15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by Dejan »

Sta treba da se dogodi da Meri dobije sansu, ako je Ozegovic u krizi!?
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by Casual 1989 »

Mrdakovic nikako ne moze doneti prevagu, ne prilazi po loptu, nije isprintao nijednom, ima bar 5kg viska, svako ko je juce bio na utakmici to je primetio, definitivno trebamo probati sa Merijem, nemamo sta da izgubimo.

A Vukcevic? Goreg igraca nisam gledao u dresu Vose.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by gospodinFKV »

Casual 1989 wrote:Mrdakovic nikako ne moze doneti prevagu, ne prilazi po loptu, nije isprintao nijednom, ima bar 5kg viska, svako ko je juce bio na utakmici to je primetio, definitivno trebamo probati sa Merijem, nemamo sta da izgubimo.

A Vukcevic? Goreg igraca nisam gledao u dresu Vose.
Mrdakovic je onaj najklasicniji moguci spic, koji moze da funkcionise samo ako u ekipi imas 3 Ivanica iza, a on da kupi otpatke u kaznenom...kao Inzagi svojevremeno...

Malo je danas takvih spiceva i uglavnom su prevazidjeni, jer sve vise ima tih all round spiceva, koji su brzi/jaki. Isto kao i u kapitalistickom svetu - nemas vise dobavljaca kafe iz radnje, kafe kuvaricu i konobaricu. Imas kuhinju na raspolaganju, sam sebi kupuj, pravi, donosi. Danasnji spicevi rade jedno 30% vise posla u odnosu na nekadasnje i fudbal je za 15ak godina postao kompleksniji nego u prethodnih 40 godina zajedno.

Zato Mrdakovic kod nas ne moze nista, ako Ivanic i Stanisavljevic nisu raspolozeni. Nema on taj vic i snagu da povuce sam...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by pedjans »

Ni meni nije jasno zašto igra Vukčević. Niti je brz, niti jak, niti se nešto dobro kreće... Ništa. Ne mogu da zamislim da bi Mrdaković bio manje zapažan ili manje koristan.
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by Stexman »

Vukcevic je koliko je meni poznato na pozajmici 6 meseci. Mozda se varam, mozda je i godinu. E sad, izgleda da ga slovenci placaju ali samo ako igra i moguce da je tu caka. A mozda i nije :sorry:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by Rabba »

Stexman wrote:Vukcevic je koliko je meni poznato na pozajmici 6 meseci. Mozda se varam, mozda je i godinu. E sad, izgleda da ga slovenci placaju ali samo ako igra i moguce da je tu caka. A mozda i nije :sorry:
fkvojvodina.rs wrote:Marko Vukčević... U Vojvodinu je došao na jednogodišnju pozajmicu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by Turija »

Casual 1989 wrote: A Vukcevic? Goreg igraca nisam gledao u dresu Vose.
Jeste teški krš igrač, ali nije nam prvi takav - recimo Lazetić 2 mi prvi pade na pamet (da ne nabrajam više, jer muka me hvata od takvih poluigrača, a imali smo ih i imamo još uvek previše za klub kakav je Vojvodina)
No, da se vratimo utakmici sa Voždovcem.
Prema izveštajima, čini mi se, bili smo bolji nego na prethodnim mečevima.Izgleda da smo bili i opasniji u napadu (nije bilo Sekulića da, gotovo svaku, loptu vraća unazad ili u širinu, u situacijama kad imamo poluotvoren prostor za kontranapad), samo što je Ožegović u velikom padu forme i realizatorskoj krizi, te ozbiljno dovodi u pitanje svoj letos stečeni imidž opasnog strelca.
Takođe mi se čini da smo bolji i opasniji u igri sa jednim zadnjim veznim, nego sa dva; može Maksa sve to i sam da stigne, kad ga niko ne guši.
Pokazalo se (još jedanput) da je, ipak, Perić naš prvi golman, tj da je neopravdano bio totalno zapostavljen.
Značajan nam je ovaj bod, jer prekida crnu seriju ekipe.
Međutim, Šaula mora još mnogo više da pročisti Prvi tim i da da šansu igračima koje nismo mogli videti na terenu (kao recimo, do onomad, Perića). Tu pre svih mislim na Merija. Moramo ubaciti u napad i malo bržeg igrača, kao npr Stamenića. Moramo ubrzati i desnu stranu, ako već ne možemo u napadu, možemo sa Lakićevićem, kao desnim bekom.
Probati i sa još nekim mlađim talentovanim momcima, tipa Desančića i sl.Samo na taj način možemo iskristalisati najbolje (od onog sa čime raspolažemo).A, kad se to učini, doći će i rezultati, kao posledica rada i poštene selekcije.Mora se otkloniti uzrok problema za lošu igru i rezultate, a to je naturanje menadžerskih igrača i kad su totalno van forme (kad takvi ne bi igrali ni u Novosadskoj ligi).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by gospodinFKV »

Ozegovicu je kanda malo udarila slava u glavu posle ponizavanja Vivianija, makazica Javoru, gola Partizanu,...

Vreme je da konacno vidimo sta moze Meri i da li je samo naduvana prica. Iskreno se nadam da nije...
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by limanfkv »

Stvarno vam nije jasno sto Vukcevic igra ili se zajebavate?
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by Matador »

Vasilic je zbog bolesti, a ne povrede propustio mec. Ostaje nejasno kako Saula i Kosan imaju toliko poverenja u Majamijeve igrace pre svih u raspalog Vukcevica i jalovog Ozegovica. Sto bi sad popularno receno kazli saraj malo, daj Stamenog i brata Dzona da unesu leprsavost i sirovu snagu.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by srkins »

Ozegovic igra i igrace sve utakmice do kraja ovog dela jer hoce da ga prodaju na zimu.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 15. kolo: Voždovac-Vojvodina 0:0

Post by trelos gia fcv »

srkins wrote:Ozegovic igra i igrace sve utakmice do kraja ovog dela jer hoce da ga prodaju na zimu.
E, pa ako je tako, onda - super!
S obzirom na to kakve partije trenutno pruža i na to u kakvom nam je (ne)stanju klub u celini, dobićemo za njega na zimu 500 somića (i to je puno), a od toga nama naravno ide 250 somića i to je to!
BOG DA NAS VIDI!
Super, super, kažem SUPER!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Locked