodao crnoj komunjari,mada ne bi ni uspeo jer Ivanic to nije zeleo.
Naravno da cu ici na utakmice jer dajem podrsku Vosi i svim igracima bez izuzetka!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Rabba »

Kolektivna sprdnja sa nas par stotina preostalih se nastavila, nema tu puno šta više da se kaže... Sledeća tekma protiv OFKe preti da obori sve rekorde posećenosti... Jebiga, ovo je slika i prilika Vojvodine. Pilićarsko udruženje. Igrači defakto nisu krivi u tolikoj meri... Oni igraju pa igraju, da neki imaju bilo kakvu pretnju u vidu da im klizi mesto u 11 drugačije bi se ponašali. Ovako, bogom su dani. Šta reći za Zlatomira? Moje poslednje teške reči njemu nisu na konto njegovog kvaliteta kao stručnjaka, već činjenice da je ovima iznad postao podguzna muva... Može on biti najbolji trener ikada, kad mora da pravi ekipu od 15-16 igrača. I to mu ne smeta... Sistem se definitivno ukvario(i to prilično brzo). Videćemo kako će da plovi dalje ovaj brod. Sad je bez kormilara a bogami i ostalih stvari potrebnih za upravljanje. Vetar duva, a pitanje je da li nam preti i prevrtanje. Poslednje vreme sve više želim da ispadnemo u PLS, pa da se malo očistimo od ološa...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Matador »

Mozda je sam iskusni lisac Zoka hteo da pokaze Majamiju, Vavanu i Simicu da je Borac bolji klub za njih, znate da Zoka voli sve na finjaka i bez grubih reci. Zbog toga Mrdakovic sa ozbiljnom karijerom i platom sedi jalovom Ozegovicu na klupi, a neuhranjeni Zocevic je prva izmena. Glavu gore, stizu bolji dani. Dundja cuva klub i gradi pravu pricu.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by trelos gia fcv »

Gospode Boze, Matadore, ako ja ista razumem od toga sto ti napises...
Ne znam da li si ozbiljan, cinican, trezan, pijan, pospan, raspolozen, nadrkan...
Ma nista! Bukvalno nista!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by kej »

Da li se vi šalite kad kažete da je Kordić kriv za prvi ili četvrti gol? Kod trećeg je možda mogao da preseče centaršut (mada čisto sumnjam), a posle šuta eventualno nešto refleksno da iskobelja. To je šut sa tri metra. Kod svakog gola postoji veći krivac od Kordića, a kod nekih golova bogami i po 3-4 krivca..
Da se razumemo, slažem se da Kordić nije golman za Vojvodinu, ali ovo prozivanje po inerciji mi ide malo na živce. Uhvatite se za nekoga, pa ga polivate i kad treba i kad ne treba.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by lazarr »

kej wrote:Da li se vi šalite kad kažete da je Kordić kriv za prvi ili četvrti gol? Kod trećeg je možda mogao da preseče centaršut (mada čisto sumnjam), a posle šuta eventualno nešto refleksno da iskobelja. To je šut sa tri metra. Kod svakog gola postoji veći krivac od Kordića, a kod nekih golova bogami i po 3-4 krivca..
Da se razumemo, slažem se da Kordić nije golman za Vojvodinu, ali ovo prozivanje po inerciji mi ide malo na živce. Uhvatite se za nekoga, pa ga polivate i kad treba i kad ne treba.
Oduvek je važilo pravilo da golman ne sme da primi glavom gol iz peterca. To je njegov prostor u kome mora da interveniše uvek i u svakoj prilici. Ima prednost korišćenja ruku i uz korak ili dva istrčavanja mora da pokupi svaku loptu. Oduvek je tako bilo i uvek će biti.

I protiv Rada i protiv Borca je primio gol sa 2-3 metra. Nedopustivo.

P.S. Sad opet pogledah golove iz Čačka. On je 3 gola primio iz svojih 5 metara.
Last edited by lazarr on Mon Sep 28, 2015 3:27 pm, edited 1 time in total.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by churguzijanac »

Scepa nije igrac za nas klub....
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Лампард »

kej wrote:Da li se vi šalite kad kažete da je Kordić kriv za prvi ili četvrti gol? Kod trećeg je možda mogao da preseče centaršut (mada čisto sumnjam), a posle šuta eventualno nešto refleksno da iskobelja. To je šut sa tri metra. Kod svakog gola postoji veći krivac od Kordića, a kod nekih golova bogami i po 3-4 krivca..
Da se razumemo, slažem se da Kordić nije golman za Vojvodinu, ali ovo prozivanje po inerciji mi ide malo na živce. Uhvatite se za nekoga, pa ga polivate i kad treba i kad ne treba.
Kod 3 gola,lopta u 3 metra EJ TRI METRA(njegov prostor) mu ide u stomak i on je kao golman u petlicima skloni sa strane :mrgreen:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by the Gari »

