Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by trelos gia fcv »

Ne moze Djumi ni u ludilu sam protiv stvorova u klubu!
Ni u ludilu!
Djumi, posto znam da citas i da si aktivan - NE PRIHVATAJ NI JEDAN POSAO U KLUBU!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Ide prica da Zaga oseca veliki pritisak i da razmislja o odlasku sa klupe i pored toga sto ima podrsku da ostane. Deluje da je potpuno ispustio sve konce vodjenja prvog tima i da mu je autoritet ozbiljno narusen. Mica, a posebno Ljubisa imaju veliku podrsku Zoke i ne vidim nacin da oni odu sem u slucaju da navijaci iz kluba odreaguju na patnje i cireve bolesnika sa tribina. Vavan predlaze Kosana, a Majami i Simic vec rade na pronalasku naslednika.
User avatar
Turija
Posts: 10719
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Što sad ne sednu na klupu ovi što su selektirali ekipu, kad znaju koji igrači trebaju Voši?Imaju idealnu situaciju da dokažu opravdanost (do)selekcije.Za Klub jedino moralno i pošteno rešenje u vezi nastalog problema u radu i rezultatima ekipe.
Valjda su nekad igrali fudbal, pa znaju kako treba raditi na fudbalskom terenu?
Za sportske direktore znamo da jesu, pa eto im prilike da nastave posao i dokažu (se) na delu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by pedjans »

Jedini razlog za eventualnu Zaginu ostavku bi bio ako mu zaista drugi sastavljaju tim. U tom slučaju stvarno treba odmah da ide.

U suprotnom nema razloga za ostavku, jer on za ovih nekoliko meseci koliko vodi tim ima dosta dobre rezultate, uzimajući u obzir ograničenja.

Tu mislim pre svega na nedostatak kvalitetnih igrača u odbrani, povredu Pekarića i odlazak Đurića, na koji način je odbrana dodatno obogaljena.

Ograničenje je i to da izgleda u našoj ligi sada postoji velika ekspanzija nameštanja i čovek više ne zna koji meč je zaista igran a koji glumljen. Mi smo odigrali bar 4-5 sumnjivih mečeva od početka lige.

Trenerska vrteška nikome nije ništa dobro donela, a nama svakako ne. I neće, jer na raspolaganju nije niko ko bi bio trener bar takvog nivoa kao Zaga. Bez dugoročnog rada nema zaista ništa.

Neki ljudi su ovde napominjali sledeće: da nama špic sezone u stvari treba da bude u julu i avgustu, s obzirom da se tada igraju kvalifikacije za LE. To znači da bi u zimskom prelaznom roku trebalo da formiramo tim dovoljno jak da uđe u kvalifikacije za LE i da u julu već bude koliko toliko uigran.

Tužno je bilo posmatrati našu neravnopravnu borbu protiv Plzena, ekipe koja je stvarana 7-8 godina, dok se većina naših igrača nije ni poznavala dva meseca pre tog meča.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Ljubomir1996 »

Podržavam dolazak Milana Đuričića Đumija za tim menadžera! Trener i sportski direktor su svoju priliku ispustili...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by trelos gia fcv »

Djumi i tim menadžer u FK Vojvodini?
Nekoliko stotina svetlosnih godina daleko...
Pa da li vi stvarno mislite da će sadašnje glavešine dozvoliti tako nešto???
Molim vas, pa nismo deca...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by nomad »

Smena trenera u jeku sezone, nikada nam, ništa dobro nije donela. Po mom skromnom mišljenju, svako ima pravo da posao privede kraju. Što bi Zaga bio izuzetak? Nikome se od vas ne bi svidelo, da bude škartiran sa posla u sred radnog vremena.
Podrška Zagi, bez obzira na krizu rezultata. Kategorično sam protiv smene trenera, taman da nam se Gvardiola lično nudi.
Sačekajmo kraj sezone, pa potom odlučimo, šta, kako i sa kime dalje.
Ako, u ovom trenutku, neko treba da se najuri, ima mnogo zaslužnijih kandidata za dobijanje "noge"... :lala:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nikola »

nomad wrote:Smena trenera u jeku sezone, nikada nam, ništa dobro nije donela. Po mom skromnom mišljenju, svako ima pravo da posao privede kraju. Što bi Zaga bio izuzetak? Nikome se od vas ne bi svidelo, da bude škartiran sa posla u sred radnog vremena.
Podrška Zagi, bez obzira na krizu rezultata. Kategorično sam protiv smene trenera, taman da nam se Gvardiola lično nudi.
Sačekajmo kraj sezone, pa potom odlučimo, šta, kako i sa kime dalje.
Ako, u ovom trenutku, neko treba da se najuri, ima mnogo zaslužnijih kandidata za dobijanje "noge"... :lala:
Смена тренера у великом броју случајева представља позитивну шок терапију за тим посебно ако имамо овакав случај где играју играчи појединих менаџера, а не они најбољи и где је атмосфера у клубу услед тога веома нарушена.
Нисам приметио да су сви имали шансу да посао приведу крају, изузетак би био зато што лоше и врло вероватно нечасно ради свој посао по клуб. Нисмо ми црвени крст па да бринемо о Заги ваљда је клуб увек на првом месту?? Велики је лусуз чекати и крај полусезоне, а не читаве сезоне са менаџерским тимом и брљама.
Зага нема свој став, није се изборио за самосталност и селекцију тима, нема дугорочни план, нема игру и нема систем. Црвени картон против ОФК делује као смишљен да се скине терет са утакмице са циганима, а ако није опет је катастрофа да тренер учини толико велики кикс.

Сваки сат у клубу Заге, Сабоа, Миће, Љубета, Вавана, Мајамија, Симе и Осмаје је поражавајући по навијаче, сви напоље и слажем се за идеју Ђуми за тим менаџера. Често смо били авангарда у српском фудбалу, време је да преокренемо поново ситуацију на ту страну и поносно кренемо напред. Ја верујем у часне намере људи који су из наших редова у клубу и треба их подржати да растерају менаџере и њихове пијуне у и око клуба.
Војводина има огроман потенцијал и пуно навијача, потребна је само храброст и одлучност да се ствари поставе на здраве темеље.
ПУШТАМ КИШУ!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by pedjans »

Ko garantuje da bi novi trener bio više (a ne manje) samostalan nego Zaga? Da neće doći Murinjo, nešto mu ne ide u Čelziju?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Protiv zvijezde osim Zage nece biti ni Maksimovica zbog kartona dobijenog protiv OFKe... J***m mu sunce Zagorcicu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by angua »

Da ne duvamo u istu tikvu sa njima mogli bismo postaviti pitanje šta je sa kaznom za njihovog trenera, koji je bio iskljucen jos u prvom kolu.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by :) »

Lep intervju, ne znam jel neko postavio vec

http://www.juznasrbija.info/interview/m ... udbal.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

angua wrote:Da ne duvamo u istu tikvu sa njima mogli bismo postaviti pitanje šta je sa kaznom za njihovog trenera, koji je bio iskljucen jos u prvom kolu.
Navodno je kaznjen novcano! Tako sam procitao medju komentarima na nekom sajtu bas na pitanje sto on nije kaznjen. Dal je istina - ne znam.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by playmaker »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... ti-sa-juga" onclick="window.open(this.href);return false;

Kad samo pomislim da nas je ovaj vodio onomad kada su nas pokrali u finalu...

Majko moja... :frown:
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Otkud Zage na klupi ako je kaznjen?
Ili ta kazna vazi samo za utakmicu sa ciganijom?
Post Reply