Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

Stexman wrote:Samo nam fali jos jedan cigan u klubu :evil:
Nadam se da je ovo bio ironican komentar Forza Vosa?!
Zaista mislim da je ok trener za nasu ligu a pri tom nije dugacak na jeziku kao npr. Lalatovic.
Zaga je nas pa smo tu gde jesmo, Ristovski je nas pa smo bili ... Obzirom da nemamo veliki izbor meni nije problem ko je i sta je nego koliko moze da donese. Sestic je bio njihov pa je sa Vosom uradio to sto jeste, Ozegovic je njihov pa se nadam da cemo uzeti neke pare za njega, ...
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Vreme je da jednom ustanovimo kriterijume! Ili je bitno jel nas(igrac, trener, clanovi uprave), ili nije bitno!?
Ili kako nam kad odgovara, pa tako pljujemo po potrebi?
Mozda i nije toliko bitno, al jos jedan cigan ce biti previse pogotovo u ovom osetljivom trenutku!
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Ako ce princip zaposljavanja u klubu da bude da li je neko navijac Vojvodine ili ne, e onda smo ga dobro naj****i. Bas nam je lepo islo sa slaninarima.
Znanje je ono sto je najbitnije, a ne to da li neko navija za klub ili ne.
Neko je napisao na forumu da je Milan Kosanovic cigan, a covek je dve godine zaredom bio prvi u omladincima i izbacio koliko nasih igraca u prvi tim, od cijih je transfera posle klub ziveo. Dajem samo obican primer.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nikola »

Био сам гласна у критикама упућеним Џимију Марићу и зато сад осећам потребу да се јавим. Џими је имао далеко мање играча на располагању и далеко слабији тим од Заге, а чиними се да је боље водио тим. Избор појачања, првог тима, атмосфера, педагошки рад са младим играчима не делује да је на потребном нивоу за потребе ФКВ.
У раду Заге не видим неки план или дугорочну визију, напредак и уигравање тима а није да није имао времена и подршке. Такође избегава преузимање одговорности.

Из горе наведених разлога сматрам да би предложени Милан Ђуричић био веома добро решење, али под условом да обједини функције спортског директора и тренера. Ми имам парадоксалне ситуације да спортски директори и разни менаџери доводе играче у клуб, а да тренер одговара за њихову игру и резултате клуба!?
Имао сам прилике да на једној прослави причам са једним озбиљним тренером клуба из врха ЈСЛ и много је похвалних речи рекао на рачун Ђумија и за тренерске и људске квалитете. Што се тиче овог из Чуке, човек је имао идалне услове у Србији. Тим какав жели, редовна примања, премије, без притиска. А учинак испод просека и што се тиче стварања играча, игре и резултата. Мислим да је просечан тренер за неки просечан тим.
ПУШТАМ КИШУ!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vuke »

Alan Ford wrote:Djumi tim menadzer, objediniti dve funkcije.
Potpisujem uz Zago iz moralnog razloga podnesi ostavku i budi covek.
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Apsolutno nema nikakvog smisla da se menja trener dok su tu Ljubisa Dundjerski i Mico Vranjes. S obzirom da predsednik zajednice prvoligasa ima neograniceno poverenje u njih, nema smisla ni dok on ne ode. Ne verujem da bi Djumi dosao ni nakon toga, iskreno sam izuzetno skeptican u vezi njegovog skorasnjeg dolaska. Naravno voleo bih da on dodje na ujedinjenu funkciju, ali cisto sumnjam koliko je to izvodljivo.

Dzimi je ovde pljuvan, a imao je 5x bolju IGRU od Zagorcica. Presing koji smo radili na protivnickoj polovini i po kojem je bila poznata nasa omladinska skola, sada se vidi tek u naletima. Da ne govorim o tome da smo jos jednu legendu posteno popljuvali.

Od nekih novih imena na nasoj klupi bi voleo da vidim Deju Govedaricu, naravno u nekim normalnim okolnostima. Pod tim mislim bez Zoke, Ljubise i Mica.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Limanac, moram da te ispravim u necemu. Ovo danas i u poslednjih par tekmi ne da nije bio presing nego ne znam sta je. Dva igraca ili cak po jedan, nesinhronizovano i kao mvue bez glave vijaju nesto. Olako nam ispadaju po 4 navalna igraca vec par utakmica.
Da dodam, da sam siguran zivotom da se 80% utakmica u nasoj ligi moze pozitivno resiti i 80% ekipa zaustaviti ukoliko se odigra visoki presing kako treba.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vuke »

Slazem se da nema smisla dovoditi zamenu za Zagu koji sastavi tim po zeljama menadzera do god su tu Ljubisa i Mica i smatram da svi moraju leteti iz klub vec danas Slazem se i da su Maric i Kosanovic bili ozbiljni treneri za Zagu koji je jeziv.
Slazem se i da je Djumi resenje na duze staze ali samo u slucaju da vodi kompletnu brigu o prvom timu i da u klubu ne budu Mica i Ljube.

Stanje je ovakvo zato sto menadzerski igraci imaju zacementirano mesto, bolji igraci od njih nemaju volju da se trude kad nemaju mesto u timu. A to sve dozvoljavaju trener, dva sportska direktora i uprava koja ima poverenje u njih.


Klub da se okrene navijacima, otera Zagu, Saboa, Micu, Ljubeta, Vavana, Majamija, Osmajica, Simica ili uprava napolje.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by carlons »

Nikola wrote:Био сам гласна у критикама упућеним Џимију Марићу и зато сад осећам потребу да се јавим. Џими је имао далеко мање играча на располагању и далеко слабији тим од Заге, а чиними се да је боље водио тим. Избор појачања, првог тима, атмосфера, педагошки рад са младим играчима не делује да је на потребном нивоу за потребе ФКВ.
У раду Заге не видим неки план или дугорочну визију, напредак и уигравање тима а није да није имао времена и подршке. Такође избегава преузимање одговорности.

Из горе наведених разлога сматрам да би предложени Милан Ђуричић био веома добро решење, али под условом да обједини функције спортског директора и тренера. Ми имам парадоксалне ситуације да спортски директори и разни менаџери доводе играче у клуб, а да тренер одговара за њихову игру и резултате клуба!?
Имао сам прилике да на једној прослави причам са једним озбиљним тренером клуба из врха ЈСЛ и много је похвалних речи рекао на рачун Ђумија и за тренерске и људске квалитете. Што се тиче овог из Чуке, човек је имао идалне услове у Србији. Тим какав жели, редовна примања, премије, без притиска. А учинак испод просека и што се тиче стварања играча, игре и резултата. Мислим да је просечан тренер за неки просечан тим.
Ako je Džimi Marić imao slabiji tim i bolje ga vodio, hajde onda da vratimo Džimija. Ne vidim kakve veze ima Đuričić sa tim, osim što je na forumu povedena žestoka kampanja. Uostalom, Đuričić je imao bolji tim od Džimija i Zage zajedno pa ga nije vodio bolje.

P.S.
Nisam siguran da je Džimi imao lošiji sastav. Više je talenata otišlo nego što je došlo u međuvremenu.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vuke »

Ja sam siguran da je Dzimi imao slabiji tim, manje rotacije i da je stvorio bolju igru i da je imao sistem. Dzimi prakticno nije imao ozbiljnog napadaca.
U klubu je zestoka kampanja da igraju samo menadzerski igraci da se klub zatvori za navijace. Pozajmice su zabranjene za sve osim za Majamijevog Vukcevica kome na klupi sede Stamenic i Stanisavljevic. Makarica su oterali, a doveli onog deliju Koavacevica. Makaric je jedan od boljih igraca lige i prate ga titovi blizanci.Mrdakovic i Meri sede na klupi Ozegovicu koji je u zestokoj krizi. Zaga i sportski direktori menadzerisu. Surdulica ima ozbiljnu igru i plan za nas klub.
Djuricic nije imao priliku da u klubu sam selektira tim, odradi pripreme i dobije punu podrsku. U njega imam poverenje, a u sve koji su sad u klubu nemam i to je to.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Онда по овоме испада да је најбољи тим имао Николић Марко....А да зовемо њега ипак!??АМАН,ко год да је тренер,резултати ће бити истии!!!Једноставно,у неком моменту овај клуб "повуче ручну",ма какав резултат имао до тад!!Зашто је то тако и по чијој директиви,питање је...бар за нас,"обичне и необавештене навијаче"...
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Лампард »

Dragojlo wrote:Онда по овоме испада да је најбољи тим имао Николић Марко....А да зовемо њега ипак!??АМАН,ко год да је тренер,резултати ће бити истии!!!Једноставно,у неком моменту овај клуб "повуче ручну",ма какав резултат имао до тад!!Зашто је то тако и по чијој директиви,питање је...бар за нас,"обичне и необавештене навијаче"...
Tako je,Djumijev dolazak nista ne bi promenio. :whistler:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Bas naprotiv! Jedino bi Djumijev dolazak imao smisla, jer svi ostali su spremni da igraju kako drugi svira. Garantujem da Djumi ne bi podlegao pritiscima.
Ne kazem da on ne bi izgubio po koju utakmicu sto je sasvim normalno, ali sigurno je da ne bi poklanjao bodove koje sadasnja garnitura poklanja zbog bog te pita cega!
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by carlons »

Stexman wrote:Bas naprotiv! Jedino bi Djumijev dolazak imao smisla, jer svi ostali su spremni da igraju kako drugi svira. Garantujem da Djumi ne bi podlegao pritiscima.
Ne kazem da on ne bi izgubio po koju utakmicu sto je sasvim normalno, ali sigurno je da ne bi poklanjao bodove koje sadasnja garnitura poklanja zbog bog te pita cega!
Šta se desilo prethodni put kada "kao" nije podlegao pritiscima?
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Ne znam na sta mislis. Mislis da je otisao zbog pritisaka pa popustio? Ili mislis da je imao pritiske pa da nije hteo to da trpi pa otisao?
Stvarno ne znam na sta ciljas!
Ja ne poznajem coveka licno, znam ga samo po istupanju ovde ili u javnosti. Po njegovom radu. Tako da ne pomisli neko da ga ja guram zato sto se znamo, sto je izgleda obicaj kod nas u klubu.
Post Reply