Matador wrote:Mozda je sam iskusni lisac Zoka hteo da pokaze Majamiju, Vavanu i Simicu da je Borac bolji klub za njih, znate da Zoka voli sve na finjaka i bez grubih reci
trelos gia fcv wrote:Gospode Boze, Matadore, ako ja ista razumem od toga sto ti napises...
Ne znam da li si ozbiljan, cinican, trezan, pijan, pospan, raspolozen, nadrkan...
:dance2:
Ako išta izađe na dobro od ovog mentolskog kluba, to su komentari na njegove igre.
Vas dvojica ste "uigrani" kao Kordić sa zadnjom linijom...
:mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by trelos gia fcv »

@Kej

Ajde druze molim te, nemoj komentarisati nista sto se tice golmanskog posla, jer da znas 1/10 bilo cega o golmanima, shvatio bi koliko si ispao neupucen (da ne upotrebljujem grublju rec)...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Forza Voša
Posts: 575
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by Forza Voša »

lazarr wrote:
kej wrote:Da li se vi šalite kad kažete da je Kordić kriv za prvi ili četvrti gol? Kod trećeg je možda mogao da preseče centaršut (mada čisto sumnjam), a posle šuta eventualno nešto refleksno da iskobelja. To je šut sa tri metra. Kod svakog gola postoji veći krivac od Kordića, a kod nekih golova bogami i po 3-4 krivca..
Da se razumemo, slažem se da Kordić nije golman za Vojvodinu, ali ovo prozivanje po inerciji mi ide malo na živce. Uhvatite se za nekoga, pa ga polivate i kad treba i kad ne treba.
Oduvek je važilo pravilo da golman ne sme da primi glavom gol iz peterca. To je njegov prostor u kome mora da interveniše uvek i u svakoj prilici. Ima prednost korišćenja ruku i uz korak ili dva istrčavanja mora da pokupi svaku loptu. Oduvek je tako bilo i uvek će biti.

I protiv Rada i protiv Borca je primio gol sa 2-3 metra. Nedopustivo.

P.S. Sad opet pogledah golove iz Čačka. On je 3 gola primio iz svojih 5 metara.
Manite se Kordica, gde je ostalih 10 igraca bilo kada su ovi pet puta dosli do 5 metara od naseg gola. Ko garantuje da Zaks nebi primio golove odatle (Subotica - 2 gola iz 5 metar, balon igraca MTK slece u 5 metara - gol, Cuka - gol iz 5 metara, Spartaks - gol iz 5 metara). Napisao sam u temi utakmice sa Jagodinom da ocekujem poraz od Borca
Za Jagodinu nisam ocekivao mnogo a za Cacak ocekujem jos manje. Iako Borac netrenira vec 2 nedelje razbice nas kao ... Nadam se da gresim.

Ocekujem pozitivan rez sa OFK, tesno sa Radnickim - najvise 1 bod i poraze od Vozdovca i Zvezde pri cemu ce ovaj sa omrazenima biti debakl sa 4-5 razlike ako Zagorcic ostane.
Secam se utakmice protiv Javora kada su nam u 2 poteza dolazili do kaznenog - njihov golman doda beku, ovaj doda krilu i odma centarsut. To je sramota za postavku igre a ne za igrace.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Post by kej »

lazarr wrote:
kej wrote:Da li se vi šalite kad kažete da je Kordić kriv za prvi ili četvrti gol? Kod trećeg je možda mogao da preseče centaršut (mada čisto sumnjam), a posle šuta eventualno nešto refleksno da iskobelja. To je šut sa tri metra. Kod svakog gola postoji veći krivac od Kordića, a kod nekih golova bogami i po 3-4 krivca..
Da se razumemo, slažem se da Kordić nije golman za Vojvodinu, ali ovo prozivanje po inerciji mi ide malo na živce. Uhvatite se za nekoga, pa ga polivate i kad treba i kad ne treba.
Oduvek je važilo pravilo da golman ne sme da primi glavom gol iz peterca. To je njegov prostor u kome mora da interveniše uvek i u svakoj prilici. Ima prednost korišćenja ruku i uz korak ili dva istrčavanja mora da pokupi svaku loptu. Oduvek je tako bilo i uvek će biti.

I protiv Rada i protiv Borca je primio gol sa 2-3 metra. Nedopustivo.

P.S. Sad opet pogledah golove iz Čačka. On je 3 gola primio iz svojih 5 metara.
Kod prvog gola oštar i visok centaršut na drugu stativu koji on ne može da kupi, lopta leti na potpuno samog igrača (ko ga čuva?), a onda Kordić u isto vreme treba da brani bliži ugao i da pazi na povratnu loptu, jer, gle čuda, i tu je jedan slobodan igrač.. Kod četvrtog gola je trebalo da uradi šta? Centaršut na prvu stativu (da nije Kordić trebalo da izleti na prvu?), gari pored tri naša igrača ZAKUCAVA loptu u gol. Drugi gol neću ni da komentarišem, promaja sa svih strana, odbrane ni nema u kadru..
Gledajte situacije i kontekst, ovo što si ti naveo je jedno nepisano pravilo koje u milion primera ne pije vodu.
Ja bih pre krivio odbranu koju i sa Žakulom i sa Kordićem na golu torpeduje ko god hoće od početka prvenstva.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked