Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Nije zbog ovoga:
link http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:405846-" onclick="window.open(this.href);return false;Павковић-бира-Сингапу
(što je ustajao u 4 ujutro, da navija za partizan - to mogu da shvatim kao deo trenerskog poziva i ino protivnika partizana), već zbog nekog drugog teksta, gde slično, kao Kiza, želi u partizan na klupu.Ne mogu sad da ,,kopam" celo veče po Googlu, ali mi je to ostavilo gorak utisak koji ne mogu da (mu ) zaboravim.
Kokaniđa, verujem da je sve tako bilo dok je bio novosadski dečkić, ali odlaskom kod njih stvari su se (iz)okrenule.Ne verujem da je otišao da ih ,,za***e zbog povrede zadnje lože.
Jednostavno, nedorečen je u svim svojim talentima, nije uporan, nije borac.Nedostaje mu energija, zato je svugde i (o)stao na pola puta.Voleo sam kako igra fudbal, kako je vodio ekipu Vojvodine te jeseni, ali kad naiđe na problem odustaje.Vojvodina danas ima više i veće probleme nego ikad, a Bobe nije tip čoveka koji će se uhvatiti u koštac.Bobe je otprilike kao Šćepanović, sa jednom razlikom: daje ostavku.
PS
Djumiju želim brz oporavak i povratak na posao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Hvala Turija na lepim željama.
Napisaću nešto što je potrebno za uspeh a to je: 1.poverenje, 2.pozitivan stav koji eliminiše mnoge probleme, 3.Istrajnost(ništa se ne dešava odjednom), 4.Kolektivno jačanje volje za uspehom(zbog odustajanja mnogih na tom putau).
Veliki pozdrav za sve Vas :lala:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dejan »

Brz oporavak Djumi!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Daljac »

Brz i potpun oporavak Djumi, da se vratite jači nego ikad!

Od svih nas imate najveću moguću podršku, u to nikada nemojte da sumnjate.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Evo da ne bude da sam uvek protiv Dundjike :) Ide prica da on podrzava da Kosan i Saula ostanu na klupi Vose, a da menadzerske lopine oko kluba lobiraju za Lalatovica. Izdrzi Dundjo, ako nista, znas da navijaci drze vecinu u skupstini i znas da Vranjesu, Vavanu, Majamiju, Simi i Osmaji nije mesto u i oko kluba, a ne jos da sastavljaju tim i dovode poluigrace. Podrska je ozbiljna, nisam ironican, brzo cemo saznati da li je u klubu jaci Slaninarski ili lopovsko kvazi menadzerski deo. Ili je to ustvari sve jedan deo. Prihvatljiva su resenja Djumi, Davidov, Bobe Pavkovic, ali Vranjes mora leteti!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vasa »

Nisam odusevljen Saulom zbog njegovih mekanih izjava i verovatno takvog i pristupa utakmicama,(on je jedan od mojih najomiljenijih igraca koji su nosili Vosin dres)pre bih da Kosanovic bude prvi trener,ali sve je bolje od dovodjenja radi dovodjenja trenera koji ce biti u rukama menadzercica!
Clanovi skupstine iz navijackih redova moraju izvrsiti pritisak na predsedinika(licno nisam ni najmanje odusevljen njegovim radom,ponasanjem,znanjem...)da rasteraju sve koji na bilo koji nacin uticu na rad trenera a i kluba ,moraju da odu oni koji su odgovorni za selekciju igraca ,mada mislim da je za sve odgovoran predsednik ali ajde da malo pokusam da spustim loptu!
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

A meni su upravo Sauline izjave na mestu. Znao je da nam je odbrana suplja i zbog toga je i zadovoljan sa nula primljenih golova u dve utakmice koje je on vodio. Takodje bar prema snimcima se vidi i napredak kod neke igre i prilika za gol. Verovatno ce jedna lopta i da udje nekada u gol, a za to je potrebno da nasi glavni igraci u napadu pocnu da igraju za tim a ne za sebe, tu mislim na Ozegovica, Stanisavljevica i naravno na Ivanica. Trenutno nam kao glavni igrac figurira Palocevic.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vasa »

Lalalatovic je resenje,odnosno trner pobednik i niko me ne moze ubediti da sa Saulom,Pavkovicem,Jelacicem....mozemo iznad proseka!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

ti bi nas bas zeleo kompletirati i totalno opoganiti ili sta? :unnormal:
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Sasa1969 »

Vasa wrote:Lalalatovic je resenje,odnosno trner pobednik i niko me ne moze ubediti da sa Saulom,Pavkovicem,Jelacicem....mozemo iznad proseka!
Sta je sa tobom covece ? Kakav Lalatovic ? Iz kog ti filma dolazis ?
Prvo je seljacina neopevana seti se scene kada u Krusevcu ide na tribine da se obracunava sa navijacima pa onda one izjave za Arena sport kada place zbog osisane trave,blata,vetra,kise ili zato sto se protivnik branio.Uvek je imao neki alibi....to nije trener za Vojvodinu imamo mi nase legende.
Saula je za njega gospodin covek a o tome da je bio i bolji igrac od Lalatovica ne treba ni trositi reci.
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Sasa1969 wrote:
Vasa wrote:Lalalatovic je resenje,odnosno trner pobednik i niko me ne moze ubediti da sa Saulom,Pavkovicem,Jelacicem....mozemo iznad proseka!
Sta je sa tobom covece ? Kakav Lalatovic ? Iz kog ti filma dolazis ?
Prvo je seljacina neopevana seti se scene kada u Krusevcu ide na tribine da se obracunava sa navijacima pa onda one izjave za Arena sport kada place zbog osisane trave,blata,vetra,kise ili zato sto se protivnik branio.Uvek je imao neki alibi....to nije trener za Vojvodinu imamo mi nase legende.
Saula je za njega gospodin covek a o tome da je bio i bolji igrac od Lalatovica ne treba ni trositi reci.
Garant se zafrkava, nijedan navijac Vose ne moze zeleti Lalatovica. Sprda se.
Kup je nas!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by the Gari »

Ja sam za to da Lalatović bude novi trener Vojvodine.
Ali samo pod uslovom da dođe u paketu sa sportskim direktorom Ivicom Ilijevim, da balansiramo malo.
:dance2:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brick Liman »

Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dejan »

Pravi covek za kombinat...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Да ли се неко сећа наше утакмице на Маракани на којој је Лалатовић играо и сцене када је шутирао једног нашег играча који је лежао на њиховој половини. Уносио му се у фацу и вређао га, при том није добио ни жути картон. Било је на ТВ - сећа ли се неко?
Post Reply