17. kolo: Vojvodina-Radnik 2:3

Locked
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by trelos gia fcv »

I?
Sta cemo?
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Maminho »

Play-out. A vi kako te ?
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Stexman »

Pa lepo se videlo da nikome nije stalo da mi danas pobedimo. A videlo se da je nekome u koristi da idemo u playout.

Svaki navijac Vojvodine koji podrzi ovakvu krimogenu strukturu u upravi nije navijac, vec smradina ne opevana!
Pod hitno da se sazove skupstina i resava ovo.
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by slanina »

Danas sam izašao sa stadiona kad je bilo 2:1 i čujem pri izlasku spiker kaže 3:1,pomislio sam da mi se učinilo.PRvo da se tekma igra po ovakom vremenu neverovatno,a crveni i penal smejurija sad sam video na snimku.Bez obzira na to definitivno više ne idem na tekme dok su ovi likovi u upravi,okrenem se ka loži pa tu nema ni jedna poznata faca sem Belića nikog prepoznao nisam. :evil: :frown:

Pauza jedno vreme...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Rabba »

Penal ne smem da komentarišem još uvek, dok se crveni iz aviona video. Tu nas sudija nije oštetio ni malo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Лампард »

Utakmicu ne komentarisem jedina pozitivna stvar Zlicicev gol,igrace vise ne komentarisem,tek kad prime platu...da predjemo sad na ono glavno...maske su danas pale!Je*ite se placenici sa severa i ti Zoko koji ih zoves da ti drze gard nakon utakmice!

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Neizlecivi »

Ne zameram igracima. Ne znaju. Ne ide ih. Nemaju srece ili sta god. Meni njihovo htenje nije upitno.
Zorane, pakuj se i mrs u tri lepe. Ako si uopste ziv, posto te nema od kada nas guzi kako ko hoce. I kome vi trazite da se odrekne plate za igranje u evropi? Ovakvim radom necemo ni prvu ligu dogodine gledati.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Лампард »

Jos jednom(izvinjavam se na tri komentara u kratko vreme izbrisite mi neki od komentara ako vam smeta) glavno zlo ovog kluba nisu igraci i oni su najmanje krivi,vise odavno me ne zanima igra zato sto je to prazna prica,glavno zlo ovo klupa su UPRAVA I PLACENICI SA NEKE TRIBINE koji koriste agresiju da utisaju prave navijace!

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by fare »

Postali smo sprdnja za celu Srbiju ,kako sam procitao na nekom forumu "Igra Vosa kao Barsa a sada smo farsa " kratko i jasno,plej aute stizemo brzim korakom .
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Sasa1969 »

Po meni utakmica nije dobro pripremnjena u samom startu.Da li je nas stručni stab uopste gledao Radnik ?
Odkud Puškarić opet na beku kada je doveden Lakićević ?
Iz aviona se videlo da ćemo imati problem sa crncem...brži je i spretniji od Puškarića i to nas je koštalo dva gola.
Stanisavljević je totalno fizIčki nespreman to se videlo kad ga je u prvom poluvremenu Nastić prozivao jer je pustio svog igrača lagano a i kad je presing uvek ispada iz igre jer ne isprati igrača do kraja.
Sekulić nije igrač za Vojvodinu a ni ovaj Vukčević to su igrači ispod svakog proseka.
Pankov i Rosić jako ranjivi i neiskusni nema utakmice da ne naprave neko sranje...
Ovo sa Ivanićem je sramota.Igraju se sa našim osećanjima.Posle ove suspenzije mogu samo da mu poručim da beži odavde glavom bez obzira....želim mu svu sreću ovog sveta jer je tako zaslužio!
UPRAVA NAPOLJE !!!
BOLI ME UVO ZA FINANSIJE,KONSOLIDACIJU I EVROPU !!!!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Voja »

Meni je slika dana centarsut naseg igraca sa boka u njihovih 16 metara koji njihov golman smireno stopuje nogom :mrgreen:
Mislim da taj detalj sve kaze :lala:
Image
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Stefke »

ГДЕ ЈЕ ЗОЋЕВИЋ :?: :!:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by N13 »

Radni dan, odvratno vreme i još odvratnija igra Vojvodine... a na sve tri tribine se pevalo. Atmosfera po meni bolja nego u nekim utakmicama kad nas je bilo mnogo, mnogo više.

A sve ostalo (sastav, igra, borbenost, greške, uprava...) neću i ne želim da komentarišem.
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Marko93 »

Stefke wrote:ГДЕ ЈЕ ЗОЋЕВИЋ :?: :!:

Slazem se ,mislim da je on jedini mogao da unese preokret u nasoj igri da je usao u igru....Ali to ocigledno upravi ne odgovara!

Kome smeta jaka vojvodina?
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by MiSmoFKV! »

Au kakva bomba, svaka cast malac!
Ostalo :frown:
Locked